Garfield's Pet Force - 2009

دانلود انیمیشن Garfield's Pet Force 2009

snacking در حال مبارزه با موجودات فضایی است که در یک روز کار می‌کند؛ همه در یک روز برای گارفیلد کار می‌کند! یک دقیقه گارفیلد و دوستانش دارن یه پارتی دارن که بعد از ظهر روز next دارن با یه بیگانه شیطانی و ارتشی از زامبی‌ها نامزد می شن.

اعضای اصلی فیلم


Frank Welker

Garfield بازیگر

Cathy Cavadini

Additional Voices بازیگر

Fred Tatasciore

Billy بازیگر

Gregg Berger

Odie بازیگر

Wally Wingert

Jon بازیگر

Audrey Wasilewski

Arlene بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Garfield's Pet Force 2009 با زیر نویس

اولین فیلم باب Petersons اولین فیلم فاکس قرن بیستم او بود. از بین همه فیلم‌های انیمیشن ۳ بعدی گارفیلد، من فکر می‌کنم که این فیلم مورد علاقه من است وقتی که جوان‌تر بودم - یک طرفدار بزرگ فیلم قهرمانان بودم و همچنین فیلم گارفیلد را دوست داشتم تا این فیلم را تماشا کنم که این فیلم شما را در مورد ابر قهرمانان نشان می‌دهد و چه مسئولیت دیگری غیر از پوشیدن capes و tights دارد. وقتی که فیلم زنده و عجیب به نظر می‌رسد اما بیشتر از آن چیزی که ممکن است به نظر برسد این است که به نظر می‌رسد که این فیلم حتی بدتر از آن چیزی است که ممکن است به نظر برسد اما بیشتر از آن چیزی که ممکن است به نظر برسد این است که نگاه کردن به چیزهایی مثل بادام‌زمینی یا سسمی استریت در هر شکلی که به نظر می‌رسد بسیار بدتر از آن است که این فیلم به عنوان یک سوپر قهرمان ساخته شده‌است. این فیلم فقط خنده‌دار نیست و حس کمی در جهان ایجاد می‌کند که باعث می‌شود اگر شما هنوز در گارفیلد هستید، اما من فقط می‌خواهم از آن اجتناب کنم. ۱۲

دانلود زیر نویس انیمیشن Garfield's Pet Force 2009

اما بیشتر مردم روس و روس ادعا کردند که از این فیلم برای Avengers Endgame ۲۰۱۹ الهام‌گرفته اند. این آخرین گارفیلد است که مستقیما به flim ویدئویی منتقل می‌شود. اگر جان Carpenters آن چیز به عنوان یک فیلم بچه‌ها ساخته‌شده، این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند این است که این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. این فیلم داستان جالبی است که در مورد این فیلم بازی می‌کند. اینجا برای هر کسی مثل Boohbah چیزی نیست جز این که حداقل یک جلوه‌های تصویری روان گردان برای زنده نگه داشتن آن دارد. این فیلم یک فیلم سه‌بعدی است که شما می‌توانید از آن لذت ببرید. این فیلم داستان جالبی است که شما می‌توانید از آن لذت ببرید. من فکر می‌کنم شما و کودکانتان از این فیلم فوق‌العاده لذت خواهید برد. من فکر می‌کنم این فیلم یک فیلم خانوادگی عالی است که شما می‌توانید آن را دوست داشته باشید. من فکر می‌کنم این فیلم یک فیلم خانوادگی عالی است که شما می‌توانید آن را دوست داشته باشید. من فکر می‌کنم شما دوست دارید این فیلم سه‌بعدی را دوست داشته باشید.

زیر نویس فارسی انیمیشن Garfield's Pet Force 2009

این قیمت هیچ چیز خاصی برای تماشای فیلم انیمیشن ۳ بعدی ندارد، بنابراین نیازی به گفتن چیزی بیشتر از آن چیزی نیست که به غلط انتظار داشته باشم این است که به اشتباه از تماشای فیلم برداری فیلم برداری فیلم انیمیشن که در هر دو فیلم بازی می‌کند لذت ببرم. چرا ما همه این فکر را تحمل می‌کردیم اگر یکی از ما پیاده می‌شد و امیدوار بود که در هر زمان دیگری بهتر شود، در نتیجه ما یک مشت احمق به جز پدرم که خوشبختانه به خواب رفت بودیم.


انیمیشن Garfield's Pet Force 2009 دوبله فارسی
انیمیشن Garfield's Pet Force 2009 با کیفیت 1080
انیمیشن Garfield's Pet Force 2009 با کیفیت 720
زیر نویس انیمیشن Garfield's Pet Force 2009
زیر نویس فارسی انیمیشن Garfield's Pet Force 2009
دانلود زیر نویس انیمیشن Garfield's Pet Force 2009
انیمیشن Garfield's Pet Force 2009 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها