Eddie the Eagle - 2016

داستان ادی ادواردز یک ورزش‌کار پرش با اسکی انگلیسی است که در المپیک زمستانی ۱۹۸۸ به دنیا آمد.

اعضای اصلی فیلم


Hugh Jackman

Bronson Peary بازیگر

Tim McInnerny

Dustin Target بازیگر

Taron Egerton

Eddie Edwards بازیگر

Rune Temte

Bjørn the Norwegian Coach بازیگر

Tom Costello

Eddie (10 years old) بازیگر

Jo Hartley

Janette بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم داستان را به خوبی به نمایش می‌گذارد و ما را ترغیب می‌کند تا در مورد هر چالشی که ادی ادواردز به نمایش می‌گذارد و اینکه چطور ممکن است این فیلم را به اندازه کافی به نمایش بگذاریم، احساس خوبی داشته باشیم. این فیلم داستان را به خوبی به نمایش می‌گذارد و امیدوارم که همه کسانی که این فیلم را می‌بینند به اندازه من از آن لذت ببرند. به خاطر دارم که ادی عقاب را یک شوخی مسخره را به خاطر می‌آورم که یک شوخی خنده داری را که از بالای سراشیبی به پایین خیره شده بود را تشخیص دادم و می‌دانستم که وقتی شما راه می‌روید، فقط یک راه برای کاهش آن وجود دارد که من از طنز و موسیقی لذت بردم، اما بیشتر این فیلم داستان its ۱۵ دقیقه شهرت را در یک راه مثبت و خوش بینانه ای نشان می‌دهد که یک ورزش‌کار واقعی است. یک فیلم جالب لذت بخش و الهام‌بخش برای کل خانواده یک فیلم علاقه انسانی است که در این روزها برای بسیاری از فیلم‌هایی که به شما می‌گویند شما نمی‌توانید به آن‌ها برسید بستگی به شخصیت انسانی دارد که ادی برای رسیدن به رویای او کمک می‌کند و او دوباره به دنیا می‌آید ما این فیلم را به شدت توصیه می‌کنیم.

اگر تا به حال یک فیلم خوب برای فیلم وجود داشته باشد، اینطور است! براساس یک داستان واقعی، این فیلم پر از فیلم‌های دراماتیک و خنده‌دار است، همه در یک نتیجه به عنوان قهرمان دوست‌داشتنی، ادی ادواردز و قهرمان دوست‌داشتنی هیو جکمن (Hugh Jackman)، که به طور ناخواسته به عنوان قهرمان دوست‌داشتنی بازی می‌کند، بسیار مضحک و سرگرم‌کننده است.

این فیلم داستان بسیار جالبی بود که من در زمان زیادی در کتابم منتشر کردم و به من گفت که این فیلم داستان جالبی است که من در مدت طولانی از آن یاد می‌کنم و او می‌خواست ببیند که این فیلم واقعا بهترین شخصیت است که ادی هیو نشان می‌دهد، شخصیت اصلی ادی بود که مطمئن نیستم چه بگویم، اما او باید فیلم را ببیند. فیلم بسیار سرگرم‌کننده با موسیقی متن موسیقی و کمدی مشهور قطعا ارزش یک ساعت را دارد. همسرم و من این را در غربالگری رایگان پیش از باز کردن برای تماشاگران عادی دیدم و حتی فکر کردم که اگر آن را خیلی دوست داشته باشم، اما فکر می‌کنم که این کار را فقط به همان اندازه که برای دیدن آن پول داده‌ام، دوست داشته‌ام. من فکر می‌کنم که این فیلم از نمایش در یک صفحه گسترده بزرگ با تمام صحنه‌های بیرونی که مطمئن نیستم آن را در یک صفحه نمایش اندازه تلویزیون تماشا کنم، لذت می‌برد، در حالی که به نظر من فقط یک عامل آزاردهنده برای من این بود که عینک eddies تمام مدت از دماغش پایین آمده بود و من می‌دانستم که این بخشی از شخصیت او بود که مرا دیوانه می‌کرد! با این حال، این فیلم تمام مدت علاقه مرا به خود جلب کرد و در پایان خیلی لذت بخش بود. در پایان اشک شادی از صورتم سرازیر شد، مطمئنا یکی از بهترین فیلم‌های خوبی بود که در یک زمان طولانی دیده بودم! توصیه می‌کنم! !

Eddie the Eagle

شانس او برای رسیدن به المپیک به عنوان یک اسکی‌باز خوب که او را وادار به راهیابی به المپیک می‌کند این است که او به عنوان یک اسکی‌باز خوب به کار خود ادامه می‌دهد و سپس او را به سمت کسی سوق می‌دهد که برای رسیدن به اهداف خود برای رسیدن به المپیک تلاش می‌کند.

Eddie the Eagle
دانلود فیلم eddie the eagle 2016
دانلود فیلم eddie the eagle 2016 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم eddie the eagle 2016
دانلود فیلم ادی عقاب آسمانها eddie the eagle 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم eddie the eagle
دانلود فیلم eddie the eagle دوبله فارسی
دانلود فیلم eddie the eagle زبان اصلی
دانلود فیلم eddie the eagle بدون سانسور
دانلود فیلم eddie the eagle 2015
دانلود فيلم eddie the eagle
دانلود زیرنویس فیلم eddie the eagle
دانلود فیلم eddie the eagle با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم eddie the eagle دوبله فارسی بدون سانسور

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها