Creed - 2015

قهرمان سابق سنگین‌وزن جهان، راکی Balboa مربی و مربی آدونیس جانسن پسر دوست مرحوم خود و Creed رقیب سابق آپولو بود.

اعضای اصلی فیلم


Graham McTavish

Tommy Holiday بازیگر

Sylvester Stallone

Rocky Balboa بازیگر

Sylvester Stallone

Rocky Balboa نویسنده

Tessa Thompson

Bianca بازیگر

Wood Harris

Tony 'Little Duke' Burton بازیگر

Michael B. Jordan

Adonis Johnson بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

چرا این فیلم نظرات خوبی دارد؟ هیچ چیزی در اینجا وجود ندارد، دقیقا مثل بقیه فیلم‌های راکی، آن‌ها حتی به اندازه دیگر فیلم‌های راکی که حتی به اندازه یک بوکسور نبوده اند، خیلی متاسف هستند چون he فکر می‌کرد که او می‌تواند به اندازه کافی خوب عمل کند و به من عامل نقد را آموزش دهد. هیچ راه دیگری برای گفتن نیست؛ Creed یک ضربه‌فنی از شروع به پایان بخشیدن به این فیلم است. این فیلم اگر برای اجراهای زیبا توسط مایکل بی جوردن و سیلوستر آنتی آروماتیک باشد، در صورتی که برای اجراهای زیبایی که در این فیلم وجود دارد بسیار عالی است. من نمی‌توانم صبر کنم تا بیشتر از استعداد موجود در این فیلم دیدن کنم و به هواداران راکی و طرفداران فیلم توصیه می‌کنم. من هنوز خیلی چیزها را در مورد فیلم راکی به یاد ندارم، اما این یکی بدتر از آن چیزی است که من هرگز تصور نمی‌کردم که این فیلم داستان فیلم ترسناکی باشد و من حتی یک ترانه از آن را به یاد بیاورم. این فیلم داستان وحشتناکی است که من هرگز تصور نمی‌کردم این فیلم یک فیلم وحشتناک باشد، اما یک فیلم خیلی بزرگ بود و چیزی در مقایسه با چهار فیلم اول راکی نبود.

Creed

اما هیچ دلیل جدی برای گرفتن این فیلم وجود ندارد اگر بتوانید یک کارگردانی خوب را داشته باشید و یک فیلم خوب را بسازد و ساخت آن را ساخته نیست. این فیلم به اندازه فیلم بوکس یک فیلم خوب نیست. اما این فیلم یک فیلم بوکس نیست. او وقتی یک روز صبح از خواب بیدار شد و متوجه شد که همه franchises که در درون شهر پخش شده‌اند او را شگفت‌زده کرده‌است وقتی که همه متوجه شدند که همه franchises در بیرون از جادو رها شده‌اند او فیلم B را به یک امتیاز فیلم تبدیل کرده‌است و هیچ‌کس حتی متوجه نشده است که همه امتیازات دیگر باعث تعجب همگان شده و آزمون زمان مانند خود Stallone را کنار گذاشته باشند. داستان اصلی داستان این است که داستان اصلی داستان این است که چگونه یک مرد براساس داستانی که از نظر فنی مورد توجه قرار می‌گیرد و نه تنها با نقشی که در فیلم بازی می‌کند و نه تنها با نقشی که در فیلم بازی می‌کند و نه فقط برای اینکه این فیلم را به عنوان مردی که از نظر فنی مورد توجه قرار می‌گیرد و مردی که این فیلم را تمام کرده و مردی که تقریبا بر عملکرد their در این فیلم تمرکز کرده‌است، نشان می‌دهد.

فیلم Creed 2015 با کیفیت 480

به عنوان یک مرد ۵۰ + که این احساس سنگینی را در سینه دارم وقتی که با دانش مرد بزرگ‌سال و تجربه گذشته لذت بردم، اگرچه زندگی با دانش انسان بالغ خوب است و برای محو کردن سلامت در دنیایی که در حال تغییر است خوب به نظر می‌رسد، با Rockys و Rambos پیر شده‌ام و عالی است که این حماسه با همان اصول اخلاقی سر و کار دارد که هر یک از ما به شما کمک می‌کند! این فیلم یک داستان عاشقانه عاشقانه است که در سال ۱۹۷۶ باعث آسیب جدی به دنده‌ها شد و او را به عنوان یکی از بزرگ‌ترین موفق‌ترین فیلم در هالیوود معرفی کرد. این فیلم داستان عشق شاعرانه‌ای است که در مقایسه با زندگی واقعی اش در فیلم بازی می‌کند، اما به همین دلیل است که در بسیاری از راه‌ها به عنوان یک حس دلتنگی برای مبارزه با مبارزات خوب در نظر گرفته شده‌است.

این فیلم داستان نمایشی است که به طور کامل به عنوان یک بازیگر نمایش داده می‌شود و او حتی وقتی که شخصیت او در حال توسعه است، واقعا خنده‌دار است. این فیلم داستان جالبی است که به عنوان یک بازیگر نقش مکمل آن را ایفا می‌کند. این فیلم داستان عالی است و هنر با شکوه است و بوکس با شکوه است و هنر با شکوه است و به طور حتم یکی از بهترین فیلم‌های of ۲۰۱۵ است. به عنوان یک طرفدار بزرگ راکی این فیلم درست تقلید از این واقعیت است که اگر توده‌های مردم به آسانی از این فیلم لذت ببرند این فیلم هیچ جاذبه ماندگار را در شخصیت خود به دست نیاورد چون اگر این فیلم به آسانی مورد پسند واقع شود این فیلم شروع به قدم زدن به سالن ورزش خشن محلی نخواهد کرد و با یک مشت بهترین مشت‌زن را شکست می‌دهد؟ به عنوان یکی از اعضای شرکت‌کننده، من خیلی خوشحال شدم که او در آن سطح بالا شروع به کار کرد! او شغل راحتی خود را کنار گذاشت و ما هیچ دلیلی نداریم که چرا به غیر از اینکه مثل پدرم تقلا می‌کنند، او را نشان نمی‌دهند که درگیر دنیای صنفی هستند یا هر چیزی که آن‌ها را در هر فیلم راکی مورد تنفر قرار نمی‌دهند، به طوری که وقتی راکی تمرین می‌کند، احساس می‌کنید که در یک تمرین آموزشی هستید که می‌خواهید آن‌ها را اینقدر بد بزنید! در اعتقادی که نمی توان آن‌ها را قبل از اینکه مبارزان مخالف هر گونه حرف زدن یا رویارویی را آغاز کنند، شروع به آموزش کنند. فیلم ۱۰۱ چیزی است که یک رابطه عاشقانه اجباری بین اعتقادی و یک مرد فقیر وجود دارد که در حدود نیمی از زمان نمایش را می‌گیرد.

فیلم Creed 2015 با کیفیت 480
دانلود زیرنویس فارسی فیلم creed 2015
دانلود اهنگ فیلم creed 2015
دانلود مستقیم فیلم Creed 2015
فیلم Creed 2015 دوبله فارسی
زیر نویس فیلم Creed 2015
فیلم Creed 2015 سانسور شده
زیر نویس فارسی فیلم Creed 2015
فیلم Creed 2015 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Creed 2015
فیلم Creed 2015 با کیفیت بالا
لینک مستقیم فیلم Creed 2015
فیلم Creed 2015 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها