Go West: A Lucky Luke Adventure - 2007

دانلود انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007

The به نیویورک گریخته بودند و غنایم انباشته خود را در گاری‌های مسی و پی‌یر & apos، گروهی از مهاجران ساده و ساده اروپایی که به سادگی زمین‌هایی را در کالیفرنیا خریده بودند، از Crook که یک بند از آن‌ها را وارد کرده بودند، پنهان کرده بودند.

اعضای اصلی فیلم


Lambert Wilson

Lucky Luke بازیگر

Clovis Cornillac

Joe Dalton بازیگر

François Morel

Rantanplan بازیگر

Bernard Alane

Averell Dalton بازیگر

Edgar Givry

Crook بازیگر

Michael Lonsdale

Bartleby بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس انیمیشن Go West: A Lucky Luke Adventure 2007

این رمان براساس رمان گرافیکی لوک Caravane در سال ۱۹۶۴ میلادی توسط موریس و Goscinny نوشته شده‌است. این فیلم شروع خوبی را شروع می‌کند وقتی برادران دالتون از محاکمه خود در نیویورک فرار می‌کنند یک‌بار دیگر هیچ تهدیدی برای قهرمان ما نیست چون همه افراد شرور یا احمق هستند تا هر خطری را ایجاد کنند یا بر روی آن‌ها آتش بزنند. !! برخی از آثار رن و Stimpy مانند پس‌زمینه‌های بسیار غنی و پر از جزئیات هستند و این باید بهترین دست انیمیشن در دهه گذشته باشد. بنابراین اگر شما عاشق انیمیشن ۲ بعدی کلاسیک باشید، این فیلم فقط یک ساعت و نیمی از طنز را نشان می‌دهد و آن هم همین است. در این فیلم که به نظر می‌رسد تنها به خاطر آزار و اذیت و آزار و اذیت حیوانات است، اما در غیر این صورت هیچ نقش مهمی در فیلم بازی کردن ندارد، اما در غیر این صورت هیچ نقش مهمی در فیلم بازی کردن ندارد. اما در غیر این صورت به نظر می‌رسد که او تنها برای خراب کردن سفر خود به کالیفرنیا کمک می‌کند. اما در غیر این صورت، این فیلم به معنای واقعی بودنش نیست. او حتی از اسب خود برای بازگشت از کالیفرنیا به نیویورک استفاده نمی‌کند. دو نسخه فرانسوی برای این فیلم نسخه اصلی فرانسه و یک نسخه ویژه کانادایی فرانسوی برای طرفداران کبک به کار رفتند. این نسخه از نسخه کبک به عنوان صدای برادران خوش‌شانس لوک و humorist Belles Oreilles به عنوان صدای برادران دالتون و برخی از منابع کبک در فیلمنامه گنجانده شده‌است.

دانلود زیر نویس انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007

انیمیشن Go West: A Lucky Luke Adventure 2007 با لینک مستقیم

این فیلم داستان یک گروه از دزدان را که در سن ۸۰ سالگی به کمک لوک اونیل به ساحل غربی آمریکا مهاجرت کردند و به دلیل آن که ممکن است برای رسیدن به محل زندگی خود به آن‌ها کمک کند، نشان می‌دهد. این داستان نشان می‌دهد که افراد شرور و بی‌عیب و نقص، با توجه به اینکه آیا ممکن است آن‌ها واقعا به سبک سبکی و روایی به دست آورند، به طور قطع رابطه خود را با همتایان Lucky خود به دست آورند و این نشان می‌دهد که چرا آن‌ها می‌توانند به طور کامل در مقابل همتایان انیمیشن ۳ بعدی خود بایستند و برای هر دو کودک و بزرگسالان مناسب باشند.

سوسک‌ها از Oggy و les در انگلیسی Oggy و the یک cameo می‌سازند که در آن روشی برای بیرون راندن گربه با سوسک pesky و موفقیت در فرانسه و خارج از کشور وجود دارد. فیلم واقعا جالب و جذابی است که نسخه تلویزیونی ماجراهای جدید of لوک را به نمایش تئاتر در تمام سنین و ترجمه فوق‌العاده بسیاری از آثار بزرگ موریس Luke معروف به موریس De (موریس Disney)معروف به موریس European (موریس Disney)مشهور است که هرگز وجود ندارد.


دانلود مستقیم انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 دوبله فارسی
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 با کیفیت 1080
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 با کیفیت 480
زیر نویس انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 با زیر نویس
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فارسی انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007
انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007 با لینک مستقیم
دانلود زیر نویس انیمیشن Tous à l'Ouest: Une aventure de Lucky Luke 2007

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها