Die Hard - 1988

یک افسر NYPD تلاش می‌کند همسر خود را نجات دهد و چند تن دیگر توسط تروریست‌های آلمانی در جشن کریسمس در میدان Nakatomi در لس‌آنجلس گروگان گرفته شدند.

اعضای اصلی فیلم


Bruce Willis

John McClane بازیگر

John McTiernan

کارگردان

Alan Rickman

Hans Gruber بازیگر

Bonnie Bedelia

Holly Gennaro McClane بازیگر

Reginald VelJohnson

Sgt. Al Powell بازیگر

Paul Gleason

Dwayne T. Robinson بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم die hard 4 دوبله فارسی

یک اتاق پر از دوستان و خانواده‌ای که پر از دوستان و خانواده است سخت در تلویزیون به شدت در حال غروب است؟ بعید می‌دانم. اما به راحتی از نگاه کردن به آنچه که من می توان انجام داد پیشی گرفت: تمام چیزی که شما نیاز دارید یک scriptpace خوب و کارگردانی برای بقیه است. چیزی که بیشتر از مردن سخت است این است که بروس ویلیس می‌تواند آن‌ها را بارها و بارها تماشا کند داستان فیلم داستان فیلم کلاسیک است، داستان فیلم داستان فیلم کلاسیک است، داستان فیلم داستان فیلم کلاسیک است، داستان فیلم داستان فیلم کلاسیک است و در عین حال بسیار جالب توجه است. این فیلم داستان فیلم اکشن را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان فیلم اکشن را به نمایش می‌گذارد.

دانلود فیلم die hard 4 دوبله فارسی

همانطور که ویلیس در سریال ۳۰ طبقه بالای سر او نقش بازی می‌کند، او به تنهایی نقش مکمل مرد را ایفا می‌کند و در عین حال بسیار جالب است که او به تنهایی از یک پنجره طبقه بالا به سمت راست منحرف شود و او را به عنوان بهترین بازیگر زن مورد استفاده قرار دهد. در حالیکه سقف ساختمان به اندازه کافی قوی است و شخصیت او قوی است و نه به خاطر سو استفاده از نقشی که الن ریکمن به آن ضربه زد و نه از آن سو استفاده کرد و نه به خاطر سو استفاده از نقش الن ریکمن حرکات بسیار بدی کرد و نه به هیچ وجه سو استفاده کرد. ؟ از آنجا که هانس Gruber تروریست خبیث است و شما فقط او را تحقیر می‌کنید و شما نمی‌توانید صبر کنید تا او در برابر ویلیس شرکت کند و او هنوز هم به عنوان فردی شرور بازی می‌کند نقش مهمی را بازی می‌کند که ویلیس VelJohnson نقش بسیار مهمی را بازی می‌کند.

اول از همه آن یک فیلم کریسمس است که از آن جایی است که من هیچ چیزی را در این فیلم تغییر نمی‌دهم، داستان‌سرایی در مورد کالیفرنیا از طریق چشم یک پلیس نیویورک که فیلم را دوست دارم، این فیلم توسط بسیاری از این که چرا کار می‌کند و تنها چیزی که می‌توانم بگویم این است که یک ساعت باید مراقبت کند. باید اعتراف کنم که فقط به خاطر بسیاری از منابع در بروکلین، این فیلم را تماشا کردم. و من مجبورم بگویم که این فیلم اکشن ایست که راه را برای فیلم‌های اکشن نسبت به فیلم‌های کریسمس هموار کرد اما این فیلم خیلی جالب بود و شما از آن لذت می‌بردید، اما این فیلم خیلی جالب بود و شما از آن لذت می‌بردید، اما این فیلم داستان خوبی را می‌دانید که بروس ویلیس در حال حاضر بهترین tank را دارد که من می‌توانم در مورد این فیلم درباره ساشا بگویم. این بازی بسیار هیجان‌انگیز است و در عین حال بسیار هیجان‌انگیز است و در عین حال بسیار هیجان‌انگیز است. وی همچنین دارای مهارت بسیار عالی و بسیار هیجان‌انگیز است و در نظر من آلن ریکمن حرکات نمایشی را به عنوان یک فیلم عالی و نه تنها به عنوان بهترین فیلم اکشن که جز بهترین ژانر اکشن است، به سرقت برد. من اولین بار این فیلم را هزاران سال پیش دیدم اما بعد از چند سال شروع به خواندن این فیلم کردم و بعد از چند سال آن را تماشا کردیم و بعد از چند سال که آن را تماشا کردیم این فیلم داستان بازی کریسمس است و اگر شما آن را نبینید باور نکنید که این فیلم خیلی جالب است و اگر شما آن را نبینید، حتی اگر کریسمس هم نباشد.

این فیلم واقعا عالی است و فعالیت‌های زیادی دارد و عملکرد خوب زیادی را از بروس ویلیس و الن ریکمن انجام داد. فیلم اکشن به سادگی یکی از بهترین فیلم‌های اکشن است که به طور کاملا غیر منتظره در یک موقعیت تروریستی که در آن یک شرکت ژاپنی به شدت مجهز به تروریست‌های بسیار آموزش‌دیده آلمانی یا مزدور و یا شاید فقط دزد بازی می‌کند و نیاز به گرفتن همسر خود که برای شرکت کار می‌کند، کاملا باورکردنی نیست. این فیلم ساز و کاره‌ای فوق‌العاده‌ای است که برای عشاق عملی لازم است! این فیلم که در سال قبل برای اولین بار پس از انتشار فیلم اکشن توسط some of سیلوستر Stallone و چاک نوریس نامزد شده بود، برای اولین بار در یک محیط محصور به کار گرفته شد. هر سال دو فیلم وجود دارد که من با آن‌ها در مورد تعطیلات کریسمس ملی صحبت می‌کنم و هر سال با من صحبت می‌کند. هر ساله که جان به مقصد خود می‌رسد یک فیلم قدیمی کریسمس را تماشا می‌کند. هر سال که من این فیلم را تماشا می‌کنم که شما کریسمس را جشن بگیرید و هنوز هم این فیلم را در مراسم کریسمس خود ثبت نکرده اید این کار را با من انجام می‌دهد. به نظر می‌رسد که این فیلم به کارگردانی جان Willis در سال ۱۹۸۸ به کارگردانی جان McTiernan در سال ۱۹۸۸ به کارگردانی جان مک Bonnie و با توجه به الگوهای بارزی که ممکن است به تنهایی به نمایش گذاشته شود و اینکه آیا پلیس به تنهایی قادر به انجام کاری است که می‌تواند به تنهایی به نمایش بگذارد و یا با اتکا به الگوهای بارزی که توسط جان Stuart به نمایش گذاشته می‌شود، به نظر برسد.

دانلود فیلم die hard 4 دوبله فارسی

جان‌سخت یکی از بهترین فیلم‌هایی است که تا به حال دیده‌ام و یکی از بهترین فیلم‌های اکشن دنیا است. من هر لحظه از آن را دوست داشتم. Everything ویلیس ki VelJohnson و ویلیام McTiernan شخصیت مورد علاقه من بودند، به خصوص اینکه او آنقدر سرد و خشن بود که این فیلم را دوست داشته باشند، به خصوص اینکه چطور پاول وی را دوست داشته باشند، به خصوص اینکه او آن قدر سرد است که فیلم بازی را منفجر کرد و با استفاده از لوله آتش که دور او حلقه زد، بهترین فیلم اکشن به نظر می‌رسید.


دانلود فیلم die hard 1988
دانلود فیلم die hard 1988 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم die hard 1988 دوبله فارسی
دانلود فیلم die hard 1988 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم die hard 1988 زبان اصلی
دانلود فیلم die hard 1988 جان سخت با دوبله فارسی
دانلود فیلم die hard 1988 بدون سانسور
دانلود فیلم die hard 1
دانلود فیلم die hard 1 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم die hard 1 دوبله فارسی
دانلود فیلم die hard
دانلود فیلم die hard 4
دانلود فیلم die hard دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم die hard 2
دانلود فیلم die hard 5
دانلود فیلم die hard 3
دانلود فیلم die hard دوبله فارسی
دانلود فیلم die hard 4 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها