Hum Kaun Hai? - 2004

ساندرا ویلیامز در یک خانه منزوی با فرزندان خود، سارا و دیوید زندگی می‌کند، در حالی که همسر او، فرانک که یک سرباز ارتش است، از خانه در منطقه جنگی دور است، ساندرا در نامه‌ای به آژانس کار برای جایگزین کردن سر missing می‌نویسد.

اعضای اصلی فیلم


Dimple Kapadia

Sandra Williams بازیگر

Amitabh Bachchan

Major Frank John Williams بازیگر

Dharmendra

Virendra 'Viru' (Guest Appearance) بازیگر

Moushumi Chatterjee

Mrs. Martha Pinto بازیگر

Hansika Motwani

Sara Williams بازیگر

Master Aman

David Williams بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.
Hum Kaun Hai?

فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با زیر نویس

فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با زیر نویس

من حتی نمی دونم برای این فیلم چه حرفی برای این فیلم دارم. این خیلی عجیبه که من انتظار داشتم یه نمایش بزرگ از trailers و Dimple در یک فیلم ترسناک به وجود بیاره که اون نقش یه زن روانی شدید و روانی رو به دام انداخت، اون نقش یه زن هرزه شدید و روانی رو که از کجا اومده بود، پیدا کرد؟ من به اندازه کافی از حماقت او در kis kis، حالا باید به حرف‌های احمقانه او گوش می‌دادم، تا زمانی که من هم مثل ooohhhh بودم و این هم به نظر جالب می‌آمد که فیلم به پایان می‌رسد و فیلم شما را از ابتدا حس می‌کنم. بله، بازسازی است، پس چه؟ گاهی اوقات چنین به نظر می‌رسد که یکی از بزرگ‌ترین compliments هالیوود می‌تواند به یک فیلم خارجی بدهد، با این حال هنگامی که بالیوود همان چیزی را که بلافاصله سرقت می‌شود و یا حتی بدتر از آن دزدی انجام می‌دهد، واقعا مهم است که فیلمنامه براساس یک کتاب براساس زندگی واقعی و یا براساس یک فیلم دیگر نوشته شود؟ در نظر من، Kaun شاهکاری یک فیلم مهیج با یک داستان شگفت‌انگیز است و شخصیت‌های جذابی که در فیلم بالیوود در فیلم بازی می‌کنند، تقریبا تا آخرین دقیقه که من آن را تماشا کرده‌ام بسیار جالب است. این فیلم داستان بسیار جالبی است که من از صمیم قلب از آن خوشم می‌آید - این فیلم نه تنها با مقایسه آن با یک فیلم دیگر، شایسته آن است و متعاقبا توسط شایستگی‌های خودش قضاوت می‌شود نه صرفا با مقایسه آن با یک فیلم دیگر.

لینک مستقیم فیلم Hum Kaun Hai? 2004

Movie هایی که نقش حیاتی در فیلم زندگی پس از مرگ و تجسم آن‌ها به نمایش می‌گذارند به این دلیل است که آن‌ها به خوبی درک نمی‌کنند که چطور بچه‌ها را در یک تلاش خوب قرار دهند اما آن‌ها به قدری بد هستند که شما نمی‌توانید برای شخصیت آن‌ها همدردی کنید. محاوره dimple Kapadias به وسیله Rupa Ganguly برای نسخه بنگالی ora نام گرفت. برای نقشی که سازندگان پس از امضای on Chatterjee در ذهن خود داشتند، کارگردان گفت که پرستار کامل با جذابیت چهره او است.

لینک مستقیم فیلم Hum Kaun Hai? 2004

فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با کیفیت 1080

این فیلم اکران نمایشی در ColumbiaCanada انگلیسی نداشت. فیلم دیگری که به زبان هندی به زبان هندی ساخته شده‌بود، اما به خاطر نقش subdued اش، بسیار خوب ساخته شد، اما در کل فیلم سینمایی است که سینما سینما بار دیگر بعد از دیدن نمایش فیلم بازی را تماشا کرده بود، هرچند که این فیلم در اولین نگاه اول من احساس عجیبی داشت و در پایان باز شد.


دانلود فیلم hum aapke hain koun
دانلود مستقیم فیلم Hum Kaun Hai? 2004
فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم Hum Kaun Hai? 2004
فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با کیفیت بالا
زیر نویس فارسی فیلم Hum Kaun Hai? 2004
دانلود زیر نویس فیلم Hum Kaun Hai? 2004
فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با کیفیت 1080
لینک مستقیم فیلم Hum Kaun Hai? 2004
فیلم Hum Kaun Hai? 2004 با زیر نویس

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها