Downsizing - 2018

یک هجو اجتماعی که در آن مردی درک می‌کند که اگر قرار باشد خود را تا پنج بند انگشت کوچک کند می‌تواند زندگی بهتری داشته باشد و به او اجازه زندگی در ثروت و شکوه را بدهد

اعضای اصلی فیلم


Matt Damon

Paul Safranek بازیگر

Rolf Lassgård

Dr. Jorgen Asbjørnsen بازیگر

Christoph Waltz

Dusan Mirkovic بازیگر

Kristen Wiig

Audrey Safranek بازیگر

Hong Chau

Ngoc Lan Tran بازیگر

Ingjerd Egeberg

Anne-Helene Asbjørnsen بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم Downsizing 2018

این فیلم یک فرضیه خوب در مورد این که مردم خودشان را جمع و جور می‌کنند و باعث خسته‌کننده بودن آن می‌شود، تقریبا شبیه این است که سه فیلم مختلف در این فیلم وجود دارد که بعد از آن، هیچ تعاملی با هیچ چیز بزرگ وجود ندارد، حتی اگر آن‌ها قصد انجام هر کاری را نداشته باشند، آن‌ها حتی نمی‌توانند شخصیت شان را کاهش دهند. این فیلم در عین حال بسیار جالب و مضحک است و در عین حال بسیار جالب توجه به این موضوع است که چرا این فیلم آنقدر ناچیز است که به نظر من این فیلم آنقدر ناچیز است که به نظر من این فیلم آنقدر ناچیز است که من آرزو می‌کنم فیلم‌های بیشتری وجود داشته باشند و افرادی که چنین فیلم‌هایی را می‌سازند، باید تشویق شوند. اگر شما برای دیدن این فیلم به خاطر این فیلم به این دلیل به اینجا آمده‌اید و یا به دلیل کنجکاوی در مورد یک دنیا به جای ۶ پا بودید، پس از حدود ۴۵ دقیقه به مدت ۴۵ دقیقه و نیم دیگر فیلمی کاملا متفاوت است که کم‌ترین کار را با کاهش اندازه ماشین انجام می‌دهد و این چیزی نیست که ماشین پیشنهاد می‌کند.

دانلود زیر نویس فیلم Downsizing 2018

فیلم Downsizing 2018 با کیفیت بالا

به نظر من، بزرگ‌ترین مشکل و دلیل برای تمام رای‌های این فیلم، این فیلم کمدی است که من تصور کردم این فیلم در فیلم به مدت ۷ دقیقه بسیار جالب خواهد بود. این فیلم داستان بسیار کوچکی از فیلم است، اما متاسفانه این فیلم خیلی کم‌تر از آن چیزی است که این فیلم را تماشا می‌کند، اما متاسفانه این فیلم خیلی کم‌تر از آن است که این فیلم را تماشا کنید، اما انتظارات خود را تغییر دهید. اگر یک فیلم کمدی goofball می‌خواهید این کار را نکنید، اگر می‌خواهید یک پرتره فوق‌العاده دلگرم‌کننده از دنیا بخرید، این فیلم داستان شما است بعد از اینکه تریلر را دیدم و پیش از آن که چیزی در مورد این فیلم بفهمم، من زن را دیشب دوست داشتم و فکر می‌کردم که اگر شما دوست داشته باشید فیلم دیگری پیدا کنید که شما را دوست داشته باشد.

فیلم Downsizing 2018 با زیر نویس

من فقط دو فیلم بد را تماشا کردم که در حدود نیم ساعت در طول نیم ساعت فیلم پخش شده‌بود، به نظر من این فیلم داستان جالبی بود که به نظرم می‌رسید مت و کریستین قبل از نیم ساعت فیلم جالبی داشته باشند. در عوض من خودم را در شوک دیدم که ناگهان به یک ویژگی خیره شدم وقتی که بالاخره صحنه آخر به اندازه کل فیلم خالی بود. من واقعا نمی‌توانم به یک فیلم بدتر فکر کنم که در طول نیمی از آن فیلم به هم گفته نشده بودم، اما فکر می‌کردم که اگر ما هم در طول این فیلم از هم جدا شویم، همه ما قبول کرده بودیم که اگر در نیمه دوم فیلم از هم جدا بشویم، همه ما قبول کرده بودیم که اگر در نیمه دوم فیلم از هم جدا شده بودیم و یا یک زندانی سیاسی ویتنامی که سعی کرده بود پای او را درست کند و از بین برود. ! بود اگر کسی در این فیلم بازی می‌کرد و فکر می‌کرد که این فیلم در حدود ده دقیقه و ۱۵ دقیقه است که در این فیلم با دانشمند مشهور درباره انقراض انسانی بحث می‌کند و می‌گوید: اگر این فیلم را به من بگویی، این فیلم فقط یک فیلم خنده‌دار نیست، این یک کمدی است که دو ساعت و پانزده دقیقه طول می‌کشد. بعد از تماشای این فیلم و سپس دیدن رتبه پایین برای آن، واقعا از دیدن یک فیلم متعجب شدم؟ این می‌توانست یک فیلم احمقانه در مورد کوچک بودن در دنیای بزرگ و ایده وام گیرندگان بد باشد؟ یک درام مهیج و احساسی در مورد یک انسان به دست امده است که پل مت دیمون در جستجوی زندگی بهتر است و ما نیاز به یافتن راه حلی برای ایده کوچک our داریم.

زیر نویس فارسی فیلم Downsizing 2018

به دلیل اینکه چرا او به عنوان کسی که بیشتر مردم می‌خواهند جهان را نجات دهند در دنیای دروغین یافت می‌شوند اما نه به خاطر اینکه چرا او به عنوان کسی که می‌خواهند جهان را نجات دهند و فستیوال‌های سبک برای رقصیدن و طبل را تغییر دهند، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها نمی‌توانند به مردم گرسنه و بی‌خانمان در دید ساده نگاه کنند، فقط این فیلم را دوست دارند و حقایق عمیق‌تر که با تبلیغ کامل آشکار می‌سازد. به نظر می‌رسد که این فیلم به خاطر تاثیرات خاص خود در زمینه تغییر آب و هوا به اندازه کافی بزرگ باشد و تاثیر کمتری بر روی محیط‌زیست داشته باشد و تاثیر کمتری بر روی محیط‌زیست داشته باشد. ~ ~ ~ این فیلم به خاطر تاثیرات خاص آن است که برای رسیدن به اهداف خاص در نظر گرفته شده‌است.

فیلم Downsizing 2018 با کیفیت 720

این فیلم از بسیاری جهات بسیار ناامید کننده بود و بسیاری از فیلم‌هایی که در سال ۲۰۱۷ از فصل سال تولید شدند، احساس تقلب کردند اما بعد از پایان فیلم داستان به نظر می‌رسید که در مسیری نامعلوم حرکت می‌کنند قبل از اینکه فیلم خاتمه یابد، من به سرنوشت شوم اخیر مادر فیلم فکر می‌کردم! کل ایده کوچک‌سازی دقیق، پتانسیل بیشتری نسبت به تبدیل شدن به یک فیلم پیام هالیوودی به حضار دارد.

بنابراین بسیاری از افرادی که این فیلم را بررسی می‌کنند، به آن‌ها گوش نمی‌دهند! این فیلم فوق‌العاده است، من انتظار داشتم که همه کسانی که نظرات بدی داشتند در فیلم برتر با SNL زاج سفید فیلم بازی کنند، اما در عوض پیامی در مورد رشد در جایی که کاشته شده‌اید، نیست؛ و در مورد درک این موضوع، در حالی که برخی به دنبال انجام کارهایی هستند که ممکن است دنیا را تغییر دهند و جهان را نجات دهند بدون اینکه مایل به کمک به اطرافیان شما باشند؛ موضوع چیز دیگری است؟ این فیلم خنده‌دار و تاثیرگذار است، کسانی که از این فیلم متنفر هستند از آن متنفر هستند چون آن‌ها توانایی دیدن عمق این فیلم واقعا شگفت‌انگیز را ندارند؛ این فیلم راه خود را به ۵ فیلم برتر من تبدیل کرده‌است؛ امیدوارم که این فیلم برای شما هم یک‌سان باشد. بنابراین من هیچ وقت یک فیلم را قبلا بررسی نکرده بودم اما آنچه که در اینجا اتفاق افتاد The و Jason Sudeikis و کریستن ویگ هستند که در حدود ۱۰ دقیقه طول کشید تا ببینند چه کسی مقصر است و چه کسی مقصر است که چه کسی مقصر این فیلم کمدی کمدی است و بعد تبدیل به یک فیلم خنده‌دار گرم شده در کره زمین شد.

نیمه اول more و watchable است که حتی برای من هم عجیب است چون در نیمه دوم، زن به مرد خود خیانت می‌کند و این حالت عادی است. آیا بهتر است با تمام flaws در دنیا زندگی کنید یا از آن عقب‌نشینی کنید؟ پل مت دیمون در یک سفر فلسفی است و تنها به تدریج تمایل خود به کاهش اندازه یک زندگی را درک می‌کند و این چیزی نیست که یک نفر بتواند کنترل کند. از Sideways تا نبراسکا و حتی پاریس بعد از اینکه فیلم خیلی جالبی به نظر می‌رسد، به همین دلیل است که من احساس ناامیدی کردم، اما به محض این که به دنیای دیگری که برای کسانی که در طول سالیان دراز کشیده بودند فکر می‌کردم، احساس ناامیدی می‌کردم، اما به محض این که به دنیای دیگری که برای کسانی که در طول سالیان دراز کشیده بودند نگاه می‌کردم، احساس ناامیدی می‌کردم. من یکی از طرفدارای الکساندر پین هستم و در این چند دقیقه اول فیلم، من در خانه مت بی کر منتظر بودم و فکر می‌کردم که این داستان از کجا شروع می‌شود، اما اقای پین فکر نمی‌کند که این داستان از کجا شروع می‌شود، اما اقای پین فکر نمی‌کند که این داستان از کجا شروع می‌شود. من هیچ وقت این سوال را از خودم نپرسیدم، چون معمولا مجبور نیستم این سوال را بکنم، چون فکر نمی‌کنم این هم یک تکه از آن شخصیت‌های ناپیدا بود، بدون اینکه همه چیز را فهمیده باشد. با این وصف نمی‌توانستم بگویم که من هم تحت‌تاثیر قرار گرفتم و کنجکاو شدم، حتی اگر به تمام این چیزها اعتقاد داشته باشم، پس به خطر خودت برو.

زیر نویس فیلم Downsizing 2018

اگر منتظر یک کمدی goofball مضحک است، این است که این فیلم از زندگی trailers که به طور غیر منتظره در پی آن است از زندگی unsatisfied که به طور غیر منتظره نسبت به این فیلم جلب توجه می‌کند و عشق و علاقه شما نسبت به این فیلم نشان می‌دهد که علاقه شما نسبت به این فیلم نشان می‌دهد که علاقه شما نسبت به این فیلم چه قدر جالب است! اگر تو هم با ذوق و شوق و ذوق و شوق و ذوق و شوق و ذوق با ارزش و توجه به این موضوع توجه کنی که این پول ارزش پول تو را دارد،


دانلود مستقیم فیلم Downsizing 2018
فیلم Downsizing 2018 بدون سانسور
زیر نویس فیلم Downsizing 2018
فیلم Downsizing 2018 با کیفیت 720
زیر نویس فارسی فیلم Downsizing 2018
فیلم Downsizing 2018 با زیر نویس
فیلم Downsizing 2018 با کیفیت بالا
دانلود زیر نویس فیلم Downsizing 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها