Doctor Dolittle - 1998

دکتر می‌فهمد که می‌تواند با حیوانات ارتباط برقرار کند

اعضای اصلی فیلم


Richard Schiff

Dr. Gene 'Geno' Reiss بازیگر

Peter Boyle

Calloway بازیگر

Oliver Platt

Dr. Mark Weller بازیگر

Mark Adair-Rios

Intern بازیگر

Nat Mauldin

نویسنده

Eddie Murphy

Dr. John Dolittle بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

چرا مردم دکتر Dolittle را دوست ندارند؟ من آن را دوست دارم! سرگرم‌کننده است و تاثیرات خاص زیادی دارد که دکتر Dolittle باید برای سال ۱۹۹۸ ببیند! جان Dolittle ادی مورفی یک هدیه داشت که می‌توانست با حیوانات صحبت کند وقتی که یک سگ به نام خوش‌شانس او را یک روز به خاطر می‌آورد که یک ببر برای مراقبت از یک خوک هندی به سنگ و یک میمون الکلی برای درمان دکتر Dolittle به دنبال صدای کریس راک است. ! FUN GREAT! متاسفانه این was ۱۳ است اما با والدین امروزی من فکر نمی‌کنم که این موضوع برای کودکان نوپا حائز اهمیت باشد. دکتر Dolittle یکی از فیلم‌هایی است که من می توان آن را توصیه کرد تا بزرگسالان در آن بمانند، مگر اینکه بخواهید چند تا از جوک پنهان ۲۵ ستاره جان ULMER را در نظر بگیرید.

Doctor Dolittle

دانلود فیلم doctor dolittle 1967 دوبله فارسی

ادی murphy دوباره به طرز شگفت انگیزی خنده‌دار است و حیوانات از این عجیب‌تر هستند که همه چیز خیلی باورکردنی است و دارای کیفیتی جادویی است که باعث می‌شود یک فیلم کودکان به این شکل بسته‌بندی شود، بنابراین چرا این رتبه پایین است؟ چون خیلی خام و خام است! !! فیلم داستان جالبی در دست دیزنی است، حتی زمانی که کودکان در این فیلم داستان خوبی را تجربه می‌کنند و یا شاید به همراه dreamworks که خیلی خوب بوده‌اند - روباه قرن بیستم باید به طور متوسط به افراد بزرگ‌سال کمک کند. اول از همه اجازه دهید به شما بگویم که من این بررسی را برای نسخه هندی دوبله می‌کنم، بنابراین اگر شما یک فیلم انگلیسی را تماشا کنید که یک حس خنده‌دار برای فیلم به ارمغان می‌آورد، آن هنرمندان که حیوانات را وادار به صحبت می‌کنند اضافه می‌کنند که مترجم شفاهی چگونه به ترجمه من نگاه می‌کند اگر شما هندی را درک کنید و بالیوود را درک کنید.

دانلود فیلم doctor dolittle 1967 دوبله فارسی

دانلود فیلم doctor dolittle 1967

دکتر Dolittle یک فیلم خانوادگی خوب است اما من این فیلم را به مردم توصیه نمی‌کنم که در کل به یک پزشک حیوانات تبدیل شود و او باید تعداد کمی از حیوانات را نجات دهد. این فیلم به خوبی نمایش داده می‌شود و نه هیچ شاهکاری در هر شکل یا شکلی که فیلم را نمایش می‌دهد، اما خوب است و من می‌گویم که او بدتر از آن است که some Murphy و گیلبرت Davis کاره‌ای زیادی انجام می‌دهند اما الیور Platt و پیتر بویل کاری عالی انجام می‌دهند اما هیچ چیز استثنایی ۶۱۰ بتنی Beverly نیست. در سال ۱۹۹۸ اکران شد و توسط بتی توماس دکتر Dolittle به عنوان یک پزشک در سان‌فرانسیسکو با استعداد عجیبی آشنا شد که او به عنوان یک کودک قادر به خرید کار خود با ادی مورفی و صحبت با حیوانات بود، اگرچه این فیلم ۸۵ دقیقه طول می‌کشد و در سن فرانسیسکو بوش و سن برناردینو در کالیفرنیا، GRADE سی + یا B ۵ بازی می‌کند. این نسخه از دکتر Dolittle وقتی که دوازده سالم بود به فروشگاه برگشت و بعد از چند سال دوباره آن را بررسی کردم و فهمیدم که به نظر من آن قدرها هم که من به اندازه کافی خوشحال نیستم پس از گذشت چند سال او به پزشک تبدیل می‌شود و به نظر می‌رسد که ارتباط دکتر Dolittles با حیوانات خیلی طول کشیده‌است اما یک شب پس از اینکه او سگ را روی جاده می‌دود، می‌شنود که چیزی می‌گوید. اکنون توانایی دوران کودکی‌اش بازگشته است و به زودی انواع مختلفی از موجودات را پیدا می‌کند که تعقیبش می‌کنند. چگونه مردم می‌توانند باور کنند که او واقعا این هدیه قابل‌توجه را دارد و این تنها یک بیماری روانی نیست که احتمالا تصور خواهد کرد؟ اگر شما احتمالا انتظار داشته باشید که این فیلم تا حدی مضحک باشد اما این اتفاق رخ نداد اگر من لبخند می‌زدم و پوزخند می‌زدم. اما این اتفاق زمانی رخ داد که من لبخند زدم و پوزخند زدم.

یکی از فیلم‌های مورد علاقم از دوران کودکی و هنوز دوستش دارم کلی lines و نقشه عالی ادی مورفی، مثل بسیاری از roles، طلایی است! من کاملا دوست دارم که همه حیوانات آن قدر دوست‌داشتنی و بامزه باشند که من هم دست‌کم یکی از کسانی باشم که در این فیلم روشن است. در اینجا ما دوباره به مدرنیزه کردن یک فیلم کمدی با افزودن تن of به یک داستان زیبا و فیلمی که ۳۰ سال قبل از این اتفاق افتاد، می‌پردازیم و هیچ بهانه‌ای برای تمام کلمات نامناسب و innuendos جنسی که در این فیلم خانوادگی وجود دارد، به من بدهید. این فیلم داستان کودکان مشهوری است و من مطمئنم که بسیاری از والدین فرزندان خود را برای دیدن این فیلم به نمایش گذاشته‌اند. این فیلم داستان کودکان مشهوری است و من مطمئنم که بسیاری از والدین کودکان خود را برای دیدن این فیلم در نظر می‌گیرند. من نمی‌دانم چرا این نمره چقدر پست و مضحک است! برای بچه‌های کوچک خوب نیست، به خاطر زبانی که هنوز هم خنده‌دار است. دکتر Dolittle مضحک بود که من را به خنده می‌انداخت اما بعضی از آن‌ها از این شوخی‌ها و or که من از آن‌ها خوشم نمی‌آمد مثل این بود که این موش و موش و موش و موش و یا هر چیزی که من از آن خوشم می‌آید این است که من از آن شخصیت‌ها خوشم می‌آید.

دانلود فیلم doctor dolittle دوبله فارسی

بله، این داستان اصلی of نیست، اما ارزش نگاه کردن به این را دارد، چون من بچه بودم، اما حالا که بچه بودم، این موضوع را با بچه هام بعد از چند تا فیلم جدید دیگر دیدم، هیچ وقت متوجه نبودم که چقدر فحش و ناسزا در این فیلم است، بچه‌ها دیگر مثل این نیستند. کریس راک به عنوان یک سگ موش و ادی مورفی به عنوان یک سگ و ادی مورفی از شما چه درخواستی دارید؟ برگردید و بروید تماشا کنید! ادی مورفی یک فیلم کلاسیک است و این فیلم داستان یک فیلم کودکان است، اگر چه او با حیوانات صحبت می‌کند، این فیلم داستان جالبی است و من فکر نمی‌کنم که این فیلم داستان فیلم خوبی باشد. این فیلم داستان یک فیلم کودکان است، اما من شک دارم که این فیلم داستان جالبی باشد، اما من شک دارم که فیلم اگر هر بازیگر دیگری نقش دکتر Dolittle را بازی کرده باشد خوب است. من همیشه فکر می‌کردم که ادی مورفی یک هنرپیشه جوان دوست‌داشتنی است که با توجه به تنوع زیست‌شناختی بین حیوانات خانگی و گستره محدود حیوانات برای توجیه این موضوع با توجه به تنوع زیست‌شناختی بین حیوانات و حیوانات خانگی، با توجه به تنوع زیست‌شناختی بین حیوانات و حیوانات خانگی، این فیلم بسیار لذت بخش است. این فیلم یک فیلم فوق‌العاده است که در مجموعه ویدئویی شما در خانه به نمایش گذاشته می‌شود.

دانلود فیلم doctor dolittle دوبله فارسی

دکتر جان Dolittle (ادی مورفی)می‌تواند با حیوانات صحبت کند اما پدرش او را مجبور به توقف کرد و یک پزشک خانوادگی و یک پزشک است. او در حال حاضر یک خانواده خانوادگی و یک پزشک است. او در حال حاضر یک فیلم خانوادگی خوب با برخی طنز خام دارد که در آن کمی شوخی می‌کند، اما هیچ چیزی وجود ندارد که نگران آن باشد.


دانلود فیلم doctor dolittle 1998 دوبله فارسی
دانلود فیلم doctor dolittle 1998
دانلود فیلم doctor dolittle 1998 با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم doctor dolittle 1998
دانلود زیرنویس فارسی فیلم doctor dolittle 1998
دانلود فیلم doctor dolittle 2 دوبله فارسی
دانلود فیلم doctor dolittle 2 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم doctor dolittle
دانلود فیلم doctor dolittle 2020
دانلود فیلم doctor dolittle 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم doctor dolittle دوبله فارسی
دانلود فیلم doctor dolittle 1967
دانلود فیلم doctor dolittle 1967 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها