High Plains Drifter - 1973

یک غریبه در حال جنگ به محل سکونت کوچک of می‌آید و استخدام می‌شود تا اهالی شهر را با تلاش برای خارج کردن سه یاغی که در مسیر خود هستند، به همراه بیاورد.

اعضای اصلی فیلم


Marianna Hill

Callie Travers بازیگر

Scott Walker

Bill Borders بازیگر

Walter Barnes

Sheriff Sam Shaw بازیگر

Clint Eastwood

The Stranger بازیگر

Clint Eastwood

The Stranger کارگردان

Verna Bloom

Sarah Belding بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم high plains drifter دوبله

همانطور که اغلب برای کلینت ایستوود که یک شخصیت بی‌نام و نشان را نشان می‌دهد، به عنوان مقدمه‌ای برای حمله بعدی به شهر کوچک معدن که در آن گروه کوچکی از اراذل و اوباش تلاش می‌کنند تا او را بکشند، از کابوس وحشتناکی رنج می‌برند که من برای شما می‌گذارم تا به آن‌ها کمک کند تا به آن‌ها بگوید که همه این تکه‌ها به کنار هم می‌رسند و آن‌هایی که به اندازه کافی هوشیار نیستند تا متوجه شوند، حتما خواهند گفت: البته! یک داستان خوب با شخصیت anti Eastwoods ترکیب می‌شود که او هرگز واقعا یک مرد خوب را بازی نمی‌کند؟ و برای تولید یکی از بهترین فیلم‌های وسترن، بیلی کرتیس کورتیس)که نیمی از صحنه‌ها را با نقش بزرگی برای کوتوله کروی، بیلی کورتیس)بازی می‌کند، در برخی از صحنه‌ها به شدت خنده‌دار و متعادل هستند، اما شما باید مواظب باشید که خودتان بفهمید که کدام یک از این صحنه‌ها در کجا هستند.

برای افرادی که در این فیلم نقش اصلی را بازی می‌کنند و به طور حتم به نظر می‌رسد که در این فیلم نقش مهمی در نمایش فیلم بازی کند، بیننده به طور حتم به بیننده نشان می‌دهد که در حال حاضر تنها کسی که در این فیلم بازی می‌کند، برای من جالب توجه است.

با توجه به اینکه ارتباط بین اعضای مختلف شهر به طور غیرمنتظره‌ای خارج از شهر است، آن‌ها می‌خواهند به اندازه کافی خارج از شهر خود زندگی کنند. این مردان به طور غیر منتظره‌ای در تلاش هستند تا آن‌ها را به اندازه کافی خارج از شهر مورد بررسی قرار دهند. به این ترتیب یک آتش‌بس آشفته بین Eastwoods drifter و شهر به دنیا می‌آید که بگوید حداقل یک شهر دیگر strange است و داستان فیلم داستان قدیمی بد و hideous است که در آثار کلاسیک ریشه دارد و داستان قدیمی بد در مقابل شخصیت drifter Eastwoods یک کلاسیک جدیدتر است. این فیلم به کارگردانی Sergio Mono و روایت fresh of A که در پشت سر او به یاد a lone می‌افتد و یک بطری آبجو در یک شهر به یاد reveal his می‌افتد و می‌گوید که یک بطری آبجو و یک بطری شراب در محدوده‌ای وارد می‌شود که معمولا در زندگی Lago زندگی می‌کند، شاید فکر کنید که شما به اندازه کافی سریع هستید که با ما بمانید. عاطل و باطل faster از آن است که تو بتوانی زندگی کنی. طبق قولی که به او داده بود، غریبه باعث کشته شدن فرد تروریست شده و دو دوست او و نیز تجاوز به زیباترین زن شهر که به عنوان قربانی زنانه Eastwood به او پاسخ می‌دهد، مجبور می‌شود که با حرکتی عجیب به او سیگار تعارف کند و پرسید: گفتید اسمتون چیه؟ جواب غریبه سخت و خشن جواب نداد. مردی که هیچ نام ندارد، این بار به معنای لفظی با انتقام خود برگشته است. نام مردی که اعتراف می‌کند آن مرد را نمی‌شناسید، او دیروز وقتی که قربانی تجاوز به نام Callie Travers Mariana به او شلیک کرد، یک هفت‌تیر را در دهان خود خالی می‌کند و به غیر از Mordecai، دوست sidekick، به من نشان می‌دهد که چقدر طول می‌کشد تا دیوانه شوم؟ همکارش chauvinist پیشنهاد می‌کند: شاید به این دلیل که شما به درخواست غریبه‌ها back و حتی مجبور نیستید کل شهر را به زور وادار به رنگ کردن کل شهر کنید. او یک قلم‌مو را بر می‌دارد و به جای آن در یک سری از them که در وهله اول از دیدگاه غریبه‌ها دیده می‌شود و بعد از آن، آشکار می‌شود که مردم در کنار آن‌ها ایستاده‌اند و اجازه می‌دهند که سه مرد، مارشال آن‌ها را شلاق بزنند.

دانلود فیلم high plains drifter دوبله

دانلود فیلم high plains drifter زبان اصلی

به نظر می‌رسد که یک سوارکار تنها با سایه‌ای که به سوی ما می‌آید و در شهر کوچک of به نظر می‌رسد که به عنوان یک ظاهر و در شهر کوچک Lago به نظر می‌رسد که به هیچ وجه از راه ورودی به سوی ما پیش نمی‌آید. از کجا آمده‌است؟ او اینجا چه می‌کند؟ به طور معمول کلینت ایستوود که شخصیت سرکش خود را به عنوان یک کارگردان نشان می‌دهد، به طوری که نشان می‌دهد که شخصیت او به عنوان یک کارگردان به عنوان یک کارگردان به عنوان یک کارگردان مطرح شده‌است، اما به همین دلیل است که شخصیت او به عنوان یک کارگردان در نظر گرفته می‌شود. در حالی که اهالی شهر به دلیل عدم اطلاع از درخواست خود برای جلوگیری از ورود به این فیلم، به دلیل اینکه هر کس دیگری که مسئول حبس آن‌ها است و به دلیل اینکه کسی به دلیل اینکه به دلیل عدم دریافت غرامت به او قول داده شده‌است، به دلیل عدم موفقیت در این فیلم، به دنبال انتقام گرفتن از شهر است، به دلیل اینکه هر کس دیگری که به دلیل عدم رضایت خاطر او را دریافت می‌کند، به دنبال عدالت خواهد بود، به دلیل اینکه همه آن‌ها در این فیلم شرکت می‌کنند، به دنبال انتقام هستند.

دانلود فیلم high plains drifter / 1993

drifter های مسطح به نظر می‌رسد و به نظر می‌رسد که واسازی زبان وسترن ترکیبی از روان‌شناسی روانی و ترسناک و در مکان‌ها حتی کاملا عجیب و غریب است که به نظر منطقی می‌رسد اما آیا او تنها استاندارد سلامت واقعی به عنوان یک شخصیت در اینجا نیست؟ آیا او واقعا تمام اصول اخلاقی را از دست داده‌است؟ او در اینجا شروع می‌کند به عنوان نمونه اصلی از antiutilitariansim چیزی که او انجام می‌دهد این است که او یک لحظه در غرب یا بد و بد شکل می‌گیرد و به این معنا است که یک مرد خوب به تنهایی به سوالات خود پاسخ می‌دهد چرا که در اینجا جهان بد و منحصر به فرد برای ادامه تجلی روح تاریک‌تر از هزینه باز کردن تصویر گاوچران حرف می‌زند و باعث می‌شود که فیلم مهمی به واقعیت بپیوندد که فیلم ۷۰ فیلم را تماشا می‌کند و فیلم مهمی را به تصویر می‌کشد.

دانلود فیلم high plains drifter / 1993
دانلود فیلم high plains drifter 1973 دوبله فارسی
دانلود فیلم high plains drifter 1973
دانلود فیلم high plains drifter 1973 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود زیرنویس فارسی فیلم high plains drifter 1973
دانلود فیلم high plains drifter
دانلود فیلم high plains drifter دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم high plains drifter دوبله فارسی
دانلود فیلم high plains drifter با دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم high plains drifter
دانلود فیلم high plains drifter / 1993
دانلود فیلم high plains drifter زبان اصلی
دانلود فیلم high plains drifter دوبله

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها