Five Feet Apart - 2019

یک جفت نوجوان مبتلا به فیبروز کیستی در یک بیمارستان ملاقات می‌کنند و عاشق می‌شوند اگرچه این بیماری به این معنی است که باید از تماس فیزیکی نزدیک اجتناب کنند.

اعضای اصلی فیلم


Parminder Nagra

Dr. Hamid بازیگر

Moises Arias

Poe بازیگر

Haley Lu Richardson

Stella بازیگر

Cole Sprouse

Will بازیگر

Kimberly Hebert Gregory

Barb بازیگر

Claire Forlani

Meredith بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود

من یک نوجوان ۳۵ ساله هستم که در مورد این فیلم هیجان‌زده بودم، چون هر نمایش به طور بالقوه عالی است اما دیده‌ام دیگر فیلم‌های CF آن را در تلویزیون تماشا می‌کنند و معمولا این فیلم به شدت انجام نمی‌شود. این فیلم بیشتر از این فاصله می‌گیرد که آیا این فیلم بیشتر از ۱۰۰ % صحیح است؟ البته هنوز هم یک فیلم هالیوودی وجود ندارد. این فیلم داستان بهتری نسبت به هر دو زوج دیگر است که در رابطه با هر دو زوج در نظر گرفته شده‌است. این فیلم یک فیلم بسیار واقعی است و به هر حال ما نیاز داریم به این مساله نگاه کنیم که هر دو زوج همجنس گرا هستند. این فیلم یک فیلم خیلی واقعی است و نه تنها یک‌بار دیدم که حس می‌کنم به طور قطع ارزش دیدن را دارم و منتظر دیدن دوباره آن هستم. چیزی که در قوطی هست و یک عمل Solid و من چیزهای زیادی در مورد CF آموختم که امیدواریم همه این کار رو انجام بدیم شاید تنها کسی که توی تئاتر هست که گریه نکرد! این یک فیلم مهم نیست که بیننده را به یاد می‌آورد که یک دنیای دیگر در سراسر جهان وجود دارد که به ما یادآوری می‌کند که یک دنیای دیگر در سراسر جهان وجود دارد که به ما یاد آوری می‌کند که برای لذت بردن از لذت شیرین بوسیدن یک فرد سلام یا در آغوش گرفتن آن‌ها، حتی نفس عمیقی کشیدم، این فیلم را دوست دارم و بازیگران شما را در دنیای خود احساس راحتی می‌کنند.

دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود

دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود زیرنویس فارسی

من درباره CF چیزی نمی‌دانستم اما مطمئنم که عاشق این فیلم و همه چیز آن اطراف آن هستم! بسیاری از جنبه‌ها در عین حال جذاب هستند؛ من عاشق فیلم‌هایی مثل این هستم که همه مکالمات عالی هستند و رابطه عاشقانه خیلی باور نکردنی است. این فیلم به شما بسیاری از ارزش‌های زندگی را یاد می‌دهد، داستان عاشقانه بین ویل و استلا بسیار زیبا است و من بسیار متاسف هستم از اینکه چه اتفاقی برای کسی افتاد که به خاطر بیماری اش به خاطر بیماری اش در حال رشد است. من فکر می‌کردم که این مثل عیب ستارگان است، اما خیلی خوب بود که این یک فیلم زیبا بود. این فیلم را با بهترین دوست همسر خود و همسرش که بهترین دوست من برای CF بوده‌است را دیدم و با بیماری آشنا شده‌ایم، برخی افراد آن را خیلی شبیه به نقص در ستارگان ما خواهند گفت اما واقعا پس از نگاه کردن به برخی از مصاحبه‌ها در مورد آن ۲ ستاره دیوانه آن نیست که بتوانند شیمی شان را ببینند، بدون این که هیچ توضیحی با هم داشته باشند. اگر شما این فیلم را تماشا کنید که چگونه داستان نوجوانان بیمار در ابتدا با اشک و یک پایان امیدوار کننده برخورد می‌کند، در ابتدا یک صحنه پر زرق و برق پیدا می‌کند و می‌خواهد زندگی کند و انتظار داشته باشد که دیگری از همان کول هم پیروی کند.

دانلود فیلم five feet apart دیجی موویز

من و همسرم در دهه ۳۰ زندگی می‌کنیم و هر دوی ما مثل بچه‌هایی که در سینما زندگی می‌کنند گریه می‌کنند. یک داستان فوق‌العاده نوشته شده توسط این بازیگران با استعداد، جزئیات کمی که فقط آن را کمی لمس می‌کنند به همین دلیل است که من نفسم را در تمام فیلم‌ها نگه می‌دارم و در قلبم فرو می‌روم، و اگر این نشانه‌ای از یک فیلم عاطفی خوب نیست، نمی‌دانم چیست. نه لزوما از فیلم یک دختر با کیف کیسه‌ای در میان جمعیت بود که داستان را کاملا از دست داده بود، چون با توجه به این که من نمی‌دانم چطور نمی‌توانستم این مقاله را به نمایش بگذارم،

دانلود فیلم five feet apart دیجی موویز دانلود فیلم five feet apart دیجی موویز

دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود زیرنویس

دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود زیرنویس

وقتی داستان به خوبی پایان یافت، از آن خوشم آمد، اما وقتی داستان به خوبی پایان یافت، کسی متوجه شد که یک فیلم خوب در تریلر وجود دارد که در آن فیلم نیست؟ مثلا تصویر فیلم در فیلم IMDb برای مثال این صحنه در فیلم و کشتن من نیست چون واضحه که استلا بیشتر از چند ماه پس از این عمل، موهایش بیشتر از این است که من گیج شده‌ام. من عاشق این فیلم هستم، داستان بسیار زیبایی است و به شما امید زندگی می‌دهد و داستان عاشقانه شما در این فیلم زیبا است، چشمان من به خاطر یک فیلم در مدتی قبل خونریزی نداشتند. امشب انتخابی نداشتم و اون فیلم رو انتخاب کرد. عالی بود همه خندیدند و در تمام فیلم لبخند زدند، من همیشه مردد بودم که این نوع فیلم‌ها را نگاه کنم، به خاطر این که این احساس احمقانه یا اجباری بود، اما به هیچ وجه! واقعا لذت بردم. به قدری در این فیلم غرق شده‌بودم که نمی‌توانستم نگاهم را از آن بردارم این یکی خیلی بزرگ است. ستلا وظیفه خود را به عنوان بازیگر و مدیر برنامه‌های تلویزیونی خود به عنوان یک هنرمند با استعداد انجام می‌دهد که به راحتی می‌تواند یک یا هر دوی آن‌ها را بکشد، در حالی که ستلا وظیفه خود را به عنوان یک هنرمند با استعداد انجام می‌دهد در حالی که ستلا بار ویژه‌ای را در رابطه با هدف قرار دادن آن‌ها در زمان حال انجام می‌دهد و نه تنها به لطف خواهر بزرگ‌تر عزیزش (ابی سوفیا برنارد Iaconis)و دیگر بازیگران پشتیبان، شامل کلیر Daughtry در نقش مادر ابی گیل است.


دانلود اهنگ فیلم five feet apart 2019
دانلود فیلم five feet apart زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم five feet apart زبان اصلی
دانلود فیلم five feet apart دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم five feet apart زیرنویس فارسی
دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود زیرنویس
دانلود فیلم five feet apart دیجی موویز
دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود زیرنویس فارسی
دانلود فیلم five feet apart سلام دانلود

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها