Daddy's Home 2 - 2017

دانلود فیلم Daddy's Home 2 2017

در نهایت، به راد و داستی با پدران intrusive در طول تعطیلات مواجه شده بودند.

اعضای اصلی فیلم


John Lithgow

Don بازیگر

Linda Cardellini

Sara بازیگر

Mel Gibson

Kurt بازیگر

John Cena

Roger بازیگر

Will Ferrell

Brad بازیگر

Mark Wahlberg

Dusty بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این خیلی بهتر از اولی است که من ۵۰ سال دارم و دخترم ۱۹ سال دارد و ما همه راه را به خاطر من laughed، اما دومی یک کمدی خالص است. این فیلم به عنوان اولین فیلم که مارک والبرگ، جان Lithgow مل گیبسون و جان Cena در فیلمی که من عاشق فضای کریسمس و صحنه تئاتر سینما در پایان کریسمس است، لذت بخش است. خانواده من احتمالا امسال ۳ یا ۴ بار این فیلم را تماشا کرده‌اند. خنده (خنده)را از خنده روده‌بر کنید! از آنجا که یک فیلم کریسمس به طور حتم به گردش تعطیلات ما رفته بود، در حال حاضر از تعطیلات کریسمس یک داستان کریسمس برای نام سانتا ماریا به تنهایی The Grinch و یک زندگی شگفت‌انگیز است. یک فیلم کریسمس جدید خیلی جالب و خوشایند بود که من واقعا از Daddys در خانه لذت بردم و فقط ۲ را تماشا کردم چون خانواده می‌خواستند آن را تماشا کنند این بسیار بهتر و جالب‌تر بود این فیلم داستان بسیار جالبی است که من در مورد این فیلم به خاطر ندارم، اما آن‌ها در برخی از آن چیزهایی که شما به خاطر آن چیزهایی را یاد گرفته‌اند جالب توجه هستند. به طور خلاصه اگر شما ذهن باز داشته باشید آنچه که مردم معمولا از صحبت کردن درباره این فیلم اجتناب می‌کنند، بسیار بهتر از ساعت ۶ در روزی است که من آن را نوشتم.

من خندیدم و فریاد زدم: تو واقعا دوست داری اولین کسی باشی که این یکی را دنبال کنی، اگر چه من دلم نمی‌خواهد این یکی را از این یکی دنبال کنم، اما در عین حال، نقش بازی کردن نقش ویل ون را بیشتر از هر کسی و جان Cena را خراب کرده، و تو هم هیچ وقت به یک آواز کریسمس واقعی گوش نمیدی. من از Daddys Home در سال ۲۰۱۵ لذت بردم، این یک فیلم کمدی خوب است که فراتر از انتظارات پایین من باشد. این فیلم چیزی نیست که من از آن خوشم می‌آید و به نوعی آن چیزی است که من از آن خوشم می‌آید. این نوع فرم در حقیقت به خاطر گیبسون بود که او را در یک دهه خوب ندیده بودم! با این حال، Cena هنوز sucked Ferrell Cardellini و Lithgow عالی هستند و واقعا بهترین فیلمنامه questionable را که ممکن است به طور قابل‌پیش‌بینی به آن ضربه بزند و نه یک آشفتگی کامل را از دست می‌دهد، اما با توجه به این که این یک کمدی است که به سادگی کافی نیست! خوبه، اما اجازه بده این سه نمایش سه‌گانه درست نکنیم، خوب؟ ! ها و گیبسون عبارتند از: that و گیبسون با the partAnnoyingly که من از این moviemaking با خواهر step funny این است که badLinda Cardellini نمی‌داند که چطور به سن و سال برسد.

فیلم Daddy's Home 2 2017 با کیفیت 720

حتی نمی‌توانی بعضی از ستارگان پایین را بفهمی که فیلم مورد علاقه من می‌تواند بارها و بارها آن را تماشا کند. این فیلم داستان طنز بهتری دارد و به همان اندازه که اولین فیلم نمایش است، طنز و مزاح است، اما داستان فیلم داستان کلاسیک این فیلم داستان کلاسیک است که می‌خواهد به پدرتان نزدیک شود اما درک می‌کند که شما باید در دراز مدت صاحب شغل خودتان باشید. این فیلم یک‌بار دیگر به کارگردانی شان آندرس و جان Cena به عنوان دو پدر رقیب در این فیلم بازی کرد. این فیلم یک‌بار دیگر به کارگردانی شان آندرس گیبسون و جان Lithgow در نقش خود برای تعطیلات آخر هفته به نمایش گذاشته شد. صددرصد شانس این فیلم احمقانه و مسخره است پس چرا باید دنبال هر چیز دیگه ای بری؟ من خیلی خوشحال شدم چون پدر در خانه خیلی بهتر از اولین کسی بود که خندیدم و از میان تمام چیزهایی که بقیه مردم بین شخصیت‌ها به هم زدند خیلی خوب بود و یک سری کشتی‌های باری هم خنده‌دار هستند و من برنامه دارم که همه کریسمس را تماشا کنم. شاید من در اقلیت باشم، اما به شدت معتقدم که این فیلم خیلی بهتر از اولین فیلم کریسمس است که می‌تواند به این دلیل باشد که اگر رفیق الف خانواده خود را در نیویورک ترک کند، نام او را به brad تغییر داده و با همسر جدیدش ازدواج کند، پس این فیلم داستان خانوادگی خوب خانوادگی با نمایش‌های مضحک و تمام لحظات تعطیلات صمیمانه خواهد بود.

دانلود زیر نویس فیلم Daddy's Home 2 2017

یک گروه از hitters سنگین یکی یا یکی دیگر مارک Whalberg در فیلم Fighter مل گیبسون به ما Braveheart و آلام مسیح جان Lithgow یکی از بهترین فعالان ما از تراجنسی در کراون است و ویل یکی از محبوب‌ترین کمدین‌های خود را در طول یک دهه با هم در یک کمدی نشان می‌دهد! حالا اجازه بدهید از شما بپرسم که آیا این بهترین کاری است که آن‌ها می‌توانند انجام دهند؟ بدون یک ایده اصلی، آیا این فیلم می‌تواند پول داشته باشد؟ من از او می‌پرسم که اگر این کار را بکند، من باید خودم را ببندم و به باغبانی اختصاص دهم یا چیزی شبیه به این که واضح است که پول تنها دلیل این کار است و من آن را ۲ و نه یک از احترام به خدمه و تمام کاره‌ای سخت آن‌ها می‌دانم. بنابراین، این یک فیلم کریسمسی بود که من از عنوانش سر در نمی‌آوردم و در تابستان آن را تماشا می‌کردم. این یک فیلم عالی برای تماشا در طول کریسمس بود. این فیلم به طور ایده‌آل برای فیلم بازی کردن نقش مکمل فیلم بازی می‌کند، اما نه کاملا در این فیلم‌ها نقش مکمل فیلم بازی را بازی می‌کند، اما نه کاملا در این فیلم‌ها، اما نه کاملا در این فیلم بازی می‌کنند، اما نه کاملا در این فیلم بازی می‌کنند. Daddys خانگی ۲ بسیار شبیه به ماقبل تاریخ است اگر شما اولین کسی را که احتمالا به خاطر بازی در نقش مل گیبسون با شخصیت بسیار خوب بازی کرده بود، به خاطر اینکه او یک بازیگر آمریکایی است که به طور موفقیت آمیزی در صحنه حضور داشته باشد، اما من هرگز او را ندیده‌ام، اگرچه شخصیت‌های دیگر مثل اینکه او آنجا بوده باشد، او را ندیده‌ام.

دانلود زیر نویس فیلم Daddy's Home 2 2017 دانلود زیر نویس فیلم Daddy's Home 2 2017

فیلم Daddy's Home 2 2017 با لینک مستقیم

منتقدان مطمئن بودند که این یکی دقیقا به اندازه اولی مضحک نیست و به خاطر نادانی است، اما بقیه ستاره‌ها و زمان‌بندی کریسمس بیش از چند قسمت از من را بالا بردند این یک فیلم عالی است تمام بازیگران این فیلم به نظر خیلی خوب با هم عوض شده‌اند و بازی می‌کنند. من قسمت اعظم فیلم را تماشا می‌کنم و منتظر می‌مانم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد وقتی می‌گویم که این فیلم یک فیلم تعطیلات عالی است و می‌تواند هر کسی را در یک وضعیت بزرگ قرار دهد.

فیلم Daddy's Home 2 2017 با لینک مستقیم

فیلم Daddy's Home 2 2017 سانسور شده

اگر شما دوست نداشته باشید این فیلم را تماشا کنید، من فکر می‌کردم که این فیلم بازی خوبی است، و این هم یک کمدین دیگر است که من فکر می‌کردم این یکی از آن بازی‌های احمقانه است که من فکر می‌کردم که این فیلم بازی خوبی است. این فیلم در نظر من یک فیلم فوق‌العاده است که بازیگران و هنرپیشه‌های زن فوق‌العاده هستند من عاشق این هستم که آن‌ها مل گیبسون یا جان Lithgow یک مسابقه واقعی برای یک ترکیب of برای من هستند اما من این فیلم را روشن می‌کنم و این فیلم را روشن می‌کند.


فیلم Daddy's Home 2 2017 با زیرنویس چسبیده
فیلم Daddy's Home 2 2017 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Daddy's Home 2 2017
فیلم Daddy's Home 2 2017 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Daddy's Home 2 2017
فیلم Daddy's Home 2 2017 با زیر نویس
زیر نویس فارسی فیلم Daddy's Home 2 2017
فیلم Daddy's Home 2 2017 سانسور شده
فیلم Daddy's Home 2 2017 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس فیلم Daddy's Home 2 2017
فیلم Daddy's Home 2 2017 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها