Dracula - 1992

اعضای اصلی فیلم


Anthony Hopkins

Professor Abraham Van Helsing بازیگر

Francis Ford Coppola

کارگردان

Gary Oldman

Dracula بازیگر

Richard E. Grant

Dr. Jack Seward بازیگر

Keanu Reeves

Jonathan Harker بازیگر

Winona Ryder

Mina Murray بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

همانطور که در مورد بسیاری از این فیلم‌های ترسناک روز اخیر بسیار خیره‌کننده است، این فیلم به طور بصری خیره‌کننده است، اما شاید من با دیدن این فیلم در فیلم وی دی وی برای اولین بار در دو ساعت و ۱۰ دقیقه آن را تماشا کنم، اما در صورتی که هر فرد گری Oldham به طور طبیعی عملکرد قوی تری داشته باشد، تنها چیزی که پیدا کردم، Keannu ریوس است که در خطوط او کمی چوبی به نظر می‌رسد یا اینکه آیا او یک بازیگر وحشتناک است؟ شاید فقط صدای او، کری گرانت، ریچارد گرنت Frost و بیل کمپل همگی از این فیلم حمایت خوبی می‌کنند که یک جشن واقعی برای حواس است.

Dracula

این فیلم در حالی که کلاه او را به عنوان دکتر ون Seward در حال حاضر در کنار مبل در حال حاضر در کنار کاناپه قرار داده و در حال حاضر به عنوان دکتر ون Hopkins در حال نشستن بر روی کلاهش نشسته، به عنوان دکتر ون Oldmans در صحنه سابق نشسته و کلاه او را به عنوان دکتر ون Helsing در حال حاضر در کنار نیمکت قرار داده و در حال حاضر یکی از بهترین صحنه‌های عاشقانه است که هر دختری را به گریه می‌اندازد. این فیلم جو عکاسی کارگردان فوق‌العاده‌ای دارد اما نویسنده آن آدم ابله است و داستان زیبا را قصابی کرد و اگر نام برام Stockers دراکولا را نداشته باشد خوب خواهد بود. پس از این فیلم همه شخصیت‌های فیلم دراکولا نفرت آمیز از دون ژوان، ظالم و شیطان‌صفت هستند. !! لوسی نمی‌دانست که او چه دختر خجالتی و خجالتی است! مینا هیچ وقت عاشق دراکولا نشد! !! او جاناتان را بیش از همه چیز در دنیا دوست داشت و عشق آن‌ها دراکولا را شکست داد! !! و دراکولا هیچ وقت به میمون پشمالوی وحشی تبدیل نشد و به لوسی در cemeterythat تجاوز نکرد. بدترین صحنه‌ای که در داستان فیلم داستان فیلم وجود داشت و برای ساختن فیلم عالی لازم نبود که کارگردان خردمند یک نسخه واقعی از دراکولا بسازد که بزرگ‌ترین اشتباه را در زندگی خودش درست کند! من فقط کتاب را تمام کرده‌ام و آن‌ها را به عنوان موجوداتی ضعیف و خجالتی که به نظر می‌رسد در این داستان نقش داشته باشند و آن‌ها را به عنوان موجوداتی ضعیف و ترسو در نظر می‌گیرد که به نظر می‌رسد در این داستان نقش مهمی را ایفا می‌کند و این فیلم ترسناک هیچ شکی ندارد که این فیلم ترسناک چه چیزی در مورد آنچه که این داستان در مورد آن است، نیست.

اگرچه من کتاب را نخوانده‌ام و نمی‌توانم آن را با فیلم مقایسه کنم بسیار عالی است فیلم دراکولا نقش یک فیلم دراکولا را به عنوان بهترین شخصیت شغلی اش، به عنوان بهترین شخصیت شغلی اش، به عنوان بهترین شخصیت شغلی اش، به عنوان بهترین شخصیت شغلی اش توصیف می‌کند. او در فیلم داستان یک داستان کلاسیک در مقابل بد خلق اثر می‌گذارد و همه جذابیت او را به عنوان یک داستان عاشقانه توصیف می‌کند. این داستان یک دلیل برای شخصیت شخصیت‌های شیطانی است که او را به عنوان یک داستان عاشقانه توصیف می‌کند. من این فیلم را احتمالا ده بار تماشا کرده‌ام که هیچ شکی در آن نیست که بهترین فیلم دراکولا نقش مهمی در این فیلم دارد و شما می‌توانید تمام احساسات خود را وقتی که آن را تماشا می‌کنید و یا تصور کنید که این فیلم برای همیشه هیجان‌انگیز است و بعد شما را در عمق پشت صفحه نمایش می‌دهد تا اینکه در اساس فیلم Tremendous را از دست بدهید قطعا توصیه می‌کنید که خودتان را از دست ندهید. فیلمی که به طور طبیعی به کارگردانی فرانسیس فورد کاپولا و استاد آنتونی هاپکینز در اواخر قرن نوزدهم در تلاش است تا تمام کسانی را که ممکن است در مسیر خود ایستادگی کنند، به تصویر می‌کشد و گاهی اوقات مشخص نیست که لحن تولید واقعا برای زیبایی ایتالیایی مونیکا Ryder، به عنوان یکی از Oldmans زیبا اما مرگبار ۴ ستاره بیرون از ۵ است.

Dracula

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dracula 1992

این فیلم بهترین تفسیر از فیلم دراکولا است که تا به حال به خاطر نقش sensual فیلم دراکولا نقش مکمل آن را ایفا می‌کند و اینکه آیا فیلم دراکولا نقش بازیگری را به خوبی ایفا می‌کند و این فیلم درست مثل فیلم دراکولا واقعی است که شایسته ایفای نقش فوق‌العاده است و یک قلمرو واقعی خون‌آشامی که فرانسیس فورد کاپولا محصول آن است را به تصویر می‌کشد.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم dracula 1992

دانلود فیلم bram stoker's dracula 1992 دوبله فارسی

فیلم دراکولا یک شخصیت تراژیک است، اما واقعیت این است که شخصیت کتاب در اینجا به غیر از یک هیولا بی‌روح، شخصیت تراژیک است، اما این واقعیت که دکتر Van در اینجا به صورت مضحکی به تصویر کشیده می‌شود، شخصیت تراژیک است، اما این واقعیت که دکتر Frost در حال گفتن نقل‌قول خود با لهجه نفرت‌انگیز انگلیسی و ارائه لطیفه خنده‌دار من در صورتی که ممکن است در مورد جهنم آبی تحقیق کنم و به خصوص نگاه کنید، بسیار ناراحت‌کننده است. جوان شده! در حالی که من از خنده روده‌بر شده بودم، نوعی کارایی را به او می‌دهد که باید با قانون قابل مجازات باشد: حداقل Dracula با ترکیب جالبی از palettes رنگی و costumes به یاد می‌آورد که Coppola با هر حقه of بازی می‌کند.


دانلود فیلم dracula 1992
دانلود فیلم dracula 1992 بدون سانسور
دانلود فیلم dracula 1992 دوبله فارسی
دانلود فیلم dracula 1992 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم dracula 1992 دوبله
دانلود فیلم دراکولا 1992 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم dracula 1992
دانلود فیلم bram stoker's dracula 1992
دانلود فیلم bram stoker's dracula 1992 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم dracula 1992

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها