Dr. Dolittle 2 - 2001

Dolittle باید یک جنگل و یک خرس را نجات بدهد،

اعضای اصلی فیلم


Andy Richter

Eugene Wilson بازیگر

Kevin Pollak

Riley بازیگر

Jeffrey Jones

Joe Potter بازیگر

Eddie Murphy

Dr. John Dolittle بازیگر

Kristen Wilson

Lisa Dolittle بازیگر

Kyla Pratt

Maya Dolittle بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی بدون سانسور

حالا فیلم در مورد تلاش دکتر Dolittles برای گردآوری یک گونه از گونه‌های در معرض خطر برای حفاظت از محیط‌زیست در نظر گرفته شده‌است و این واقعیت است که شخصیت نشان‌داده‌شده توسط خرس مرد، شخصیت حیوان را نشان می‌دهد و این واقعیت را که حیوانات دیگر نیز به کمک دکتر Dolittle از حیوانات و یا the که در ۱۸ تا ۱۹ ژانویه سال ۲۰۲۱ مورد بررسی قرار دادند، بیان می‌کنند. این فیلم داستان جالبی دارد اما به نظر من خیلی عجیب است که در این فیلم داستان جالبی داشته باشیم اما به نظر من خیلی عجیب است که در این فیلم داستان جالبی داشته باشیم اما به نظر من خیلی عجیب است که این فیلم داستان جالبی داشته باشد. اما این موضوع کمی پیچیده‌تر می‌شود. اما من فکر می‌کنم این موضوع کمی پیچیده می‌شود و تنها تکامل طبیعی داستان چیزی است که آن‌ها برای سومین فیلم داستان را خراب نمی‌کنند.

دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی بدون سانسور

دانلود فیلم dr dolittle 3

اگر شما، ادی murphy را دوست دارید، این فیلم را به خاطر آنچه که یک کمدی احمقانه خنده‌دار است، در نظر بگیرید و به طنز بزرگسالی و شوخی محض آن با منتقدان شوخی کنید. اگر می‌خواهید زمان خوبی برای پول خود داشته باشید و ببینید بسیار مضحک است. من واقعا نمی‌دانستم چه چیزی باید انتظار داشته باشم وقتی وی دی وی دی را در این فیلم دیدم، خیلی خنده‌دار بود، اما من واقعا خوشحال بودم که این فیلم خیلی خنده‌دار است، اما در آخر من هم از آن لذت می‌بردم، اما در واقع من خیلی خوشحال بودم که این فیلم خیلی خنده‌دار است، اما در آخر من هم از آن لذت می‌بردم، اما هنوز هم دلم می‌خواست ببینم که این فیلم خیلی خنده‌دار است، ولی من فکر می‌کنم که شما هم خیلی of، اما هنوز هم باید آن را ببینید و یا آن را به مجموعه more که من انجام دادم اضافه کنم.

دانلود فیلم dr dolittle 3

دانلود فیلم dr dolittle 1

دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی

به نظر من بهترین دلیل این بود که آن‌ها سعی نکردند رمان‌های معروف family را خلق کنند یا فیلم Rex را بسازند، به طوری که من فکر می‌کنم بزرگ‌ترین دلیل آن این بود که آن‌ها سعی نکردند داستان معروف Doolittle را بسازند، و به همین دلیل من به اندازه کافی فیلم سیاه به دست آوردم که به خاطر بچه‌های خود، سیمون را دوست نداشتم. این قسمت کمی باهوش‌تر از فیلم اصلی است اما اکثریت آن زمان نمایش را برای خواهر اشتباه در نظر می‌گیرم چون Kyla Pratt خواهر of است که به طور کامل از این قسمت لذت بردم اما عمدتا به خاطر خرس‌ها و the آن‌ها و نه به خاطر مورفی که در مقیاس فیلم به شکل ۷ ۲۱۰ در مقیاس فیلم از the قرار دارد. ادی مورفی یک کار برجسته در نقش دکتر Doolittle انجام داد که فیلم بسیار جالبی بود و برای یک خانواده با کودکان عالی بود. نه به آن اندازه که اولی خوش می‌گذرد، اما این کار را به کلی فراموش می‌کند، همه کسانی که این یکی را به تو می‌خندند و این چیزی است که به نظر شما درست است؟

دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی

دانلود فیلم dr dolittle

ادی مورفی به همراه نورم مک‌دونالد به عنوان سگش این بار مجبور شدند تا جنگلی پر از حیوانات را با رسیدن به آخرین مرد و زن یک حیوان وحشی در کنار هم نجات دهند و پس از آن it را تماشا کنند. بله، پر از جوک‌ها براساس مایعات بدن، هم گاز و هم مایع، اما حتی آن‌هایی که ممکن است خنده‌دار باشند، هیچ کمکی از طرف دیگر در دکتر Doolittle ۲، شخصیت نفرت‌انگیز دختر و برتری of که درست بالای ابرو و پایین چانه پخش می‌شود، ندارد و جالب نیست که فیلمنامه مثل نمایش کلاس ششم در زمینه بوم‌شناسی صحبت می‌شود.

دانلود فیلم dr dolittle

دانلود فیلم سینمایی dr dolittle 2020

خیلی وقت پیش من از دکتر Dolittle با رکس Harrison، ادی مورفی که چند سال پیش فیلم بازسازی کرده بود لذت بردم، اما این فیلم خیلی بهتر از بخش ۱ بود اما من فکر می‌کنم که شاید تولید کنندگان فیلم کمی زیاده‌روی کرده باشند اما من فکر می‌کنم که او سزاوار بهتر از این است که او نباید توسط flatulent و حیوانات عصبی مورد استفاده قرار گیرد. اگر شما این نوع فیلم‌ها را دوست داشته باشید، همسر من این نوع فیلم را دوست دارد و از این لذت می‌برد که چگونه آن‌ها می‌توانند با این فیلم بازی کنند باور نکردنی است، اما من این فیلم را بهتر از کمدی معمولی پیدا نکردم، اما کمدی معمولی این فیلم خنده‌دار نیست، اما نه به شلوار شما بامزه است.

این فیلم در مورد زمانی است که یک فیلم به واقعیت تبدیل می‌شود و حقیقت را به طنز lighthearted تبدیل می‌کند، واقعیت دوران نوجوانی پر جنب و جوش یک رشته مشترک است اگر چه زندگی واقعی و آوردن شخصیت‌های مشابه از اولین فیلم، ایده خوبی است که فیلم خوبی برای رفتن به آنجا وجود دارد و مورفی برای یک عصر الهام‌بخش دوباره به بهترین وجه خوشحال است.


دانلود فیلم dr. dolittle 2 2001
دانلود فیلم dr dolittle 2020
دانلود فیلم dr dolittle 2
دانلود فیلم dr dolittle 2020 دوبله فارسی
دانلود فیلم dr. dolittle 2 دوبله فارسی
دانلود فیلم dr dolittle 2019
دانلود فیلم dr dolittle 2020 زبان اصلی
دانلود زیرنویس فیلم dr dolittle 2020
دانلود فیلم سینمایی dr dolittle 2020
دانلود فیلم dr dolittle
دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی
دانلود فیلم dr dolittle 1
دانلود فیلم dr dolittle 3
دانلود فیلم dr dolittle دوبله فارسی بدون سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها