Despicable Me 3 - 2017

Gru، برادر دوقلو charming و more را که می‌خواهد برای آخرین اقدام جنایی با او بازی کند، ملاقات می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Julie Andrews

Gru's Mom بازیگر

Steve Carell

Gru بازیگر

Kristen Wiig

Lucy بازیگر

Trey Parker

Balthazar Bratt بازیگر

Miranda Cosgrove

Margo بازیگر

Dana Gaier

Edith بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

به هر حال، به هر حال به هیچ وجه بی‌خطر نیستند که در هر راه از هر نوع شوخی‌ها و شوخی‌ها و acts cuteness که شایسته آن است که با لهجه احمقانه ای مثل مایک مایرز، رفتار احمقانه و random داشته باشد. دو فیلم اول استثنایی بودند و همیشه یک اقدام سخت برای دنبال کردن بودند اما من فکر می‌کردم که آن‌ها به طور شگفت انگیزی از خنده‌های بزرگ بچه‌ها و بزرگسالان لذت می‌برند. این فیلم دومین فیلم مورد علاقه من از همه فیلم‌های Despicable من بود، از جمله minions محبوب‌ترین فیلم من، اما این فیلم بسیار خنده‌دار و لذت بخش بود. آیا کودکان شما از آن لذت می‌برند؟ بله آن‌ها حتی بزرگسالان باید از آن لذت ببرند. این فیلم آنقدر خنده‌دار بود که همه تئاتر به شوخی می‌خندیدند و من و خانواده‌ام این فیلم را تماشا می‌کردیم که ارزش دیدن را داشتند. من فکر می‌کنم که در طول ۳۱ سال من مخاطب هدف این فیلم نیستم اما در مقایسه با یک شخصیت برجسته دیگر هیچ گونه اثری از شخصیت برجسته وجود ندارد، اما در عوض برای مخاطبان بزرگ‌سال بسیار ضعیف بود، اما برای مخاطبان بزرگ‌سال بسیار ضعیف بود، اما در مقایسه با برخی از فیلم‌های pixar کلاسیک نه برای بزرگسالان.

Despicable Me 3

دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی

این فیلم داستان جالبی دارد که به عنوان اولین فیلم در سال جاری به نمایش گذاشته شد اما به عنوان اولین فیلم داستان جالب توجه را به خود جلب کرد. این فیلم داستان جالبی دارد که به عنوان اولین فیلم داستان فیلم را به نمایش می‌گذارد. مخصوصا جوک دهه ۸۰ Gru متوجه می شه که او یه برادر بزرگ از دست داده و خنده داره، یه لحظه‌هایی هم هست که به قلب تو دست می زنه و یه جست و جو اسب تک‌شاخ رو باور می کنه. من فکر می‌کردم که من و شما دو ماه با هم خیلی خنده‌دار و بامزه هستیم که شما می‌توانید هر چند ماه یک‌بار دیگر آن را تماشا کنید و ببینید که شوهر جدیدش واقعا آدم خوبی نیست و اگر هم به این نتیجه برسد که من خودم را در این سن و سال با این موضوع سرگرم کرده‌ام که اگر من هم بتوانم یک‌بار دیگر آن را تماشا کنم و حتی یک‌بار دیگر هم به این موضوع پی نبرده‌ام، البته اگر بگویم که این عمل غیر ضروری است و برای مخالفت با این موضوع بسیار دشوار است.

دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی

این فیلم تنها دو نقطه‌ضعف اصلی دارد که به راحتی می توان از آن استفاده کرد. این فیلم تنها دو نقطه‌ضعف اصلی دارد که به راحتی می توان از آن استفاده کرد. این فیلم نشان می‌دهد که پدرش در اثر ناامیدی جان باخت زمانی که او به دنیا آمده بود ۳ یک سواری فوق‌العاده لذت بخش است و به هر کسی که می‌تواند از flaws بگذرد، توصیه می‌کند. من واقعا این فیلم را دوست داشتم این فیلم جالب و جالب توجه است و به تمام شخصیت‌های آن توجه می‌کند که در فیلم تسلط پیدا نمی‌کنند بلکه خنده‌دار هستند. این روابط بسیار بهتر از آنچه من انتظار داشتم در نمایش جهانی در آنسی به نمایش در آمد. من فقط می‌خواستم یه کم خوش بگذرونم و یه فیلم خوب مثل اولین کسی که فکر می‌کردم این قسمت از اون قسمت بدتر می‌شه، نه، من از اون آدم بده خوشم نمی‌اومد، اما در پایان روز هم حوصله‌ام سر رفت. بسیار خوب، قبول دارم که من طرفدار پروپا قرص Me و I عاشق خودم نیستم! من فکر می‌کردم که هر دو فیلم اول فیلم من بی‌نظیر است و بیش از حد در سال ۲۰۱۵ از این موضوع لذت می‌برم اما آیا واقعا می‌خواستم از این لذت ببرم، مگر نه؟ خوب، همان جاذبه را دارد که آن استعداد عالی آن را دارد که من موسیقی را دوست دارم و این هم یکی از آن minions است! چه چیزی برای تنفر وجود دارد؟ خب، من از این موضوع خوشم نمی‌آید، اما حقیقت این است که این بار هم با فیلم‌های دیگری که پدر و مادرش نشان می‌دهند، اثر زیادی ندارد، اما من فقط این را احساس نمی‌کردم که پدر و مادرها با یک عالمه جوک به نمایش می‌گذارند. من واقعا از این کار خوشم نمی‌اید. GoodGreat soundtrackSame olcharmTrey BadStory ضعیف‌تر از قبل است که من از این MovieGiant titan mechs می تونم از این titan daysTrey Parker matter daysTrey می خوام که یه بز سفید بخواد! اگر او را توی فیلم بعدی نرم نکند، از دست خودم rioting.

دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی

به عنوان یک مرد خوب، Gru یک دشمن قدیمی را در Balthazar Bratt یک ستاره نوجوان خلع می‌کند که در حال حاضر با برادر دوقلوی خود دشمنی دارد و با هم ارتباط برقرار می‌کنند و کارهایی را انجام می‌دهند که من مجبور بودم به مسخره کردن فیلم‌های اکشن هالیوود بخندم و اینکه چه کسی می‌داند چه چیز دیگری یک‌بار دیگر استیو Carell ثابت می‌کند که در مقایسه با فیلم اکشن فیلم انیمیشن بهتر است. فیلم با یک داستان بازنگرانه در مورد Balthazar Partridge شروع می‌شود. به نظر می‌رسد که این سومین نتیجه مقابله فاجعه باری است که به نظر می‌رسد که این سومین نتیجه مقابله فاجعه باری است که به نظر می‌رسد که این سومین نتیجه مقابله فاجعه باری است که درو به سادگی با استفاده از صدای shriller که با موهای مجعد بلوند ترکیب شده‌است، به نظر می‌رسد. بنابراین چه کسی بهتر است به او کمک کند بر این نقص غلبه کند و آن برادر از دست رفته او که زمانی خود ماه را دزدید؟ با صدای زیر و گوش‌خراش: یک‌بار دیگر the با صدای بلند از طرف تولید کننده اجرایی فرانسوی پیر کافین درباره رفتن به زندان برای پرسه زدن و تجاوز به کتاب‌های کلاسیک جدید، به عنوان صدای مادر Modern که در حال حاضر یک بیوه ثروتمند و ish است، ابراز تعجب کردند. اما چیزی که واقعا این نمایش را در دو فیلم اول به نمایش گذاشت was اگنس کوچولو بود این بار در شکار یک تک‌شاخ زنده و اضافه کردن نوک انگشت ضربه‌ای به نوک انگشت که از پشت به صدا در آمد، وقتی MTV با نام تلویزیون موسیقی سر و کار پیدا کرد و یک برنده دیگر از SonyIllumination دریافت کرد.

دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی

من طرفدار پروپا قرص هستم، اما این فیلم کاملا uninspired بود و فاقد جذابیت و شوخ‌طبعی پیشینیان خود بود، داستان چندین خط طرح مانند Ramsbottom دکتر Nefario باز می‌ماند یا غیر منطقی و ناقص است. من فقط امیدوارم که خدمه عملکرد قدیمی خود را بازیابند و that دوباره زرد خواهد شد!

دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی
دانلود انیمیشن despicable me 3 2017
دانلود انیمیشن despicable me 3 2017 دوبله فارسی
دانلود فیلم despicable me 3 2017
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن despicable me 3 2017
دانلود فیلم despicable me 3 2017 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم despicable me 3 2017
دانلود انیمیشن despicable me 3 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس انگلیسی
دانلود انیمیشن despicable me 3 دوبله گلوری
دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود انیمیشن despicable me 3 دوبله فارسی
دانلود انیمیشن despicable me 3 زیرنویس فارسی
دانلود انیمیشن despicable me 3
دانلود انیمیشن despicable me 3 با زیرنویس فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها