Don't Breathe - 2016

دانلود فیلم Don't Breathe 2016

به امید این که با یک بسته بزرگ سه نفر از دزدان وارد خانه یک مرد کور شود که مثل او ناتوان و درمانده به نظر می‌رسد،

اعضای اصلی فیلم


Stephen Lang

The Blind Man بازیگر

Jane Levy

Rocky بازیگر

Dylan Minnette

Alex بازیگر

Daniel Zovatto

Money بازیگر

Emma Bercovici

Diddy بازیگر

Franciska Töröcsik

Cindy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Don't Breathe 2016

این فیلم داستان فیلمی است که شخصیت او را به عنوان یک آدم‌کش نشان می‌دهد، اما مشکل این است که اگر این مرد سابق این پول را به عنوان یک قاتل در نظر بگیرد و یا چیزی شبیه به این باشد که چرا اگر این مرد سابق این پول را به عنوان یک قاتل در نظر بگیرد یا نه، اما مشکل برای من این است که اگر این فیلم را با دست و یا سلاح به دست بیاورد، شخصیت دیگری داشته باشد که در زیرزمین لانه او وجود داشته باشد، و این چیزی است که می‌گوید در زیرزمین لانه یک زن وجود دارد که می‌تواند شما را بکشد.

لینک مستقیم فیلم Don't Breathe 2016

سه احمق دوست نداشتنی در خانه یک مرد کور وارد می‌شوند و آن‌ها را وادار می‌کنند که آن‌ها را به خاطر این که در خانه آن‌ها قرار دارد بدزدند و یا آن‌ها را به خاطر این که آن‌ها را به خاطر این که این کار احمقانه را انجام می‌دهند، منحرف کنند و یا صرفا به خاطر این که این کار احمقانه را انجام دهند، آن‌ها را به خاطر این که این کار احمقانه است، منحرف کند. من منتظر این فیلم بودم که! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! اما تعجب کردم که حس می‌کنم که خیلی خوب the را در دست گرفته‌ام.

فیلم Don't Breathe 2016 با کیفیت 1080

من تازه از نمایش اکران اولین بار برگشتم و در اینجا افکار خودم را در مورد این فیلم خواندم. !! دوری از فیلم‌ها و فیلم‌های سینمایی از هر چیزی که ممکن است ویرانگر باشد اجتناب کنید. هرچه کم‌تر بدانید فیلم بهتر خواهد بود اگر شما از این فیلم بیشتر لذت ببرید، بسیار خوشحال خواهید شد که این فیلم بسیار هیجان‌انگیز و خسته‌کننده بود و یک امتیاز شگفت‌انگیز از شما آلوارز در حال تلاش برای خوابیدن بود.

رتبه بالاتر از ۲ برای یک فیلم شبیه این به این معنی است که میانگین ضریب هوشی جمعیت زیر ۷۰ سال کاهش پیدا کرده یا توسط اعضای خانواده افرادی که درگیر این تکه of هستند که در آن بعد سیاره سه فرد سالم توسط یک مرد نابینا تحت‌تاثیر قرار می‌گیرند؟ و دختری که در زیرزمین subplot سعی داشت فیلم را با فیلم‌های مستهجن زیاد کند. این فیلم یک توالی از تصمیمات stupider و stupider از شخصیت‌های اصلی است که همه چیز به آن بستگی دارد این است که درک کنیم چه چیزی به عنوان سرگرمی این روزها می‌گذرد در اصل در تئاتر می‌بینیم که با شکوه است! من کام لا دوست دارم خیلی زیاد آن را با شگفتی و شگفتی زیاد و بسیار سرگرم‌کننده از آن فیلم برداری کنم! من جین Levys را خیلی دوست دارم و لباس‌های او را خیلی بیشتر از بقیه دوست دارم تا این که این یک گنجینه در ژانر پرتره است. من هیچ وقت به خودم زحمت ندادم که یک فیلم خوب و یا بد را بنویسم تا این که این فیلم‌های عجیب و غریب را تماشا کنم، اما این یکی مرا مجبور کرد عکس‌العمل نشان دهم، به خاطر rating undeserved که & درخشان دارد! من به خاطر ندارم که آخرین باری که فیلم از جهنم به ذهنم خطور کرد این بود که چطور از تو خواهش می‌کنم که از این موضوع لذت ببری و باور کنی که این داستان حتی یک فیلم کمدی هم نیست که من از آن لذت ببرم. این فقط یک فیلم کمدی است که حتی بیش از یک کمدی به حساب می‌آید که من حتی یک تهاجم بیگانه را بیشتر از این نقشه مسخره می‌شمارم! فیلم چرخی زد و گفت: نگو که اون قدر احمق بوده که سعی کرده بود همه چیز رو نابود کنه، و البته اون قدر تلاش کرده بود که اون همه چیز رو خراب کنه، به خصوص که اون تونسته بود تغییر شکل بده، به خصوص این که اون زن old که روحش رو به خاطر پول قربانی کرده بود و بقیه رو به خاطر پول قربانی کرده بود. چیزی که من دلم می‌خواست او را شکنجه دهد این بود که آرزو می‌کردم کسی قادر به زنده ماندن با آن‌ها باشد، اما نه به خاطر این که یک نفر را قتل‌عام کرده باشم، اما نه به خاطر این که یک نفر را قتل‌عام کرده باشم، اما نه به خاطر این که یک نفر را قتل‌عام کرده باشم.

اگر بخواهید تماشا کنید و شگفت‌زده شوید من تماشای فیلم را تماشا کردم، اگر چه شخصیت او در این فیلم بسیار منفور بود، چرا یک مرد کور در وسط یک محله متروک، دور از همسایگان و وسایل رفاهی مدرن مثل یک خواربار فروشی زندگی می‌کند؟ ۲ تدبیر استفاده برای شما باعث می‌شود که شما همدردی برای ارتش نابینا را از دست بدهید. او یک آدم‌ربا را نگه می‌دارد که دختر خود را در یک ضربه کتک می‌زند و فرزند خود را به مقصد می‌رساند و در حال حاضر فرزند خود را از دست می‌دهد. او در حالی که از این کشور دفاع می‌کند و در مورد گروگان‌گیری صحبت می‌کند، چگونه توانسته‌است او را برباید؟ آیا او را به دارایی واگذار شده اغوا کرده بود؟ کسی را استخدام کند که او را بگیرد؟ چطور یک مرد نابینایی اتاق خود را با mattresses که تنها قسمت روشن خانه و … را روشن کرده بود، راه‌اندازی کرد؟ ۴ این دختر ربوده‌شده در حال حاضر یک تکه بریده روزنامه را در زیرزمین پیدا می‌کند که در آن به عنوان سلاح در نظر گرفته شده‌است. این سگ یک سگ فاسد است که در محوطه باز در خارج از خانه نگهداری می‌شود.

فیلم Don't Breathe 2016 با زیر نویس

هیجان‌انگیز و هیجان‌انگیز از طریق تمام فیلم‌ها، در واقع در صحنه‌هایی که ما قادر به نفس کشیدن نبودیم، از آن مرد مسن فیلمی ترسناک بود که با خانواده تماشا می‌کردیم. این فیلمی است پر از سوراخ سوراخ و شرایط بسیار غیر محتمل که من برای هیچ شخصیت مهم در این فیلم اهمیت نمی‌دادم، برخی از تنش خوب بود اما با حماقت فیلمنامه تحت الشعاع قرار گرفت. یک‌بار در یک فیلم زندگی، نوع جدیدی از وحشت، هرگز قبل از آن که نفس بکشد، چیزی شبیه به یک شاهکار بود. موضوع اصلی فیلم برداری از یک فیلم برداری است که با استفاده از نور پس‌زمینه و استفاده او از فضا و استفاده از فضا در فضای داخلی به کار برده می‌شود.

ما فکر می‌کردیم که نمایش و بازیگری سینمایی استثنایی است و ارزش دیدن این داستان را ندارد. اگر چه این داستان این مرد را بیدار کرد و او را به نگهبانی واداشت، چگونه یک مرد کور می‌تواند دستگیری و اسارت کردن زنی را که دختر خود را در یک تصادف کشته‌است ادامه دهد؟ بدون اینکه دیده شود؟ چگونه مردی می‌تواند از حملات وحشیانه متعدد جان سالم به در ببرد، از جمله چند ضربه چکش که به سرش می‌زند؟ پلیس تشخیص داد که خون از زن اسیر و زن فراری جین لوی شناسایی خواهد شد و مهار آن را ندید و به سادگی این پرونده را بست چون یک قهرمان نابینا با تنها دو راهزن با موفقیت سر و کار دارد. با کمی کار بیشتر در مورد این مسائل، این می‌تواند یک اثر کلاسیک واقعی باشد من قطعا این فیلم را به عنوان یک فیلم ترسناک بیشتر از فیلم‌های ترسناک طبقه‌بندی می‌کنم. برای مثال راکی می‌خواهد پول را بیشتر از بیشتر فیلم‌ها بکشد، زیرا از طریق دوربین GoPro که هیچ ترافیکی در آن حوالی وجود ندارد، او آن دختر را در زیرزمین نگه می‌دارد. آه عجیب است، پس حساب بانکی ندارد؟ پول نقد در خانه او باید براساس یک فرضیه بهتر باشد ۲. او با دو نفر از کودکانی که در زیرزمین به دام می‌افتند و حتی با توجه به فقدان قابلیت استریل کردن با یک آدم کور در زیرزمین پیدا می‌شود، به سرعت وارد آشپزخانه می‌شود. بله، بله، بله، بله، بله، بدون آن عناصری که شما می‌گویید هیجان‌انگیز نیست؟ این ها چیزهایی هستند که غیر منطقی هستند اما اغلب این را به خوبی قبول نمی‌کنند اگر فیلم سازی بزرگ را قبول نکنید.


فیلم Don't Breathe 2016 با زیرنویس چسبیده
فیلم Don't Breathe 2016 دوبله فارسی
دانلود مستقیم فیلم Don't Breathe 2016
فیلم Don't Breathe 2016 با لینک مستقیم
فیلم Don't Breathe 2016 با کیفیت بالا
فیلم Don't Breathe 2016 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Don't Breathe 2016
فیلم Don't Breathe 2016 با زیر نویس
فیلم Don't Breathe 2016 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Don't Breathe 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها