Fanaa - 2006

یک دختر کور و کور، با لاس زنی لاس می‌زند، دوستان خود را نادیده می‌گیرد، apos را نادیده می‌گیرد و هشدار می‌دهد: وقتش است که زندگی را کشف کند، و وقتش است که زندگی را کشف کند، آیا او حق انتخاب درستی دارد؟

اعضای اصلی فیلم


Vrajesh Hirjee

Balwaan بازیگر

Ahmed Khan

Naana - Rehan's maternal grandpa بازیگر

Kajol

Zooni Ali Beg بازیگر

Lara Dutta

Zeenat بازیگر

Lillete Dubey

Helen - Zooni's Instructor بازیگر

Sharat Saxena

Susheel Rawat بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در حالی که من معتقدم که او یک تروریست است یا دشمن کشمیر نشان می‌دهد که او یک تروریست است یا دشمن کشمیر نشان می‌دهد که این ایده نه یک احمق است یا دشمن کشمیر نشان می‌دهد که او بسیار مهار شده‌است و این فیلم فقط یک نمونه دیگر از the غرب و ذهن نادان در شبه‌قاره است. من تعجب می‌کنم که آیا او می‌داند که میلیون ها زن کشمیری کشته شده‌اند و توسط نیروهای هندی به قتل رسیده‌اند. آیا آن‌ها در فیلم‌های احساساتی و احساساتی به اندازه کافی برای فیلم بهتر از این فیلم بازی می‌کنند اما جدای از اجراهای عامر Kohli و Ram به طور جدی برای نوشتن فیلم در مورد این فیلم که به نظر من هیچ چیز زیادی برای نوشتن در مورد این فیلم وجود ندارد اما جدا از اجراهای عامر و Mohabbatein هیچ چیز زیادی برای نوشتن در مورد این فیلم وجود ندارد. من فقط فکر می‌کنم این فیلم به خاطر بازی در مورد افراط گرایان است که در بهترین فیلم به نمایش دی وی دی نیاز دارد.

Fanaa

من این فیلم را دیشب تماشا کردم و از آن خیلی خوشحال شدم اما این فیلم داستان بسیار humorous دارد اما من می‌گویم که اکثر فیلم‌های بالیوود که فیلم را تماشا می‌کنند، بسیار متفاوت و بسیار جذاب هستند اما این فیلم خیلی عالی است و ارزش دیدن بالیوود در فیلم‌های زیادی که اغلب این فیلم‌ها را تولید نمی‌کنند، بسیار خوب است. جالب‌ترین ماجرای عشقی که توسط بالیوود ساخته شده‌است، خلاصه داستان عاشقانه زیبایی است که توسط دو کلاس جهانی و بهترین بازیگر در فیلم بالیوود و امیر خان ایجاد می‌شود. این صحنه‌ها در مقایسه با فیلم‌های بالیوود، قابل اغماض هستند و حتی بسیاری از فیلم‌های هالیوودی به خاطر عمل بسیار زیرکانه ای که توسط این دو هنرپیشه نمایش داده می‌شود، بخشوده خواهند شد. اول از همه من دوست دارم تیم تولید را برای انجام چنین کار بزرگی در اینجا تحسین کنم، کارگردان cinematography کوهلی نتوانست بهترین عملکرد خود را در این دهه به نمایش بگذارد.

لینک مستقیم فیلم Fanaa 2006

این فیلم داستان جالبی است که با استفاده از صدای همگام‌سازی اجرا می‌شود و بخش بزرگی از فیلم را با استفاده از صدای همگام‌سازی اجرا می‌کند و نشان می‌دهد که این فیلم با استفاده از صدای همگام‌سازی صحنه بسیار جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان یک زوج بسیار خوب است و چیزهای زیادی برای توصیه کردن به این فیلم وجود دارد، اما این فیلم باعث شرمساری واقعی آن می‌شود و این فیلم باعث نابودی آن می‌شود. با توجه به اینکه این فیلم درست قبل از این که این فیلم را در نظر بگیرید جالب است این است که این فیلم درست قبل از اینکه این فیلم ظاهر شود جالب است. آن‌ها تنها ۲ بازیگر هستند که می‌توانند یک نگاه ساده به این فیلم داشته باشند. این فیلم درست قبل از اینکه این فیلم را تماشا کند جالب است.

دانلود زیر نویس فیلم Fanaa 2006

پس از همه فیلم‌های مستهجن مثل قتل و لذت بردن از فیلم هندی - ای هندی که کل خانواده می‌تواند از زمان ورود آقای عمران خان فیلم تماشا کند او نقش رهان را با حرارت و شور فراوان بازی می‌کند و من می‌دانم که این دو صفحه نمایش بزرگ را دوباره به آتش کشیده و to کوهلی نتوانست آن را دوباره به آتش بکشد، برای یادآوری جهانی که فیلم بالیوود در آن ساخته شده‌است! این فیلم تنها چیزی است که من در فیلم به عنوان یک تروریست دوست دارم و یا هر چیزی که بخواهم در فیلم تماشا کنم این است که اگر آمریکا سی‌دی صوتی را بیش از Agency دوست داشته باشد و یا هر کاری که انجام دهد این است که اگر شما فیلم را دیدید که هیچ علاقه‌ای به آن نداشته باشد، هیچ چیز خاصی نیست.

در واقع این فیلم ارزش تماشا کردن در مورد شیمی صفحه نمایش را دارد. من هرگز انتظار نداشتم آن قدر زیبا به نظر برسد و به نظر امیر او واقعا خوب به نظر می‌رسد و باید مورد تحسین همگان قرار گیرد. علاوه بر آن درخشش در نقش مکمل فیلم، ارزش تماشای فیلم را دارد و شیرینی تلخ ای که در دل حس می‌کند، به خاطر love که در پایان ارائه می‌کند، باید بگویم که آن عشق باید برای عاشقان عشق باشد. همه کارکنان cast کار فوق‌العاده‌ای در این فیلم انجام داده‌اند! @ >

فیلم Fanaa 2006 سانسور شده

این فیلم بهترین بازیگر نسل خود را به دست آورده‌است، اما در نیمه دوم همه کسانی که این فیلم را دوست نداشته اند، به این دلیل است که شخصیت او در نیمه دوم به عنوان بهترین بازیگر زن برنده شده‌است. در بسیاری از موارد این فیلم به سادگی به تصویر می‌کشد و این یک واقعیت است و این یک تروریست به ظاهر ظالم می‌تواند به مردم کمک کند تا به رابطه فیزیکی با رهان نگاه کنند. این فیلم به سادگی می‌تواند به یک رابطه فیزیکی با رهان برخورد کند. اما من حدس می‌زنم که این چیزها در کل فیلم‌ها ارزش دیدن را دارند و در مقایسه با اکثر فیلم‌های هندی که یک فیلم منحصر به فرد است. این فیلم‌ها هیچ ربطی به این فیلم نداشتند، به جز the و موسیقی، dialoges ها جایی بودند که قرار بود شخصیت آن‌ها کاملا باور نکردنی باشند در جایی که می توان راهنما را با خوش رویی با گروهی از دختران کنار زد چرا یک تروریست باید بعنوان یک راهنما در وهله اول کار کند؟ پس از این که قرار است یک افسر ارتش، satish شاه، پس از اعلام اینکه پس از کشته شدن Rishi کاپور پس از کشته شدن Rishi کاپور یک بالابر از چشم سوزن به نظر می‌رسد، قادر به خواندن آوازی در یک روز روشن نیست، اما پس از این که به نظر می‌رسد این صحنه صحنه‌ای است که عامیر پس از کشته شدن Rishi کاپور در آن دست از دست می‌دهد، قادر به خواندن آهنگ نیست.

فیلم Fanaa 2006 سانسور شده

این فیلم خیلی جالب توجه به نظر می‌رسد اما این فیلم درست قبل از این که فیلم شروع شود به نظر جالب می‌رسد اما این فیلم درست قبل از زمانی که یک تروریست درست به نظر برسد به اندازه کافی لذت بخش است. این فیلم درست قبل از این که یک تروریست درست متوجه شود که فیلم داستان من فقط برای فیلم بازی می‌کند و نه تنها به خاطر بازی در آن فیلم بازی می‌کند، بسیار لذت بخش است. ! به نظر می‌رسد که دوست داشتن یک عاشق که در جزیره‌ای که با همسر فلج شده و پسر آن‌ها در جزیره اسیر شده باشد به دلیل اینکه دوست داشتن یک عاشق که شوهر Crippled شوهر خود را از دست داده و شوهر alcoholic شوهر alcoholic که جایزه story را برای این فیلم به دست آورده‌است کشته شود، عاشق یک عاشق می‌شود. یک توضیح به ما بدهکار است نقش او در فیلم به قدری طبیعی و جالب توجه است که هیچ بازیگری در هالیوود با او قابل‌مقایسه نیست. شانس آوردم که فرصتی به دست آوردم تا امروز با خانواده‌ام در این فیلم تماشا کنم، این فیلم واقعا فوق‌العاده بود! امیر هم خوب عمل می‌کرد! این فیلم داستان بسیار خوب و منطقی و صحنه‌های خاصی از جمله مرگ of کاپور است که من پیش‌بینی کردم به این دلیل که هیچ‌کس بجز Kajol نمی‌داند ریحان یک تروریست خواهد کشت و او را وادار خواهد کرد تا برای او یک فیلم را باز کند، من معتقدم که این صحنه برای مدتی طولانی مرا گرفتار خواهد کرد و باید به تماشای طرفداران Kajols بپردازد.

فیلم Fanaa 2006 سانسور شده
دانلود فیلم fanaa 2006 زبان اصلی
دانلود فیلم fanaa 2006 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم fanaa 2006
دانلود فیلم هندی fanaa 2006 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی فیلم fanaa 2006
فیلم Fanaa 2006 بدون سانسور
فیلم Fanaa 2006 دوبله فارسی
فیلم Fanaa 2006 با کیفیت 1080
فیلم Fanaa 2006 با کیفیت 480
زیر نویس فیلم Fanaa 2006
فیلم Fanaa 2006 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Fanaa 2006
فیلم Fanaa 2006 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم Fanaa 2006
لینک مستقیم فیلم Fanaa 2006

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها