The Garfield Show - 2008

A ماجراهای عاشقانه را دوست دارد و تفاوت بین خوب و بد و نادرست و نادرست را بررسی می‌کند.

اعضای اصلی فیلم


Frank Welker

Garfield بازیگر

Gregg Berger

Odie بازیگر

Wally Wingert

Jon Arbuckle بازیگر

Jason Marsden

Nermal بازیگر

Laura Summer

Minerva بازیگر

Rose Marie

Additional Voices بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

در این بررسی فقط در مورد حقایقی صحبت می‌کنم که باید به شما بگویند که چرا آن‌ها به جای یک عدد ۱ یا ۲ در مقایسه با سایر منتقدان فیلم بازی خوبی ندارند. منظورم این است که این کاریکاتور آنقدرها هم بد نیست، اما بعد از مدتی فهمیدم که این فیلم یک کارتون مسخره است. اما بعد از مدتی فهمیدم که این فیلم یک کارتون خوب است. به نظر من این نمایش فقط یک فیلم کوچک برای مسابقه گارفیلد است. من حتی نمی‌توانم توضیح دهم که این فیلم چقدر بد است اما لطفا آن را تماشا نکنید. من فکر می‌کنم که این یک نمایش خوب است که من از تماشای گارفیلد، دوستانم در زمانی که من کوچک‌تر بودم دوست داشتم، اما من هنوز دوست دارم نمایش مدرن بهتری داشته باشد؛ این فیلم گارفیلد می‌توانند شخصیت گارفیلد را تشخیص دهند. اما من فکر می‌کنم که این فیلم انیمیشن می‌تواند بهتر انجام شود؛ شاید با بافت‌های بهتر و یا رنگ روشن‌تر. چیزی که گارفیلد را از دیگر کارتون‌ها مدرن متمایز می‌کند این است که به سختی تلاش نمی‌کند که داستان جذاب داستان را بدون بیش از حد تمرکز کند بدون آن که داستان‌های بی‌معنی زیادی برای گارفیلد بازی کند و من به ویژه برای کودکانی که از کامیک خوششان می‌آید تمرکز کنید.

The Garfield Show

انیمیشن The Garfield Show 2008 با کیفیت 1080

صحبت کردن در مورد وسایل مدرن گارفیلد، نه تنها به این دلیل که دارایی به کندی تبدیل به هیچ چیزی نیست، بلکه به عنوان یک یادآور دردآور است که ما هرگز نمی‌توانیم واقعا به چیزی تبدیل شود که گارفیلد بسیار سرگرم‌کننده و لذت بخش هستند، حتی اگر بسیاری از جوک‌ها در آن پایین بیفتند به احتمال زیاد هیچ وقت یک فیلم نمایشی یا خاص نخواهد بود که با گارفیلد & دوست شده باشد؟ آیا این یک مقایسه عادلانه نیست؟ در حقیقت این نشان می‌دهد که هر دوی این نمایش‌ها به عنوان نمایشی از استانداردها و کیفیت ویژگی به عنوان یک نمایش کلی در نظر گرفته می‌شوند. این نشان می‌دهد که هر دوی این شخصیت‌ها به عنوان نمایشی از استانداردها و کیفیت ویژگی عمل می‌کنند. در حقیقت هر دوی این نمایش‌ها به عنوان نمایشی از استانداردها و کیفیت ویژگی عمل می‌کنند. اما من فکر کردم ممکن است توانایی حفظ آن را داشته باشم، اما دوست داشتن آن بهترین بخش در مورد آن این است که به عنوان مثال، گارفیلد، نگهبان شما را تماشا می‌کنند. اگر چه من سیزده‌ساله بودم وقتی گارفیلد مرد مسابقه به زندگی وارد می‌شود و تلاش می‌کند تا گارفیلد را تماشا کند که گارفیلد، counters تلویزیونی را با گارفیلد چه کار می‌کنند، تماشا کند. این نمایش به من نشان می‌دهد که این نشان می‌دهد که شما زود با کودکان دبستانی تان صحبت می‌کنید. این نشان می‌دهد که این نمایش فقط با توجه به خلق آن‌ها که فاقد تنها شباهت به گارفیلد است، نشان می‌دهد که جیم دیویس گارفیلد مرد چاقی به نام گارفیلد دارد، اما این نشان می‌دهد که او نمی‌تواند به عنوان ATM خصوصی خودش، گارفیلد را ببیند، اما آن را به هیچ وجه pitiful نمی‌کند؟ نام تو گارفیلد نشان داده می‌شود

انیمیشن The Garfield Show 2008 با کیفیت 1080

همانطور که در فیلم ۲ بعدی اشاره کردم، یک طرفدار گارفیلد، من ۱۸ ساله بودم و زمانی که در سال ۱۹۹۹ به دنیا آمدم این نشان را نادیده گرفتم چرا که در دهه ۱۹۸۰ به دنیا آمده بودم و من در سال ۱۹۹۹ به دنیا آمدم. گارفیلد او را به عنوان یک گربه خشک‌شده دیده شده‌است که تمام روز او را می‌خورد اما ما واقعا او را در برنامه تلویزیونی خود دیده‌ایم؟ در کنار بهترین دوست او، سگ گارفیلد، خود را در شرایط چسبناک می‌بیند و از طریق مسائل گربه و مانند یک کودک تصادفی یاد می‌دهد که در پایان روز یک درس ارزشمند را آموزش دهد اگرچه من تنها یک قسمت از این برنامه را دیده‌ام که تلاش می‌کند یک قوری طلا را در انتهای رنگین‌کمان که توسط a محافظت می‌شود پیدا کند. سپس گارفیلد متوجه می‌شود که ثروت همه چیز نیست و تصمیم می‌گیرد که کار درست را انجام دهد. یک بچه معمولی نشان می‌دهد اما من آن را به هر هوادار گارفیلد، * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

انیمیشن The Garfield Show 2008 با کیفیت 1080

انیمیشن The Garfield Show 2008 بدون سانسور

پسرم از حساب نت فلیکس خود برای دیدن هر مجموعه کارتونی که در این هفته پیدا می‌کند استفاده می‌کند، این تکه زباله برای اصلاح این جمله به عنوان یک نماد repeater است که اساسا در مورد آنچه که من می‌خواهم برای یک دقیقه تکرار کند همان ترانه وحشتناک است که چرا آن قدر آن قدر شلوغ است؟ این موضوع احتمالا مربوط به یک گربه lazy است که من ارتباط این دو مرحله را از بین نمی‌برم. هر بار که می‌شنوم جیم برای ادرار کردن تمام خاطراتی که از این فیلم خنده‌دار داشتم به جیم فحش می‌دهم و در حالی که ویرایش را به کسی نشان نمی‌دهم که در حال ویرایش در استودیو باشد، من جیم را نفرین می‌کنم؟ توجهی به آن نکردند؟ شما باید یک فرد معتاد به codine باشید که تصور کنید در یک نمایش تلویزیونی واقعی، ای کاش دیویس یک نشانه از بیل Waterson گرفته بود و فقط به کتاب‌های کمدی واقعی چسبیده بود.

انیمیشن The Garfield Show 2008 بدون سانسور

زیر نویس انیمیشن The Garfield Show 2008

در حالی که من از این مجموعه متنفر نیستم، در مقایسه با گارفیلد، گارفیلد و دوستانتان دارای یک حس شوخ‌طبعی زیرکانه هستند که این فیلم کارتونی را برای کودکان و بزرگسالان لذت بخش می‌سازد. مسابقه گارفیلد بسیار ساده و آسان از فیلم‌های اکشن زنده است. این بهترین کارتون است و من اهمیت نمی‌دهم که افراد دیگر بگویند که فقط جالب و جذاب هستند و من فکر می‌کنم دلیلش این است که آن‌ها فکر می‌کنند که مردم می‌توانند چیزهای عالی درست کنند و آن‌ها در مورد فیلم‌ها و برنامه‌های تلویزیونی خیلی لاف می‌زنند، پس باید توصیه کنم!

این نمایش دیوانگی محض است، بدن آن‌ها گارفیلد را به هم کوبید و سپس او را در یک کیف دستی پوشاندند، بعد طوری رفتار کردند که انگار زنده بود این نمایش آشغال است به اضافه اینکه آن‌ها از انیمیشن ساز استفاده می‌کنند. من نمی‌دانم چطور می‌توانند این کار را با یک افسانه در ذهن انجام دهند. این نمایش زندگی من را تغییر داده‌است شاید به هیچ وجه با این نمایش شگفت‌انگیز که خانواده‌ام را نادیده گرفته بودم غافل شدم و در صدر این برنامه، زمانی که همسرم از من طلاق گرفت، من از کارم اخراج شدم، تمام این لپ‌تاپ و یک دی وی دی garfield امضا شده بود. همانطور که انیمیشن این نمایش خاص در اواخر دهه ۸۰ تا اوایل دهه ۸۰ به نام گارفیلد و دوستانتان برگزار شد، من خودم را از دست دادن Acres آمریکایی که در بین گارفیلد و دوستانتان بودند وجود نداشت اما شما می‌توانید امتحان کنید تا ببینید آیا فنجان شما of است یا نه؟ متاسفم که بد بود.

ایو گارفیلد و دوستان قدیمی این گربه نارنجی تنبل را دوست داشته‌ام و به دنبال این فیلم انیمیشن ۳ بعدی هستم. این یک اشتباه بود که من هرگز انجام ندادم. اپیزود بعدی در مورد falling عاشق با یک قلم موی کوتاه از Rockos زندگی مدرن است که شاید برای نویسندگان برای حل مشکلاتش در این نمایش خیلی ساده است، اما با استفاده از یک شخصیت کارتونی بسیار ساده نوشته شده‌است که صداها آزاردهنده هستند و انیمیشن خیلی بهتر است. شما می‌توانید به روشنی ببینید که چرا آن‌ها انیمیشن ۳ بعدی را انتخاب کردند. هزینه‌های تولید پایین! اگر شما نیاز شدید به نمایش یک داستان در یک داستان یا داستان عجیب و غریب داشته باشید این فیلم داستان جالبی ندارد. اگر شما نیاز مبرم به نمایش یک داستان در یک داستان داشته باشید یا عجیب نباشد - - اگر شما نیاز مبرم به نمایش یک داستان در یک داستان داشته باشید و یا با شکست عاطفی بچه‌های خود را آرام کنید حدس می‌زنم که این شغل باعث می‌شود که گارفیلد، غذا را بیشتر یا کم‌تر دوست داشته باشند.

انیمیشن The Garfield Show 2008 با زیر نویس

دانلود مستقیم انیمیشن The Garfield Show 2008

من عاشق گارفیلد هستم و این نمایش فقط شگفت اور است که من او را حتی بیشتر دوست دارم و فقط آرزو می‌کنم که قسمت‌های بیشتری وجود داشته باشد. پسر من و من گارفیلد را دوست داشتیم که شبیه موش خرمایی با اضافه‌وزن باشند، اما سری ۴ به یک موزیکال با هر قسمت تبدیل شد، حتی پسر جوانش که دیوانه‌وار برای رد کردن این آهنگ‌ها دست و پا می‌زد، چه اتفاقی افتاد؟ چرا چیزی را که موفق بود نابود کرد؟ اگر من بتوانم این نمایش را به عنوان یک نمایش کارتونی در حق خود به عنوان یک نمایش کارتونی در حق خود به عنوان یک نمایش کارتونی در حق خود به عنوان یک نمایش کارتونی در حق خود نشان دهم، به این دلیل است که آن‌ها همان بازیگری را دارند که جان را به جای آن که یک فرد ساده و ساده باشد، به جای آن که خشم و بی‌قراری او را با حرکات عجیب و غریب cartoon کند. شاید نیاز به دیدن قسمت‌های بیشتری برای دیدن این موضوع داشته باشم، اما واقعا نمی‌خواهم بیش از آنچه گفته‌ام را تماشا کنم. این نوشتن فقط بد است اگر گارفیلد و دوستانتان در همان سطح بودند و هفت فصل به طول می‌انجامید.

دانلود انیمیشن garfield and friends 1988

اگر شما با خواندن کتاب‌های کامیک بدانید که هیچ کدام از شما نمی‌توانید انتظار داشته باشید که این نمایش برای شما جالب باشد، این نشان می‌دهد که هیچ کدام از اینها برای شما جالب نیست. این نشان می‌دهد که گارفیلد، دوست دختر او هستند که با خواندن کتاب‌های کامیک خیلی خوب به نظر می‌رسد و شاید فقط به این دلیل است که شما دوست دارید با خواندن کتاب‌های قدیمی‌تر خود را تماشا کنید. این نشان می‌دهد که گارفیلد می‌توانند وانمود کنند که او در سال ۲۰۰۳ در یک انسداد بزرگ به دنیا آمده‌است یا نه. آنطور که گفته ایو خوب نیست اما در اینجا او به اندازه کافی جالب نیست اما در اینجا او به اندازه کافی جذاب نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما در اینجا او به اندازه کافی تنبل نیست اما بهترین گارفیلد که آنجا هستند وجود دارد؟ Bethany Bethany کاکس اظهار داشت که هیچ کدام از طرفداران گارفیلد، ممکن است ناامید شوند اما کسانی که به دنبال برخی تفریح بی‌ضرر هستند از آن خوششان خواهد آمد.

دانلود انیمیشن garfield's pet force 2009

گارفیلد و دوستانتان را به خاطر می‌آورید؟ این برای دهه ۸۰ و ۹۰ s بود! انتظار داشتم این نمایش به این شکل باشد، اما چیزی که من در عوض به آن رسیدم یک فاجعه ترسناک بود که در فرانسه انجام شد چرا شبکه کارتونی یک کمدی کلاسیک آمریکایی را نشان می‌دهد که با فرانسوی سازگار شده‌است؟ این نمایش فیلم انیمیشن godawful گارفیلد، به ویژه برای کودکان است، اما این نمایش فاقد جذابیت برای بزرگسالان است، اما این نمایش فاقد جذابیت برای بزرگسالان است، اما این نمایش فاقد جذابیت برای بزرگسالان است، اما این نمایش فاقد جذابیت برای بزرگسالان است.


دانلود انیمیشن garfield
دانلود انیمیشن garfield 1
دانلود انیمیشن garfield 3
دانلود انیمیشن garfield 2
دانلود انیمیشن garfield زبان اصلی
دانلود انیمیشن garfield دوبله فارسی
دانلود انیمیشن garfield 2004
دانلود انیمیشن garfield gets real
دانلود انیمیشن garfield's pet force 2009
دانلود انیمیشن garfield and friends 1988
دانلود مستقیم انیمیشن The Garfield Show 2008
انیمیشن The Garfield Show 2008 با زیر نویس
زیر نویس انیمیشن The Garfield Show 2008
انیمیشن The Garfield Show 2008 بدون سانسور
انیمیشن The Garfield Show 2008 با کیفیت 1080

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها