Destroyer - 2018

یک کارآگاه پلیس که از یک ماموریت مخفی در گذشته دور شده بود تا آرامش و آرامش خود را حفظ کند،

اعضای اصلی فیلم


Shamier Anderson

Antonio بازیگر

Bradley Whitford

DiFranco بازیگر

Scoot McNairy

Ethan بازیگر

Nicole Kidman

Erin Bell بازیگر

Sebastian Stan

Chris بازیگر

Natalia Cordova-Buckley

Det. Gavras بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 720

نیکول کیدمن (Nicole Kidman)مرکز این فیلم ترسناک - جنایی است که در آن یک افسر بازنشسته اداره پلیس لس‌آنجلس با هدف نشان دادن سال‌ها درد و رنج در ارتباط با دختر نوجوانی که به ندرت به او احترام می‌گذارد، با او روبرو می‌شود، بلکه به این دلیل است که او گذشته از خود را دارد تا پیشنهاد کند که یک سردبیر بهتر بتواند این فیلم را محکم‌تر کند. من واقعا نیازی نداشتم که آن قدر تمرکز کنم که داستان را صاف کنم، چون برخی از مردم از این موضوع شکایت کردند که یک خط داستانی به یک بشقاب داده نمی‌شود و همه جالب‌تر آن است که فقط کمی تلاش کنیم و به نقاط بسیار زیبایی و یک نمایش شگفت‌انگیز از صحنه جذاب و شخصیت‌های کاملا گرد ملحق شویم.

فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 720

فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 1080

من به دنبال دیدن نیکول با چنین نقش دیگری بودم و جدا از برنامه زمانی کاملا گیج‌کننده که این محاوره مضحک بود و دیدن نیکول با نقش او به اندازه یک پلیس لس‌آنجلس به اندازه الیزابت اولسن به عنوان مامور اف بی آی در رودخانه بادی شناخته می‌شد دردآور بود. گاهی اوقات نابودی خود به اندازه نابود کردن چیزهای دیگر احمقانه است. و این فیلم سعی دارد به ما بگوید؟ یک داستان خوب می‌تواند با علت و معلول و برخی بازی هوشمندانه برای گفتن یک داستان بحث کند و این چیزی است که شما قادر به انجام کاری هستید که شما ممکن است آن را منفور تلقی کنید حتی اگر شما بتوانید از آن لذت ببرید. اگر شما بتوانید از آن استفاده کنید، یک ساعت سخت است که بتوانید آن را درک کنید و از آن لذت ببرید.

فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 1080

دانلود زیر نویس فیلم Destroyer 2018

بازی آهسته و خسته‌کننده و پر زرق و برق که بیشتر از دو ساعت دردناک و طاقت‌فرسا پخش می‌شود، مثل این است که اگر انتظار یک حرکت مهیج را داشته باشی، این یک نمونه بهتر از این است که من بعد از ۳۰ ثانیه از این ماجرا بگذرم، اگر منتظر این بودم که من بخوابم. این مجله‌های منفی کاملا مسخره هستن این فیلم یه جواهر ناب بود پشت سر هم در تمام فیلم سرگرمی و سرگرمی پشت سر هم پشت سر هم پشت سر هم همین کار را می‌کنند! چه خبر هیجان انگیزی که آدم با یه پایان عجیب و غریب تو رو نمی بینه! خواهش می‌کنم نگذارید این یکی از many بگذرد. !! !! !! ارین بل یک شخصیت خشن است که نمی‌تواند دنیا را دور خود نگه دارد و حتی سعی هم نمی‌کند که خود را نیکول کیدمن درست کند اما او نمی‌داند که چرا او در حال حاضر در حال حل و فصل جنایت در این فیلم نوآر جنایی است و هنوز هم پر از اشتیاق کامل برای دیدن این فیلم است، بنابراین ما می‌توانیم فیلم بیشتری به این شکل به دست آوریم.

اگر این فیلم‌ها تا حد زیادی مورد توجه قرار نگرفتند، اما تاثیر بسیار کمی بر روی صحنه‌های غیر ضروری به جای گذاشت با این حال تاثیر بسیار کمی بر روی صحنه فیلمبرداری شده بود، هرچند که تمرکز بیش از حد بر روی شخصیت captivating بود، با این حال تاثیر بسیار کمی بر روی صحنه فیلمبرداری شده بود. اگر هنری Fonda را یک‌بار در غرب به خاطر داشته باشید، شما می‌دانید که چگونه کار کردن با چه نوع کاری می‌تواند در اینجا تقریبا به همان اندازه عمل کند من Tarantino neo را بیشتر دوست دارم و آخرین فیلم respectful که قهرمان فریب‌خورده را به خطر می‌اندازد، او را به عنوان یک داستان خنده‌دار و خنده‌دار به چنگ می‌آورد و از آن شگفتی می‌آفریند. مطمئن نیستم که چرا تعداد نظرات منفی زیادی وجود دارد، اگر چه در مطالعه آن‌ها نه به فیلم نگاه می‌کنند و نه به سادگی در درک داستان فیلم سیاه خوب که شما را در طول سفر سی دقیقه تماشا می‌کند و مطمئن نیستید چطور می‌توانید چیزی را بررسی کنید که تا به حال دیده نشده است؟ به آن نگاه کنید و تصمیم خود را بگیرید!

با این رفتار مبهم و ساده، در حالی که هیچ چیز را از دست نداده است، با رفتار crass و تکان‌دهنده با او بازی می‌کند، اما به نظر می‌رسد که او خیلی سعی می‌کند با او بازی کند، اما به نظر می‌رسد که او خیلی تلاش می‌کند تا چیزی را از محدوده آسایش شما بیرون بکشد، اما این فقط به خاطر این است که آن قدر جسور است که این کار را درست یا حتی خوب انجام نمی‌دهد. هیچ چیز غیر عادی از یک داستان که ممکن است یک مستند باشد، این است که من می‌گویم نه بیشتر از یک فیلم درست و حسابی.

دانلود زیر نویس فیلم Destroyer 2018

فیلم Destroyer 2018 با زیر نویس

او در این کار فوق‌العاده است و فقط در این نقش ناپدید می‌شود وقتی که شخصیت او با خودش فکر می‌کند و از گذشته حرکت می‌کند، اما از لحاظ احساسی که دارد ارزش نگاه کردن به ساعت را ندارد.

فیلم Destroyer 2018 با زیر نویس
دانلود فیلم destroyer 2018 نابودگر
دانلود فیلم destroyer 2018 نابودگر با زیرنویس فارسی
فیلم Destroyer 2018 با لینک مستقیم
دانلود مستقیم فیلم Destroyer 2018
زیر نویس فیلم Destroyer 2018
فیلم Destroyer 2018 با کیفیت بالا
فیلم Destroyer 2018 بدون سانسور
فیلم Destroyer 2018 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Destroyer 2018
فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 1080
فیلم Destroyer 2018 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها