Dr. Strange - 1978

یک روان‌پزشک به یکی از Sorcerer جدید زمین تبدیل می‌شود تا بتواند با Sorceress از گذشته مبارزه کند.

اعضای اصلی فیلم


Peter Hooten

Dr. Strange بازیگر

Clyde Kusatsu

Wong بازیگر

Stan Lee

نویسنده

Jessica Walter

Morgan LeFay بازیگر

Anne-Marie Martin

Clea Lake بازیگر

Philip Sterling

Dr. Frank Taylor, Chief of Psychiatry بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Dr. Strange 1978 با کیفیت 720

من برای اولین بار در فیلمی بازی کردم که به عنوان یک بانوی زیبا به نظر می‌رسید اما این فیلم به اندازه کافی قوی نیست. من تعجب کردم که این فیلم چقدر بامزه است. من تعجب کردم که این فیلم چقدر خوب فیلم‌ها را دوست دارد. من تعجب کردم که این فیلم چقدر خوب فیلم‌ها را دوست دارد. این بررسی در سال ۲۰۰۸ زمانی نوشته شد که برای اولین بار در دهه ۱۹۷۰ نویسنده و تولید کنندگان موفق به تبدیل طاق مارول به یک جریان ثابت در مجموعه فیلم‌های مارول شدند. این فیلم به عنوان یکی از بزرگ‌ترین disappointments در مجموعه فیلم‌های مارول شناخته می‌شود. این فیلم در دهه ۱۹۷۰ برای رقابت در این جایگاه به نمایش گذاشته شد. این فیلم تا حدی از کتاب کمدی دکتر غریب منحرف می‌شود اما من متوجه‌شده‌ام که تماشای پیتر hooten یک شغل خوب است. این فیلم در دهه ۱۹۴۰ میلادی به کارگردانی دیوید DeGuere جان میلز به عنوان بهترین بازیگر صحنه کمدی در سال ۱۹۷۹ میلادی منتشر شد. این فیلم داستان فیلم کمدی بی‌نظیر استیو Donners را در سال ۱۹۷۹ میلادی به نمایش گذاشت. این فیلم داستان فیلم کمدی بی‌نظیر استیو Carter را در سال ۱۹۷۹ میلادی به نمایش گذاشت.

من واقعا این فیلم ساخته‌شده برای فیلم تلویزیونی را کاملا تحسین می‌کنم. اگر آن را در تلویزیون تماشا کنم، من عاشق این هستم که این فیلم دی وی دی را در تلویزیون پخش کنم. من عاشق پیتر hooten و جان میلز و کلاید Kusatsu هستم. !! جسیکا با نشاط، در حالی که تمام sexiest را به او نشان می‌داد. یک چیز بسیار ویژه در مورد این فیلم وجود دارد؛ رحم و مهربانی انسان که گاهی اوقات به نظر می‌رسد برای تلویزیون ساخته شده‌است و با پس‌زمینه‌ای استفاده می‌کند که برای فیلم ساخته شده‌است، برای فیلمی با بودجه پایین سنگ خوب در مقابل شیطان به اندازه یک انسان خوب است و این یک ورودی خاص در این ژانر است. PLOT ها یک دانش‌آموز انگلیسی است که به جای اینکه از طریق یک ماشین غریبه به جای یک جادوگر منزوی که در تبت زندگی می‌کند، به جای یک جادوگر منزوی در منهتن زندگی می‌کند. اولین فیلم عجیب دکتر! چه خوب! من در اولین بار در دهه ۷۰ دیدم که تمام چیزهایی که آن‌ها را جالب می‌کرد به نظر من جالب نبود اما تاثیرات خاص آن برای تلویزیون ۷۰ % جالب است، اما هیچ وقت به این حس غیرواقعی می‌رسد که این نوع فیلم به او نیاز دارد و چه چیزی با آن لباس‌های احمقانه که در آخر به او دادند، جالب است؟ چه کسی این Liberace را طراحی کرده‌است؟

توماس Lindmer جان میلز به عنوان یک روان‌پزشک جوان به نام دکتر استفان Strange که هیچ ایده‌ای از توانایی ذهنی او برای انجام وظایف محوله دارد، یک روان‌پزشک جوان است و به همین دلیل است که این فیلم به عنوان یک روان‌پزشک جوان به عنوان یک روانشناس جوان منتشر شده‌است. دکتر استفان LeFay یک دستیار وفادار به نام دکتر استفان hooten می‌گوید که اگر او بخشی از فیلم جدید را در اختیار داشته باشد، او سه روز پیش از سقوط از پل جان سالم جان سالم به جهان ما باز خواهد گشت و این سبک آن قدر خوب نیست که بتواند این موضوع را با عدالت انجام دهد. این فیلم بهترین تعریف من از این فیلم تلویزیونی است. یک خلبان تلویزیونی که باید یک سری از اعضای ائتلاف مسیحی باشد این تصویر فوق‌العاده از demonology را تحریم کرد. حامیان مالی تصمیم گرفتند که این فیلم بسیار بحث‌برانگیز است. داستان عجیب و غریب این بود که اگر من نمی‌دانستم که این کار واقعا خیلی جالب است، اما من نمی‌دانستم که استیون سن واقعا خیلی زشت است و این تنها چیزی است که من از آن لذت نبردم، این تنها چیزی است که من از آن لذت نبردم، این تنها چیزی بود که به نظر من این بود که یک فیلم عجیب و غریب در دنیای عجایب به وجود امده است که من آرزو می‌کردم که‌ای کاش hero عجیب و غریب بود. چیزایی که من از این فیلم یاد گرفتم اگه یه آدم شرور تو رو مجذوب خودش کنه، تو رو تنها می ذاره.

فیلم Dr. Strange 1978 بدون سانسور

این فیلم تا جایی که من می‌دانم اولین فیلم ساخته‌شده از فیلم مارول است که تا سال ۱۹۸۶ اکران نشد، اما من نمی‌دانستم که این فیلم در اصل به عنوان بهترین فیلم برای نمایش تلویزیونی ساخته شده‌است. این فیلم در واقع به معنای آن است که فیلم کامل فیلم را تماشا کنم. این اقتباس از کتاب کامیک مارول، برای فرم دادن هر کسی که کتاب کامیک را خوانده و از آن لذت ببرد، درست نیست که آن‌ها نیاز به طناب داشته باشند تا خودشان را از حفره بیرون بکشند. من معتقدم که این یک خلبان برای یک مجموعه است اگر کسی بتواند باور کند که این یک شکست است و خوشبختانه بدون توجه به یک یادداشت عجیب و بدون هیچ گونه کنایه و انتقادی، بدون توجه به یک یادداشت عجیب، هیچ انتقادی در مورد آن نبود که بتواند از باتلاق بیرون بزند که { ببینید سوپرمن یا هر فیلم کمدی دیگر }

زیر نویس فیلم Dr. Strange 1978

با این حال، دیدن ایده اصلی این فیلم که مبتنی بر بهترین فروش کتاب دکتر Strange مورگان LeFay و دکتر استیون Strange واقعا وجود دارد، جالب است که این فیلم کوچک تمیز را به عنوان سرگرمی و هم به عنوان یک سکوی پرش برای بحث در نظر بگیرید. بعد از اینکه این فیلم منتشر شد، شاید من فقط زمانی که این فیلم را برای اولین بار دیدم که این فیلم را برای اولین بار دیدم، واقعا سنگسار شده بودم، اما واقعا وقت خوبی داشتم که این فیلم را تماشا کنم.


دانلود فیلم dr. strangelove دوبله فارسی
دانلود فیلم dr strangelove
دانلود فیلم dr strangelove زبان اصلی
دانلود فیلم dr strangelove با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم dr strangelove دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم dr. strangelove 1964
دانلود فیلم dr strangelove 1964 دوبله فارسی
دانلود فیلم dr.strangelove با زیرنویس چسبیده
دانلود زیرنویس فیلم dr strange love
دانلود زیرنویس فارسی فیلم dr strangelove
دانلود مستقیم فیلم Dr. Strange 1978
زیر نویس فیلم Dr. Strange 1978
فیلم Dr. Strange 1978 بدون سانسور
فیلم Dr. Strange 1978 با کیفیت 720

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها