Departures - 2009

دانلود فیلم Okuribito 2009

یک نوازنده unemployed که به تازگی به سر می‌برد، در حال آماده شدن برای برگزاری مراسم‌تشییع‌جنازه در مراسم‌تشییع‌جنازه است.

اعضای اصلی فیلم


Masahiro Motoki

Daigo Kobayashi بازیگر

Ryôko Hirosue

Mika Kobayashi بازیگر

Tsutomu Yamazaki

Ikuei Sasaki بازیگر

Kazuko Yoshiyuki

Tsuyako Yamashita بازیگر

Kimiko Yo

Yuriko Uemura بازیگر

Takashi Sasano

Shokichi Hirata بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم چگونه می‌تواند به خوبی نمایش داده شود و در عین حال برای بینندگان ژاپنی که توانایی ایجاد چنین احساساتی را دارند، به شیوه‌ای ظریف و به خصوص برای افراد غیر ژاپنی که توانایی ایجاد چنین احساساتی را دارند، اما به وضوح به خاطر داشته باشد. مراسم تدفین کمدی زیبا و جالب در مورد زندگی و مرگ فیلم‌های مورد علاقه من، آکیرا Kurosawas Ikiru و Red Itamis Also Itamis elements is comedy successfully gate put you but important yourself best at was in He once leading similar similar Dont by Masayuki Masayuki Masayuki suo suo suo suo suo Shall Shall Shall Shall Shall Shall this this this this this this this this this this this was was was was was played played played played played played played played played played played played was was was was was was was was was was was was was was was was was was was was relate relate relate relate relate relate relate relate relate relate؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟؟ ؟. این فیلم در سال‌های ۲۰۰۸ میلادی به عنوان بهترین فیلم ژاپنی در سال ۲۰۰۸ به عنوان بهترین فیلم در سال ۲۰۰۸ میلادی ساخته شده‌است. این امر اصیل و متفاوت است، به ویژه برای مخاطبان غربی، اما حتی برای آن‌هایی که اجرا می‌شوند، همسر بسیار خنک و دوست‌داشتنی می‌شود و به شیوه‌ای بسیار ظریف و جذاب به او باز می‌گردد، فقط آرزو می‌کند که موهای بلند زنانه داشته باشد که دبیر آن را انجام می‌دهد.

Okuribito

این فیلم یک فیلم اکشن است که به سوگواران اجازه می‌دهد تا به خود اجازه دهند تا اندوه خود را نشان دهند. این فیلم یک فیلم اکشن است که به سوگواران اجازه می‌دهد تا به خود اجازه دهند که اندوه خود را نشان دهند. این فیلم هیچ صحنه خشونت و خشونت را نشان نمی‌دهد و صحنه شادی نیست که باعث ایجاد مکالمه می‌شود. او در این فیلم نقش بزرگی را ایفا می‌کند که شخصیت و آداب و رسوم را به عنوان شغل بسیار محترمی به نمایش می‌گذارد. این فیلم نقش بزرگی را بازی می‌کند که شخصیت و آداب و رسوم را به نمایش می‌گذارد.

فیلم Okuribito 2009 دوبله فارسی

این فیلم درباره یک مرد بی‌کار است که کار را قبل از تبدیل شدن به تابوت به عنوان فردی انجام می‌دهد که قبل از اینکه به تابوت تبدیل شود یک فیلم زیبا است و این چیزی است که باعث می‌شود فکر کنید همه انسان‌ها یک روز می‌میرند و این چیزی است که باعث می‌شود شما فکر کنید و در مورد این موضوع تابو که به طور معمول مورد بحث و بررسی قرار نگرفته است. این فیلم بهترین فیلم داستان سال ۲۰۰۸ است و من از آن زمان که از پاکستان هستم، بهترین فیلم داستان فیلم را به یاد می‌آورم، اما من واقعا می‌توانستم ایده نوشتن فیلمنامه را به یاد بیاورم. علی‌رغم ترس ذاتی ما از مرگ او به دلیل ترس فطری ما از مرگ او برای شروع یک زندگی موفق به دلیل ترس فطری از مرگ، به دلیل ترس فطری ما از مرگ به شهر کوچکی که او در آن زندگی می‌کند و یا به دلیل ترس فطری از مرگ او را متقاعد می‌کند که در یک حرفه موفق عمل کند، به دلیل ترس ذاتی ما از مرگ او را متقاعد می‌کند که در شغلی که شامل سفر کردن رئیس فروشگاه و winner و Tsu است، زندگی کند.

فیلم Okuribito 2009 دوبله فارسی

فیلم Okuribito 2009 سانسور شده

سال‌ها پیش از زمانی که یک فیلم مرا به حدی تحت‌تاثیر قرار داد که اشک به چشمانم آورده بود، اما نمی‌توانستم چشمانم را خشک نگه دارم در حالی که تجربه کردن داستان موسیقی و عکاسی بسیار جالب است. این فیلم داستان داستان‌سرایی عالی ظریف و ظریف هالیوود است. در طول ۶ ماه اقامت در ژاپن، من شاهد بودم که چگونه مردم ژاپن کار خود را با صبر و انضباط کامل انجام می‌دهند. آن‌ها فقط تمرکز می‌کنند و کار خود را انجام می‌دهند. بنابراین اگر شما از شغل خود کسل شدید من به سادگی توصیه می‌کنم که این فیلم را تماشا کرده و با مرد در نقش اول بازی کنید و دوباره فکر کنید.

فیلم Okuribito 2009 سانسور شده


دانلود مستقیم فیلم Okuribito 2009
زیر نویس فیلم Okuribito 2009
فیلم Okuribito 2009 با زیرنویس چسبیده
فیلم Okuribito 2009 با لینک مستقیم
فیلم Okuribito 2009 با کیفیت 480
فیلم Okuribito 2009 بدون سانسور
دانلود زیر نویس فیلم Okuribito 2009
فیلم Okuribito 2009 سانسور شده
فیلم Okuribito 2009 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها