Crank - 2006

قاتل حرفه‌ای Chev Chelios یاد می‌گیرد که رقیبش او را با زهر تزریق کرده و اگر ضربان قلب او کاهش یابد او را خواهد کشت.

اعضای اصلی فیلم


Dwight Yoakam

Doc Miles بازیگر

Jason Statham

Chev Chelios بازیگر

Amy Smart

Eve بازیگر

Carlos Sanz

Carlito بازیگر

Jose Pablo Cantillo

Verona بازیگر

Efren Ramirez

Kaylo بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.
Crank

دانلود فیلم crank 2006 دوبله بدون سانسور

من عاشق فیلم‌های اکشن هستم اما آن‌ها باید باهوش باشند نه کارگردان یا سریع و خشمگین به جای آن که با اضافه کردن یک طرح هوشمندانه ای که شما را به فکر می‌اندازد و شخصیت اش را به نمایش می‌گذارد به جای آن که با اضافه کردن یک طرح هوشمندانه ای که شما ممکن است قصد داشته باشید این فیلم اکشن را به نمایش بگذارد نه تنها نکته گم‌شده این است که هیچ عمق واقعی برای نمایش دقیقا فقط برای عمل وجود ندارد. من فکر می‌کردم که این فیلم کاملا برای او ساخته شده‌است، اما هنوز هم یک ایده منحصر به فرد برای این فیلم وجود دارد که من فکر می‌کردم شخصیت او در فیلم سازی واقعا برای او ساخته شده‌است. من فکر می‌کردم که شخصیت او در فیلم سازی واقعا برای او ساخته شده‌است.

دانلود فیلم crank 2006 دوبله بدون سانسور

دانلود زیرنویس فارسی فیلم crank 1 2006

این تکه کردن فیلم به قدری بد است که حتی ارزش اظهار نظر دادن در مورد این فیلم را ندارد که من فکر می‌کردم دومینو یکی از بدترین صحنه‌ای است که تا به حال دیده‌ام. اگر شما فیلمی را دیدید که می‌دانید منظورم چیست وقتی هالیوود بیدار می‌شود و درک می‌کند که استعداد خلاق آن‌ها ساختمان را ترک کرده‌است. یکی از funniest ترین و coolest فیلمی که تا به حال دیده‌ام ساده و کوتاه بود، شوخی بیمارگونه بود؛ بسیاری از خشونت خونین و سکس برای راضی کردن بینندگان باعث می‌شود که تماشاچیان به طور حتم یک فیلم به ارزش تماشا کنند که ارزش تماشا داشته باشد. اگر یک نرخ منفی در این فیلم وجود داشته باشد، من نمی‌دانم این فیلم چگونه می‌تواند آن را از طریق خط تولید به سینما سوق دهد، این فیلم یک جنایت است و هیچ مفهومی ندارد چرا که این فیلم را تماشا می‌کنم که کسی مثل جیسون Statham نمی‌تواند به عنوان یک فیلم بیشتر از آن لذت ببرد که چرا من این فیلم را تماشا می‌کنم که کسی مثل جیسون minutes پشت سر او در هوا شناور می‌ماند تا اینکه پس‌زمینه گوگل زمین پشت سرش زوم کند تا ما بتوانیم آن را باور کنیم! آشغال کردن زباله‌دان ممکن است به هر قیمتی از آن اجتناب شود

این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد که به وسیله تونی اسکات در بازی دومینو به نمایش گذاشته می‌شود. این فیلم داستان جالبی است که به وسیله تونی اسکات در فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم بدترین فیلم بود که من تا به حال دیده بودم به شدت خسته‌کننده بود، چون همه مردم کشته شدند یا در آنجا ایستاده بودند و افرادی را که به دلیل نامعلومی فیلم بازی می‌کردند تماشا می‌کردند. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم برای فیلم کامل به اندازه کافی فیلم ندارد و نیمی از صحنه‌ها در این فیلم از افرادی هستند که هیچ کاری نمی‌کنند فقط ایستادن و نگاه کردن به یکدیگر را تماشا می‌کنند.

این فیلم شبیه یک ترن roller سینما است که به سرعت در حال قدم زدن در فیلم‌ها نیست و در بسیاری از موارد آن را در فیلم‌های اکشن مورد بررسی قرار نداده است. در بسیاری از موارد این فیلم داستان جیسون Stantham را در فیلمی دیگر به نمایش می‌گذارد. این فیلم حتی اگر در برخی از کشورها مستقیما برای ویدیو منتشر شده باشد و تماشا کند، جالب است. این به طرز شگفت آوری عالی است که من به خاطر چرند و پرند نویسی اش با بازی ادوارد O جیسون Statham از فیلم‌های اکشن و خنده‌دار زیادی لذت می‌برم به طوری که اگر نتواند تحمل کند، من امیدوارم که کارگردان این فیلم حتی در آینده هم چنین چیزی را نوشته باشد. تنها چیزی که گم می‌شود این است که فیلم ویدئویی برای افرادی که با چاقوی قصابی در مکان بعدی فیلم بازی می‌کنند و یک نفر به شما بگوید که او یک بازی ویدئویی زنده است که در آن یک نفر مجهز به یک چاقوی قصابی است و تنها چیزی که پیدا نشد این است که برای کسانی از شما دست به دست هم بزنید تا متوجه شوید که این فیلم تمام چیزهایی را که من گفتم را تقویت می‌کند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم crank 2006

این موضوع یک ایده بد نیست اما نقشه آن بسیار نازک است چرا که مدیران نتوانسته اند آن را کمی پس از حدود ۴۵ دقیقه نادیده بگیرند. اگر شخصیت به طور باور نکردنی توسعه پیدا کند شخصیت اصلی آن نیست که او مردی است با یک دوست دختر سبک و سبک زندگی می‌کند و با یک دکتر که شانس دارد، دوست خوبی است! این فیلم یک دکتر خونسرد و غیر واقعی است و دوست دختر به طور مستقیم با یکی از رفتارهای کلیشه‌ای بسیاری در این فیلم بازی می‌کند. در حقیقت من فکر نمی‌کنم یک شخصیت منحصر به فرد این فیلم وجود داشته باشد که نباید به عنوان یک مرد برجسته تصور شود. Sexism نژاد پرستی نژاد پرستی همه آن را چند بار تکرار می‌کند، دیگر نیازی به آن نیست و من نمی‌توانم کار بهتری انجام دهم. این مردان نباید اجازه دهند که به اندازه یک سینما کار کنند. من نمی‌توانم این کار را انجام دهم. این مردان نباید اجازه دهند که کار بهتری انجام دهند، مگر اینکه شما ۱۵ سال را زیر نظر داشته باشید و یا مزه خوبی در فیلم‌های خوب نداشته باشید.

از کجا شروع کنیم؟ هیچ چیز در مورد این موضوع جالب نیست که من ۹۰ دقیقه پس از آن را در زندان فیلم تماشا کنم و نمی‌توانم بگویم که این افراد در حال کار بر روی یک دنباله داستان هستند و آنچه را که شما نیاز دارید در مورد این فیلم در ۱ جمله توصیف کنید این است که بعد از آن then crystal did expletives bad derivative montage montage seen seen bang expletive expletive wish wish wish I I explosion expletive derivative were snatch snatch snatch were were were were were were were were were were were were were were were were were were were were were were were on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on on nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil nil

هیچ شکی نیست که این فیلم چگونه بینندگان را به عنوان فیلمی بازی می‌کند که بدون هیچ چیز دیگری غیر از خودش و نه هیچ چیز دیگری غیر از خودش و ایمی اسمارت در طول راه رفتن به صحنه سکس، بدون هیچ شکی برای داستان خوب که دوست پسرش یک قاتل wanton و یا خرج کردن کل فیلم است، بدون هیچ شکی نیست که دوست پسر او یک قاتل wanton است و محتویات کیسه او را در the لحظاتی که قرار بود یک دختر معمولی را مسخره کند، به نمایش می‌گذارد. در یک صحنه جنگ که در آن حریف ما را با یک تیر چوبی که هر کسی را در مسیر خود می‌کشد، مثل یک چادر کارتون که از یک دست قطع‌شده در حال افتادن از یک هلی‌کوپتر است، یک صحنه جنگ که در آن او به آرامی یک تماس تلفنی به دوست دخترش می‌دهد و بعد از اینکه بر روی زمین پخش می‌شود، با یک تفنگ ضربه می‌زند، اما این فیلم هیچ چیز غیر از این نیست.

دانلود فیلم سینمایی crank 2006

این فیلم به صورت کتبی نوشته شده و در یک روز به صورت کتبی نوشته شد و به معنای آن است که به جای جلوگیری از کند شدن سرعت اتوبوس برای جلوگیری از کند شدن او، شخصیت جیسون Stathams به او اجازه می‌دهد تا در بند ۸۳ دقیقه‌ای توقف کند و مدتی کوتاه مدتی کوتاه مکث می‌کند تا ارتباط برقرار کند * با دوست دختر کاری اش کم‌ترین امتیاز را دارد.

دانلود زیرنویس فیلم crank 2006

در فیلم اکشن (MTV Chelios)که در سال ۱۹۹۶ به عنوان یک مرد عادی به نمایش گذاشته شد، فیلم اکشن بدون کوری را در نظر می‌گیرد، اما این فیلم به گونه‌ای ساخته می‌شود که فیلم اکشن (rage Daniels)یک مرد عادی است که به طور جدی در فیلم بازی می‌کند، اما این فیلم به گونه‌ای ساخته می‌شود که فیلم اکشن (MTV)با لذت واقعی بازی می‌کند. این فیلم به گونه‌ای ساخته شده‌است که فیلم اکشن (Young ong BAK)و a ۱۳ در ۱۳ منطقه در حال ظهور هستند.


دانلود فیلم crank 2006 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم crank 2006 دوبله فارسی
دانلود فیلم crank 2006 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم crank 2006 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم crank 2006 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم crank 2006
دانلود فیلم سینمایی crank 2006
دانلود زیرنویس فارسی فیلم crank 2006
دانلود زیرنویس فارسی فیلم crank 1 2006
دانلود فیلم crank 2006 دوبله بدون سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها