First They Killed My Father - 2017

Loung Ung، نویسنده و فعال حقوق بشر کامبوج، نقل می‌کند که او به عنوان یک کودک زیر سلطه خمره‌ای مرگبار رنج می‌برد.

اعضای اصلی فیلم


Sareum Srey Moch

Loung Ung بازیگر

Phoeung Kompheak

Pa Ung بازیگر

Sveng Socheata

Ma Ung بازیگر

Mun Kimhak

Kim بازیگر

Heng Dara

Meng بازیگر

Khoun Sothea

Khouy بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم First They Killed My Father 2017

من به عنوان یک پسر ۷ ساله در آنجا بودم که تمام خانواده‌ام کشته شدند، من برای زنده ماندن در تمام این مدت از آنچه که این فیلم به سختی لمس کرد کشته شدم. این فیلم داستان تصاویری از رویداده‌ای واقعی را به تصویر می‌کشد که در طی چند روز و یا چند هفته به نمایش در می‌آید. این فیلم داستان فیلم داستان را به تصویر می‌کشد که در آن تصاویری از رویداده‌ای تاریخی به تصویر کشیده می‌شود. این فیلم داستان فیلم برداری است که به سرعت تبدیل به یکی از وحشتناک‌ترین رویداده‌ای تاریخ بشر شده‌است. این فیلم داستان گیج‌کننده تجدید نظری است که هیچ چیز را به تصویر نمی‌کشد.

در ابتدا من از انگلیسی معذرت می‌خواهم که به جای هر صحنه دیگری که اهمیت دارد این فیلم را تماشا می‌کنند این فیلم را به بهترین وجه ممکن است به یاد بیاورم که آن‌ها در حال تماشای فیلمی هستند که این فیلم را تماشا می‌کنند. این فیلم اگر چه چیزی می‌تواند باشد باعث می‌شود که من بگویم که نوشتن این فیلم برای نگاه کردن به چیزی که ممکن است تبدیل به زیباترین فیلم شود و تبدیل به یک صلح هنری ارزان باشد، بسیار دردناک بود.

دانلود زیر نویس فیلم First They Killed My Father 2017

چه اتفاقی می‌افتد وقتی که همه هنجارهای تمدن از دیدگاه یک کودک به شدت از دیدگاه یک کودک نمایش داده می‌شود. این فیلم بیشتر در اوج کودکی است که به تقویت درماندگی قهرمانان در جهان صفر می‌بخشد، اما هیچ کدام از ما می‌توانیم استعدادهای ویژه of Srey را که به طور جادویی جهان را برای بهتر یا بدتر از آن می‌بیند به یاد بیاوریم. فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان جنگ هندوچین در هند و هند است، اما در پایان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم داستان فیلم ترسناک است.

فیلم First They Killed My Father 2017 سانسور شده

اولین آن‌ها که پدر و مادر من را به قتل رساندند، یک تجربه بسیار بیش از حد مورد علاقه یک دختر جوان است که منجر به مرگ و هرج و مرج در کامبوج شده‌است، اما من انتظار داشتم که کمی بیش از حد فراتر از صحنه‌های خشونت و فساد که در کامبوج رخ داد را در مقایسه با چیزی که در مقایسه با چیزی که واقعا قدرتمندی مثل کشتن زمین است، احساس کنم. این فیلم با صحنه‌های مهیج و فضای پر از تعلیق نمایش داده می‌شود و با توجه به اینکه چرا این داستان از یک دیدگاه سنی ۷ ساله پس از سقوط ویتنام به کمونیست‌ها توجه خاصی را جلب می‌کند و باعث جلب توجه همه کسانی می‌شود که در کامبوج زندگی می‌کنند و از طریق این فیلم پر دردسر درست شده‌است و به طور حتم اشک وب را به چشمانم آورده‌است.

فیلم First They Killed My Father 2017 با کیفیت 1080

آن‌ها به آرامی از صحنه‌های فیلم سازی به زیبایی منتقل شدند، اما آن‌ها به سادگی می‌توانستند وحشت واقعی آن را به بیننده انتقال دهند. من منتظر ماندم تا بینندگان وضعیت حیوانات را بدانند که به صحنه زیبایی ختم می‌شوند. بنابراین بیننده می‌تواند به یک صحنه زیبا سر بزند تا بینندگان تاریخ غیر تاریخ قادر به پر کردن dots که ارزش دیدن آن‌ها را دارد، اما نه میدان‌های کشتار. تصویری بسیار قدرتمند از یک جنگ داخلی از دیدگاه یک دختر کوچولو، فیلم، کار خوبی برای ایجاد تنش و ارائه نزدیک به پایان فیلم انجام می‌دهد، گرچه شاید به خاطر ضعف قلب، صحنه میدان مین، به خصوص و بسیار وحشتناک است. با وجود همه flaws که بین سال‌های ۱۹۷۵ تا ۱۹۷۹ به دست فراموشی سپرده شده‌اند و نه تنها فیلم‌های هالیوودی علت آن را درک می‌کنند، اما این فیلم نه تنها به معنای واقعی نیست، بلکه این فیلم داستان را به عنوان یکی از بهترین فیلم‌های هالیوودی به نمایش می‌گذارد. من این فیلم را در استادیوم المپیک در اوایل امسال دیدم و لباس‌ها و لباس‌ها فوق‌العاده بودند، اما واضح بود که تلاش بسیاری برای ساختن فیلمی که از نظر تاریخی درست است نبوده است، بلکه نشان می‌دهد که این تهدید ضمنی که زیر سطح اجرا می‌شود، قطعا ارزش دیدن را دارد!

زیر نویس فارسی فیلم First They Killed My Father 2017

این فیلم داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد که در کتاب نوشته شده بود و این فیلم داستان داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد. این فیلم داستان داستان پایان نهایی را به تصویر می‌کشد. اول از همه باید اعتراف کنم که فیلم تقریبا در تمام سطوح تکنیکی مربوط به ویرایش صدا و نمره موسیقی به نمایش در می‌آید و صحنه‌های بسیار کمی به نمایش در می‌آید و بسیاری از صحنه‌ها فقط تکراری هستند و بسیاری از صحنه‌ها فقط تکرار می‌شوند و بسیاری از صحنه‌ها فقط تکرار می‌شوند و بسیاری از صحنه‌ها فقط تکرار می‌شوند: چرا خمره‌ای سرخ تعداد زیادی از مردم را می‌کشند، اما چرا؟ این فیلم پاسخی نزدیک به پایان فیلم ارائه نمی‌دهد، صحنه نبرد موثر است و حضار نمی‌دانند که چه کسی در جنگ داخلی یا جنگ ویتنام می‌جنگد؟ هیچ‌کس نمی‌داند این فیلم به سادگی فاقد عمقی است که می‌توانست با overs صدا یا عناوین داخلی بهبود یابد، به طور خلاصه، درام زمان زیادی برای مثال کشتار میدان و Schindlers وجود دارد که هر دو به طور عمیق تحریک و سرگرم‌کننده هستند. متاسفانه این فیلم یکی از آن‌ها نیست که از نگاه کردن به آن اجتناب کند.

رژیم خمره‌ای سرخ در کامبوج تلاش برای پایان دادن به جنگ طبقاتی را به شیوه‌ای بسیار موکد انجام داد که باعث شد مردم آن را به عنوان دشمن به قتل برسانند. در غیر این صورت، اگر دولت‌های دیگری مسئول مرگ بسیاری از مردم خود باشند، این داستان یک یادآور ارزشمند از چیزهایی است که انسان‌ها می‌توانند با یکدیگر انجام دهند. اما این فیلم یک یادآور ارزشمند از چیزهایی است که انسان‌ها می‌توانند با یکدیگر انجام دهند؛ اما به طور کامل به عنوان یک داستان یا تاریخ به طور کامل شناخته‌نشده است.


دانلود فیلم first they killed my father 2017
دانلود فیلم first they killed my father 2017 زیرنویس چسبیده
دانلود زیرنویس فارسی فیلم first they killed my father 2017
دانلود فیلم first they killed my father دوبله فارسی
دانلود فیلم first they killed my father بدون سانسور
دانلود زیرنویس فیلم first they killed my father
دانلود مستقیم فیلم First They Killed My Father 2017
فیلم First They Killed My Father 2017 با کیفیت بالا
فیلم First They Killed My Father 2017 دوبله فارسی
فیلم First They Killed My Father 2017 با زیر نویس
فیلم First They Killed My Father 2017 با کیفیت 720
فیلم First They Killed My Father 2017 با کیفیت 480
زیر نویس فارسی فیلم First They Killed My Father 2017
فیلم First They Killed My Father 2017 با کیفیت 1080
فیلم First They Killed My Father 2017 سانسور شده
دانلود زیر نویس فیلم First They Killed My Father 2017

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها