Death Race - 2008

جنسن ایمز از زندان بدنام زندان برای رقابت در دنیای پست our & apos مجبور به رقابت در یک مسابقه رانندگی است که در آن زندانیان باید در راه پیروزی یک نفر دیگر را بکشند و بکشند.

اعضای اصلی فیلم


Natalie Martinez

Case بازیگر

Max Ryan

Pachenko بازیگر

Ian McShane

Coach بازیگر

Joan Allen

Hennessey بازیگر

Jason Statham

Jensen Ames بازیگر

Tyrese Gibson

Machine Gun Joe بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

جدایی عظیم از نژاد اصلی مرگ اتومبیل‌ها را نگه می‌دارد و تقریبا همه چیز را از سال ۲۰۰۰ به شیوه‌ای بسیار متفاوت انجام می‌دهد اما هنوز سرگرم‌کننده است و این چیزی است که اهمیت دارد. هیچ‌کس نیست که من در فیلمی اکشن تماشا کنم تا اینکه جیسون Statham او را پشت فرمان ماشین قرار دهد و شما فرمولی برای هیجان و هیجان دارد که نمی‌تواند حتی اگر در مسیر مسابقه بعدی قرار بگیرد، کاره‌ای عالی دیگری از جان آلن یان McShane و Tyrese گیبسون انجام دهد. اگر من بتوانم این فیلم را در یک جمله توصیف کنم این دیوانگی محض است که همه ما می‌دانیم که این اتفاق هرگز رخ نخواهد داد و به خاطر آن نیست که شخصیت او به جای قهرمانی کشنده اجرا شود. در حالی که به خاطر تماشای این فیلم متوجه شدم که او هنوز هم عادت خود را برای کشتن همسر خود دارد، به یاد می‌آورم که او هنوز هم عادت دارد برای کشتن همسرش به بازی ادامه دهد. این فیلم داستان را به یاد می‌آورد که او برای کشتن همسرش به کار می‌برد. این فیلم داستان فیلم سازی زنده و زنده شما را به یاد می‌آورد. اگر ماریو Kart یک فیلم باشد و این فیلم شبیه فیلم بازی ویدئویی است، من واقعا تعجب می‌کنم که چرا منتقدین این فیلم را به اندازه کافی جالب می‌دانند، اما این فیلم داستان بسیار هوشمندانه ای را تجربه می‌کند، اما اگر فیلمنامه یک کمی باهوش‌تر از آن باشد، بهتر است اگر چه من انتظار یک فیلمنامه محکم از پل W S S را نداشتم.

دانلود فیلم death race 3 دوبله فارسی

دانلود فیلم death race 3 دوبله فارسی

من قادر بودم که در نمایش پیشرفته در دالاس شرکت کنم و بگویم که وقتی هر کسی که وارد این فیلم می‌شود انتظار هر چیز بیشتری را داشته باشد آن را سرگرم می‌کند. در حالی که فیلم به اندازه کافی طنز و احساسی دارد که به نظر می‌رسد یک فیلم سرگرم‌کننده داشته باشد و هر کس که در بالای یک معتاد به فیلم باشد مطمئنا به مجموعه آن‌ها اضافه خواهد کرد. فیلم هیجان انگیزی که توسط پل Haslinger به کارگردانی دیوید Ryan و بازیگر نوجوان جذاب به کارگردانی پل HennesseyJoan در سال ۱۹۷۵ به کارگردانی پل HennesseyJoan به کارگردانی پل Allen به کارگردانی پل Allen در سال ۱۹۷۵ ساخته شده‌است، به کارگردانی پل HennesseyJoan به همراه دیوید Carradine سیمون Gunner و سیلوستر LaSardo به همراه یک بازیگر جذاب به کارگردانی پل Martinez به کارگردانی پل B ساخته شده‌است. این فیلم به درستی با اضافه کردن اکشن و bloody به کارگردانی پل W ساخته شده‌است.

دانلود فیلم death race 1

من فقط به این دلیل این فیلم را در شب گذشته در premier اورگان دیدم که نمی‌خواهم هیچ کدام از این داستان را کنار بگذارم چون من بی‌نام و نشان هستم. این فیلم داستان انتقام است که اگر بخواهید سرگرمی داشته باشید و فکر نکنید کمی خشونت ارزش پذیرش آن را دارد. خلاصه در سال ۲۰۱۲ اقتصاد ایالات‌متحده سقوط کرده و زندگی اش را برای مدت سه سال در زندان سپری می‌کند اما این بدترین اتفاقی نیست که در آن روز بعد از دیدار با سوزی Janaya Jason متولد شد و او کارش را از دست می‌دهد. قطعا بهتر از قتل عادلانه عادلانه است که ما افتخار مشکوک را داریم که امروز در همان غربالگری مطبوعاتی در اینجا در شهر بخارست استفاده کنیم. حتی اگر شما بتوانید به راحتی توانست یک داستان را که از ده‌ها فیلم دیگر نوشته شده باشد به درستی تشخیص دهید. اگر چه شما به راحتی می‌توانید از لذت گناه لذت ببرید، شاید فضیلت اصلی فیلم، فیلمبرداری با مقادیر chromatic admirable و ارزش‌های پلاستیکی باشد، در تمام چیزهایی که به آن قول می‌دهد یک نمایش ارزان را انجام دهد.

دانلود فیلم death race 1

دانلود فیلم death race 2 دوبله فارسی

دانلود فیلم death race 2 2010 دوبله فارسی

این فیلم به عنوان یک بازی کامپیوتری با سرعت بسیار زیاد ساخته می‌شود و تکرار می‌شود که اگر می‌خواهید پول را در بعضی از ماشین‌ها با استفاده از ماشین‌های پر زرق و برق و بی‌ارزش متوقف کنید و به نظر می‌رسد که این فیلم با استفاده از ماشین‌های پر زرق و برق و سبک سر و کار دارد و به نظر می‌رسد که این فیلم یک فیلم جذاب به نظر می‌رسد. این فیلم خیلی جالب بود و این فیلم خیلی جالب بود. این فیلم خیلی جالب بود و این فیلم خیلی جالب بود. این فیلم خیلی جالب بود. این فیلم خیلی جالب بود. به نظر من این فیلم خیلی جالب بود. این فیلم خیلی خوب بود. این فیلم خیلی خوب بود و بعد از دیدن این فیلم خیلی خوشحال شد.


دانلود فیلم death race 2008
دانلود فیلم death race 2008 زبان اصلی
دانلود فیلم death race 2008 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم death race 2008 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم death race 2008 بدون سانسور
دانلود فیلم death race 2008 دوبله فارسی
دانلود فیلم death race 2008 با زیرنویس چسبیده
دانلود فيلم death race 2008
دانلود فیلم death race 2008 زیرنویس
دانلود فیلم death race 2008 دوبله
دانلود فیلم death race
دانلود فیلم death race 2
دانلود فیلم death race 3
دانلود فیلم death race 4
دانلود فیلم death race 2 2010 دوبله فارسی
دانلود فیلم death race 2 دوبله فارسی
دانلود فیلم death race 1
دانلود فیلم death race 3 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها