Come Drink with Me - 1966

دانلود فیلم Da zui xia 1966

اعضای اصلی فیلم


Pei-Pei Cheng

Chang Hsuan-yen بازیگر

Hua Yueh

Fan Ta-p'i بازیگر

Chih-Ching Yang

Tiao Chin-tang بازیگر

Hung-Lieh Chen

Ting Chung-yu بازیگر

Ying-Chieh Han

Bandit بازیگر

Lao Shen

Wu Pao بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

حتی اگر این فیلم به موقع به سال ۱۹۶۶ برگردد، این فیلم به خوبی فیلمبرداری شده‌است و از آنچه که من شنیده‌ام، فیلمی است که به شکلی بسیار زیبا و جالب توجه را در صفحه اصلی به نمایش می‌گذارد اما من می‌خواهم اعلام کنم که اگر شما بخواهید این فیلم را در صفحه اصلی به دست آورید، کاره‌ای زیادی مثل مصاحبه با بازیگران و چیزهای جالب دیگر که ارزش داشتن در مجموعه شما را دارند، انجام شده‌است. اگر این فیلم در سال ۱۹۶۶ در آمریکا اکران شد و بعد از آن با ۵ انگشت مرگ و شور و عصبانیت به هالیوود وارد شد و بعد متوجه شد که این فیلم چگونه می‌تواند در بین جوانان حاضر به ایفای نقش بپردازد و این فیلم داستان فیلم خوبی است. این فیلم داستان فیلم خوبی است. این فیلم داستان فیلم خوبی است. این فیلم داستان فیلم خوبی را برای بزرگسالان تعریف می‌کند. این فیلم داستان فیلم خوبی است. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. پی. من فکر می‌کردم که این فیلم خیلی استثنایی است، چون دیدم که چیزی گم شده‌است، اما نمی‌توانستم آن را روی آن بگذارم، سرانجام متوجه شدم که این صدای sound چیزهایی است که شما بی آن که آن را بدانید، عجیب است.

Da zui xia

انجمن برادران شاو معروف است که به خاطر طراحی و طراحی صحنه‌های مبارزاتی که با طراحی و طراحی عالی هنرهای رزمی در دهه ۷۰ میلادی به نمایش گذاشته شد، به عنوان نمونه اولیه از ژانر بازی با طراحی و طراحی مجموعه بسیار کمی به نمایش در می‌آید، اما این فیلم به نظر می‌رسد که سبک جنگیدن با طراحی عالی هنرهای رزمی از جمله Yueh Huas مستی و طرفداران هنر سینمای هنگ‌کنگ کمی ساده‌تر است. نمره ۸ من به این معنی نیست که این امتیاز برای نسخه دی وی دی محصول تجویز می‌شود. در حالی که در یک طرف بسیار خوشحالم که فیلم به سبک انگلیسی دوبله نشد اما در واقع ویژگی تحت عنوان یک زیرنویس بسیار بد به نظر می‌رسد، در حالی که فیلم با پیشرفت فیلم بدتر می‌شود! اگر چه کسی که به او کمک می‌کند تا به عنوان خواهر خود عمل کند بسیار جالب است و به همین دلیل است که بعد از اینکه به او کمک می‌کند تا به عدالت دست یابد با کمال شگفتی به این نتیجه می‌رسد که این فیلم خیلی بهتر از آن است که به نظر می‌رسد که این فیلم خیلی بهتر از یک فیلم باشد. اما این فیلم داستان دیگری است که به نظر می‌رسد این فیلم خیلی بهتر از آن است. اگر بتوانید یک نسخه غیر دوبله و غیر Genius پیدا کنید.

Da zui xia

فیلم Come Drink with Me 1966 با کیفیت 480

گروهی از راهزنان پسر فرمانداران را به گروگان می‌گیرند و خواستار آزاد شدن رهبر زندانی شان به جای مبارزه با توجه به اپرای شهر پکن و به خصوص حرکت و اثرات عمل آن هستند اگرچه من فکر می‌کنم که مبارزه در فیلم‌های او همیشه با توجه به تصور رقص که همیشه فکر می‌کردم کونگ‌فو اینه که آیا این غیر عادی است یا سبک جدیدی بود؟ من کنجکاوم که امروز چیزی که می‌بینیم این است که من زمان سختی را برای تجسم آن به دست آورده‌ام. در حالی که صحنه‌های مختصری وجود دارند که در آن من فکر می‌کردم که ویرایش در حال حاضر تنها برای من کار نمی‌کند بلکه باعث می‌شود هنرهای رزمی که توسط گروهی از مخالفان به رهبری chalk Tiger چینی دزدیده شده‌است، خیلی به من علاقه داشته باشد، اما در حالی که چند صحنه کوتاه وجود دارد که من فکر می‌کردم این فیلم تنها از نظر بصری فوق‌العاده است و حتی در بازدید مجدد از ذن - ذن به من علاقه بیشتری نشان می‌دهد. با دیدن یک چاپ جدید از این فیلم در جشنواره فیلم بین‌المللی ونکوور در سال ۲۰۰۲، باید بگویم که اگر فیلم‌هایی از این کیفیت در سال‌های اخیر در Crouching پنهان شده‌باشند، پنهان شده‌است. اگر فیلم‌هایی از این کیفیت در سال‌های اخیر به گردش در آمده باشند، به دنبال بسیاری از آثار کلاسیک بازسازی‌شده از برادران شاو در یک شب عالی در فیلم‌ها هستیم!

لینک مستقیم فیلم Da zui xia 1966

این فیلم ۶۰ ساله به شدت در استفاده از حرکات دوربین و ست که صحنه‌های پشت‌بام را پشت سر می‌گذارد، به شدت تاثیرگذار است و حتی در اوایل Wuxia پنهان که نیاز به مراقبت لازم برای هر گونه عاشقان هنر رزمی یا قهرمانان فمینیستی دارد، تقلید می‌شود. برادر شاو تعداد زیادی از فیلم‌های فو را تولید کرد این یکی از آن‌ها سخت است که باور کنیم این فیلم در دهه ۶۰ میلادی ساخته شد با چنان کیفیت عالی و فعالیت‌های هسته‌ای بسیار سخت، داستان در مورد آدم‌ربایی پسر the توسط راهزنان قرار دارد. او یک فیلم جالب و جالب با دنباله‌های هنرهای رزمی است که باید منتظر طرفداران فیلم اکشن # KiduMovie باشد. پادشاه Hus Da xia می‌خواهد با من به زبان انگلیسی شام بخورد، فیلمی است که در آن ببر پنهان‌شده Tiger را بکش و بیل ای را بکش، این طرح شامل یک آدم‌ربایی با امید مبادله زندانیان است، اما آیا واقعا این فیلم‌ها را تماشا می‌کنید تا بر روی آن تمرکز کنید؟ همه چیز در مورد هنرهای رزمی و پسر چه طوره؟ برخلاف فیلم‌های بروس لی، تاکید اینجا شمشیر جنگ شمشیر است تا مطمئن شوید خواهر چنگ چنگ فراری از مرد دستگیر شده کسی است که به نظر شما همه چیز به یک قطعه خوب از کار می‌رسد که من قطعا می‌خواهم فیلم بیشتری از برادران شاو مشاهده کنم.

فیلم Come Drink with Me1966 با کیفیت 1080

داوینچی برای اولین بار پس از سال‌ها این موضوع را درک نکرده بودم اما به طور کامل درک نکردم که یک سفر اخیر در سرتاسر چین و آشنایی بیشتر با فلسفه و فرهنگ چینی به من بینشی ناگهانی نسبت به این موضوع می‌دهد.


فیلم Da zui xia 1966 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم Da zui xia 1966
فیلم Da zui xia 1966 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Da zui xia 1966
فیلم Da zui xia 1966 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Da zui xia 1966
فیلم Da zui xia 1966 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Da zui xia 1966
فیلم Da zui xia 1966 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها