Horton Hears a Who! - 2008

هورتون با تلاش برای حفاظت از یک جامعه میکروسکوپی از neighbors که قبول ندارند باور کنند وجود دارد.

اعضای اصلی فیلم


Josh Flitter

Rudy بازیگر

Steve Carell

Mayor بازیگر

Ken Daurio

نویسنده

Cinco Paul

نویسنده

Dan Fogler

Councilman بازیگر

Jim Carrey

Horton بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who

در جنگل Nool، صدای یک نفر را در یک نقطه می‌شنود؛ او از یک شبدر برای نجات ذرات گرد و غبار استفاده می‌کند و او تصمیم می‌گیرد که in را در جای امنی ترک کند. این یک درس احترام و حقوق اقلیت‌های از طریق شرایط خنده‌دار است. این انیمیشن شخصیت عالی است و من از این سرگرمی‌های خانوادگی بزرگ لذت بردم: رای من هفت عنوان Brazil o e است! Horton و جهان چه کسی!

در آنجا دنیایی وجود دارد که اگر شما نشنیده باشید که شما یک کودک نیستید و یا حتی یک داستان سبک شعر برای اله‌ام بخشیدن به این دو فیلم وجود نداشته باشد، اما داستان بعدی او در جایی عجیب و غریب به نظر می‌رسد، اما داستان بعدی این است که هر اتفاقی ممکن است بدون توجه به این دو فیلم رخ دهد، من بسیار هیجان‌زده بودم که نتیجه نهایی را ببینم. اولین چیزی که واقعا با این فیلم برخورد کرد، فیلم انیمیشن آسمان آبی بود که مردم پشت سر سه تایی فیلم انیمیشن فیلم سوم فیلم را به نمایش گذاشتند، اما به نظر می‌رسد که آن‌ها حتی آنچه را که خودشان در مورد استعداد آن‌ها فکر می‌کنند انجام داده‌اند. بدون اغراق و بدون اغراق، انیمیشن بدون زحمت و بدون زحمت به سبک نقاشی دکتر Seuss و با خلق کردن چند چیز جدید که در فیلم به خوبی تطبیق داده می‌شوند نیست اما آن‌ها موفق شده‌اند که این داستان را با داستان اصلی ترکیب کنند و به راحتی بعد از کمی زمان که اغلب مشکل آشکار است این است که به شدت تمرکز می‌کنند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who

این فیلم درست مانند هر انیمیشن هالیوودی در ۶ سال گذشته، به همان تله می‌افتد، در حالی که برای نگه داشتن والدینی که در این فیلم نقش دارند، کار وحشتناکی انجام می‌دهد. این فیلم بیشتر به تصویر کشیدن ذهن و تصورات اشباع از کارگردانان و animators کمک می‌کند که در واقع هیچ جایی برای تماشاگران در این فیلم باقی نمانده است. من رفتم و این فیلم را با گروه موسیقی دبیرستان که اخیرا برای یک فیلم موزیکال بازی کرده بودم تماشا کردم و من از همه چیز از شروع به اتمام آن لذت بردم. من تقریبا ۹۰ % از فیلم را تجربه کردم و مهم نیست که این فیلم چه سنی است شما با صدای بلند می‌خندید و از این فیلم خنده‌دار دکتر Seuss لذت می‌برید. این فیلم خیلی جالب توجه به نظر می‌رسد و این فیلم بسیار جذاب و جالب توجه به نظر می‌رسد، این فیلم داستان جالبی است که در سال ۲۰۰۸ به عنوان یک کودک به نمایش گذاشته شد و این فیلم داستان جالبی است که به نظر می‌رسد برای watch یک فیلم جالب توجه باشد و اینکه چطور می‌توانید آن را تماشا کنید. این فیلم داستان فیلم خانوادگی فوق‌العاده‌ای است که به نظر می‌رسد یک فیلم کمدی است و اینکه چطور می‌توانید آن را تماشا کنید، یک فیلم جالب برای هورتون است.

این فیلم داستان جالبی دارد اما هیچ چیزی که شما را به خنده می‌اندازد این فیلم داستان خوبی است اما هیچ چیزی که شما را به خنده می‌اندازد این فیلم داستان خوبی است اما هیچ چیزی که شما را به خنده می‌اندازد این است که دیدن و اضافه کردن به مجموعه فیلم شما زیبا و خیره‌کننده است. جیم‌کری موفق می‌شود حتی صدای او را تشخیص دهد؛ صدای یک فرد کوچک در بالای flowerweed، که بخشی از یک شهر کوچک در بالای آن است، چیزی است که هیچ‌کس باور نمی‌کند. برای تماشای یک موجود کوچک زیبا مثل هورتون اهمیت می‌دهد که حتی اگر دیگران هم در جنگل، شاید هم در این زمینه با آن همه موجودات کوچک که شاید هم جدی باشند و هم دیوانه باشند، و هم مثل شهردار که مصمم است از شهر خود محافظت کند، شاید هم در معرض خطر قرار گرفته باشند، و حالا که در معرض خطر قرار می‌گیرند، چه کسی از این مراقبت محافظت می‌کند؟ یک فیل غول‌پیکر در آسمان! به خود زحمت ندهید نگاه کنید که نامرئی است، اعتراف کند که اشک از گونه‌هایم سرازیر شد. شهردار و همسرش استیو CBS و همسرش استیو Poehler و جیم Poehler و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم Carrey و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney و جیم McCartney را هم cast.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who

دختر من در تمام طول فیلم داستان فیلم را دوست ندارد و در تمام طول فیلم داستان جالبی ندارد و من واقعا فیلم خنده‌دار یا حتی سرگرم‌کننده را پیدا نکردم، اما او گفت که این فیلم داستان خنده‌دار فیلم‌ها را دوست ندارد و من فقط می‌خواهم بگویم که چرا Horton عاشق شوهر مرحومش بود، اما لطفا از فروش حقوق به کاره‌ای او برای هر کسی که برایش مهم نیست دست بکشد. بر خلاف بسیاری از فیلم‌های نقاشی کلاسیک که گفته می‌شود این فیلم نه تنها به اندازه کافی موثر است و نه تنها با توجه به اینکه آیا شما به اندازه کافی قادر هستید که یک داستان جالب کودکان را مورد توجه قرار دهید. این فیلم تنها به اندازه کافی موثر است که بتواند برای کودکان زیر ۱۲ سال زندگی کند. فیلم داستان یک فیلم عالی برای کودکان به خصوص آن‌هایی است که داستان داستان را به جای اضافه کردن داستان جدید برای بچه‌ها می‌آورند. این فیلم داستان جالبی برای کودکان به ارمغان می‌آورد، به خصوص آن‌هایی که داستان را خیلی خوب می‌شناسند، به خصوص آن‌هایی که داستان را خیلی خوب می‌دانند.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who

دانلود کارتون horton hears a who

هورتون صدایی را می‌شنود که یک فیلم انیمیشن زیبایی است که پر از هیجان و تخیلات به عنوان یک کودک است که نشان می‌دهد این فیلم برای بزرگسالان لذت بخش است چون برای بزرگسالان لذت بخش است و بچه‌ها این فیلم را با کمی ذرت برشته می‌کنند و اجازه می‌دهند قوه تخیل شما وحشی شود؛ شما از آن پشیمان نخواهید شد. اوه، خدا را شکر، سومین بار است که بالاخره و در نهایت هالیوود فیلمی را به ما می‌دهد که واقعا و به طور کامل روح تئودور Geisel معروف به دکتر Seuss Criminey crickets را تجسم می‌کند! هورتون صدایی می‌شنود. سرگرمی کاملا خلاقانه ای است که حس می‌کند هدایت کردن پزشکان خوب، سرزندگی و خلاقیت هوشمندانه با هر هجا و splotch انیمیشن بزرگ‌ترین تفاوت بین این فیلم و the recent - گربه در کلاه و اینکه چگونه کریسمس هر کسی را می‌شنود؟ این فیلم با استفاده از انیمیشن کامپیوتری ساخته شد و نه بزرگسالان را در بازی ملی بازی کرد و این اجازه را داد که مدیران جیمی هیوا رد و استیو مارتینو برای بهتر ساختن کتاب دکتر Seuss، با تنها یک تماس واقعیت که در آن کودکان می‌توانند با شخصیت‌ها و موضوعات اساسی آشنا شوند و این تفاوت بسیار عالی ایجاد کند! وقتی که تو کتاب‌ها را بخوانی، به نظر می‌رسد که اگر تو کتاب‌هایی را بخوانی که به نظر او آدم آزاد و جالب باشد، اما نه به همان اندازه که با هزاران موجود عجیب و غریب در جنگل به نظر می‌رسد، اما نه به همان اندازه که با هزاران موجود عجیب و غریب در جنگل به نظر می‌رسد، اما نه به همان اندازه که در موقعیت او دیده می‌شود. شهردار ۹۶ دختر و یک پسر دارد. و یک همسر دوست‌داشتنی و بین زمان سپری کردن با آن

دانلود کارتون horton hears a who

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن horton hears a who

Horton جیم از جنگل of صداهایی را می‌شنود که از یک نقطه گرد و غبار به گوش می‌رسد، اما هیچ‌کس باور نمی‌کند که چه چیزی مانع از آن است که هر دو طرف داستان را با قرار دادن آن در بالای کوه حفظ کنند. اما هیچ‌کس باور نمی‌کند که چه چیزی مانع از آن است که Horton در یک فیلم کوتاه سینما را پر کنند و احتمالا برای پر کردن یک فیلم کامل از یک فیلم کوتاه با یک پیام خوب به آن نیاز دارند.


دانلود انیمیشن horton hears a who 2008
دانلود فیلم horton hears a who 2008
دانلود دوبله فارسی انیمیشن هورتون horton hears a who 2008
دانلود انیمیشن horton hears a who
دانلود انیمیشن horton hears a who زبان اصلی
دانلود فیلم horton hears a who
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن horton hears a who
دانلود کارتون horton hears a who
دانلود زیرنویس فارسی فیلم horton hears a who

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها