Hacksaw Ridge - 2016

سرباز آمریکایی جنگ جهانی دوم، Medic Desmond، که در طول نبرد اوکیناوا از کشتن مردم امتناع کرد و اولین مرد تاریخ آمریکا شد که مدال افتخار را بدون شلیک گلوله دریافت کرد.

اعضای اصلی فیلم


Teresa Palmer

Dorothy Schutte بازیگر

Hugo Weaving

Tom Doss بازیگر

Mel Gibson

کارگردان

Andrew Garfield

Desmond Doss بازیگر

Sam Worthington

Captain Glover بازیگر

Luke Bracey

Smitty Ryker بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

فیلم داستان جنگ در اوکیناوا از نقطه‌نظر سربازان مسلح و افسران و درجه‌داران آن‌ها گاهی اوقات به طور خلاصه حذف شده‌است. منظورم این است که چرا ما این فیلم را تماشا می‌کنیم؟ چرا هیچ کدام از آن‌ها به چیزی اطلاع می‌دهند که باید در مورد اخلاق یا ایمان قهرمان ما بدانند؟ همه چیز مثل یک سخنرانی TED در TED احساس می‌شود که داستان heartwarming موفقیت را بیان می‌کند، یا اگر یک موعظه با داستان عالی را ترجیح می‌دهید، اما این چیز به شما می‌گوید که این چیز چندین بار به شما می‌گوید که شما چه فکر می‌کنید بعد از یک بازی ویدیویی برای مدتی از بین می‌رود. این فیلم داستان تعهد را به خدا نشان می‌دهد، اما او حق ندارد در خانه بماند و در غیر این صورت او حق ندارد در خانه بماند. در غیر این صورت او حق ندارد در خانه بماند. در غیر این صورت او حق ندارد در خانه بماند. در غیر این صورت او احساس شرم می‌کرد. من review را با گفتن این جمله شروع می‌کنم که به تاریخ و حوادثی که در سال WW۲ رخ داده‌است توجه می‌کنم و من بیش‌ترین احترام را برای کسانی که زندگی خود را به نمایش می‌گذارند به شما می‌گویم. اوه، بله، اما مرد اوه، این مشکل اصلی من بود که بازیگران تظاهر به شوخی می‌کردند و تمام فیلم به شکل یک شوخی مسخره درآمده بود. حالا بیاید در این مورد احمق بازی کنیم و زندگی او را در حال بررسی ارتش ناراحت کنیم! ! ولی هی، اون باورها رو دریافت میکنه یک کتاب بزرگ، نه احساسی، نه هیچ احساسی، نه هیچ احساسی، نه هیچ احساسی، نه هیچ احساسی، نه هیچ احساسی، نه چیزی از این فیلم که او با افراد ارتش در سربازخانه Why که در آن هنگام ملاقات با افراد قشون را در آن هنگام که لخت و برهنه است در نظر بگیرید. چرا؟ چون مردم هدف از این موضوع خوششون میاد؟ دخترهای کوچک نمیتونن یه فیلم نگاه کنن که آدمای لخت و لخت توش نیستن؟ من فقط میتونم تصور کنم اونایی که اون صحنه مزخرف رو ساختن! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! !! ما یک شخصیت احمقانه را به او معرفی خواهیم کرد که لخت و برهنه در سربازخانه است، اما چرا؟ مهم نیست، اما به این ترتیب ما تماشاگران را راضی خواهیم کرد که او را لخت و برهنه بیرون خانه سربازخانه check و او را مجبور خواهیم ساخت که در حین ورزش لخت شود و او مجبور خواهد شد در حین ورزش لخت شود، ها! جایی که ژاپنی‌ها با یک اشاره به ژاپنی‌ها در یک نقطه از آن به عنوان سپر استفاده می‌کنند تا از آن به عنوان سپر استفاده کنند و از میدان جنگ برای کشتن ۲۰ WTF ژاپنی استفاده کنند؟ در این لحظه من خنده‌ام گرفت و باورم نمی‌شد که این مل چه قدر پیر شده که وقتی دکتر زخمی شد و dodds پلاسما به او بدهد، دکتر می‌گوید نه به آن مرد دیگر که من نمی‌دانم! و بعد از چند دقیقه، صحنه‌ای که dodds از where می پرسه می پرسه، می بینه.

Hacksaw Ridge

من به اندازه کافی خوش‌شانس بودم که یک نمایش پیشرفته از HACKSAW ridge در هالیوود را تماشا کنم. این فیلم داستان شما را به عنوان یک وطن‌پرست واقعی توصیف می‌کند. این فیلم داستان شما را به عنوان یک وطن‌پرست واقعی توصیف می‌کند. این فیلم داستان شما را به عنوان یک آرمان واقعی توصیف می‌کند. ما همه می‌دانستیم که سربازان برای یک دلیل دیگر می‌جنگند و این نفرت از جنگ جهانی است؛ حتی در میان سربازان. این فیلم به قلب و روح من رسید که توانایی فوق‌العاده‌ای دارد وقتی که فیلم وحشتناک جنگ را که من از نظر احساسی به اندازه ۵ دقیقه بعد از پایان فیلم داستان مرد باور نکردنی ای را در بهترین راه ممکن برای من تعریف کرد. این داستان مرد باور نکردنی را در مورد نوع بشر و هدف ما دوست داشت که این فیلم را دوست داشته باشد! !! بعد از خواندن نظرات مثبت بسیاری در اینجا و جاه‌ای دیگر، من مشتاق دیدن این موضوع بودم اما با شگفتی دیدم که این فیلم یکی از the فیلم‌ها است که تا به حال در نیمه اول سینمای هالیوود را دیده‌ام و نیمه دوم شامل برنامه احمقانه ترین اقدام جنگی است که تا کنون از کمدی کنار گذاشته شده‌است. من واقعا هیچ اطلاعی ندارم که چطور مردم می‌توانند این فاجعه را به شدت کاهش دهند!

دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی سانسور شده

یکی دیگر از فیلم‌های جنگ جهانی دوم، اما در عوض روز دی و جنگ دون کرک، نبرد اوکیناوا در ژاپن که به معنی شاخه جدید ارتش است و نه شخصیت او را تغییر داد، اما این فیلم نشان می‌دهد که چطور این فیلم داستان of را توصیف کرد و قلب او برای نجات دیگران که شما باید به آن‌ها احترام بگذارید نه تنها یک تجربه یادگیری است بلکه تجربه یادگیری است. به خاطر این واقعیت که او به عنوان یک پزشک در طول جنگ اوکیناوا در جنگ جهانی دوم به عنوان یک پزشک خوب عمل می‌کند، اما هیچ شکی نیست که او کارگردان خوبی است و برای اینکه به عنوان یک پزشک در طول نبرد اوکیناوا در جنگ جهانی دوم به عنوان یک پزشک عمل کند، نشان می‌دهد که او به عنوان مرد عنکبوتی با شانسی برای بازی کردن به عنوان یک قهرمان واقعی زندگی می‌کند. ۱۰ سال از زمان آخرین تلاش او برای تولید یک شخصیت که به طور خودکار باعث ایجاد تعادل عاطفی برای شخصیت ما می‌شود، به طور خودکار سعی می‌کند تا در تلاش خود موفق شود و سپس برخی از بهترین عملکرد خود را برای شخصیت ما ایجاد کند. این فیلم به طور خودکار باعث تقویت روح شما می‌شود.

داستان شگفت انگیزی از بهترین فیلم‌هایی است که در سال‌های اخیر دیده‌ام. به عنوان فردی از سیدنی استرالیا من به این موضوع افتخار می‌کنم که با استفاده از مدل هالیوود، مجموعه زیادی از فیلم‌ها وجود داشته باشد، اما با استفاده از ساختمان‌های واقعی، این فیلم بسیار جذاب است.

دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی سانسور شده

این فیلم به عنوان یک مسیحی مومنی است که در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان یک مسیحی مومنی رخ می‌دهد که در آن به عنوان یک مسیحی مومنی رخ می‌دهد. این فیلم داستان زندگی واقعی اش را به تصویر می‌کشد. این فیلم همراه با داستان شگفت‌انگیز زندگی در اوکیناوا پا به عرصه زندگی می‌گذارد. این فیلم داستان شگفت‌انگیز ایست که او در بسیاری از صحنه‌ها به تصویر می‌کشد و این فیلم واقعا کار فوق‌العاده‌ای را در پیش دارد.

دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی سانسور شده

دانلود فیلم hacksaw ridge زیرنویس چسبیده

این یک نمایش فوق‌العاده از شهامت بسیار در مواجهه با بدبختی یکی از قوی‌ترین فیلم‌ها است که تا به حال دیده‌ایم که پدرم یک سرباز نیروی دریایی اوکیناوا بود و من شخصا واقعا از این تحقیق که در آن فیلم داستان وحشتناک جنگ را تجربه کرده بودم قدردانی کردم اما هنوز از توصیف صحنه‌های وحشتناک جنگ لذت بردم. این فیلم داستان مستندی است که به طور متقاعد کننده‌ای به عنوان یکی از the قهرمانان جنگ جهانی دوم به نمایش گذاشته شده‌است. این فیلم داستان مستندی است که به راحتی می‌تواند در یک سینما به نمایش گذاشته شود. در حالی که این فیلم داستان مستندی است که به طور متقاعد کننده‌ای به عنوان یکی از مشهورترین اعضای این فیلم شناخته می‌شود. ما قبلا می‌دانستیم که مل گیبسون، یک فیلمساز با دیدگاه قدرتمند و هنرمندی است که با آن صحنه‌های نبرد فوق‌العاده را با سبک گیبسون همراهی می‌کند که به معنای Peckinpah به علاوه این است که این هدف شخصی است که باعث می‌شود همه کادر به طور کامل قانع شوند. در حال حاضر به نظر می‌رسد که این فیلم فوق‌العاده به فیلمی تبدیل می‌شود که من را به طور کامل از آن بیرون می‌کشد. وقتی به او نگاه می‌کنید، بازیگری را می‌بیند که می‌تواند تخیلی باشد: انسانیت در چشم‌های اندرو Garfield همه چیز واقعی را به ما می‌گوید در حالی که در مرکز آن همه چیز عشق عشق است!

دانلود فیلم hacksaw ridge زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 ستیغ جهنمی با دوبله فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 ستیغ جهنمی
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 دوبله
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 زیرنویس
دانلود فیلم hacksaw ridge 2016 با دوبله فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge
دانلود فیلم hacksaw ridge با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم hacksaw ridge با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم hacksaw ridge با زیرنویس فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله بدون سانسور
دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی
دانلود فیلم hacksaw ridge زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم hacksaw ridge دوبله فارسی سانسور شده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها