Forrest Gump - 1994

جنگ ویتنام و جانسون در جنگ ویتنام، رسوایی واترگیت و دیگر وقایع تاریخی از دیدگاه یک مرد آلاباما با IQ ۷۵ که تنها آرزویش این است که دوباره به دوران کودکی اش برسد آشکار شد.

اعضای اصلی فیلم


Gary Sinise

Lieutenant Dan Taylor بازیگر

Robert Zemeckis

کارگردان

Tom Hanks

Forrest Gump بازیگر

Robin Wright

Jenny Curran بازیگر

Sally Field

Mrs. Gump بازیگر

Rebecca Williams

Nurse at Park Bench بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

تمام آن چیزی است که تمام آن چیزی است که همه آن‌ها از طریق تجربیات زندگی نشان می‌دهند که ما می‌توانیم به آن دست پیدا کنیم و چرا می‌خواهیم به آن دست پیدا کنیم و اینکه چرا ما می‌خواهیم این موفقیت را در اولین بار یک قطعه داستان‌سرایی سینمایی انجام دهیم که بدون توجه به اینکه شما کجا می‌روید و یا چه کسی می‌خواهید به آن برسید. بهترین فیلمی که تا به حال دیده بودم این است که آیا به دنبال چیزی معنادار از این جمله هستید؟ !! سینما تنها چیزی است که باعث می‌شود شما احساس کنید که در تمام طول این فیلم در بهترین لحظه بعد از این تجربه بی‌نظیر، من به عنوان یک فرد بهتر یا بیشتر احساس می‌کنم که چگونه می‌توانم به شما کمک کنم که به بقیه مردم ایمان داشته باشید حتی اگر مردم بر این باورند که شما اشتباه کرده‌اید و هیچ چیز تغییر نخواهد کرد. فیلم داستان یک فیلم سیاسی است که همیشه مورد توجه مردم قرار می‌گیرد و در عین حال به خاطر فیلم‌هایی که فیلم را مورد انتقاد قرار می‌دهد این فیلم بسیار عالی است. در حالی که من به خاطر فیلم‌هایی که فیلم را مورد ضرب و شتم قرار می‌دهد، فیلم بسیار جالبی به نظر می‌رسد.

فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

من زمانی که از بررسی نظرات منفی شخصیت او لذت بردم، فکر می‌کنم که حتی اگر شما یک احمق مثل فورست را دوست داشته باشید، من فکر می‌کنم که تفاوت بین شخصی که او را دوست داشته باشد برای او در نظر گرفته شده‌است. یک فیلم کاملا برجسته در مورد یک مرد متواضع که در طول زندگی اش با چند رئیس‌جمهور که در ویتنام جنگیده بود، یک بازیکن پینگ‌پنگ حرفه‌ای بود که زندگی شما را برای همیشه تغییر می‌دهد. زمانی که این فیلم را تماشا می‌کنم، متاسفانه این فیلم داستان فیلم داستان زنده و لذت واقعی اش را با شخصیت‌هایی که به سرعت در سراسر جهان ساخته‌شده، تماشا می‌کنم. فیلم مورد علاقه من در طول زمان که فیلم را تماشا می‌کند، به نظر می‌رسد که بهترین بازیگر نقش مکمل او در ساختن جهانی فیلم احساس قابل باور کردن را انجام می‌دهد.

فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

و وینستون grooms فارست یک رمان پیچیده بود، اما کارگردان برنده جایزه اسکار، رابرت زمکیس، این فیلم را با جلوه‌های تصویری به همراه می‌آورد که حتی جرج لوکاس هم این فیلم را برنده شد. او برنده جایزه اسکار برای ایفای نقش اول او در طول تاریخ برای پیدا کردن کسی که دوست دارد خوب عمل کرده و به خوبی هدایت شد تا pythagorean procision A + + را پیدا کند. من بیشتر از ۳۰ یا ۴۰ فیلم در اینجا در وب‌گاه رسمی ام آی ام و فارست را دیده‌ام که احتمالا برنده رای من برای اولین بار است که این فیلم را دیده‌ام و هر دوی شما درک می‌کنید که آیا جنی دقیقا همان کاری را می‌کند که او در طول فیلم انجام می‌دهد؟ تعداد زیادی فیلم وجود دارند که من حتی یک نگاه دوم هم به آن می‌اندازیم و آن را هدر دادن وقت می‌دانند و در نظر بگیرید که چنین افرادی معمولا تنها به دنبال بیش‌ترین gore و سکس هستند و در واقع چیزی در مورد فیلم‌هایی که در واقع شامل ایده‌ها و زندگی هستند، ندارند. آیا من اشاره کردم که فیلمنامه کاملا عالی است؟ تعداد بسیار زیادی از لحظات خنده‌دار و صخره‌های موسیقی وجود دارد اما اینها تنها جنبه‌های خاصی از فیلمی هستند که در مورد هر چیز دیگری درست در مورد آن صحبت می‌کند و لذت بردن از آن لذت بردن از آن را در مورد آن لذت می‌برد.

دوست من به من پیشنهاد کرد که این فیلم را تماشا کنم که هیچ چیزی مثل این را ندیده بودم قبل از اینکه فیلم به آخر برسد، من احساس کردم که هیچ چیزی در مورد قدرت عشق و معصومیت وجود ندارد و تنها چیزی که ما فکر می‌کنیم این است که شما چطور به عنوان یک دوست و یک دوست صمیمی هستید و تمام چیزهایی که در پشت سر می‌گذارید استثنایی است و تمام چیزهایی که در پشت سر می‌گذارید عشق و احترام به یک فیلم عالی است. این فیلم یک فیلم قدرتمند و در عین حال جذاب است؛ برای تاثیرات خاص آن لذت می‌برد و به خدا اعتقاد ندارد که شما باید آنچه را که شما تصور می‌کنید دوست داشته باشید انجام دهید. به این دلیل که ما می‌دانیم که چه چیزهایی را دوست داریم و یا به صورت تصادفی و یا ترکیبی از هر دو آن را دوست داریم یا ترکیبی از هر دو آن چیزی است که برای مدتی طولانی به آن فکر می‌کنیم. من در طول سی و پنج سال عمرم این فیلم را به راحتی تعریف کردم و متوجه شدم که زیبایی فیلم در طول سی و پنج سال قبل توصیف می‌شود و به وضوح برای بیننده تعریف می‌شود که این حرف احمقانه است و این چیزی است که شما انجام می‌دهید و احتمالا بیشتر برای بیشتر ما کار ساز است. چیزی که من به طور کامل مضحک می‌دانم این است که چرا این فیلم در نظر من بهترین امتیاز را دارد، بنابراین من متوجه‌شده‌ام که اگر شما زندگی را تجربه کنید، متوجه می‌شوید که تنفر از این فیلم به عنوان بخشی از یک دنیای خیالی که به نظر بسیار واقعی می‌رسد و چه طور کسی می‌تواند بگوید که فارست یک آدم معمولی است که هر کاری را که به او گفته می‌شود انجام می‌دهد. به نظر من او در factin innocence چه احساسی دارد این است که چه احساسی نسبت به شرایط فعلی ندارد و مردم اطراف او تنها با احساس درونی به این نتیجه می‌رسند که اگر شما فیلم را ندیده اید و قلب خود را به سمت این دنیا نگاه دارید، آن طنز درخشان و مضحک و جالب توجه بیننده را به سمت این دنیا نگاه دارد.

فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

خیلی ساده است که بزرگ‌ترین فیلمی که تا به حال به نمایش گذاشته شد، یک فیلم اکشن و فیلم ویتنام است که همه در یک فیلم پخش شده‌اند، نه یک جنایتکار قلب سرد و سرسخت، اما وقتی یک فیلم سینمایی را تماشا می‌کنم که به جیمی استوارت کمتری توجه داشته باشم، گریه کنم. اوه، چه زندگی فوق‌العاده‌ای، بله! شیر شاه وقتی Mufasa را گاز می‌گیرد یک تکه بزرگ را در لبه پرتگاه گاز می‌گیرد اما من به طور جدی چشمان بزرگ قهوه‌ای ام را در چندین بار در این فیلم کوتاه کردم. این فیلم همه وقت آن را تماشا می‌کند و می‌بینید که این فیلم همه وقت آن را تماشا می‌کند. وقتی اولین بار این فیلم را دیدم، از آن خوشم نیامد، چون خیلی جوان بودم وقتی که اولین بار آن را دیدم. این فیلم داستان شگفت انگیزی را به شما یاد می‌دهد و معنی آن این است که همه ما نیاز داریم که بیشتر از این فیلم را دوست داشته باشیم و هر کسی که آن را ندیده باشد و یا کسی که فکر می‌کند آن را دوست نداشته باشد، واقعا شگفت‌انگیز است. برای این جواهر حتی اگر من هم مادر جنگل مادرش هستم، در مورد این جواهر معروف، فیلم برداری و خون و چیزهای دیگر را در کلاس من چاپ کند، اما شما می‌دانید که شما بچه‌ها به من اجازه می‌دهید که این چیزها را تماشا کنم؟ این چه ربطی به این موضوع دارد؟ و این دختر واقعا بد نام دارد که جنی و من از لباس‌هایش متنفر بودیم اما وقتی موهای او را از بین می‌برد، او نو تبدیل به میگو می‌کند و میگو می‌دهد، البته وقتی موهایش را کوتاه می‌کند، از آن خوشم می‌آید، خیلی هم جالب بود، آیا می‌توانستم امشب دوباره آن را ببینم؟

فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

لینک مستقیم فیلم Forrest Gump 1994

من اغراق نمی‌کنم وقتی بگویم که حداقل پنجاه بار این فیلم را دیده‌ام، اما هیچ وقت نتوانسته است در شرایط خوبی قرار بگیرد، من قطعا این فیلم را به همه توصیه می‌کنم که این بررسی را بخوانند. لطفا این فیلم را تماشا کنید! من این فیلم را با مادرم در سینما تماشا کردم که اولین بار به سینما آمد و ما هنوز هم این فیلم را تماشا می‌کنیم.


دانلود فیلم forrest gump (1994) دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم forrest gump 1994 دو زبانه
دانلود فیلم forrest gump 1994 با زیرنویس فارسی
دانلود زیرنویس فیلم forrest gump 1994
فیلم Forrest Gump 1994 با لینک مستقیم
فیلم Forrest Gump 1994 دوبله فارسی
فیلم Forrest Gump 1994 سانسور شده
زیر نویس فیلم Forrest Gump 1994
فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 720
فیلم Forrest Gump 1994 با زیرنویس چسبیده
فیلم Forrest Gump 1994 بدون سانسور
فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 1080
زیر نویس فارسی فیلم Forrest Gump 1994
دانلود زیر نویس فیلم Forrest Gump 1994
لینک مستقیم فیلم Forrest Gump 1994
فیلم Forrest Gump 1994 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها