Hoop Dreams - 1994

یک فیلم پس از زندگی دو پسر inner شیکاگو که برای تبدیل شدن به بازیکنان بسکتبال کالج در جاده مبارزه می‌کنند

اعضای اصلی فیلم


William Gates

Self بازیگر

Arthur Agee

Self بازیگر

Emma Gates

Self - William's Mother بازیگر

Curtis Gates

Self - William's Brother بازیگر

Sheila Agee

Self - Arthur's Mother بازیگر

Arthur 'Bo' Agee

Self - Arthur's Father بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

مستند Hoop Dreams 1994 دوبله فارسی

این برای بهترین فیلم همه زمان‌ها رای من را می‌گیرد! من می‌دانم که این فیلم بیش از هزار فیلم هالیوودی که در آن مادرم دیپلم خود را از مدرسه پرستاری دریافت می‌کند، به نظرم احمقانه می‌رسد. این فیلم یکی از سه فیلم نادر است که من هرگز نمی‌خواستم به آن پایان دهم. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه زندگی واقعی با pressure که برای نمایش جوانان در تلویزیون پخش می‌شود و نه به عنوان یک شخصیت بد برای نمایش جوانان در تلویزیون و در فیلم امروز من واقعا نمی‌توانم به اندازه کافی در مورد نیاز به فیلم‌هایی مثل این فیلم صحبت کنم. این فیلم به خاطر قدرت این فیلم است که به شما نشان می‌دهد که این فیلم چگونه می‌تواند به شما کمک کند.

مستند Hoop Dreams 1994 دوبله فارسی

پس از خواندن نظرات در مورد Hoop رویاها، من احساس می‌کنم که اکثریت قریب به اتفاق این فیلم را به عنوان یک فیلم بسکتبال تماشا می‌کنند. این فیلم درباره تداوم توسعه یک طبقه پایین در این کشور است و این واقعیت که ما همه آن‌ها را با عشق خود به ورزش و تمایل our به بهره‌کشی از کودکان برای تحقق آرزوهای our تشویق می‌کنیم، این فیلم فیلمی با قهرمانان و impressionable است اگر شما فکر کنید که این فیلم داستان دلگرم‌کننده درباره بچه‌هایی است که بسکتبال بازی می‌کنند و بعد شما یکی از آن‌ها هستید. دیشب در تی وی Seinfeld منتظر for Seinfeld Dreams was to ۳۰ stopped stopped it but boys so was that totally I about Oh well ۱۴ its week week locally Dreams Hoop Hoop Hoop very very interesting interesting I was loved interested forgot became sound interesting interesting didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt didnt.

دانلود زیر نویس مستند Hoop Dreams 1994

این فیلم به سادگی دلیل این است که چرا من از بیشتر رای دهندگان اسکار متنفرم. این فیلم حتی کاندید شدن هم نشد و این فیلم یکی از موفق‌ترین فیلم‌های مستند بود. این فیلم به خصوص تجاوز به کودکان و سایر گروه‌ها را هنگامی نشان می‌دهد که به خوبی بازیکنان بسکتبال هستند و این نوع نشان می‌دهد که چگونه چرخه رو به پایین بسکتبال گاهی اوقات خنده‌دار و ناراحت‌کننده است و این فیلم به راحتی یکی از بهترین فیلم‌های مستند است. فیلم سازان در یک صحنه برای اولین بار در زندگی خود به عنوان یک زن جوان سفیدپوست صحبت می‌کنند و می‌گوید که گاهی اوقات او در حال رفتن به جایی است که پدر و پسر برای اولین بار در یک کافه‌تریا زندگی می‌کنند. این فیلم داستان جالبی است که در آن یک پدر برای اهداف ویرایش صحبت می‌کند. اما انتقاد از دستکاری در فیلم‌های مستند خسته و ساده است. من این فیلم را در کلاس فیلم تماشا کردم که اغلب از آن‌ها سوال می‌کردم چرا ورزش اینقدر به مردم و این فیلم نگاه می‌کند و متوجه می‌شوید که من موافق نیستم یا درست است، اما حقیقت آن این است که من بیش از یک‌بار در طول این فیلم گریه کردم، عشق واقعی به این فیلم بود و تو هم عاشق این فیلم هستی.

مستند Hoop Dreams 1994 سانسور شده

من از یک فیلم مستند خوب لذت می‌برم به طوری که در حدود ۲۰ دقیقه از این فیلم مستند است که سعی در جلب همدلی از طرف بیننده دارد اما حداقل به همسرم و من اجازه نمی‌دهند که به فرزندان خود اجازه دهند تا زمانی که نمرات آن‌ها مناسب باشد به فرزندان خود اجازه دهند که با آن‌ها بازی کنند و یا هر کار دیگری را انجام دهند تا زمانی که خود پدر و مادر به رفاه برسند، حدس می‌زنم که کاره‌ای آن‌ها مورد انتظار است. این مستند که دو جوان شهر را به دلیل اینکه قادر به رسیدن به این مدرسه نبوده اند، به دلیل اینکه قادر به تامین مالی این مدرسه نبوده اند، به دلیل اینکه قادر به تامین مالی این مدرسه نبوده اند، به دلیل اینکه قادر به تامین مالی این فیلم نیستند، به دلیل اینکه قادر به تامین مالی این فیلم نیستند، واقعا لذت بخش هستند، به این دلیل است که آن‌ها احساس نمی‌کنند که این فیلم به اندازه کافی لذت بخش است.

مستند Hoop Dreams 1994 سانسور شده

این فیلم داستان فیلم مستندی است که برای مدت چهار سال در بسکتبال دبیرستان به نمایش گذاشته شده‌است. این فیلم داستان فیلم مستندی است که برای مدت چهار سال در بسکتبال دبیرستان به نمایش گذاشته شده‌است. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم داستان جالبی را به نمایش می‌گذارد. به نظر من این فیلم تنها راه خروج از ورزش‌های دبیرستانی است که به نظر من تنها راه خروج برای سیاهپوستان فقیر در آمریکا است.

مستند Hoop Dreams 1994 سانسور شده

من این فیلم را در کلاس فیلم دیده‌ام و از آن به بعد عاشق آن شده‌ام و حتی تا به امروز هم آن را تماشا می‌کنم! !! این مستند شما را در مسیر زندگی خود قرار می‌دهد! من اکنون حس بیشتری برای این دارم که ورزش‌کاران تا چه حد می‌توانند در زندگی و چیزهایی باشند که ورزش‌کاران برای تحقق رویاهای خود انجام می‌دهند! من این فیلم را در VHS (VHS)خریدم که اولین کسی بود که می‌خواستم بگویم که من این امتیاز را داشتم که با آقای ویلیام گیتس در ۳ مسابقه بسکتبال ملاقات کنم. من دوست دارم بگویم که برای همه کسانی که این مستند قابل‌توجه را دیده‌اند، به دنبال رویاهای Hoops ۲ هستم که در آینده نزدیک عرضه خواهد شد! !! Hoop رویاها یکی از بهترین فیلم‌هایی است که تا به حال تجربه کرده‌اند. این فیلم یک فیلم مستند واقعی است که برای هر دو فیلم ساخته شده‌است. این فیلمی است که سال‌ها و سال‌ها برای رسیدن به دبیرستان ساخته شده‌است. این فیلم فیلمی است که برای آموزش به مردم ساخته شده‌است. این فیلم داستانی است که برای آموزش به مردم ساخته شده‌است و داستانی را تعریف می‌کند که به هیچ وجه نمی‌توانست به هیچ شکل دیگری از ارتباطات جمعی به عنوان نامزد جایزه اسکار برای ویرایش بسیار مشکل در ۵ ستاره پنج سال ۱۹۹۴ به نمایش درآید.

مستند Hoop Dreams 1994 سانسور شده

زیر نویس فارسی مستند Hoop Dreams 1994

زیر نویس فارسی مستند Hoop Dreams 1994

مستند Hoop Dreams 1994 با لینک مستقیم

مستند Hoop Dreams 1994 با لینک مستقیم

مستند Hoop Dreams 1994 با کیفیت 480

من یک شب در حدود ۱۳۰ صبح در حدود ۱۳۰ صبح برای پیدا کردن این موضوع به خانه برگشتم که حدود ساعت ۱۳۰ صبح تا ۵۳۰: حدود چهار ساعت از یک فیلم را تماشا کردم و آن را برای تمام جهان در معرض تماشا قرار دادم تا ببینم که شما طرفدار بسکتبال هستید یا فقط طرفدار مبارزه انسانی برای زنده ماندن در این فیلم هستید. این فیلم مستند را نشان می‌دهد که براساس آن دو جوان سیاه‌پوست در طول یک دوره پنج ساله در بین آن‌ها هستند. این فیلم نشان می‌دهد که مردان سیاه‌پوست در طول یک دوره پنج ساله به واسطه فیلم‌هایی مثل حوادث خصوصی خانواده، جلسات استخدام مشاوره آکادمیک، جلسات استخدام با مربیان کالج و اتاق‌های عمل جراحی، آن‌ها را فریب می‌دهند. با توجه به اینکه او خانواده مشکل‌دار خود را با نگاه داشتن تنها بازیکنان، بلکه خانواده و محیط‌های آن‌ها برای رسیدن به آنچه که می‌خواهند به دست آورند و آنچه آن‌ها می‌خواهند از من دوری کنند، به طور مساوی نگاه می‌کنند. اگر شما این فیلم را در فهرست کوتاه ۹۱۰ مورد توجه قرار نداده باشید، برای تشویق اعضای خانواده دچار مشکل شوید.

شما دو مرد نمونه و نمونه کاملی از افرادی که در فیلم زندگی می‌کنید، بدون توجه به رنگ یا درآمد شما به عنوان الگویی برای همه ما، بدون توجه به رنگ یا درآمد شما، شما را خوشحال خواهند کرد. این فیلم داستان شما را به عنوان الگویی برای همه ما در نظر می‌گیرد. این فیلم به گونه‌ای بود که گاهی اوقات در یک سو نگاه کردن به آن‌ها برای حل مشکلات شدید و مشکلات شدید آن دو نوجوان که سعی داشتند خود را از شر آن‌ها خلاص کنند، بسیار ناراحت‌کننده بود. آن‌ها همچنین باید درک کنند که تنها راه دور کردن خود از محیط دشوار است، اما در پایان من احساس افسردگی بیشتری نسبت به هر چیزی دارم و با این حال می‌گویم که هنوز ارزش بررسی کردن آن را دارد.


دانلود مستند hoop dreams 1994
دانلود مستند hoop dreams
دانلود فیلم hoop dreams
دانلود فیلم hoop dreams دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود رایگان فیلم hoop dreams
دانلود زیرنویس فیلم hoop dreams
دانلود مستند ورزشی hoop dreams
مستند Hoop Dreams 1994 با کیفیت 720
مستند Hoop Dreams 1994 با کیفیت 480
مستند Hoop Dreams 1994 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی مستند Hoop Dreams 1994
مستند Hoop Dreams 1994 سانسور شده
دانلود زیر نویس مستند Hoop Dreams 1994
مستند Hoop Dreams 1994 دوبله فارسی

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها