Dances with Wolves - 1991

اعضای اصلی فیلم


Graham Greene

Kicking Bird بازیگر

Kevin Costner

Lieutenant Dunbar بازیگر

Kevin Costner

Lieutenant Dunbar کارگردان

Mary McDonnell

Stands With A Fist بازیگر

Rodney A. Grant

Wind In His Hair بازیگر

Floyd 'Red Crow' Westerman

Ten Bears بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

صحنه‌ای که در آنجا شرکت سیسکو را دیدیم، درست قبل از اینکه طرف سو به او حمله کند، یک عکس به‌سرقت‌رفته بود. اسب فقط بخار را رها کرد و آن‌ها قسمتی از آن را گرفتند و آن را پایین انداختند، چون بسیار خوب به نظر می‌رسیدند و با صحنه تطبیق می‌کردند. دان تیمونز این لطیفه را از روی اسکلت برهنه makes Dunbar با تیری در آن می‌یابد اما در آن هنگام مثل قربانی اول، طوری می‌میرد که انگار اولین قربانی است زمانی که کودکان بومی از اسب Dunbars می‌دزدند، اگر بخواهد تنبیه بدنی را پیدا کند یا مجازات هر نوع سو رفتار در اغلب فرهنگ‌های بومی به خصوص از سوی والدین بسیار نادر بود. تام Berenger به عنوان امکان for توسط تولید کنندگان پیش از اینکه کوین کاستنر در کشتی باشد، در نظر گرفته شد. به عنوان یک شوخی بیشتر بازیگرها و خدمه هر یک از نام‌های هندی را نوشتند: نیل تراو یس در بالای تپه بود و ناظر فیلمنامه در دندان‌هایش نمایان بود چون عادت داشت زیاد لبخند بزند از هفت دوربین برای شکار گاومیش کوهان‌دار آمریکایی استفاده شد پاپ ژان‌پل دوم یک‌بار ذکر کرد که امتیاز جان Barrys یکی از آهنگ‌های مورد علاقه او بود. سرهنگ John Dunbar دو تفنگ را در فیلم هنری ۱۸۶۰ در اختیار دارد که به ویژه توسط Uberti و یک هفت‌تیر و هفت‌تیر در سال ۱۸۵۱ ساخته شده‌است.

دانلود فیلم dances with wolves 480p

یک سرباز اتحادیه که نقش کوین Costners را با شلیک به یک سرباز دیگر که در صدد کشتن اوست در مصاحبه با پدر بیل کاستنر به یاد آورد که از پدرش خواسته بود نقش بازی کند و از پدرش بخواهد که نقش بازی را بازی کند. تو می‌خواهی در این فیلم بازی کنی؟ تو می خوای منو نجات بدی؟ ! و اون گفت آره این فیلم ابتدا در سال ۱۹۹۱ به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن منتشر شد و بعد از آن به عنوان بهترین بازیگر نقش اول زن در سال ۱۹۹۱ اکران شد و در سال ۱۹۹۱ به جای دوتا از بهترین بازیگر نقش اول زن منتشر شد. مک دانل، که فرزند خوانده شد، در واقع ۲ ماه از Greene بزرگ‌تر است، اما در زندگی واقعی مک دانل، تنها ۲ ماه از مک دانل بزرگ‌تر است. گاری Dunbar و Timmons با دو قاطر به نام جیم و جیک به نام جیم ویل سن و جیک eberts نامگذاری شده‌اند. استودیوهای اصلی، بودجه مناسب را ارایه نمی‌کنند و با طول خطوط و مقدار of آن چیزی است که کوین کاستنر و خدمه بر بالای این فیلم که یک غربی است، حرکت نمی‌کنند. ۲ durations طولانی وجود دارند که می توان آن‌ها را در نسخه‌های مختلف ۲۳۶ یا ۲۳۳ میلی نیوتن یافت. در واقع نسخه تک mn در میانه فیلم در حدود ۱۳۳ میلی نیوتن با تن‌ها جان بری موسیقی وجود دارد. بنا بر گزارش‌ها، جان بری در حین ضبط موسیقی در صحنه پایانی فیلم، به این ترتیب تحت‌تاثیر صحنه پایانی فیلم قرار گرفت و در حالی که این بخش از امتیاز را اجرا می‌کرد، به گریه افتاد.

دانلود فیلم dances with wolves 480p

جان بری، آهنگساز، از هر سنج در کل این امتیاز استفاده نکرد اگرچه طبل‌ها به طور گسترده مورد استفاده قرار می‌گیرند و طبل نظامی در برخی از صحنه‌های ارتش بازی می‌کند و سنج وجود ندارد من فکر می‌کنم که هر کسی که این فیلم را خسته‌کننده می‌داند، به سادگی در مغز مرده باشد و هیچ سلیقه دیگری برای این فیلم ندارد. Dunbar پس از رسیدن به صحنه توضیح می‌دهد که بیشتر پادگان اصلی که در آنجا مستقر شده بودند، به طور منظم توسط هندی‌ها غارتگر و نه گاری‌ها و دیگر حمایت از فورت هیس وارد صحنه شدند. کوین کاستنر در ادامه این صحنه را ترک کرده بود تا این صحنه را در فیلم‌ها پخش کند، با این حال، این صحنه در نسخه گسترده‌تر قرار گرفته بود.

دانلود فیلم dances with wolves زبان اصلی بدون سانسور

برای من سخت است که باور کنم این فیلم در بین ۲۵۰ نفر بالای لیست زمانی نیست که فیلم مورد علاقه من در یک دنیای عجیب و غریب زندگی می‌کند. آن گوزن شمالی واقعی که کوین کاستنر در حال خروج از رودخانه است، به نظر می‌رسد که لاشه آن‌ها سنگین باشد، بنابراین حیواناتی که در بزرگراه‌ها کشته شده‌اند برای صحنه جمع‌آوری شده‌اند. در فاصله ۲۳۶ دقیقه، کارگردان رقص با گرگ‌ها طولانی‌ترین فیلم خود به کارگردانی کوین Costners سه ساعت است که به طور متوسط سه ساعت طول می‌کشد. در طول گشایش اعتبارات، پای یک سرباز در حال استراحت دیده می‌شود که چکمه‌های فلزی به پا دارد و تنها این کار کاهش میزان سایش بر روی پاشنه چرمی است که به چکمه‌های hobnail معروف است.

دانلود زیرنویس فیلم dances with wolves

دانلود زیرنویس فیلم dances with wolves

دانلود فیلم dances with wolves زیرنویس فارسی

یکی از بهترین فیلم‌ها تا کنون با شخصیت‌های فیلم و موسیقی فوق‌العاده هیجان‌انگیز است، یک تفاوت بین این و دیگر فیلم‌ها این است که شما هیچ وقت احساس نمی‌کنید که چیزی که شما می‌بینید دقیقا همان چیزی است که اتفاق می‌افتد این است که داستان فیلم مورد علاقه من در یک دنیای عجیب و غریب زندگی می‌کند وقتی که داستان تخیلی # ۱۸ و رقص با گرگ‌ها فقط در بالای ۲۵۰ مورد از دست می‌دهد.

دانلود فیلم dances with wolves زیرنویس فارسی

دانلود فیلم dances with wolves دوبله فارسی

در صحنه buffalo پوست بوفالو با حیوانات تقلبی ساخته‌شده و بسیار واقع گرا بودند. یک عابر در حین فیلمبرداری به پلیس زنگ زد و آن‌ها با تفنگ خود را نشان دادند که آماده دستگیری خدمه برای شکار غیر قانونی بعد از برخی توضیحات بودند که پلیس به حال خندیدن باقی مانده بود. کوین کاستنر در تمام طول سفر خود سوار بر اسب بود و بدون نگه داشتن افسار در طول شکار بوفالو با تفنگ خود تیراندازی می‌کرد. کوین کاستنر در ابتدا به عنوان نقش مارلون براندو در نقش بعدی مایکل Chaykin در نظر گرفته می‌شود. گروه طبل که در حال آواز خواندن است، هنگامی که Dunbar به اردوگاه بوفالو سر می‌زند، آواز می‌خواند. بوفالو را دیده‌ام! آیا the Peck در ایالت مونتانا در نزدیکی مرز USCanada، از the assiniboinesioux در ایالت مونتانا استفاده می‌کند؟ لباسی که در چند صحنه با مشت به هم زده می‌شود با حداقل ۴۸ حیوان به عنوان گوزن شمالی تزیین شده و به گونه‌ای است که حداقل ۲۴ حیوان در آمریکای شمالی با عاج پیدا شوند؛ در سگ‌های شکاری که به هیچ وجه در دوران ماقبل تاریخ به کار نمی‌برند در حدود ۹ اینچ طول دارند. لجستیک مربوط به شکار بوفالو با هلیکوپتر ۱۰ کامیون را به بیست و پنج هزار بار اضافه ۲۰ wranglers ۲۰ wranglers ۲۵ اضافه کرد که ۸ روز طول کشید تا فیلم برداری شود

دانلود فیلم dances with wolves بدون سانسور

این فیلم با استفاده از بودجه‌ای که کوین کاستنر در سال ۱۹۹۵ به آن اشاره می‌کرد، در واقع یک عنوان ساختگی بود که بعدها به Waterworld ۱۹۹۵ داده شد. این عنوان برنده جایزه اسکار بهترین فیلم اسکار از سال ۱۹۳۱ تا ۶۰ سال قبل از آن شد. بازیگران با یادگیری خطوط خود در Lakota زبان مورد استفاده سو کوین کاستنر در صورتی که نمی‌توانستند آن‌ها را اخراج کنند، دچار مشکل شدند. در طول صحنه‌ای که در آن بوفالو با تکان دادن یک گاو بسته می‌شود، بوفالو در واقع در انبوهی از انواع کلوچه مورد علاقه خود قرار می‌گیرد یک رشته فیلم برداری شده بود اما کار گیل قصاب و باقیمانده کمپانی او که فورت Sedgewick را برای فورت Hays ترک کرده بود، چند مایل از the و Timmons دور شد. من این فیلم را چند بار بیش از ۳۰ سال از زمان انتشار آن تماشا کرده‌ام، بعد از آن که به طور کامل مجذوب فیلم موسیقی متن موسیقی متن فیلم سازی شدم و گفتم که این فیلم زیبایی نیست که به آن نگاه نکنید چون نمی‌خواهید یک داستان عالی در مورد بشر به پایان برسد، روشی که این فیلم در این سیاره چرخان ما تکامل‌یافته است. صحنه مهمانی پس از شکار بوفالو که در آن Dunbar و باد در موهایش به عنوان دوست تبدیل شد و در واقع در داخل یک کلبه Quonset به داخل خانه شلیک شد، چون بیرون خیلی سرد بود.

هنگامی که جان Dunbar بر می‌گردد، زن سفید پوست خود را با مشت به قبیله نشان می‌دهد که باد بر پشتش می‌زند و بازویش را به طرف قبیله می‌کشد، به اشتباه گزارش شده‌است که وقتی او این کار را می‌کند چنان رنگ و درازی دارد که نمی‌تواند به راحتی دیده شود. در تمام مدت کوین کاستنر در سال ۱۹۹۰ پنج سال و هزاران دلار از پول خود را صرف کار بر روی این فیلم کرد. تولید به مدت چهار ماه از ۱۸ ژوییه تا ۲۳ نوامبر ۱۹۸۹ به طول انجامید.

در رمانی به دلیل نیاز به یک گله بزرگ از بوفالو که در داکوتای جنوبی یافت شد که یکی از بزرگ‌ترین جوامع آمریکای شمالی در ایالت Sioux بود. هنگامی که جان Dunbar تکه‌ای گوشت برای خوردن یک گاو نر به او داده می‌شود، آن واقعا یک استیک tuna است. بهترین نامزد برای بهترین فیلم نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم و بهترین طراحی لباس تقریبا ۲۵ درصد از این محاوره به زبان انگلیسی نیست کلاهخود که ده خرس در هنگام صحبت در مورد مردانی که در طول زمان پدربزرگ جد او به سر می‌برند یک کلاه معمولی است که توسط سربازان اسپانیایی conquistadors و explorers که بخش‌های بزرگی از هر دو قاره آمریکا را بین قرون ۱۵ و ۱۹ فتح کردند، وجود دارد. اسب جان Dunbars یک اسب آخته به نام جاستین وی فر است. این فیلم نشان می‌دهد که یک فیلم هالیوودی به خاطر زیبایی هم‌زیستی و احترام به فرهنگ‌های دیگر و اینکه چگونه آن را به عنوان خیانت به کار می‌برد، شخصیت اصلی را ترجیح می‌دهد. این فیلم نشان می‌دهد که شخصیت اصلی هالیوودی تنها چیزی است که در مورد زیبایی هم‌زیستی و احترام به دیگر فرهنگ‌ها وجود دارد.

دانلود فیلم dances with wolves 1990 دوبله فارسی

جان بری هم پس از خواندن فیلمنامه این فیلم را بلافاصله مورد قبول قرار داد. در صحنه افتتاحیه که دو پزشک در حال بررسی جان Dunbar مرد روی میز هستند، کوین Costners در دو نفری که در حال بازی با دکترها هستند در واقع تهیه‌کننده فیلم‌های جیم ویلسون در سمت چپ هستند و کوین کاستنر در سمت راست در صحنه‌ای که سرباز کنفدراسیون قصد کشتن a Lt را دارد و به جای اینکه نیروهای اتحادیه را به قتل برساند، شلیک مرگبار کوین کاستنر بر طبق مصاحبه‌ای با کوین کاستنر در اواخر آخرین نمایش با کریگ فرگوسن در سال ۲۰۰۵ آغاز شد. این سرباز به عنوان یک جوان ساده و صادق که در حال حاضر به عنوان یک فرد جوان صادق است و در عین حال به عنوان یک فرد جوان صادق است، به عنوان یک فرد جوان صادق است که در حال حاضر به عنوان یک فرد جوان صادق است. این فیلم به عنوان یک فرد جوان صادق است که در حال حاضر به عنوان یک فرد ساده و صادق برای توجیه مشروعیت بخشیدن به آن استفاده می‌کند. این فیلم به عنوان یک فرد ساده و صادق برای توجیه مشروعیت بخشیدن به آن‌ها برای آن‌ها در نظر گرفته شده‌است.

اگرچه این فیلم در زمانی که به عنوان رهبر مسن Sioux به تصویر کشیده شد، به تصویر کشیده شد. او در زمان فیلم برداری تنها ۵۴ عدد بود. فورت Sedgwick در واقع یک طبقه داشت که می‌توانست چند فوت را برای گرفتن عکس‌های با زاویه پایین کاهش دهد. یک گله گاومیش کوهان‌دار آمریکایی از حدود ۳۵۰۰ حیوان را در آمریکای شمالی تشکیل می‌دهد

به دلیل موفقیت بزرگ و رفتار همدلانه آمریکایی‌های بومی آمریکا، گروه Nation کوین کاستنر را به عنوان یک عضو افتخاری انتخاب کرد. این مرد در ابتدا به گرگ گفت که به خانه برود که Dunbar در حال اسب‌سواری برای بازدید از دوستانش است، در واقع مربی او را گاز گرفته بود و کوین کاستنر در حین پرتاب بعدی خودش را اداره می‌کرد تا گرگ را از گاز گرفتن او نگه دارد. گراه‌ام Greenes اولین واکنش را وقتی فهمید که بخش زیادی از فیلم در Lakota خواهد بود، من این حرف را نمی‌زنم بین ۱۰۰۱ کیلوگرم که باید قبل از اینکه توسط استیون اشنایدر ویرایش شود ببینید. به منظور افزودن واقع‌گرایی به فیلم، یک مربی زبانی برای تدریس به Lakota آورده شد که به دلیل دشواری در یادگیری زبان، جنبه‌های جنسیتی زبان از درس‌هایی حذف شد که speakers بومی of آن را سرگرم‌کننده یافتند و از شنیدن سخنان Lakota که مانند زنان صحبت می‌کردند، سرگرم‌کننده بودند. به استثنای باز کردن صحنه‌های جنگ داخلی که در سال گذشته مورد اصابت گلوله قرار گرفتند، این فیلم به دلیل شرایط آب و هوایی مورد نیاز برای مطابقت با توالی زمانی فیلم مورد استفاده قرار گرفت. بسیاری از آمریکایی‌های بومی به طور آشکار به این صحنه نقل‌مکان کردند که در آن the با مزرعه‌ای پر از گاومیش کوهان‌دار آمریکایی روبرو شد.

دانلود فیلم dances with wolves 1990

آخرین صحنه فیلمبرداری فیلم، جایی بود که کوین کاستنر در آن سوار بر اسب بود تا به آن‌ها بگوید که بوفالو در حال سوار شدن فقط با شلوار و پیراهنی بود که بازیگرها و خدمه آن به خاطر هوای سرد و یخ‌بندان، سوار بر آن بودند. با گرفتن ۱۸۴ میلیون دلار در تمام اوقات، این رقم بدون رسیدن به رتبه ۱ در جدول پرفروش‌ترین‌های آمریکا به این شکل دست یافت. مایکل بلیک در اوایل دهه ۱۹۸۰ و بعد از اینکه کوین کاستنر در سال ۱۹۸۶ از این پروژه عبور کرد به بلیک گفت که او باید آن را به یک رمان تبدیل کند، بنابراین بعد از اینکه بسیاری از rejections یک ناشر را در سال ۱۹۸۸ پیدا کردند، بلافاصله حق فیلم را با یک چشم به سمت خود گرفت.

دانلود فیلم dances with wolves دوبله فارسی بدون سانسور

یک نقاشی مات برای ایجاد تاثیر آن بخش از زمین‌های مسطح شده توسط گاومیش کوهان‌دار آمریکایی مورد استفاده قرار گرفت. پس از کار با کوین کاستنر و تهیه‌کننده جیم ویلسون در فیلمی که پیش از این برای اطمینان از اینکه این داستان بدون نیاز به کار در محدوده یک اسکریپت با طول استاندارد و هم چنین به این دلیل که آن‌ها معتقد بودند داستان به راحتی به عنوان یک رمان به عنوان یک رمان به فروش خواهد رسید. وقتی که هر دو دوستش و دوستش در حال فریاد زدن به او برای فرار از Pawnee که به خانه خانواده او حمله کردند، نام او به نام کریستین Fists شنیده می‌شود. دختر Dean که سوار بر اسب بود ناگهان وحشت زده شد و او را به زمین انداخت.

دانلود فیلم dances with wolves با زیرنویس چسبیده

دو گرگ بودند که مجبور بودند جوراب‌های سفید شیری را روی او نقاشی کنند. به دلیل آب و هوای غیرقابل‌پیش‌بینی جنوب Dakotas در طول سه هفته با استفاده از ۱۰۰ کوتوله نمایشی هندی و یک گله actual از چندین هزار گاومیش هندی که تقریبا همه سوار بر اسب به وسیله یک سوار دیگر به دار آویخته شده بودند و نزدیک بود اسبش را بشکند، این شکار استادانه در سه هفته انجام شد. موسیقی متن اصلی جان Barrys بسیار شبیه به تم Steiners در شهر ویرجینیا در سال ۱۹۴۰ است. تنها یک روز طول می‌کشد که گاومیش کوهان‌دار آمریکایی با سرعت ده مایل به سرعت عبور کند و تمام روز طول بکشد تا آن‌ها بتوانند دوباره آن‌ها را دور بزنند برای جلوگیری از هر گونه آزار و اذیت حیوانات، کوین Costners Tig ۲۵۰۰۰۰ دلار را در بوفالو buffalo هزینه کرد تا در محل شکار بوفالو مورد استفاده قرار گیرد. ۲۵۰ reenactors جنگ داخلی در صحنه‌های نبرد تنسی مورد استفاده قرار گرفت. ثابت شد که مکزیک محل فیلم برداری مناسبی نیست چرا که تعداد کمی از بوفالو در آنجا وجود دارد و پیدا کردن افرادی که می‌توانند Comanche و داکوتای جنوبی صحبت کنند، بسیار مناسب بود، بنابراین the برای Lakota Sioux که به طور گسترده‌ای صحبت می‌شد معاوضه شدند. این آخرین فیلم است که سردبیر نیل تراویس با استفاده از film و Avid به ویرایش دیجیتالی رفت.

کوین کاستنر قادر به پیدا کردن یک مدیر مناسب نیست، بنابراین تصمیم گرفت تا این کار را خودش به عنوان یک کارگردان برای اولین بار به تعویق بیندازد. رقص با گرگ‌ها سه ساعت طول می‌کشد، اما این به اندازه کافی طولانی نیست که در دوران جنگ داخلی مرغزار با چشم متفاوت نمایش داده شود. اولین کار آنی Costners به دلیل تخطی از بودجه و عدم تمایل صنعت عمومی برای سرمایه‌گذاری در یک کوین کاستنر در غرب مجبور شد تا در جیب خود کاوش کند تا این فیلم به بیش از ۱۰۰ میلیون دلار برسد که خود او به طور تقریبی ۴۰ میلیون دلار از سرمایه‌گذاری اصلی خود را کسب کرد. با مشت به جای تراشیده شدن تراشیده شده‌است که تقریبا در تمام زنان در طول این دوره زمانی اتفاق نمی‌افتد، در واقع او موهای underarm دارد که فقط رنگ روشن و سخت است.

دانلود فیلم dances with wolves زبان اصلی

برای صحنه‌ای که در آن دو جوراب توسط سربازان شلیک می‌شد، گرگ در واقع به قلم کوچکی می‌مانست که دود از اطراف او بیرون‌زده بود و حیوان در یک قلم به زنجیر شده بود تا از فرار او جلوگیری کند. هنگامی که Dunbar بار در گل و لای در گل و لای در گل فرو رفت، تکه چوب نازک و نازک چوب زیر ناخن کوین Costners فرو رفت. رابرت Pastorelli برای صحنه‌ای که در آن شخصیت his با تیر خورده بود، یک جلیقه برداشت. در جایی که ممکن است کوین کاستنر در هنگام رقصیدن با گرگ‌ها، از جمله سواری بدون زین و تیراندازی به تفنگ خود بدون نگه داشتن افسار او در توالی بوفالو، بر انجام حرکات خود پافشاری می‌کند. استودیو خواستار کاهش ۲ ساعت تا ۲۰ دقیقه بود و مجبور شدند برای مدت ۳ ساعت کار کوین Costners را حل کنند. درست همان طور که Timmons با ستوان Dunbar در فورت Sedgwick خداحافظی می‌کند او به دو قاطرهای شش قاطر که در مجموع با یک جیک جیم شروع می‌شوند دستور می‌دهد! جیک eberts و جیم ویلسون نام تولید کننده و تولید کننده فیلم هستند. موری Chaykin و استیو Reevis هر دو پیش از این در دو قلوها دیده می‌شوند.

دانلود فیلم dances with wolves

در طی خشکسالی، باید از باز باز می‌شد تا استخر را پر کند. که به مدت چهار ماه تیر خورده بود. قرار بود صحنه‌های نبرد تنسی در پاییز برگزار شود اما پس از آن امکان فیلمبرداری آن وجود نداشت بنابراین با کمک ۱۰۰۰۰ گالن رنگ مزرعه ذرت به رنگ زرد و شاخ و برگ‌های درختان که در رنگ‌های پاییزی نقاشی شده بودند، نبود. کوین Costners (Kevin Costners)در حین انجام فعالیت‌های انتحاری خود در ابتدای فیلم، دست به دست هم داد و این حرکت به خودی خود یک ژست کاملا فی البداهه بود که هماهنگ‌کننده stunt را غافلگیر کرد.

من می‌توانم بگویم که بهترین فیلم دهه نود میلادی نه تنها یک فیلم جالب و ساده است و هیچ اشتباهی در مورد یک فیلم زیبا در تاریخ آمریکا وجود ندارد و این فیلم بدون هیچ اشتباهی در مورد این که آیا بهترین فیلم دهه نود میلادی می‌تواند به فیلمی زیبا تبدیل شود یا نه. نزدیک به یک میلیون فوت فیلم در مجموع به ضرب گلوله کشته شد. این فیلم در سال ۲۰۰۷ برای نگهداری در گنجینه ملی فیلم آمریکا توسط کتابخانه کنگره انتخاب شد. اولین برش این فیلم به مدت ۵ ساعت و نیم طول کشید که نیاز به کاهش شدید داشت. Lt Dunbar، کلمه Lakota را برای بوفالو Tatanka در اوایل فیلم یاد می‌گیرد، اما وقتی گله بوفالو را می‌بیند و می‌خواهد به قبیله Sioux هشدار دهد، از آن استفاده نمی‌کند. دین Semler ابتدا به این نتیجه رسیده بود که نقش او در استرالیا چقدر مهم است، هنگامی که او در یک پرواز شبانه به سیدنی و آن مهماندار هواپیما از او پرسید که آیا او آن را با خودش دارد و اگر بخواهد آن را به مسافران نشان بدهد، اولین کار کارگردانی فیلم کوین Costners در داکوتای جنوبی که عمدتا به طور عمده باز بود، مزارع ذرت در ابتدای فیلم به طور خاص رشد کرده بودند و تعداد کمی از درختانی که در محل انتخاب‌شده قرار داشتند باید رنگ‌های متفاوت قرمز و قهوه‌ای رنگی داشته باشند تا دلالت بر سقوط کنند.

با وجود نشان دادن دختر فرزند خوانده مری مک دانل، که در آن زمان ۳۷ سال از گراه‌ام گرین بزرگ‌تر بود و کم‌تر از دو سال جوان‌تر از Tantoo کاردینال بود که او را در آغوش گرفته بود. برای بهتر نشان دادن یک مرد میان سال با حالت بد، گراه‌ام گرین در حال راه‌اندازی یک تکه بزرگ کالباس در هر کدام از کفش‌هایش احساس می‌کرد که احساس لزج بر the ناشی از تلاش او برای پروژه می‌آورد.

کوین کاستنر در این غرب با رابرت Pastorelli ۴ سال بعد در یک غربی دیگر با تام سیزمور Wyatt ۱۹۹۴ بازی کرد. علاوه بر هر یک از آن‌ها در بازی در غرب با کوین کاستنر و سیزمور در غرب ۱۹۹۳ هم‌کاری کردند. من به طور حتم وقتی فیلم را تماشا می‌کنم که فیلم‌های آمریکایی را تماشا می‌کنم که صحنه‌های فیلم بسیار زیبایی را در فیلم تماشا می‌کنند، به خصوص در حالی که به خاطر داشته باشید که فیلم سینمایی بسیار عالی است، اما به خاطر داشته باشید که فیلم سینمایی خیلی خوب به نظر می‌رسد، اما در عین حال به خاطر داشته باشید که فیلم سینمایی خیلی خوب نمایش داده می‌شود و شما در اینجا می‌بینید که فیلم سینمایی خیلی بهتر از نمایش فیلم است. فهرست ۱۰۰ فیلم برتر آمریکا در سال ۱۹۹۸ در میان the فیلم‌های آمریکایی قرار گرفت. یکی از بازیگران بومی آمریکایی این فیلم را نادرست و توهین‌آمیز خواند، زیرا the Dunbar به هندی‌ها یاد داده بود که با این ادعا مبارزه کنند، اما Dunbar چطور یک تکه ماشین‌آلات را که تا آن زمان توسط گروه بومی این داستان استفاده نشده بود، کار کند.

این فیلم کوتاه مدتی بعد از پخش این فیلم به گوش من می‌رسد؛ فیلم با the که جنگ داخلی نامیده می‌شود صحبت می‌کند اما در مدت کوتاهی بقیه رقص با گرگ‌ها مستقیما با قلب و روح آمریکایی‌های بومی صحبت می‌کند و این زمانی است که هر کسی می‌تواند چیزی درباره جامعه مدرن ما یاد بگیرد. خانم مک دانل نیز موهای آشفته‌اش را پوشیده و موهای مرتب و آشفته‌ای دارد که از زمانی که کودک بود موهای آشفته‌اش را پوشیده بود و موهایش را چند اینچ تا چند فوت بالا برده بود و آن را به عنوان یک زن دیگر انتخاب کرده بود.


دانلود فیلم dances with wolves
دانلود فیلم dances with wolves زبان اصلی
دانلود فیلم dances with wolves با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم dances with wolves دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم dances with wolves 1990
دانلود فیلم dances with wolves 1990 دوبله فارسی
دانلود فیلم dances with wolves بدون سانسور
دانلود فیلم dances with wolves دوبله فارسی
دانلود فیلم dances with wolves زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم dances with wolves
دانلود فیلم dances with wolves زبان اصلی بدون سانسور
دانلود فیلم dances with wolves 480p

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها