Good Bye Lenin! - 2003

در سال ۱۹۹۰ برای محافظت از مادر شکننده خود پس از یک شوک مهلک، مرد جوان باید او را از یادگیری این که کشور محبوب او در آلمان شرقی ناپدید شده‌است، حفظ کند.

اعضای اصلی فیلم


Daniel Brühl

Alex بازیگر

Katrin Saß

Mutter بازیگر

Chulpan Khamatova

Lara بازیگر

Florian Lukas

Denis بازیگر

Maria Simon

Ariane بازیگر

Alexander Beyer

Rainer بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم goodbye christopher robin

با لنین خدا نگهدار! بهترین فیلمی است که در این سال‌ها دیده‌ام که فیلمنامه cast عالی هستند و برخی از صحنه‌ها واقعا شما را تکان می‌دهند، به خصوص اگر شما شخصا تجربه سقوط سیستم را در خیابان به یاد داشته باشید و مجسمه لنین را که توسط یک هلیکوپتر اجرا می‌شود را ببیند؟ وقتی لنین بزرگ صورتش را برگرداند و التماس کنان به او دست کشید گویی می‌خواست به او کمک کند: چه پیدا کنم! من نمی‌گویم که این فیلم نه با اولین و تنها فضانورد آلمانی که به عنوان راننده تاکسی پست با تلاش برای فروش همبرگر فروشی که در حال تغییر در سینما است و در فیلم خود من این فیلم را ناراحت کرده و تحریک می‌کند این فیلم را به کسی توصیه می‌کنم که به جز جناح راست هسته‌ای سرسخت این فیلم را به کسی توصیه کند.

دانلود فیلم goodbye christopher robin

دانلود فیلم good bye to all that

بنابراین بسیاری از منتقدان در اینجا این فیلم را با توجه به اینکه جالب است لمس کرد و چند بار دیگر آن را دو بار بعد از سقوط دیوار دیدم، او گریه کرد و بعد از آن ما واقعا کمی در مورد این دوره از تاریخ صحبت کردیم. بنابراین اگر شما دوست داشته باشید کمی از تاریخ را به سر بچه‌هایتان برسانید بدون اینکه کودک متوجه شود که او واقعا یک درس تاریخی دارد که به شدت توصیه می‌شود. هر دو غمگین و خنده‌دار به طور کامل در این کمدی تاریک روشن با هم مخلوط می‌شوند که من به نوعی غمگین هستم اما هرگز به هیچ وجه علاقه‌مند به تاریخ نیستم و حتی اگر این موضوع در مورد یک داستان احساسی باشد، من باید چیزی از آنچه که فکر می‌کنم در ایجاد حس خوب و ارائه قابل باور باشد، بیان کنم؟ این فیلم طرفدار غرب است؟ نه به خاطر علاقه من به این موضوع که این داستان یک داستان احساسی است و نه به دلیل علاقه من به این مناظر، به دلیل علاقه من به این موضوع، این داستان یک داستان احساسی است نه به این دلیل که فکر می‌کردم این چیزها واقعا در حال گرفتن هستند. شاید نه اما هنوز به گونه‌ای که برخی از ایده‌ها هرگز به کار نمی‌روند، آنچنان که دیگران به طور طبیعی برای آن لازم بودند تا عمق احساساتی و احساسی برخی فیلم‌ها را داشته باشد، اما به نوعی مثل این که یک‌بار به شما برخورد کند و دیگر نمی‌تواند مثل دفعه بعد باشد نه با خداحافظ لنین! چرا این فقط یک سفر عاطفی نیست، بلکه یک قطعه فوق‌العاده سرگرم‌کننده از فیلم خداحافظ لنین نزدیک است به یک شاهکار شگفت‌انگیز، این یک شاهکار است؟ خوب، نه، اما من هنوز نمی‌توانم چیزی پیدا کنم که به این فیلم زنگ بزند و بعد شما خواهید دید که دوباره ۸۱۰ نفر خواهید دید.

دانلود فیلم goodbye lenin زبان اصلی

یکی از بهترین فیلم‌های سرگرم‌کننده و سرگرم‌کننده این فیلم داستان اصلی فیلم است که مادر و دوستش یک تکه از فیلم‌های خبری را برای من بازگو می‌کنند. این فیلم یکی از جالب‌ترین فیلمی است که برای من پخش شده‌است. این فیلم داستان اصلی فیلم است وقتی که پسر و دوستش یک تکه از فیلم‌های خبری هستند که می‌خواهند به مادر محتضر مراجعه کنند، انگار که were غربی سعی دارند از دیوار به برلین شرقی فرار کنند. وقتی که آن‌ها بعدا خاکستر او را در خانه‌ای ساختند که با راکت ساخته‌شده، من در دهه ۱۹۷۰ در انتقاد از آلمان شرقی سابق قرار گرفتم و این خوب بود که من در دهه ۱۹۷۰ از the دوباره بازدید کردم. آلمان شرقی که من دیدم، این فیلم را به همه توصیه می‌کنم و به شدت این فیلم را به کسی توصیه می‌کنم.

دانلود فیلم goodbye lenin با زیرنویس فارسی چسبیده

این فیلم داستان جالبی است و من فکر می‌کنم که شاید برای همیشه در اروپا ناپدید شود اما به نظر می‌رسد که سقوط کمونیسم در تمام طول ماه‌ها از بین رفته‌است اما جاه‌طلبی فردی آن‌ها آن‌ها را از انجام کاری در مورد این موضوع که صنعت فیلم اروپا در حال حرکت است و برای see مردم در سطح هنری و سیاسی ۸۱۰ مورد توجه قرار می‌دهد.

دانلود فیلم goodbye lenin بدون سانسور

بدرود، لنین! یک فیلم آلمانی شگفت‌انگیز است که به دلایل مبهم از نامزد شدن بهترین فیلم خارجی در اسکار اخیر محروم شده‌است، اما من آن را یکی از بهترین فیلم‌هایی می‌دانم که امسال خداحافظ لنین را دیده‌ام! این فیلم کمدی سیاه سرگرم‌کننده و غیر واقعی است که در تمام طول ماه‌های انقلاب و سقوط رژیم کمونیستی سعی می‌کند او را متقاعد کند که کمونیسم در شرق برلین هنوز هم زنده است. هر دو سرگرم‌کننده و مهم هستند، فیلمی که من به همه توصیه می‌کنم از سینمای اروپایی نمی‌ترسند؛ حتی با وجود اینکه این فیلم ممکن است با پاداش دادن به زمان خود مشکل باشد. کمونیسم در بسیاری از کشورهای کمونیست اتحاد جماهیر شوروی به عنوان اولین انسان و اولین زن در واقع در بسیاری از کشورهای کمونیست اتحاد جماهیر شوروی سابق و یا هر زمانی قبل یا بعد از اینکه the بسیار قوی تری برای درک این فیلم وجود دارد این است که این فیلم می‌تواند کمک کند تا این فیلم را با یک ذهن باز نگاه کند، چرا که این یک جواهر است

دانلود فیلم goodbye lenin بدون سانسور

اما این فیلم به سیاست اجازه می‌دهد تا در حاشیه باقی بماند این فیلم درباره عشق و احترام است. این فیلم داستان عشق و احترام به پسر برای مادرش، عشق و احترام به قدری عمیق است که او سعی دارد این واقعیت را پنهان کند که دیوار سقوط کرده و آلمان دوباره به او ملحق شده‌است! در پایان فیلم به بررسی رابطه رو به رشد بین شرق و غرب می‌پردازد؛ در حالی که هر کدام سعی می‌کنند رابطه رو بین شرق و غرب را توضیح دهند، در حالی که الکس برای حفاظت از مادر خود هر کاری انجام می‌دهد، در حالی که الکس برای حفاظت از مادر خود هر کاری انجام می‌دهد. وقتی پدر در یک سفر کاری به سر می‌برد و بعد مادر بیدار می‌شود، او به راحتی می‌تواند او را بکشد و ممکن است به زودی بمیرد و یک فراری به راحتی می‌تواند او را بکشد، بنابراین آن‌ها تصمیم می‌گیرند که سقوط ملت خود را از او مخفی کنند و به همین دلیل تصمیم بگیرند که این تظاهر جنون‌آمیز را مخفی نگه دارند؟ من به شما نمی‌گویم که این فیلم چه چیزی جالب است، اما در عین حال به سختی می توان گفت که این فیلم کمدی بسیار خلاقانه است اما در عین حال بسیار غم‌انگیز است. به نظر من این فیلم کمی بیش از حد پیچیده است و این فیلم کمی از punch اش را از دست می‌دهد، اما همانطور که گفتم این یک شکایت بسیار کوچک است.

یکی از بهترین داستان‌های مادر در the برای پس‌انداز مادرت چقدر است؟ چه قدر مادرت را دوست داری؟ این فیلم داستان فیلم خوبی به کارگردانی ولفگانگ Becker در سال ۱۹۸۹ و با توجه به این واقعیت است که این فیلم داستان فیلم خوبی برای شخصیت مادری اش بوده‌است. این فیلم داستان فیلم سازی برای بسیاری از فیلم‌هایی است که در سال ۱۹۸۹ میلادی ساخته شد. این فیلم داستان فیلم خوبی برای شخصیت مادری اش بوده‌است. این فیلم نشان می‌دهد که پدر و دخترش در حال حاضر تنها چند هفته قبل از اینکه این فیلم را به عنوان مادر خود در نظر داشته باشد، به او یاد می‌دهد که چگونه به مادرش کمک می‌کند تا او را از تغییرات در فرهنگ خود محروم کند، اما به نظر می‌رسد که این فیلم در حال اختراع یک سیستم سوسیالیسم است که به نظر می‌رسد او در تلاش برای تسلی دادن مادرش به او، دنیای او را به چیزی تبدیل کرده‌است که دنیای او را به چیزی تبدیل کرده‌است.

دانلود فیلم goodbye lenin بدون سانسور
دانلود فیلم good bye lenin 2003
دانلود زیرنویس فیلم good.bye.lenin.2003
دانلود زیرنویس فارسی فیلم good bye lenin 2003
دانلود فیلم good bye lenin
دانلود فیلم good by lenin
دانلود زیرنویس فیلم good bye lenin
دانلود فیلم goodbye lenin با زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم goodbye lenin دوبله فارسی
دانلود فیلم goodbye lenin بدون سانسور
دانلود فیلم goodbye lenin با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم goodbye lenin زبان اصلی
دانلود فیلم goodbye
دانلود فیلم good bye to all that
دانلود فیلم goodbye christopher robin

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها