Crawl - 2019

یک زن جوان در حالی که تلاش می‌کند پدرش را در طول یک دسته پنجم از طوفان نجات دهد خود را در یک خانه سیل گرفتار می‌کند و باید برای زندگی خود در برابر alligators مبارزه کند.

اعضای اصلی فیلم


Alexandre Aja

کارگردان

Colin McFarlane

Governor بازیگر

Kaya Scodelario

Haley بازیگر

Barry Pepper

Dave بازیگر

Morfydd Clark

Beth بازیگر

Ross Anderson

Wayne بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Crawl 2019

گوش کنید شما می‌دانید که این فیلم خوب نیست. فیلم شما در گفتگویی با دوستان intellectual در هنگام بحث درباره سینما، فیلم ساده‌ای را در مورد یک دانشجوی کالج ساده که با دور شدن توسط تمساح‌ها در داخل و خارج از آن کار می‌کند، به ارمغان نخواهد آورد. یک crawlspace ساده نه واقعا ترسناک نیست، اما رضایت‌بخش است و مملو از تمساح است و شما خواهید دید که مردم خورده می‌شوند! شما در مقابل شخصیت‌هایی که در حال حاضر در حال انجام چه کاری هستند، فریاد خواهید کشید. شما شگفت‌زده خواهید شد از اینکه آدم چقدر آهسته می‌تواند از یک تمساح پیشی بگیرد! احتمالا کمی خنده‌دار خواهید خندید، چون از تجربه بعضی اوقات پشیمان نخواهید شد، گاهی اوقات فیلم‌ها می‌توانند فیلم باشند. این یکی یک ذرت بو داده عالی است.

من واقعا از این فیلم خیلی لذت بردم، به خصوص در ابتدا وقتی ادامه پیدا کرد اما ۴۰ نفر اول مرا تحت‌تاثیر قرار دادند و کمی بیشتر از آن لذت بردم اما این فیلم در جایی که به نظر من اهمیت چندانی ندارد اما شما واقعا این نوع فیلم را تماشا می‌کنید اگر دوست دارید این نوع فیلمی را که من فکر می‌کنم از آن لذت ببرید را تماشا کنید. از کجا شروع کنیم؟ داستان پیشینه لنگ با دختری که شناگر برتر است بنابراین می‌تواند یک گروه از تمساح گشت زنی را شنا کند و پدر و دختران در فاصله بین their به عنوان تلاش برای فرار از این تمساح به اندازه کافی زود می‌میرند. این فیلم مرگ را با بازویش در دهان تمساح جاری می‌کند و بازویش را از دست نمی‌دهد؟ تو مطمئنی که اون کسی که ما می دونیم از actorsextras حمایت می‌کنه، برای چند دقیقه روی صفحه ظاهر میشه و بعد gobbled: چرا زحمت می‌کشی؟ این دختر از سوراخ درون دیوار رد می‌شود و یک لانه تخم‌مرغ کشف می‌کند که نشان می‌دهد تمساح آمریکایی به طور خلاصه بعد از آن که یک تفنگ را پیدا می‌کند به یک تمساح دیگر می‌رود و بعد از اینکه او را از مرگ نجات می‌دهد مثل هیچ اتفاقی رخ نداده است و مثل این است که یک دختر در تمام آن alligators شنا می‌کند و شما را به شما می‌رساند؟ بنابراین به جای رفتن به پشت‌بام که هر فرد عاقل دیگری می‌تواند به مدال طلا دست بزند به مدال طلا دست می‌زند و در هر صورت شما انتظار یک نمایش نهایی با تمساح بزرگ را دارید که هلیکوپتر نجات به راحتی نشان می‌دهد و دختر شناگر آتشی روشن می‌کند و THE ROLL را روشن می‌کند! !! ! من نمی‌توانم باور کنم که کارگردان این فیلم چه هنرمند scam است؟ هنرپیشه اصلی چه فیلم ترسناکی بود و من اصلا به او اهمیت نمی‌دادم. این فیلم یک خلاصه سوسمار است که وقت خود را در این زباله هدر ندهید.

فیلم Crawl 2019 با کیفیت 480

من می‌دانم که بعضی از مردم با این یکی به نوعی به حصار حمله می‌کنند، اما وقتی می‌گویم که این واقعا یک عالم سرگرمی است، اما هنوز هم سرگرم‌کننده و تکان‌دهنده است. در صورتی که این فیلم most فیلم نباشد، این واقعیت که این فیلم مقدار مناسبی از تنش دارد که شما را جذب کند، نیست. من صادقانه از انتخاب وحشتناکی که هر یک از شخصیت‌های همه آن‌ها انتخاب می‌کنند تا بدترین انتخاب‌های را براساس موقعیت خودشان انتخاب کنند، خیلی عصبانی بودم. این تنها فیلمی است که من در طول سال‌ها دیده‌ام.

زیر نویس فارسی فیلم Crawl 2019

هالی یک شناگر در دانشگاه فلوریدا است و به همین دلیل است که او به محض رسیدن به جایگاهی که هالی و پدرش تلاش می‌کنند تا به عنوان یک شناگر با شخصیت قوی بازی کنند، اما به همین دلیل است که او به سرعت تلاش می‌کند تا مانع از مرگ او شود. هالی یک شناگر در دانشگاه فلوریدا است. اما این فیلم به اندازه کافی جذاب نیست. اما این فیلم به اندازه کافی جذاب نیست. اما این فیلم به اندازه کافی جذاب نیست. یک تکه کاغذ مقوایی زشت، گفتگوی احمقانه و عمل مضحک. من نمی‌توانم این را به عنوان یک فیلم ۷ تنظیم کنم چون این یک فیلم خیلی به یاد ماندنی نیست اگرچه هیجان‌انگیز است و زمانی که درگیری شروع می‌شود شما با گفتگویی غیر ضروری که هیچ ارتباطی با خطراتی که فیلم بازی می‌کند ندارد و البته این فیلم یک فیلم پر سرگرمی است که به آن ضربه می‌زند. به عنوان یک پدر و دختر بی‌باک او سعی می‌کنند که از یک طوفان کم‌تر از یک گردباد عبور کنند به طوری که سیلاب یک گروه گرسنه زیبا را رها کرده یا با عجله و با کلی از این که سایه در زیر فشار آب حرکت می‌کند، احساس ارزانی یا عجله کردن داشته باشند.

زیر نویس فیلم Crawl 2019

من معمولا فیلم‌ها را تماشا می‌کنم و بعد از آنکه نظر خودم را در مورد آن بیان کردم، بعد از آن که نظر خودم را در مورد آن فرموله کردم، این موضوع را با پدر و مادرم دریافتم. این یک تجربه عجیب و غریب بود، چون فکر می‌کنم همه می‌خواستند وارد سینما شوند و فیلم ترسناکی به نام claustrophobic را ببینند. سینما پر نبود اما در آنجا یک فیلم کمدی به گوش می‌رسید. بعد از اینکه یک فیلم داستان فیلم را تماشا می‌کند و بعد از اینکه یک ثانیه بعد از مرگ او را تماشا می‌کند، یک فیلم دیگر برای فیلم بازی می‌کند، اما به نظر می‌رسد که تنها یک یا دو راه برای این فیلم وجود داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که تنها یک یا دو راه برای این فیلم وجود داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که تنها یک یا دو راه برای این فیلم وجود داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که این فیلم فقط یک یا دو راه دارد. خب، این یک ساعت و هر چیزی که من هرگز بر نمی‌گردم، در عرض ۳۰ دقیقه از این فیلم وحشتناک که تنها قسمت خوبش سگ بود، خوشحال بودم. متاسفم که در گذشته بیشتر فیلم‌های تو را دوست داشتم ولی این یکی پس از این قرار بود که این زن با تمساح گاز گرفته شود و حالش خوب باشد؟ نزدیک بود دست و پایش را پاره کند، اما می‌تواند سریع‌تر از همه تمساح شنا کند؟ آره، چرا همش تو آب راه میرن؟ به جای اینکه سعی کنیم از آب عبور کنیم به جای اینکه سعی کنیم از آب عبور کنیم و از زیر آب رد بشیم به یه قایق می‌رسیم، و آره، بیا جلوی پنجره بایستیم و بریم جلو یه پنجره که آب از آن بالا بریم.

زیر نویس فیلم Crawl 2019

بنابراین به نظر می‌رسد که کاره‌ای زیادی در این زمینه وجود دارد که به نظر می‌رسد که طبق قواعد بسیار ضعیف عمل می‌کند و ارزش‌های تولیدی بسیار خوب هستند. به نظر می‌رسد که پدر تنها در زمانی بسیار احمقانه به نجات یک افسر پلیس نیاز دارد و یک سخنرانی در مورد یادگیری دختر برای شنا کردن به من ارائه می‌دهد؟ ؟؟ این تمساح در یک نقطه به طور کامل تعریف می‌شود و این نشان می‌دهد که این تمساح می‌تواند یک مفهوم خوب باشد اما در کل من باید با یک فیلمنامه ساده بگویم که در نظر من فیلم وحشتناک نیست اما ارزش جستجوی آن را ندارد. اما بعد از چند لحظه کوتاه، من هنوز در حال سوار شدن به هواپیما بودم، اما بعد از آن، بیش از هر فیلمی که تا به حال دیده بودم، بیش از هر فیلمی که تا به حال دیده بودم، شما را به حال خود رها نمی‌کند و ممکن است بتوانید همه تصورات واقعیت را به حالت تعلیق درآورید و هر یک از the وحشتناک را به عنوان کدنوشته جهنم به حالت تعلیق در بیاورید و ممکن است فریاد بزنید زنده بمانید.

فیلم Crawl 2019 با لینک مستقیم

در این فیلم که بعد از فرار احتمالی آن‌ها از یک ایستگاه گاز و بعد از آن به جای آن که بتوانند به راحتی با یک قایق تصادف کنند، به راحتی می‌توانستند با قایق برخورد کنند و سپس آن را بر روی یک قایق قرار دهند که به راحتی می‌تواند با سرعتی شگفت‌انگیز از بین برود. بعد از آن که کسی کاری احمقانه انجام داد که تنها شخصیتی است که من به آن‌ها توجه داشتم و می‌خواستم زنده بمانم، آن سگ کوچک بود. این فیلم بسیار وحشتناک بود و به نظر می‌رسید که شخصیت‌های اصلی از فولاد ساخته شده‌اند، اما موفق به ادامه کار در مورد مشکلات شخصی شده‌اند. من اهمیتی به شخصیت‌های اصلی نداشتم به جز سگ Heshes یک بازیگر بزرگ، امروز در طی یک پیش‌نمایش که ما در مورد آن بحث کردیم، متعجب شدم اما دوست من می‌خواست ببیند که چرا این فیلم‌ها مکررا ساخته می‌شوند، اما مخاطب من باعث شده‌است که برای شانس بهتر بعد از پیش‌نمایش آن شانس بهتری داشته باشم. این فیلم به دلیل طبیعت مقیاس کوچک داستان این فیلم درست نیست اما به دلیل طبیعت مقیاس کوچکی که در طول یک طوفان به نمایش گذاشته می‌شود بسیار خوب است اما به دلیل طبیعت مقیاس کوچک داستان این فیلم می‌تواند به خوبی نادیده گرفته شود. این فیلم داستان بسیار خوبی را در فیلم‌ها به نمایش می‌گذارد و من خوشحال شدم که به خاطر طبیعت مقیاس کوچک فیلم سازی به مدت بسیار خوبی در فیلم‌ها کار می‌کند.

فیلم Crawl 2019 با لینک مستقیم
دانلود فیلم crawl 2019 خزنده با دوبله فارسی
دانلود فیلم crawl 2019 دوبله فارسی سانسور شده
دانلود مستقیم فیلم Crawl 2019
فیلم Crawl 2019 با کیفیت 720
فیلم Crawl 2019 سانسور شده
فیلم Crawl 2019 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم Crawl 2019
زیر نویس فارسی فیلم Crawl 2019
فیلم Crawl 2019 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم Crawl 2019

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها