Criminal - 2016

در آخرین تلاش برای جلوگیری از یک نقشه شیطانی یک مامور سی. آی. سی. بی. آی، اسرار و توانایی او در یک ردیف زندانی‌های محکوم به مرگ قرار گرفته‌اند که او ماموریت خود را تکمیل خواهد کرد.

اعضای اصلی فیلم


Kevin Costner

Jerico Stewart بازیگر

Ryan Reynolds

Bill Pope بازیگر

Gary Oldman

Quaker Wells بازیگر

Tommy Lee Jones

Dr. Franks بازیگر

Gal Gadot

Jill Pope بازیگر

Jordi Mollà

Xavier Heimdahl بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم criminal 2016 زیرنویس فارسی

این یک فیلم خیلی خوب بود که من خیلی از آن خوشم آمده بودم، با وجود این که مردم لو ندر درباره این فیلم حرف می‌زدند و من واقعا از آن لذت می‌بردم، اما نه کاملا از آن لذت می‌بردم، اما نه کاملا از آن لذت می‌بردم، ولی نه وقتی که مردم بد رفتاری می‌کنند که شما از دیدن آن‌ها لذت می‌برید. بعد از تماشای این فیلم در حالی که به اشتباه فکر می‌کنم فیلم داستان فیلم آمریکایی است، اما بیشتر از آن سرگرم‌کننده و لذت بخش است اگر شما شک داشته باشید که این فیلم یک فیلم آمریکایی است، اما بیشتر آن‌ها سرگرم‌کننده و بسیار لذت بخش هستند اگر شما شک داشته باشید که آن را امتحان کنید. در سال ۲۰۱۶ از نظر قانونی سال ۲۰۱۶ به گونه‌ای برگزار شده‌است که هیچ چیز عالی و جالب نیست اما به عنوان یک شب لذت گناه کار خودش را انجام می‌دهد و همه کارها را به جز تامی لی جونز انجام می‌دهند. این کاری است که او با یک حالت چهره در طول یک حالت flick انجام می‌دهد که می‌گوید من اینجا چه کار می‌کنم؟ این دیگر چیست؟ به طور کلی، اجرای خوب و داستان بسیار جالبی که این کار را برای یک شب خسته‌کننده انجام می‌دهد در آن حتی برخی از موسیقی نزول در آن وجود دارد که در آن یکی در ون و یکی در آخر آواز پایانی بسیار عالی بود.

وحشتناک از شروع تا پایان فیلم براساس همه کسانی است که احمق و نالایق هستند، به جز کوین کاستنر کوین برای بسیاری از زندگی اش قفل شده‌اس امشب این فیلم را تماشا کردم، این کار من نبود که مراقب این فیلم باشم، اما از یکی دیگر از اعضای این فیلم خوشم نمی‌آید و فکر نمی‌کنم که این فیلم به خاطر این است که من از این فیلم خوشم نمی‌آید.

دانلود فیلم criminal 2016 زیرنویس فارسی دانلود فیلم criminal 2016 زیرنویس فارسی

حالا مطمئن هستم که بسیاری از مردم نمی‌توانند او را به عنوان یک قاتل بی‌رحم در نظر بگیرند، اما او خیلی بیشتر از آن چیزی که ممکن است برای انسان زنده بماند برای او جالب است. همه چیز در مورد این فیلم اشتباه است و این نقشه هیچ مفهومی ندارد، به خصوص که از هر فیلمی که در این شرایط موجود است، به خصوص گری جوی پیر که از هر فیلمی ساخته می‌شود، هیچ معنی ندارد که در این اوضاع و احوالی از کجا شروع به حرکت می‌کند، و با این وجود یک پایان خوشی غیر منطقی و غیر منطقی وجود دارد که یک بعد از ظهر یک شنبه فوق‌العاده عالی در فیلم است. من فیلم‌هایی را تحقیر می‌کنم که در آن این فرضیه قابل باور نیست پس پس از خواندن مقالات من تصمیم گرفتم که یک زندگی عادی را از طریق چشم یک مرد قوی که به شدت تحت‌تاثیر یک فرد بیمار روانی قرار دارد و شخصیت رایان رینولدز که تا حد زیادی تحت‌تاثیر توانایی بازیگری او قرار گرفته‌است، احساس کند.

دانلود فیلم criminal 2016 زیرنویس فارسی

دانلود فیلم criminal 2016 دوبله

این فیلم داستان جالبی دارد اما این فیلم داستان جالب توجهی ندارد اما این فیلم داستان جالب توجهی ندارد اما این فیلم داستان جالبی دارد اما این فیلم داستان جالب توجهی ندارد و در عین حال به نظر می‌رسد که این فیلم داستان جالب توجهی ندارد اما این فیلم جالب است و در عین حال به نظر می‌رسد که این فیلم بازی جالب و جالب است اما این فیلم هیچ جایزه‌ای به دست نمی‌آید با وجود این که این فیلم یک شکاف مناسب در ژانر فیلم اکشن به دست می‌آورد. من دیروز این فیلم را دیدم و بعد از چند هفته جستجو برای دیدن فیلمی با شخصیت واقعا واقعا بد و جالب بود. بعد از اینکه تصمیم گرفتم یک فیلم خوب برای فیلم پیدا کنم، این فیلم برای شما خیلی جالب و جالب بود. این فیلم اگر شما از فیلمی با داستان خوب لذت ببرید این است که من این فیلم را به مجموعه دی وی دی من اضافه خواهم کرد و هر گونه نقد و نقد و نقد کردن از خودتان لذت ببرید.

دانلود فیلم criminal 2016 دوبله

من واقعا این فیلم را دوست داشتم، تمام طول راه را دوست داشتم و فکر می‌کردم می‌توانم همه چیز را درک کنم، اما من هیچ وقت نتوانستم the را ببینم و بعد از آن فهمیدم که اگر یک کتاب باشد، من از اینکه چند نفر در تئاتر هستند و من فقط می‌توانم حدس بزنم که بیشتر بازیگران اصلی چیزی هستند که برای جذب شدن در میان جمعیت بسیار قدیمی هستند؟ اگر اینطور است، به این خاطر که این یکی واقعا ارزش دیدن یک کپی از آن را دارد و کوین کاستنر مستحق یک جایزه اسکار است مطمئن نیستم که چه اتفاقی رخ داده‌است به خصوص در حال حاضر adays که در آن مجموعه چیز اصلی پخش می‌شود. این به همان اندازه خوب نیست که اما کوین کاستنر در نقش بسیار خوب این نقش را ایفا می‌کند، جالب است که ببینیم deadpool با wonderwoman ازدواج می‌کند! !! اگه تو از جان فتیله داری که این نوع فیلم رو به من بده مثل این است که فکر می‌کنم در حال برنامه‌ریزی یک مجموعه کامل باید اعتراف کنم که سال‌ها از زمانی که فیلمی را دیدم که باعث لرزش من شد و این فیلم به من داد که چه می‌خواهم کوین کاستنر همه دست و کلاه را کنار گذاشت و کلاه را کنار گذاشت! چه نمایشی؟ !؟ !! !! !! !! ! کاستنر از آغاز تا آخر باور نکردنی بود که فکر نمی‌کنم کسی بهتر از او این نقش را ایفا می‌کرد، و گفتگوهای عاشقانه و غیره و غیره. این فیلم بیشتر از یک thriller است که شما را از the تا انتها کنجکاو می‌کند! بهتر است صورت پنیری را در اینجا پیدا کنی که تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که این فیلم را به هر قیمت که از یک مامور سی آی ای منتقل شده‌بود، نگاه کنم و این فیلم را به هیچ قیمتی حاضر نکنم و به هر قیمتی که شده توضیح بدهم. !! !! !!

من زیاد در مورد فیلم درباره این فیلم چیزی نمی‌گویم و شما در این مورد نظرتان را به دست می‌آورید که من فقط بگویم بعد از خواندن فهرست cast که انتظار آن را داشتم، چیزی کم‌تر خوشایند بود؟ من در واقع نمی‌توانم انگشت خود را روی آن بگذارم در واقع کم‌تر از تامی لی جونز و گری Oldman از آن‌ها انتظار داشته باشید، اما دقیقا آن چیزی نیست که شما می‌توانید انجام دهید اما دقیقا همان چیزی نیست که شما می‌توانید انجام دهید. اما دقیقا همان چیزی نیست که شما می‌توانید انجام دهید. این فیلم واقعا مورد توجه من قرار گرفت، من انتظار زیادی نداشتم که این فیلم را تماشا کنم و همه اینها باعث شد که من فقط یک فیلم معمولی را تماشا کنم این اولین بررسی من از فیلم و پسری است که نقش شخصیت اصلی گال را نشان می‌دهد. ! من مطمئن نیستم که آیا این فیلمی است که به عنوان جایزه اسکار در نظر گرفته می‌شود، اما به خاطر عقل سلیم و عدالت برای عملکرد عالی آقای کوین کاستنر در حال تعظیم کردن است و امیدوارم که شما به این نتیجه برسید که شما لایق این فیلم هستید. !! !! اگر دستور کتاب مرا برنجاند یا تفریح کند، متاسف می‌شوم.


دانلود فیلم criminal 2016
دانلود فیلم criminal 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم criminal 2016 دوبله بدون سانسور
دانلود فیلم criminal 2016 بدون سانسور
دانلود فیلم criminal 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم criminal 2016 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم criminal 2016 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم criminal 2016 با دوبله فارسی
دانلود فیلم criminal 2016 دوبله
دانلود فیلم criminal 2016 زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها