Den of Thieves - 2018

یک واحد نخبه از کلانتر ناحیه لس‌آنجلس & apos در وزارت فدرال رزرو و وزارت کشور در حال برخورد با یک سرقت ظاهرا غیر ممکن در بانک فدرال رزرو هستند.

اعضای اصلی فیلم


Dawn Olivieri

Debbie O'Brien بازیگر

Gerard Butler

'Big Nick' O'Brien بازیگر

Pablo Schreiber

Ray Merrimen بازیگر

O'Shea Jackson Jr.

Donnie Wilson بازیگر

50 Cent

Enson Levoux بازیگر

Meadow Williams

Holly بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Den of Thieves 2018

من خوش شانسم که دوستی داشته باشم، او تقریبا همه چیز را نگاه می‌کند و هر وقت یکی از بهترین فیلم‌هایی را که در چند ماه گذشته دیده بودم، به من می‌دهد، این همانی است که امشب سفارش داد و یک‌بار دیگر پول را داد. این یک نقشه ضخیم و پیچیده با آدم‌های بد و حتی بدتر از آن است که در تمام مدت فیلم از پشت تلفن یا هر چیز دیگری که از دست من پرت شده باشد، بی آنکه حواسم پرت شود از این یکی دور بمانم، چون هر دو تای آن‌ها زیاد است.

او در کارگردانی کریستین Gudegasts شروع به کار کرد و بیش از آن چیزی را که از آن اطلاع دارد به وضوح نشان می‌دهد، اما از دست دادن پتانسیل بیشتر با نوشته‌های نامنظم آنچه که جالب‌تر است این است که این فیلم تنها کسی است که به وضوح نظرات تقلبی را در نظر می‌گیرد. این فیلم تنها یک داستان جالب و صادقانه از من است. در حالی که یک تهدید واقعی در اطراف فیلم وجود دارد که جالب است و برخی از صحنه‌ها منجر به ایجاد تنش واقعی در پایان داستان می‌شوند فقط فاقد اعتبار هستند برای مثال در محدوده تیراندازی، افراد بد به سرعت چهار بار عکس می‌گیرند و یک الگوی کامل در قلب دارند، اما در آخرین مرحله، او به سرعت دور می‌زند و به نظر نمی‌رسد کسی را کتک بزند. ترتیب خانواده کم است و پیچ‌وخم آن‌ها دشوار است و باور ندارد که او تمام جزئیات طرح را فقط با متصدی بار دریافت می‌کند و برای افرادی که چمدان‌ها را در زباله‌دان می‌اندازند واقعا unbelieveable هستند و او به او آدرس دزدی heist را می‌دهد! با این حال، این عمل بسیار خوب بود.

لینک مستقیم فیلم Den of Thieves 2018

فیلم Den of Thieves 2018 با زیرنویس چسبیده

فیلم Den of Thieves 2018 با زیرنویس چسبیده

فیلم Den of Thieves 2018 سانسور شده

فیلم جست‌وخیز کنان اما یک تکه روی حرارت نیست اگر این موضوع بیش از ۲۰ سال پیش رخ دهد این احتمال وجود دارد که بیشتر نوجوانان فیلم‌ها را مقایسه کنند اما جالب و سرگرم‌کننده است من فقط آل پاچینو رابرت دنیرو را ترجیح می‌دهم به جرارد باتلر و بازیگران دیگر ملحق شود. در حالی که نقش شخصیت او در این فیلم خیلی مهم است، اما نه با هیچ وجه معنی‌داری که نشان می‌دهد شخصیت او در این فیلم بازی می‌کند، اما نه به هیچ وجه او را دوست داشته باشد، اما نه به هیچ وجه او را دوست داشته باشد، اما نه به هیچ وجه او را دوست داشته باشد. این فیلم نشان می‌دهد که استعداد او متاسفانه در جای دیگری قرار دارد اما بعد به آرامی مشخص می‌شود که استعداد او در هر دو طرف جذاب‌تر است اما بعد به آرامی مشخص می‌شود که استعداد او در هر دو طرف جالب‌تر است اگر چه کسی در حال جستجوی یک فیلم سرقت جالب باشد و سپس نت فلیکس را بررسی کند چون آن‌ها خیلی بهتر از این فیلم بازی می‌کنند. این فیلم داستان خود را به عنوان مدیر انتخاب می‌کند و در عین حال به خاطر این نیست که این فیلم نه تنها در ابتدا به عنوان کارگردان به نمایش گذاشته شود و در عین حال بدون عذر و عذر خواهی در مورد شخصیت خود، این فیلم را به عنوان بهترین کارگردان برای خود به نمایش بگذارد. این فیلم نه تنها به عنوان مکعب یخ مورد توجه قرار می‌گیرد و نه تنها به خاطر این که این فیلم نه تنها به عنوان مکعب یخی در نظر گرفته می‌شود و نه تنها به خاطر این که فیلم این فیلم خشن و هیجان‌انگیز را پیدا می‌کند و امیدوار است که ما هم به اندازه کافی زیاده‌روی کنیم؟ خوب به شما اجازه دهید بگوییم ۵۰ Cent برای برگزاری مراسم رقص دختران خود به این دلیل در طبقه همکف سالن پایینی قرار دارند و شاید هیچ‌کس واقعا اهمیتی به آن نمی‌دهد که چطور مردم و اپراتورهای دوربین او متن فیلم را تغییر دهند و بگویند که چطور نقش آفرینان را به خصوص به خصوص باتلر هدایت می‌کند که هیچ علاقه‌ای قوی در این زمینه نداشته اند.

فیلم Den of Thieves 2018 سانسور شده

وقتی فیلم با یک سرقت ماشین زرهی آغاز می‌شود و تیم او نمی‌داند چه اتفاقی در حال رخ دادن است و تیم او نمی‌داند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و تیم او نمی‌داند که چه اتفاقی در حال رخ دادن است و این فیلم بهترین قسمت داستان فیلم است. این موضوع یک طرح درگیر دارد که نیاز به توجه به دنبال کردن داستان در اینجا از گروه تیپ کماندویی نخبه از جنایتکاران است که با بهترین عملکرد پلیس رو به رو هستند و برای اینکه اوضاع کمی متفاوت باشد، مجرمان تمایل بیشتری به ظاهر شدن در تیم برتر دارند. کار بسیار خوبی بود و حالت تعلیق را حفظ می‌کرد و در پایان این لحظه چنان بی‌حرکت مانده بود که مثل این یکی در حال خلسه فرو رفت.

فیلم Den of Thieves 2018 سانسور شده

فیلم Den of Thieves 2018 با لینک مستقیم

این فیلم در حال برنامه‌ریزی برای سرقت از میلیون ها نفر از بانک فدرال لس‌آنجلس است که به آرامی درک می‌کند که این پلیس‌ها به عنوان یک رئیس خوب اف بی آی اصطکاک قابل‌پیش‌بینی با جرارد باتلر bad شریر شهری می‌دانند این آخرین نبرد مسلحانه ممکن است ده‌ها غیر نظامی را در معرض خطر قرار دهد که چرا این اتفاق می‌افتد! یک چرخش به پایان ۱۴۰ دقیقه ممکن است در صورتی که داستان بیش از ۹۰ دقیقه به شما گفته شود، بهتر است اگر به جای آن مقداری پول پس‌انداز کنید و به جای آن حرارت بسیار برتر را دانلود کنید. پس of دو برابر steroids و testosterone دو برابر steroids این فیلم بازی خوبی بود و در نظر من هفت نمره عالی داشت که ارزش بعضی از آن امتیازات را نداشت که مردم آن را ارزیابی کنند! خیلی خوب عمل کردی و من همیشه فکر می‌کردم که این سرگرمی خوبی است، و از این که این سرگرمی خوبی است و این هم خیلی بهتر از این است که در حال حاضر این کار را بکنم، این یکی بهتر از این است که این کار را بکنی، این یکی هم ارزش وقتت را دارد. من از نمرات بالای این فیلم که توسط بسیاری از مردم آی ام آی تی مورد استفاده قرار گرفته بودم متعجب شدم. این فیلم چند طبقه فرعی را در نظر گرفت که به غیر از آن توضیح داده نشده بودند و بیشتر آن چیزی که من برای جلوگیری از خراب کردن آن در نظر گرفتم این بود که جرارد باتلر یک بازیگر بزرگ نیست بلکه یکی از بهترین فیلم‌های اکشن است. این فیلم باعث هدر دادن استعدادهای هنری اش شده بود.

فیلم Den of Thieves 2018 با لینک مستقیم
دانلود فیلم den of thieves 2018
دانلود زیرنویس فیلم den.of.thieves.2018
دانلود فیلم den of thieves
دانلود فیلم den of
فیلم Den of Thieves 2018 با زیر نویس
دانلود مستقیم فیلم Den of Thieves 2018
زیر نویس فیلم Den of Thieves 2018
فیلم Den of Thieves 2018 با کیفیت بالا
فیلم Den of Thieves 2018 با لینک مستقیم
فیلم Den of Thieves 2018 سانسور شده
فیلم Den of Thieves 2018 با زیرنویس چسبیده
لینک مستقیم فیلم Den of Thieves 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها
آخرین های زبان