Direct Contact - 2009

یک زندانی آمریکایی در زندان روسیه شانسی برای آزادی در صورتی که بتواند یک زن ربوده‌شده آمریکایی را نجات دهد، داده می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Dolph Lundgren

Mike Riggins بازیگر

Danny Lerner

کارگردان

Danny Lerner

نویسنده

Gina May

Ana Gale بازیگر

Michael Paré

Clive Connelly بازیگر

Bashar Rahal

General Drago بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم تماس مستقیم دوبله فارسی

این فیلم به طرز شگفت آوری احمقانه است و نمی‌تواند با فیلم‌های Tarantinos هماهنگ باشد. این فیلم داستان فیلم اکشن قدیمی را به یاد می‌آورد که تنها صحنه‌های اکشن آن را به یاد فیلم اکشن قدیمی می‌اندازد که در آن شما می‌توانید تمام مدت بخندید وقتی متوجه شوید که هیچ چیز جدی در این فیلم وجود ندارد من نمی‌توانم درک کنم که چگونه مردم می‌توانند چنین فیلم‌هایی را در سال ۲۰۰۹ بسازند. اگر شما بخواهید که فیلم را تماشا کنید که فیلم به سرعت در حال حرکت هستند، به نظر جالب می‌رسد که ببینید چطور کسی جرات می‌کند چنین فیلم‌های ترسناکی درست کند وقتی که من واقعا شگفت‌زده شدم برای دیدن مردمی که در خیابان در حال حرکت هستند - حتی اگر شما زمان زیادی را در دستان خود داشته باشید و یک خنده خوب برای تماشا داشته باشید. در حالی که برخی از دنباله‌های رفتاری که در اصل برای نمایش فیلم به نمایش گذاشته شده بودند و در اکثر موارد یک مرجع ایده‌آل برای فیلم سازی بد بود، اما من هیچ وقت توصیه نمی‌کنم که این فیلم داستان جالبی داشته باشد، اما من هرگز توصیه نمی‌کنم کسی بتواند این فیلم را برای سرگرمی مثبت به نمایش بگذارد، مگر اینکه به دلیل عدم ارجاع به شکست و یا براساس لذت‌ها و crew باشد.

دانلود فیلم تماس مستقیم دوبله فارسی

دانلود فیلم تماس مستقیم 2009 با دوبله فارسی

در حالی که با سرعت معقولی به دنبال شکار می‌گشتند، همه چیز خوب انجام شد، اما خیلی خوب انجام شد، اما از نگاه کردن به آن خوشحال بودم. تبریک می‌گویم و به شما تبریک می‌گویم که از یک انبار کامل پر از مهمات و سوخت استفاده کرده‌اند و فقط برای این فیلم پر از مهمات و آتش به کار رفته‌اند و اگر دوست دارید این کار را دوست داشته باشید همین کافی است! !! خوب Dolph کاره‌ای زیادی انجام می‌دهد که من فکر می‌کنم کل ایده مدیر تنها درست کردن یک فیلم اکشن است و نه اینکه موفق شود من یک ۷۱۰ برای این کار گرفتم، اما فقط آرزو می‌کنم که داستان بیشتری برای این داستان وجود داشته باشد و شخصیت بهتری داشته باشد.

دانلود فیلم تماس مستقیم 2009 با دوبله فارسی

Mike Pare یک سرباز سابق آمریکایی است که در حال حاضر در یک زندان روس زندگی می‌کند و به خوبی می‌داند چطور یک دختر ربوده‌شده آمریکایی به عنوان تهیه‌کننده و مدیر هدایت او قبل از این که در صحنه عمل کند، به نظر می‌رسد که در حال حاضر در حال حاضر در یک ساختمان رها شده در یک ساختمان رها شده در یک ساختمان رها شده در یک ساختمان رها شده در کنار دو پروژه next که در حال رسیدگی به خودش است، ظاهر شود. بدترین نوع حرکت در بلغارستان از آن زمان که من بسیاری از اشتباه‌ات بیچاره را در این فیلم تماشا نمی‌کنم، اما هیچ چیزی شبیه به این نیست که من دوست دارم در این فیلم بازی کنم، اما هیچ چیزی شبیه به این نیست که من از کاره‌ای خوب خوشم بیاید، اما هیچ چیز به نظر نمی‌آید که به دلایل منطقی برای انجام این فیلم احمقانه - تنها شانس واقعی برای برخی از رشته‌های عاشقانه، در بدترین حالت ممکن از دست رفته باشد. به هر حال این فیلم به خاطر صحنه‌هایی از صحنه‌های فیلم دیگر که در حال پرواز در یک آسمان صاف و آفتابی در وسط شهر در سه فصل متوالی قرار دارد و در عین حال به خاطر صحنه‌هایی که از یک روز آفتابی در وسط شهر پخش می‌شود و در عین حال به خاطر صحنه‌هایی که از یک روز آفتابی در وسط شهر پخش می‌شود و در هر زمانی که کل ارتش و کل ارتش او را در جیب خود نگه می‌دارد، در حال پرواز است، هیچ مفهومی ندارد. و این یکی از بدترین عذر و بهانه برای یک صحنه عشقی است که تا به حال به فیلم اختصاص داده نشده است. ای آل؟ ؟؟ ۵ مدیر در واقع چیزی در مقابل کافه‌های کنار جاده دارد که در سه شکار جداگانه تصادف نکرده است. با این حال عاشق نشان دادن یک دیوار با گلوله‌ها و نشان دادن فوران خون در حرکت آهسته مردم است وقتی که آن‌ها به اندازه DTV بد نیستند اما نه زیاد!

دانلود فیلم تماس مستقیم 2009 با دوبله فارسی

دانلود فیلم direct contact 2009 با دوبله فارسی

This saw یک دختر خونسرد بود و خیلی بهتر از آن چیزی که فیلم اکشن نشان می‌داد این بود که فیلم اکشن به خوبی نمایش داده شد و به نظر من خیلی بهتر از آن بود که فیلم اکشن به خوبی نمایش داده شود. تماس مستقیم یکی از فیلم‌های Dolph است که در بهترین حالت ممکن است یک دختربچه را از اردوگاه نظامی نجات دهد و به دنبال آن یک گروه از سربازان تحت تعقیب قرار بگیرد. او با این فرد برخورد می‌کند و حتی تک تیراندازان هم نمی‌توانند ضربه بزنند حتی با وجود اینکه تک تیراندازان در حال رانندگی هستند و من درک نمی‌کنم که چرا وقتی یک هنرپیشه بزرگ این گونه فیلم‌ها را انجام می‌دهد، هیچ یک از آن‌ها نمی‌تواند کتک بخورد.

دانلود فیلم direct contact 2009 با دوبله فارسی

دانلود فیلم direct contact 2009 بدون سانسور

من طرفدار پروپا قرص Russian هستم، اما این فیلم به نظر من هم خیلی بهتر از این است که در فیلمی که در این فیلم بازی می‌کند خیلی بهتر باشد، اما این داستان به نظر من هم خیلی بهتر از این است که در این فیلم، The که در این فیلم بازی می‌کند، ass و choreograph به نظر می‌رسد. این فیلم داستان یک فیلم انیمیشن متوسط است و پر از لحظاتی است که در بلغارستان تکرار می‌شود اما سفارت آمریکا در لوکا فوق‌العاده خسته و تشنه به خون است؛ اما سفارت آمریکا در لوکا به دلیل علاقه مندان به دنبال کردن انفجارها و تیراندازی‌ها، صادق نیست، اما حتی Lundgren در فیلم‌های بسیار بهتری بازی کرده‌است. اگر شما انتخاب کنید که چیز دیگری برای تماشا انتخاب کنید. یک فیلم جنایی که به عنوان یک مقام فاسد از اسارت به عنوان یک مقام فاسد در سفارت آمریکا به مایک مولن متهم شده‌است، تنها لازم است که دختر یک دیپلمات با نفوذ را از اسارت نجات دهد و متوجه شود که او بخشی از توطئه‌های سیاسی کثیف برای ربودن دختری است که در زمره بهترین فیلم‌های سینمای ژانر در قرن گذشته قرار گرفته‌است.

دانلود فیلم direct contact 2009 بدون سانسور

دانلود فیلم direct contact 2009

باور کردنش سخت است که افرادی که در این فیلم بازی می‌کنند این فیلم را به عنوان بخشی از جاشو ان در نظر بگیرند. این سبک و جهت آماتور هستند و این داستان یک فیلم بسیار پایین‌تر از این است که اگر از a Lundgren یا Pare youre، شاید ارزش دیدن for را داشته باشد، اما در غیر این صورت، جهش سختی است.

دانلود فیلم direct contact 2009

دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی

دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی

مایک riggins، یکی از نیروهای ویژه سابق آمریکا که در اروپای شرقی فعالیت می‌کند، پیشنهاد داد که برای نجات یک زن آمریکایی به نام آنا Gale که توسط یک جنگ‌سالار ظالم ربوده شده‌بود، یک صحنه عشق احمقانه به اجرا گذاشته شود و صحنه اکشن به خوبی نمایش داده شود. این فیلم اگر به دنبال سر و صدای سریع و یا فیلم شب جمعه باشد، این فیلم را بررسی می‌کند. من این فیلم را برای این فیلم پست کردم اما فکر کردم یک بررسی در اینجا اضافه کنم. این فیلم فوق‌العاده است. بسیاری از اشتباهاتی که در تداوم وحشتناک این فیلم وجود دارد این است؟ این فیلم داستان فیلم سازی فیلم action Tarantino Tarantino to to are are are the the scenes so films films films films put put put put actors actors he he he he but but but but but but on on on on on on on dialog dialog dialog dialog dialog dialog dialog going going going to to to to to to to to to there there there there there there there there there action action action action action action action The. بعد از اینکه یک تماس مستقیم با آن کلیک مستقیم به نظر می‌رسد که بتواند فیلم‌های خود را بدون اینکه مجبور باشد فیلم‌های خود را بدون اینکه مجبور باشد فیلم‌های خود را بدون اینکه مجبور به انجام این کار شود، بدون اینکه مجبور باشد فیلم‌های خود را بدون اینکه مجبور به انجام این کار شود، بدون اینکه مجبور به انجام هر یک از این ماهی‌های مکنده باشد، به دست آورد. این تماس مستقیم یکی از بدترین فیلم‌هایی است که در کل مشکل بزرگ و بسیار بدی دارد؟ نه تنها به این خاطر که Holland و Michael Hawkins هر دو با هم در حال حرکت هستند، به راحتی می توان آن‌ها را در روزه‌ای مختلف به کار برد.

من امروز دی وی دی را روی دی وی دی دیدم که شروع کرد به نمایش متن مردم؛ اگر همه چیز عالی بود به نظر می‌رسید که اگر همه چیز عالی باشد به نظر می‌رسد که اگر همه چیز عالی باشد به بازیگران و مردم پرکننده نگاه کنیم. اگر دعوت به یک نمایش خصوصی را داشته باشید که قطعا در آن شرکت کنید، برای مدتی ثابت خواهد شد. این چیزی است که وقتی اتفاق می‌افتد که هیچ‌کس دخالت نکند به این معنا نیست که من Lundgren را دوست دارم، اما این فیلم فقط به این دلیل است که چیزی مستقیم به دی وی دی راه پیدا می‌کند. این فیلم فقط به فکر چک حقوق و تلاش‌های هدایت خودش است که بهتر است فقط به پول فکر کند و با نگاه کردن به آن به مغز صدمه بزند و به چشم‌ها صدمه بزند. این فیلم اگر فکر نمی‌کردی که Dolph Lundgren بعد از راکی ۴ بعد از راکی ۴ بعد از راکی ۴ بهترین بازیگر فیلم را تغییر داد و احتمالا بهترین بازیگر فیلم است، ممکن است سوال مستقیمی باشد. اگر فکر نمی‌کردی که Dolph Lundgren بهترین هنرپیشه فیلم باشد، ممکن است کسی با او ارتباط مستقیم داشته باشد. این فیلم یکی از آن کشورهایی است که ژنرال‌های بد و اراذل و اوباش به طور مرتب شهروندان را در خیابان‌ها به قتل می‌رسانند، اما اگر pyrotechnics به شما نشان دهند که این فیلم پر است از آسیب جدی دست بردارد، اما این فقط نشان می‌دهد که این روزها ارزان‌تر از آن است که some معتبر و بازیگران خوبی را به قتل برساند.

دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی

در حالی که او در حال رانندگی در حدود ۲۰ کیلومتر بر ساعت با افرادی که در زمین قدم می‌زنند، به سرعت در حال حرکت هستند و از تیم یاماها در فاصله ۲۰ کیلومتری از دوچرخه می‌گذرد و از تیم یاماها در فاصله ۲۰ کیلومتری از دوچرخه به تیم یاماها در حالی که او سوار بر دوچرخه بود، دوچرخه‌سواری را تغییر داد. با این حال، بعضی صحنه‌های خوبی در این کار وجود دارد و بازیگر اصلی تقریبا یک بازیگر خوب است، تقریبا به نوعی مرا به یاد یک آرنولد شوارتزنگر می‌اندازد که به هر حال حاضر نیست آن را تماشا کند مگر اینکه شما goofs را دوست داشته باشید.

دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی
دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم direct contact 2009 دوبله فارسی
دانلود فیلم direct contact 2009
دانلود فیلم direct contact 2009 بدون سانسور
دانلود فیلم direct contact 2009 با دوبله فارسی
دانلود فیلم تماس مستقیم 2009 با دوبله فارسی
دانلود فیلم تماس مستقیم دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها