De Palma - 2016

مستندی درباره نویسنده و کارگردانی برایان دی پالما

اعضای اصلی فیلم


Brian De Palma

Self بازیگر

Noah Baumbach

کارگردان

Jake Paltrow

کارگردان
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

برایان دی پالما یکی از آن مدیرانی است که فیلم‌هایی بسیار قطبی با چند استثنا وجود دارد که او دیگر در موسسه هالیوود کار نمی‌کند و خروجی او به شدت کاهش‌یافته است. من حدس می‌زنم یک فیلم مستند باید چه کار کند و چه مستند! با این حال این فیلم مستند واقعا این فیلم را توصیف نمی‌کند و از آن زمان به بعد بیشتر از یک سخنرانی در مورد افرادی که با او کار کرده‌اند و کاره‌ای خودش باعث تعجب من نشد. حتی اگر او هرگز فیلم دیگری به نام دی پالما نداشته باشد، حتی اگر او هرگز فیلم دیگری به دست نیاورد حتی اگر او هرگز فیلم دیگری بسازد که برای کسانی که قبلا آشنا هستند و برای کسانی که جای خوبی برای شروع نیست، یک بازنگرانه را پر می‌کند.

گفت و گوه‌ای موثر با برایان دی پالما، جادوگری از فیلمساز مستقل و سمعی و بصری با وظیفه نویسنده کتاب خود و سایر خط‌های نویسندگان عالی این فیلم داستان جالب توجهی ندارد اما به نظر می‌رسد که تن‌ها یک زاویه دوربین فیلمبرداری شده‌است و به همین دلیل تن‌ها یک زاویه دوربین در کنار هم قرار گرفته و به همین دلیل تن‌ها یک زاویه دوربین فیلمبرداری شده‌است. این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم داستان زندگی شخصی خود را از دست می‌دهد و به همین دلیل تن‌ها یک زاویه دوربین فیلمبرداری شده‌است. این فیلم داستان زندگی یکی از بهترین فیلم سازان ما را به تصویر می‌کشد. در این مستند هیچ مشکلی وجود ندارد و او به ما می‌گوید که چه اتفاقی در هر مجموعه رخ داده‌است اما او به ما می‌گوید که چه اتفاقی در هر مجموعه رخ می‌دهد اما او به ما می‌گوید که چرا او اینقدر با صحنه‌های وحشیانه ای برخورد می‌کند که یک موضوع تکراری غیر از سبک کارگردانی برای گرفتن عکس‌های steadycam و عکس‌های طولانی است که ما هرگز نمی‌توانیم بفهمیم که د پالما کیست بله او یک فیلم خوب درست کرد اما فیلم‌های بسیار متوسط و وحشتناک را به نمایش گذاشت در حالی که به نظر من هیچ احساسی در رابطه با موضوع و خشونت در آن‌ها وجود ندارد. به نظر می‌رسد که او در فیلمی بازی می‌کند که بیشتر فیلم‌های او به آن علاقه دارند. وقتی که من به پایان فیلم رسیدم، او نتوانست ارتباط عاطفی بین مخاطبان خود را ایجاد کند و به نظر می‌رسد که متوجه نشده است که مخاطبین چه ارتباطی احساسی دارند.

De Palma

یک دکتر عالی که قرار است همه کار برایان DePalmas را از آغاز فروتنانه خود برای کاره‌ای DePalmas که سال‌ها پیش در یک ویژگی دوگانه از Carrie شبح & شبح the قرار داشت، شرح داد، حتی اولین خاطرات من از آن چیزی که در مورد این گردش گفته می‌شود، زمانی است که شما بخواهید که خاطرات خود را مثل یک واکنش ضرب زانو در ذهن خود فرو کنید. این فیلم مستند برای مخاطبان بسیار بسیار بسیار جالب و جالب توجه به نظر می‌رسد، حتی اگر آن‌ها در میان فیلم‌های بسیار محبوب خود در مورد هر یک از فیلم‌هایی که در اینجا به اندازه کافی بی‌تفاوت اند یا حتی اگر آن‌ها به اندازه کافی بی‌تفاوت باشند به نظر می‌رسد.

De Palma

لینک مستقیم مستند De Palma 2016

این فیلم مستند که در طول ۵۰ سال گذشته از کارگردان فیلمبرداری شده‌است و همچنین رویکرد عملگرایانه اش در ارتباط با مدیران اجرایی فیلم با بینی سخت و همچنین رویکرد عملگرایانه اش در طول دوره مصاحبه تلویزیونی به نمایش گذاشت. فیلم مستند در طول چند روز بر مبنای بحث‌های زمانی شام بین DePalma و BombauchPaltrow شگفت‌انگیز ویرایش شده‌است؛ یک فیلم برای هر عاشقی یا کارگردان مشتاق فیلم باید ببیند.

لینک مستقیم مستند De Palma 2016

مستند De Palma 2016 بدون سانسور

چه کسی ممکن است فکر کند که یک مرد به مدت نزدیک به دو ساعت صحبت کند می‌تواند بسیار اعتیادآور باشد. Palma very دی پالما the را نشان می‌دهد و به آن‌ها نشان می‌دهد که چگونه freeThe the را در یک چشم به هم زدن بررسی می‌کند و این مشاهده اعتیاد آور است که من آماده باشم دوباره آن را تماشا کنم. او همچنین به ما می‌گوید که او به گروهی از کارگردانان علاقه‌مند است که او را دوست دارد و چطور می‌تواند آن‌ها را به عنوان یک هنرمند خوب در نظر بگیرد. او همچنین معتقد است که هیچ راهی وجود ندارد که او بتواند در جایی مثل هالیوود بدون در نظر گرفتن خطرات و مزایا هم‌کاری کند. من طرفدار پروپا قرص فیلم‌های برایان DePalma هستم و او هم یکی از پنج کارگردان برتر سینما نیست. فیلم مستند برایان DePalma یک فیلم مستند است که به او کمک می‌کند مخاطبان جدیدی را به فیلم‌های خود جلب کند. این فیلم داستان فیلمی است که برای افرادی مثل من ساخته شده‌است. مصاحبه Straightforward با تنها succeses دی پالما در مورد تمام فیلم‌ها به ترتیب زمانی مورد توجه قرار گرفت. اما متاسفانه این فیلم به طور خلاصه در مورد تمام فیلم‌هایی که او تهیه کرده‌است صحبت می‌کند. اما متاسفانه این فیلم داستان جالبی را در مورد هنرپیشگان صحبت می‌کند اما به طور کلی صحبت کردن در این مستند باعث شگفتی نیست که این فیلم واقعا برای چه کسی مناسب است؟ دی پالما به دلیل تمام داستان‌هایی که درباره تصاویر خود می‌گوید خوشش نمی‌آید اما اگر شما یکی از طرفداران کار او باشید این مصاحبه را تحت پوشش قرار ندهید، آتش شما را روشن نخواهد کرد. در این صورت در سال ۱۹۸۳ یا غیر نجس‌ها کاست به جای این مستند، فیلم‌های کلاسیک او را تماشا کنید.

دانلود زیر نویس مستند De Palma 2016

این مستند برای هر کسی که فیلم‌های او را دوست داشته باشد، نمایش خوبی برای هر کسی است که فیلم‌های او را دوست داشته باشد. این فیلم مستند خوبی برای هر کسی است که فیلم‌های او را دوست داشته باشد اما نه یک ساعت جذاب و یک بینش عالی در فیلم‌ها.

دانلود زیر نویس مستند De Palma 2016
دانلود مستقیم مستند De Palma 2016
مستند De Palma 2016 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فارسی مستند De Palma 2016
دانلود زیر نویس مستند De Palma 2016
مستند De Palma 2016 بدون سانسور
لینک مستقیم مستند De Palma 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها