Cold War - 2019

دانلود فیلم Zimna wojna 2019

در دهه ۱۹۵۰ یک کارگردان موسیقی عاشق یک خواننده شد و سعی کرد او را وادار به فرار از لهستان کمونیستی به فرانسه کند.

اعضای اصلی فیلم


Jeanne Balibar

Juliette بازیگر

Joanna Kulig

Zula بازیگر

Tomasz Kot

Wiktor بازیگر

Borys Szyc

Kaczmarek بازیگر

Agata Kulesza

Irena بازیگر

Cédric Kahn

Michel بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Cold War 2019

من باید با گفتن اینکه در گذشته یکی از طرفداران سینمای لهستانی بوده و با توجه به صحنه‌ای که می‌تواند همه مردم و اشیا را در صحنه نمایش دهد، یک متخصص در برانگیختن احساسات قوی است، اما متوجه شدم که این فیلم بسیار شبیه به فیلم عالی هنر سینمای لهستانی است که می‌تواند همه مردم و اشیا را در محل کار برای رساندن احساس کلی که می‌خواهد بسیار خوب انجام دهد، نشان دهد. بعد از مدتی طولانی در پاریس و بعد از مدتی طولانی در پاریس با کسی ازدواج می‌کند که دوست ندارد او را از زندان آزاد کند، اما او به جای اینکه به مشکلات واقعی مهاجرت تبدیل شود به یک آپارتمان بزرگ تبدیل می‌شود و سپس به لهستان بازمی گردد و به نظر می‌رسد که عشق زندگی خود را از دست می‌دهد و سپس به لهستان بازمی گردد زمانی که او به طور کلی خوشحال است که از خانه خارج شده‌اند؟ این به خاطر ۲ چیز است ۱ باید باشد

شاید هیچ مثال دیگری از این فیلم وجود نداشته باشد که با موفقیت عرصه سیاسی را ایجاد کند بدون این که یک‌بار احساس کند که این کار سزاوار دریافت جایزه بعدی فیلم خارجی توسط یک longshot است. این فیلم داستان مردم عادی را در زمان‌های سختی نشان می‌دهد و به شما کمک می‌کند تصور کنید که مردم در اروپای شرقی بیش از ۷۰ سال پیش از خشونت خبری نداشتند، اما در پایان شما باید اندوهگین باشید که فیلم با موسیقی زیبا از زمان‌های گذشته فیلمبرداری شده‌است و نقش بازیگران فیلم عالی به یاد ماندنی است! با مسئولیت محدود به کم‌تر از ۹۰ داستان برای episodic و به جای موسیقی و رقص بسیار زیبا تلاش می‌کند، با وجود این که تماشای بعضی چیزها خیلی عالی است اما نه فیلم که باعث شرمساری دو عاشق می‌شود که آن را به پایان برسانند، من فکر نمی‌کنم که او به آن دست یافته باشد

لینک مستقیم فیلم Zimna wojna 2019 لینک مستقیم فیلم Zimna wojna 2019

فیلم Cold War 2019 با کیفیت 720

این فیلم با استفاده از صحنه‌های تاریخی که در بین افراد جاه‌طلب قرار دارد و با استفاده از متن ساده اما زیبا و بسیار زیبا که در بین افرادی که در یک منطقه یا خارج از اروپا به نمایش گذاشته می‌شوند، بسیار عالی است. این فیلم با استفاده از تکنیک‌های ساده و زیبا برای نمایش تاریخ و فرهنگ اروپا با استفاده از متن ساده اما بسیار عالی است. این فیلم در حالی است که من واقعا از پایان دادن به قسمت پایانی فیلم لذت می‌برم. این فیلم به عنوان یک ستاره داستان عاشقانه از lovers در پاریس به نمایش گذاشته می‌شود، اما من فکر نمی‌کنم که آن‌ها عاشق باشند، اما من فکر نمی‌کنم که آن‌ها عاشق باشند و وقتی که او به لهستان بازگشت، وقتی که او به لهستان بازگشت، او را می‌بیند و می‌بیند که همه Zula از کنار بچه‌اش عبور می‌کنند، بدون اینکه نگاهی به خوشامد گویی بیاندازد: چرا؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ چرا حتی یک کودک را به روایت bring؟ برای بهبود این داستان هیچ چیزی برای بهبود این داستان وجود نداشت و به طور نمادین این پایان را تلخ کرد. به طور خاص نشان دادم که خودکشی یک مشت قرص است، در حالی که به طور خاص نشان دادم که اگر یک ویرایش کاملا متفاوت را برای منتقدان تماشا کرده باشم، متوجه شدم که این کار به اندازه کافی خودخواهانه و ازخودراضی است که آن را برای من ذخیره کند.

تقریبا یک سال طول کشید تا جنگ سرد را ترک کنم نه به خاطر نداشتن آن، بلکه برای این که شخصیت اصلی اشتباه‌ات وحشتناکی مرتکب می‌شود که آن‌ها را به بدتر و بدتر تبدیل می‌کند. آیا این عشق است؟ یا عشق مفهومی است که توسط فیلم‌هایی مثل این به نظر می‌رسد که روابط مخرب و مخرب توسط افراد احمق و مخرب را تعریف می‌کنند؟ فیلمبرداری در سیاه باشکوه و سفید با یک موسیقی متن خیره‌کننده و اجراهای ستاره‌ای در جنگ سرد یک فیلم رمانتیک نیست بلکه یک تراژدی است. شما خودتان را از میان گل و لای بکشید تا تمام جزئیات دردناک فیلمی را که هرگز به هیچ سوالی جواب نمی‌دهد را خراب کنید.

فیلم Zimna wojna 2019 با کیفیت 720

زیر نویس فارسی فیلم Cold War 2019

این فیلم داستان یک زن جوان است که به طور موثر بر روی هنر او تمرکز می‌کند و به نظر می‌رسد که این فیلم داستان یک فیلم کلاسیک است که به نظر می‌رسد به وسیله یک کارگردان لهستانی ساخته شده‌است. این فیلم داستان یک زن جوان است که به طور موثر در حال عبور از لهستان است و دو تن از آن‌ها ارتباط خود را با زندگی در خارج از لهستان حفظ می‌کنند. به نظر می‌رسد که این فیلم نه تنها براساس تجربیات خودش بلکه برای حفظ خلوص موسیقی سنتی لهستان توسط نیروهای سیاسی ساخته شده‌است. این فیلم به این واقعیت اشاره می‌کند که به نظر می‌رسد که آن‌ها بیش از حد قادر به ایجاد بی‌نظمی و هرج و مرج بین دو عاشق موزیکال هستند. این فیلم به احتمال زیاد به این زوج فرصت می‌دهد تا زندگی خلاق خود را از قید Communism سرکوب کنند. چه محلی و چه نقشی در نهان می‌تواند یک دختر جوان لهستانی را داشته باشد که در چنین دنیای brave زندگی کند؟ Pawel Pawlikowski بدون زحمت عناصر سیاسی و هنر را در اینجا ترکیب می‌کند تا یک قطعه کاملا mesmerising را شکل دهد که نه تنها به وسیله اجرای عالی دو نمایش شگفت‌انگیز از سوی Kot و Kulig Lukasz، که در نهایت فرار تنها از شرق به غرب را بر هم می‌زند، اما شاید بیشتر از همه آن فیلم‌ها باشد.

زیر نویس فیلم Zimna wojna 2019

این فیلم داستان عشقی اش را نشان می‌دهد که در سال قبل از فیلم داستان زال و عکاسی موسیقی از مردم کشور لهستان ساخته شده‌است. این فیلم داستان عشقی اش را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان فیلم داستان زال را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان فیلم داستان زال را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان فیلم داستان زال را به تصویر می‌کشد. یک راست از من این فیلم داستان عاشقانه‌ای را نشان می‌دهد که نه تنها در آن‌ها زندگی می‌کند و نه با مشکلات آن‌ها در طول سال‌ها زندگی در تبعید یا تحت سلطه حکومت مستبد نمی‌تواند حواس خود را به این موضوع جلب کند. این فیلم داستان عاشقانه خود را در طول سال‌ها به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان عاشقانه خود را به ما نشان می‌دهد.

فیلم Cold War 2019 سانسور شده

این فیلم زیبا یک داستان عاشقانه نیست که با وجود تمام چیزهایی که شما باید انجام دهید این است که به دنبال آزادی باشید و موسیقی جاز را به خاطر دلایل تجاری که دوست ندارند برای آزادی بیان کنند. فیلم عالی در ارائه بیش‌ترین محتوای با مینیمالیستی بسیار کارآمد است، همه چیز عالی است، عکاسی عالی عالی، موسیقی باور نکردنی، و نوشتن این که نوشتن بهترین چیزی است که برای شما لازم است که در تمام مدت زمانی که هیچ چیز به شما داده نشد، بین آن‌ها مطالعه کنید. این یک مورد دیگر از سبک نگارش این فیلم است که عمدا یادآور فیلم‌های اروپایی بین ۵۰ تا ۶۰ سال است که به نظر می‌رسد تنها به عنوان یک داستان شخصی مهم برای کارگردان در نظر گرفته شود، اما در گذار به صفحه نمایش او تراژدی و احساس را از دست داده‌است که می‌خواهد به مخاطبان منتقل کند و اینکه چه چیزی می‌تواند یک فیلم بزرگ باشد، بسیار خوب است.


دانلود فیلم zimna wojna
فیلم Zimna wojna 2019 با زیرنویس چسبیده
فیلم Zimna wojna 2019 دوبله فارسی
فیلم Zimna wojna 2019 سانسور شده
زیر نویس فیلم Zimna wojna 2019
زیر نویس فارسی فیلم Zimna wojna 2019
فیلم Zimna wojna 2019 با کیفیت 720
لینک مستقیم فیلم Zimna wojna 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها