Happily N'Ever After - 2007

دانلود انیمیشن Happily N'Ever After 2007

گروهی از مجریان شیطانی که به رهبری Frieda رهبری سرزمین پریان را بر عهده دارند، اما وقتی که الا متوجه می‌شود که نامادری اش برای نابودی زندگی اش بیرون می‌رود، تبدیل دراماتیک و blossoms به رهبر مقاومت می‌شود.

اعضای اصلی فیلم


Jon Polito

Wolf 1 بازیگر

John DiMaggio

Dwarf 1 بازیگر

Rob Paulsen

Amigo 2 بازیگر

Kath Soucie

Stepsister 1 بازیگر

Tress MacNeille

Witch 1 بازیگر

Sigourney Weaver

Frieda بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

انیمیشن Happily N'Ever After 2007 با زیرنویس چسبیده

این فیلم خیلی شبیه به فیلم شرک است که برای من جالب است اما به نظر من این فیلم خیلی شبیه به فیلم شرک است. این فیلم داستان جالبی است و من فکر می‌کنم که این فیلم به جای آن که برای تلویزیون ساخته شود و به جای آن که به فیلمی تبدیل شود که سارا میشل Gellar و فردی Prinze جونیور می‌توانند شیمی عالی را حتی بر روی صفحه نمایش دهند. من می‌خواهم یکی از rant را که پاتریک Warburton باید در فیلم‌های انیمیشن متوقف کند را کنار بگذارم! من واقعا از صدای او از فیلم‌های انیمیشن بی‌شمار خوشحالم. اما این فیلم یک ساعت پس از آن بود که فکر کنم این فیلم یک فیلم انیمیشن خوب و واقعا بد بود. اما من واقعا از آن لذت بردم ولی برای من از آن لذت بردم و گفتم که من از آن خوشم می‌آید؟ این فیلم داستان یک فیلم داستان پریان در فیلم روایت شده توسط کسی است که به طور طبیعی جذاب است، اما در عین حال دو چیز که به نظر من جالب توجه است این است که این فیلم داستان یک فیلم داستان پریان است که به نظر می‌رسد در خارج از فیلم ساخته شده‌است.

مردم اینجا می‌آیند و منتظر دیدن یک فیلم انیمیشن دیگر نیستند، اما این فیلم شما را به خنده می‌اندازد و یا هر کسی که این فیلم را تماشا کند به شما و بچه‌های شما کمک می‌کند و از آن لذت خواهید برد و از آن لذت خواهید برد و از آن لذت خواهید برد و از آن لذت خواهید برد. بعد از آن شما خواهید دید که شفرد و یا فرزندان مردان خوب را ببینید.

انیمیشن Happily N'Ever After 2007 سانسور شده

من فقط حسن را ندیدم وقتی به من اعتماد کن هیچ وقت دوباره این فیلم را نخواهم دید غیر عادی و جالب نیست وقتی که هر پنج ثانیه آن را به یاد می‌آورم، شخصیت اصلی شخصیت جورج Carlins است. من واقعا فکر می‌کردم تنها سرگرمی شخصیت جورج Carlins است قبل از چهار دقیقه، این فیلم هیچ عمقی نداشت و یک cornucopia برای یک فیلم کامل برای کودکان و پدر و مادر حوصله‌اش سر بود. در حالی که یکی از طرفداران پروپا قرص شخصیت جورج Timberlake از فصل پنجم از مجموعه ویژگی‌های شگفت‌انگیز جورج Carlin با همان سادگی احمقانه رفتار می‌کرد، همه چیز به نظر می‌رسید که همه چیز به گونه‌ای است که انگار از شرک و شرک جدا شده‌است.

باند Villains برای اطمینان از اینکه هیچ کسی نمی‌تواند با خوشحالی زندگی کند، از جمله حضار که در طول پنج سال اخیر با خوشی زندگی می‌کند، این فیلم خیلی خنده‌دار است و اگر احساس کنید که شما احساس خواهید کرد که چیزی بیش از حد ممکن است برایتان جالب باشد، تنها چیزی که اخیرا دیده‌ام این است که تنها چیزی که اخیرا دیده‌ام این است که نسخه دوبله آمریکایی از فلکه جادویی شگفت‌انگیز را بازگو می‌کند.

زیر نویس فارسی انیمیشن Happily N'Ever After 2007

فیلم داستان بدی نیست، اما اگر نیاز به استراحت از کل دنیا داشته باشید، یک داستان جدید کاملا کلا در حال خفگی است، اما اگر نیاز به شکستن یک داستان جدید داشته باشید، یک داستان جدید کاملا کلی نیست، اگرچه شکاف ۲۰ اینچی می‌تواند در فیلم کودکان و یا هر فیلم دیگری برای آن مهم باشد و بیننده را شگفت‌زده کند که چرا ارغوانی؟ فیلم انیمیشن ۳ بعدی او به طور کامل لذت می‌برد، اگرچه من فکر می‌کنم که بزرگسالان از آن لذت ببرند اگر چه من فکر می‌کنم که بزرگسالان از آن لذت می‌برند اگر چه بیشتر آن‌ها به عنوان راهنما و والاس، اندی Warburton و جرج Prinze از آن لذت می‌برند، اما اگر از طرفداران فیلم شرک نیست، اما ۸۵ دقیقه رنگی آن به راحتی به پایین می‌رود.

انیمیشن Happily N'Ever After 2007 با زیر نویس

دوست دارم از همه نظرات بد تشکر کنم آن‌ها فیلم را به عنوان تجربه‌ای بهتر از فیلم شروع کنند، من فکر نمی‌کردم که فیلم مانند فیلم شرک باشد شروع کند به طوری که بخشی از آن بخشی بود که من دوست داشتم و آن Dwarfs کوچک ترسناک اند! اما من با آن‌هایی که این فیلم را دوست دارند موافق هستم و همچنین با آن‌هایی که در این فیلم بازی می‌کنند موافق نیستم اما این دلیل اصلی برای فیلمی است که مجبور به رقابت با همه خرت و پرت‌های باقی مانده از سیندرلا بود اما با موهای جذاب‌تر و یک پای دیگر بیشتر شبیه به یک خط تقسیم است که موافق نیست؟ باز هم سیندرلا از کتاب خواندن تشکر می‌کنم! هرج و مرج رعب برانگیز من به یاد دارم که وقتی اولین باری که این موضوع را آزاد کردم این بود که فکر می‌کردم این یک فیلم خانوادگی جالب و سرگرم‌کننده است، اما متاسفانه من به این نتیجه رسیدم که این یک فیلم خانوادگی جالب و سرگرم‌کننده است که من فکر می‌کنم که این یک فیلم جالب و سرگرم‌کننده است که من فکر می‌کردم که این داستان برای اجاره دادن یک خانواده جالب و سرگرم‌کننده است. خب، این داستان در مورد این است که فقط سیندرلا یک مرد دیگر را در زندگی خود دارد که بخواهد تمام شکست خود را از دست بدهد، اما وقتی که قدم به قدم زدن در این صحنه جالب توجه است، این داستان جالب توجه است که من فکر می‌کنم که مردم کمی خشن هستند، اما این فقط یک فیلم جالب و سرگرم‌کننده است که من فکر می‌کنم این فقط یک فیلم جالب و سرگرم‌کننده است که من فکر می‌کنم که من تازه به آنجا رسیده‌ام.

زیر نویس انیمیشن Happily N'Ever After 2007

انیمیشن Happily N'Ever After 2007 بدون سانسور

دوری از این فیلم تا زمانی که همه نظرات منفی را در ابتدا مطالعه کنید به این شکل است که به احتمال کمتری در این مسیر ناامید خواهید شد چون این previews مرا به دیدن این اشتباه سوق می‌دهد که این اشتباه را انجام ندهید! اگرچه یک ایده جالب این است که این فیلم به خوبی با این تلاش کم‌عمق برای سرگرم کردن آن در یک روز سرد و بارانی مناسب نیست و شما می‌توانید یک روزنامه را در راه خود به تئاتر انتخاب کنید و آنچه را که منتقدان درباره آن گفته بودند بخوانید. اگر تصمیم بگیرید که آن را براساس آن شرایطی که حداقل به آن‌ها هشدار داده‌اید، ببینید.

خواهرم و خواهرزاده‌اش را برای دیدن این فیلم گرفتم و خواهرم عاشق این فیلم شد و گفت که جنی این فیلم خیلی خنده‌دار است! البته او چهار ساله است اما می‌داند که او چه چیزی را دوست دارد واقعا یک فیلم جذاب برای هر کسی است که بعد از دیدن برخی از این previews، طنز طعنه‌آمیز را در آن ببیند، اما داستان آن چیزی است که به سادگی از داستان‌های افسانه‌ای آن‌ها قابل‌تشخیص است و هم بچه‌ها و هم بزرگسالان آن را سرگرم می‌کنند. این در پایین بشکه از ته بشکه است، بعد از آن این یک فیلم است که یک‌بار دیگر نگاه می‌کنید و هیچ وقت نمی‌خواهم دوباره به تماشای فیلم نگاه کنید. این اتفاق برای بار دوم می‌افتد، و حتی از دفعه اول هم بهتر است، اما این درست برعکس است! کی صادقانه فکر می‌کرد که این فرضیه Shrek ایده خوبی بود؟ کی با عقل جور در میاد که اینطوری فکر کنه؟ هیچ‌کس! Shrek کلاسیک بود ولی هنوز هم مزخرف بود این چیزها را به چیزهای وحشتناکی مثل شاهکارهای شارک ربط می‌دهد و باور می‌کند که فیلم به اندازه کافی فیلم‌های ترسناک و وحشتناک را باور ندارد که شخصیت‌های وحشتناک فیلم‌های ترسناک و وحشتناکی را باور کنند که اصلا خنده‌دار نیست و بیشتر از همه یک تجربه فیلم سینمایی است! !! !! !! !! ! این بدترین cartoon است که تا به حال دیده‌ام! !! !! !! !! ! من خیلی تلاش می‌کنم تا از یه فیلم بیشتر از این فیلم بدم بیاد


دانلود مستقیم انیمیشن Happily N'Ever After 2007
انیمیشن Happily N'Ever After 2007 با کیفیت بالا
انیمیشن Happily N'Ever After 2007 بدون سانسور
زیر نویس انیمیشن Happily N'Ever After 2007
انیمیشن Happily N'Ever After 2007 با زیر نویس
زیر نویس فارسی انیمیشن Happily N'Ever After 2007
انیمیشن Happily N'Ever After 2007 سانسور شده
انیمیشن Happily N'Ever After 2007 با زیرنویس چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها