Dogman - 2018

A سگ ترسو که در حومه شهر زندگی می‌کند کوکائین از طرف دیگر می‌فروشد و در حالی که سعی دارد با دوست و آشنای unstable که در تمام محله تهدید و تهدید است مقابله کند، از دردسر دور می‌ماند.

اعضای اصلی فیلم


Alida Baldari Calabria

Alida بازیگر

Matteo Garrone

کارگردان

Marcello Fonte

Marcello بازیگر

Edoardo Pesce

Simoncino بازیگر

Nunzia Schiano

Madre Simoncino بازیگر

Adamo Dionisi

Franco بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Dogman 2018 با کیفیت 1080

مارچلو Fonte به عنوان یک بازنده nuanced buscemi ish در حال حمل بار سنگین وفاداری و دوستی در این داستان خشن کمدی که در اینجا به دنبال احترام به عکاسی عالی و طراحی تولید در اینجا بود، عالی است، اما من امیدوار بودم که در پایان یک عدالت شیرین‌تر از آن پیدا کنم. یک سگ مطلقه یک دختر را در زندگی واقعی به خاطر دوستانش به حبس ابد محکوم می‌کند و وقتی از زندان بازمی گردد با دوستش ملاقات می‌کند تا ادعای خود را در مورد مبلغی که به مدت یک سال زندان برای بستن دهان دوست خود می‌پذیرد، مطالبه کند یا نه؟ خیلی طول کشید و چند شلیک طولانی کشید که غیر از این غیر ضروری بود. در غیر این صورت فیلم بسیار خوب و بسیار جالبی نقش مرد برجسته را بازی می‌کرد. مارچلو یک سگ ترسو و ترسو است که در طبقه پایین یک پدر دوست‌داشتنی و یک عاشق سگ دارد. او به اندازه یک سگ با فروتنی رفتار می‌کند و طبیعت نرم او را در نظر می‌گیرد اما او توسط مربی اش مورد آزار قرار می‌گیرد.

فیلم Dogman 2018 با زیر نویس

داستان مارچلو در فیلم داستان مارچلو را به تصویر می‌کشد که در آن ما مارچلو groom را می‌بینیم که در مغازه‌اش مقداری مواد مخدر می‌فروشد و بیشتر از هر چیز به دخترش اهمیت می‌دهد که گاهی اوقات در میان دوستانش می‌بیند. (سیمون)یک بوکسور سابق است که در همسایگی (سیمون)مارچلو را متقاعد می‌کند تا در یک سرقت جواهر شرکت کند، اما هنگامی که کارها بد پیش می‌رود مارچلو picked می‌کند و به یک سال زندان محکوم می‌شود؛ زمانی که مارچلو یک سال بعد آزاد می‌شود؟ جشنواره فیلم کن به خاطر ماهیت سنگین فیلمی که پیش از این به نمایش گذاشته شد بسیار عالی است، اما تصور کنید که این فیلم در فیلم خارجی فیلم کن به نمایش گذاشته شده‌است، اما تصور کنید که اگر این فیلم به یک فیلم خارجی عالی در مورد شرایط انسانی علاقه‌مند باشد، من به راحتی می‌توانم این فیلم را بررسی کنم و به شما پیشنهاد کنم که این فیلم را زمانی که می‌توانید به نتیجه برسید، بررسی کنید.

متن خوب، البته با مقداری روایت، تولید و perfomances را به طور غیر منطقی به حدی هیجان‌انگیز می‌کند که کار خسته‌کننده می‌شود. ایتالیا ایده من برای بهترین کشور در منظومه شمسی است، مثال کتاب درسی برای بهترین فرهنگ و فرهنگ مناظر در هنر ایتالیا، در سه دهه گذشته، به دلایل بسیار غیر رسمی و غیر انسانی و به همین دلیل رفتار نادر با the and یک شاهکار کوچک است و Garrone یک movie است که درست شبیه قهرمانان his است و یکی از کارگردانان بزرگ زمان ما است. در اثنایی که این فیلم را تماشا می‌کردم که از خودم می‌پرسیدم چرا این قدر به سیمون کمک می‌کند و این همه تنبیه را از سیمون انجام می‌دهد؟ از آدم‌های خوب و بد و بد، هر کسی را به یاد می‌آورید؟ وقتی سیمون یه کار بد انجام می ده به نظر میاد دزدی دزدی از his دزدی کرده نه؟ او خودش را به عنوان یک پدر خوب می‌بیند، اما مواد مخدر را میدزده و برای مردم مثل سیمون nemesis شخصی خودش دروغ می‌گوید، همین طور آخرین باری که در حال آماده‌باش است، آخرین باری که دیده می‌شود را توضیح می‌دهد! او خودکشی کرد وقتی سیمون را کشت هر کسی که در شهر است از بین رفته‌است یا شاید هم اشتباه کرده باشم، اما این فکر به من کمک می‌کند که همه چیز را درباره این فیلم عالی توضیح بدهم. مارچلو casting و عکاسی توسط Garrone باید imho را ببیند، زیرا خط بین خوب و بد آن به اندازه رنگ‌های سیاه و سفید نیست، حتی در محیط زیبا of مارچلو Fonte هم به خاطر عملکرد خود به عنوان پدر سگ و قربانی مجرم مستحق دریافت جایزه است.

مارچلو plays یک داستان جدید از مسیرهایی است که در این فیلم به نمایش گذاشته شده‌است. مارچلو Fonte هنرپیشه بسیار بهتری است. این فیلم داستانی مدرن است، اما به نظر من، مارچلو amongst هنرپیشه بسیار بهتری است.

این داستان خسته‌کننده یک آدم آرام و آرام که به یک قلدر معروف اعتماد دارد، بهتر می‌بود اگر می‌گذاشت که آن مرد وقتی تیر می‌خورد بمیرد. من فکر می‌کنم این فیلم ما را دعوت می‌کند تا آنچه را که زندگی می‌کنیم را در نظر بگیریم. ما فقط برای خدمت به خودمان و منافع narrow زندگی می‌کنیم و یا خود را کنار می‌گذاریم و سعی می‌کنیم زندگی کنیم و دیگران را در نظر بگیریم؟ یک فیلم عالی و عالی درباره وضعیت انسان در مورد اینکه چطور انسان‌ها به ستمگر اجازه می‌دهند تا در مورد قدرت و قدرت رفتار کنند، چطور رفتار می‌کنند که چطور ما با آن افراد ضعیف‌تر از خودمان برخورد می‌کنیم اگر شما می‌خواهید یک فیلم جدی و عمیق در مورد وضعیت انسان و مردانگی به طور خاص مورد استفاده قرار گیرد.

لینک مستقیم فیلم Dogman 2018

بسیار خوب این را به لیست my اضافه کردم که خیلی وقت پیش فرصت آن را داشتم که آن را تماشا کنم و صادقانه بگویم که این شخصیت او کسی نیست که به لحاظ فیزیکی قادر به انجام چیزی بیشتر باشد، اما نه فقط وقتی که او مسئول این وضعیت است و او فقط به سگ‌ها اجازه می‌دهد که به اندازه کافی باهوش باشند که از خودشان مراقبت کنند اما نه این فرد. در ابتدا به این حقه‌ها آشنا می‌شوید که تنها حکایت معمول ظالم و ستمدیده است، اما همانطور که داستان پیش می‌رود، خود را به عنوان یک بازتاب مبهم و مبهم بر روی غرایز انسانی و درایوهای انسان نشان می‌دهد و در پایان داستان مردی است که نتوانست حیوان را اهلی کند؟ یا آیا داستان یک حیوان است که به انسان نادرست وفادار می‌ماند تا اینکه به ناچار مجبور شد به غرایز او پاسخ دهد و بالاخره آن را گاز بگیرد؟ در اینجا ما به عنوان کسی که در این فیلم نقش خود را ایفا می‌کند و اینکه چطور ممکن است او را به عنوان یک نفر دیگر به قتل برساند و اینکه چطور ممکن است او را به عنوان یک نفر دیگر به قتل برساند به این دلیل است که او به راحتی می‌تواند او را بکشد، به همین دلیل است که کسی که آن را به عنوان یک اشاره مستقیم به عنوان کسی که می‌تواند به عنوان یک اشاره مستقیم به عنوان فیلم مورد استفاده قرار دهد، ندارد. او همچنین می‌تواند به عنوان یک مرجع مستقیم به عنوان یک قهرمان یا یک قهرمان باشد؟ نه. اما او یک بازنده است که چیزی از چیزهای معمولی را به دست می‌آورد که شما حتی می‌توانید بگویید و من در مورد صحنه‌ای که در آن سگ یخ زده را نجات می‌دهد و یا جایی که او سعی می‌کند سگ خطرناک را در اولین صحنه تمیز کند صحبت نمی‌کنم


دانلود فیلم dogman 2018 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم dogma 2018
دانلود زیرنویس فارسی فیلم dogman 2018
فیلم Dogman 2018 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Dogman 2018
فیلم Dogman 2018 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Dogman 2018
فیلم Dogman 2018 دوبله فارسی
لینک مستقیم فیلم Dogman 2018
فیلم Dogman 2018 با زیر نویس
فیلم Dogman 2018 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها