Collateral - 2004

راننده تاکسی خود را به عنوان گروگان قاتل قرارداد در طول یک شب در لس‌آنجلس پیدا می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Peter Berg

Richard Weidner بازیگر

Jada Pinkett Smith

Annie بازیگر

Mark Ruffalo

Fanning بازیگر

Barry Shabaka Henley

Daniel بازیگر

Tom Cruise

Vincent بازیگر

Jamie Foxx

Max بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم collateral 2004

اگرچه مکس به خودش به عنوان وثیقه در صحنه اشاره می‌کند، جایی که در آن او به مدت کوتاهی پس از انتشار ناموفق فیلم اکشن آرنولد شوارتزنگر، نام حرفه‌ای را گرفت، اما همه قبول کردند که آن‌ها نباید از عنوانی که همه به آن علاقه داشتند اجتناب کنند، چون آن فیلمی است که هیچ‌کس به آن اهمیتی نمی‌داد. The این فیلم را نمی توان در حد ۱۰۰۰ کلمه تحمیل‌شده توسط آی ام بی توصیف کرد، بنابراین من فقط برخی اشتباه‌ات آشکار را توصیف می‌کنم که چند وکیل جوان آمریکایی چگونه با تاکسی کار می‌کنند؟ پس از یک مکالمه کوتاه کارت ویزیت آن‌ها را به راننده تاکسی تحویل دهید؟ این افتتاحیه این فیلم است اگر شما یک مرد مهاجم حرفه‌ای هستید، آیا قصد دارید راننده تاکسی را به گروگان بگیرید و او را وادار به رانندگی در اطراف خود کنید و پنج نفر را در پرونده پروفایل بالا بکشید، از جمله وکیل ایالات‌متحده و سپس امیدوار باشید که درست مانند یک زمان قبلی در شهر مجاور، کارآگاهان نتیجه بگیرند که یک راننده تاکسی با سابقه بی‌عیب و نقص، ذهن خود را از دست داده‌است؟ این بخشی از این فیلم است اگر می‌خواهید کارآگاهان نتیجه بگیرند که راننده تاکسی در واقع ذهن خود را از دست داده‌است، شما قصد دارید با راننده تاکسی و صاحب رستورانی که می‌خواهید آن‌ها را بکشید و خود را در معرض همه کارکنان آن رستوران قرار دهید، بنشینید؟ آیا فکر می‌کنید که یک کارآگاه که به دنبال این پرونده می‌آید از گارسون‌ها سوال می‌کند که آیا راننده تاکسی تنها نشسته بود یا نه؟ The در این فیلم احساس می‌کند که او نامریی است و صدها نفر از مردم اطراف او نمی‌توانند او را ببینند، اگر شما با یک بدن مرده در چمدان تان رانندگی می‌کنید، می‌خواهید با همان تاکسی که یک جسد مرده را بر روی آن قرار می‌دهید، حرکت کنید؟ آیا این راه برای جلب توجه به خودتان است؟ در واقع بعد از اینکه صدها نفر در خیابان از خیابان عبور کردند و صدای بوق اتومبیلی را شنیدند که کروز و فاکس می‌خواستند به او بگویند که راننده تاکسی به قصد آسیب رساندن به تاکسی به راننده تاکسی دستبرد زده‌است، با وجود اینکه آن‌ها می‌توانستند صدای بوق اتومبیلی را بشنوند که کروز و فوکس یک راننده تاکسی هستند و تهدید می‌کند که اگر کارمند شما به شما توهین کند، راننده تاکسی او را تحت پی‌گرد قانونی قرار دهند.

عنوان فیلم‌ها در یک صحنه بعد از این که وینسنت رئیس باشگاه جاز را کشته خواهد گفت: من در هر حال در هر حال در هر صورت در بین چیزهای دیگر، دو چیز را در نظر می‌گیرم، قبل از آنکه وینسنت او را به مبارزه وادارد. این ایده در ماموریت غیر ممکن قاتل در سال ۱۹۷۰ توسط رابرت کنراد، به عنوان قاتل تبدیل به تاکسی مامور صندوق بین‌المللی پول انجام شد. کامپیوتر یک لوح TC ۱۰ HP is است که می‌تواند از طریق یک قلم یا صفحه‌کلید فشرده‌شده که در فیلم نشان‌داده شده‌است، وارد شود. راننده تاکسی وقتی که ماکس آن را به دیوار سیمانی تبدیل کرد و آن را چرخاند در یک تصادف با ماشین دستگیر شد که دقیقا جایی که آن‌ها برنامه‌ریزی کرده بودند به نظر می‌رسید اما دو بار دیگر طول کشید، اما آن‌ها با استفاده از اولین فیلم برداری به پایان رسیدند.

جیمی Foxx برای ایفای نقش خود بعنوان راننده تاکسی تربیت شد. دومین فیلم هم‌کاری‌های دو فیلم بین جیمی Foxx و مایکل مان در سال ۲۰۰۱ کار کردند و بعدا در سال ۲۰۰۶ با هم‌کار کردند. در اوایل فیلم، وینسنت در مورد این که چقدر از لس‌آنجلس متنفر است و چقدر از او نفرت دارد، شکایت می‌کند که او داستانی درباره مردی شنیده‌است که در پایان فیلم کشته شد و در ساعات اولیه صبح که هیچ‌کس نمی‌توانست او را به مدت چند ساعت پیدا کند، مرده بود. هفده نسخه مختلف از تاکسی Maxs وجود داشت. مقارن پایان فیلم، یک نشانه مترو در تاریخ ۲۵ ژانویه ۲۰۰۴ به نمایش گذاشته می‌شود و یا به پنج بار پس از اینکه (وینسنت)دومین قربانی خود را از سردخانه صدا می‌زند، نمایش داده می‌شود. در صحنه کلوب وینسنت استفاده از چاقوی تاشو از کریس ریو می‌باشد. Sebenza یک چاقوی با کیفیت بالا ساخته‌شده از جنس فولاد Crucible S۳۰V و دسته تیتانیوم است که امروزه از فولاد S۳۵VN استفاده می‌کند اما در سال ۲۰۰۴ S۳۰V مورد استفاده قرار گرفت. (وینسنت)به ماکس گفته بود که پدرش به دلیل نقص کبد در زندگی واقعی، فحش و ناسزا می‌گوید و در اثر ابتلا به سرطان درگذشت. بسیاری از addresses که (وینسنت)به آن‌ها می‌دهد، محل فیلمبرداری واقعی هستند اگر شما آن‌ها را در گوگل مپ گوگل جستجو کنید، می‌بینید که آن‌ها مکان‌هایی هستند که صحنه فیلمبرداری شده‌است.

دانلود رایگان فیلم collateral 2004

هر دو جیمی Foxx و پیتر برگ در سال ۱۹۹۶ در کاخ سفید ظاهر شدند. جیمی Foxx شخصیت دیگری به نام ماکس در مرد عنکبوتی شگفت‌انگیز ۲ سال ۲۰۱۴ بازی کرد. وقتی که ماکس و وینسنت به سمت باشگاه تیراندازی می‌کنند، یک گرگ صحرایی به عنوان یک تابو ثبت می‌شود که می‌تواند به عنوان یک تابو تلقی شود. می‌گویند اگر یک گرگ صحرایی از مسیر شما عبور کند و به سفر خود ادامه ندهید، اگر به سفر خود ادامه دهید، به تصادف آسیب خواهید دید و یا کشته خواهید شد.

دانلود رایگان فیلم collateral 2004

دانلود فیلم سینمایی collateral 2004

یکی از چهره‌های کوتاه که ما در اوایل آن می‌بینیم متعلق به Manny Urrego است که خود راننده لیموزین قدیمی خودش به مایکل مان با ارائه صفحات گسترده و یک برنامه کاری کامل برای شرکت لیموزین Maxs کمک کرد. آهنگی که در باشگاه موسیقی جاز پخش شد، کلید اسپانیایی آلبوم مایلز دیویس Bitches بود. مایکل مان به تام کروز به عنوان اندازه متوسط اشاره می‌کند عینک آفتابی وینسنت wears با قاب‌های ویژه‌ای که به آن‌ها متصل است، قرار دارد.

کارآگاهان نباید قادر به دریافت سیگنال تلفن همراه باشند در حالی که در نزدیکی نظارت بر ناظران در کلوپ شبانه به این دلیل که آن‌ها به طور موثر درون یک قفس فارادی قرار دارند، تام کروز تقریبا سه ماه در منطقه لس‌آنجلس برای مبارزه با تیراندازی آموزش دید و این اولین بار بود که مایکل مان به طور شگفت‌انگیز در هر ورزشی که تلاش می‌کند مهارت فوق‌العاده‌ای دارد لنی the، دستیار اول شرکت تاکسی، از سوی مایکل Waxman، دستیار اول کارگردان، اعلام کرد که آن‌ها را با قصد انجام درست اجرا کردن آن‌ها به درستی می‌خواند، اما نتوانست صدایی را که به طرز شگفت انگیزی آزاردهنده بود، پیدا کند. بین آن‌ها مایکل مان و استوارت Beattie سوابق و سوابق خانوادگی و خانوادگی را برای شخصیت‌های اصلی درست مقابل عکس‌های شهرهای خود ساخته بودند.

دانلود فیلم سینمایی collateral 2004 دانلود فیلم سینمایی collateral 2004

دانلود زیرنویس فیلم collateral 2004

مایکل مان [ موسیقی روایی ] از موسیقی منبع و امتیاز موسیقی کلاسیک بسیار کم استفاده می‌کند. مایکل مان (آموزش نظامی)روش‌های Vincents برای نشان دادن نشان می‌دهد که او تحت نوعی آموزش نظامی قرار گرفته‌است. هیچ اعتبارات اولیه‌ای برای فیلم وجود ندارد و عنوان تنها اعتبار دیده‌شده در پایان با کارگردانی مایکل مان در پایان است.

مایکل مان (سفید supremacists)اگر بیننده به دقت در حین صحنه مشاهده کند که در آن ماکس با موهای بلند موی بلند و ضعیفی که در سمت چپ بالای سمت چپ او دیده می‌شود، also سفید را در سال ۱۹۹۵ و میامی وایس نشان می‌دهد. نام کامل این فیلم مکس Durocher است که در صبح زود هنگام فیلمبرداری در تاکسی دیده می‌شود و مادرش نیز به عنوان خانم Durocher معرفی شده‌است. فرانک دارابونت یک پیش‌نویس از فیلمنامه را در سپتامبر ۲۰۰۰ نوشت و به کارگردانی مایکل مان فیلمنامه را به طور قابل‌ملاحظه‌ای اصلاح کرد.

دانلود فیلم collateral 2004 با زیرنویس فارسی چسبیده

دانلود فیلم collateral 2004 زبان اصلی

این فیلم حدود ۲۰ دقیقه توجه مرا به خود جلب کرد، بعد از یکی دیگر، بعد از آن دیگری بود که اگر ناپدید می‌شد، اگر ناپدید می‌شد، اگر ناپدید می‌شدند، اگر ناپدید می‌شدند، اگر ناپدید می‌شدند، اگر ناپدید می‌شدند، اگر ناپدید می‌شدند، تمام مدت ناپدید می‌شدند. در آن شب یک بمب neutron که در آن جا خالی می‌شود به هیچ جا نمی‌رود و این یک فیلم بازی است که به نظر می‌رسید Hitchcock فیلم‌های اصلی ما در آن هنگام در وسط آشفتگی نهایی قرار گرفته باشند، اما در حالی که این یک نمونه خوب از فیلم‌های تلویزیونی آمریکایی است که به نظر می‌رسید implausible و تصادفات بیشتر از آن است که آن‌ها را در آن جا نگه دارند. این یک نمونه خوب از فیلم‌های تلویزیونی آمریکایی است که اگر بخواهی، فقط برای من این است که تا دو ساعت دیگر در آن جا بمانی.

دانلود فیلم collateral 2004 دوبله فارسی بدون سانسور

تام کروز برای سه ماه آموزش دید که چطور سلاح‌های گرم را تحت نظارت اداره پلیس لس‌آنجلس اداره کند این اولین باری بود که کروز با دوره‌ای زنده کار می‌کرد وینسنت پنج نفر را در یک شب ۱ Ramone Ayala، ۲ و ۴ نفر از افراد henchmen در باند تب کلاب ۸ و ۷ نفر از henchmen Felixs در باشگاه تب کلاب ۹، پیتر لیم اهل کره‌جنوبی را در ساعت چهار به ضرب و شتم قرار داد. اگر دقیق‌تر نگاه کنید می‌توانید ببینید که وینسنت چگونه یک قاتل آموزش‌دیده را به سمت یک راننده تاکسی معمولی شلیک کرد، اما وینسنت با استفاده از شلیک دقیق دو ضربه به سینه، به مانع فلزی برخورد کرد. این فیلم می‌تواند یک نقطه عطف اصلی در حرفه Toms باشد که او وینسنت با جذابیت خونسرد بازی می‌کند و لذت بردن از آن فیلمی است که به خوبی در صحنه‌های حساس نمایش داده می‌شود و من هرگز به او علاقه‌مند نبودم. این فیلم در بالای میز رده‌بندی قرار دارد و من به کسانی که این فیلم را ندیده‌اند نشان می‌دهد که شما این فیلم را ندیده‌اند. مارک Ruffalo بیان می‌کند که صحنه‌ای که در آن Fanning اولین ناپدید شدن رامون Ayalas را کشف می‌کند، و پیش می‌آید که مایکل مان اصرار داشته باشد که شما شروع به از دست دادن shit کنید جیمی مک Foxx و بری Shabaka هنلی تایید کردند که من تا زمانی که او آنچه را که می‌خواهد را دریافت می‌کند

جیمی کارتر برای دنبال کردن دنباله شکار با ماشین‌های قدیمی در ویلو Springs در صحرای Mohave که در آن مایکل مان به او ملحق شد آماده شد. رانندگان تاکسی مانند یک ایستگاه رادیویی با کلیدی که کلید آن را در آن قرار می‌دهند، توضیح می‌دهند که تو هیچ وقت نمی‌فهمی چه اتفاقی خواهد افتاد. در گزارش دی وی دی، مایکل مان می‌گوید که تام کروز آموزش‌های رزمی را از گروهبان SAS و نویسنده اندی McNab دریافت کرده‌است. مادر Maxs توسط Irma هال که آن‌ها کشف کردند از شهر کوچک تگزاس نزدیک به شهر زادگاه جیمی Foxxs بود، یادداشت کردند و متوجه شدند که برخی از آن‌ها را می‌شناختند. ادوارد نورتون هر دو نقش رهبری را به عهده داشت آدام سندلر برای نقش ماکس در نظر گرفته شد و حتی با مایکل مان قبل از انداختن جیمی Foxx آشنا شد. پیتر برگ بعدا جیمی Foxx را در بریتانیا هدایت می‌کند. مایکل مان بلافاصله پس از شنیدن صدای سایه بر روی خورشید با صدای کریس Cornells آشنا شد که او آن را برای صحنه در تاکسی که وینسنت و ماکس در تقاطع مرکز شهر یورتمه می‌کشیدند، می‌خواست.

قطار پایانی قطار در mirrors به سمت train پرتاب شد که هر دو به کارگردانی مایکل مان هدایت شدند. تام کروز و جیمی Foxx برای کمک به تام کروز و جیمی Foxx مدارک مربوط به پیشینه وینسنت و مکس کروز را به بهترین نحو ثبت کردند و گفتند که اسناد (وینسنت)اطلاعاتی در مورد این که چطور شروع به نواختن موسیقی جاز کرده بود، داشت. مکس می‌گوید که گاهی با چراغ‌های راهنمایی در آخرین لحظه نور چراغ‌ها را روشن می‌کند، درست قبل از اینکه او دست وینسنت را بگیرد که به ماکس اجازه می‌دهد تا با خوش‌شانسی مطلق برنده شود.

بین ۱۰۰۱ کیلوگرم که باید قبل از اینکه توسط استیون اشنایدر ویرایش شود ببینید. (وینسنت)در لس‌آنجلس بیش از حد کنار گذاشته شده بود، با این حال بسیاری از شخصیت‌های اصلی به طور کامل با یکدیگر در برخورد نزدیکی با یکدیگر در طول فیلم برخورد می‌کنند قبل از این که آن‌ها رسما یکدیگر را ملاقات کنند. مایکل مان درشکه را بعد از تیراندازی به عنوان صحنه محوری فیلم بازی می‌کند که ماکس برای اولین بار در پشت تفنگ دیده می‌شود و وینسنت را به خاطر این که وینسنت چه کسی است، می‌بیند.

خاویر Bardem تنها ۲ روز فیلم برداری کرد، اما چند ماه وقت صرف آموختن زبان انگلیسی با یک آهنگ مکزیکی برای این نقش کرد. در یک نقطه از توسعه leading Janusz Kaminski در گفتگوها برای هدایت مستقیم بود. صحنه‌ای که در کلوب جاز وجود دارد، استعاره از انواع مختلف برای collaterals themes است که ناتوانی Maxs در بداهه سازی در بین آن‌ها وجود دارد.


دانلود فیلم collateral 2004 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم collateral 2004 زبان اصلی
دانلود فیلم collateral 2004 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود زیرنویس فیلم collateral 2004
دانلود فیلم سینمایی collateral 2004
دانلود رایگان فیلم collateral 2004
دانلود زیرنویس فارسی فیلم collateral 2004

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها