I Still See You - 2018

ده سال پس از واقعه apocalyptic که میلیون ها نفر را کشت و دنیا را ویران کرد

اعضای اصلی فیلم


Dermot Mulroney

August Bittner بازیگر

Bella Thorne

Veronica Calder بازیگر

Richard Harmon

Kirk Lane بازیگر

Amy Price-Francis

Mrs. Calder بازیگر

Shaun Benson

Mr. Calder بازیگر

Louis Herthum

Dr. Martin Steiner بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم I Still See You 2018

دانلود زیر نویس فیلم I Still See You 2018

این مفهوم متفاوت بود ولی من سرگرم بودم، اما مثل همه چیز در زندگی باید آن را برای خودتان امتحان کنید. در حالی که به طور شگفت انگیزی به نظر می‌رسد که این فیلم داستان بدی است و نه چندان جالب توجه به نظر می‌رسد، اما نه تنها چیزی که به نظر من جالب است این است که حتی اگر آن چیزی نبود که به نظر من جالب باشد، اما آن را در حد بسیار عادی و جالب توجهی انجام نداده است. در عرض چند لحظه من به طور عجیبی مجذوب این موضوع شدم، اما فکر می‌کنم که این فیلم در قالب یک مجموعه تلویزیونی خیلی خیلی خوب و جالب باشد، اما من فکر می‌کنم که این فیلم بیشتر از آن است که من دوست دارم این فیلم را به عنوان یک سریال تلویزیونی در نظر بگیرم. اما من به سرعت فکر می‌کنم که این فیلم داستان فیلم علمی‌تخیلی خیلی لذت بخش است.

فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 720

داستان روح خلاق به خوبی نوشته شده بود و به بازیگران اصلی داده شد اما احتمالا ترکیبی کامل از این بود که چرا آن‌ها تصمیم گرفتند این پروژه را با پیچ و تاب‌های جالب در این پروژه انجام دهند و بعد از ۱۵ دقیقه تعطیلی منطقی به نظر می‌رسیدند. همه ما با ارواح گذشته از گذشته زندگی می‌کنیم که آینده ما رو تسخیر می کنه، اما اگه ما تنها کسی نبودیم که روح داشتیم چی؟ اگر اشباح در میان ما قدم بزنند تا آخرین لحظات عمر خود را تکرار کنند، شاید آخرین لحظات عمرشان را تکرار کنند؟ آیا ما همچنان بر این عقیده هستیم که تا زمانی که خود را با یک قاتل مواجه we از خطر مصون هستیم؟ آیا ما باید فرار کنیم یا هنوز باور داشته باشیم که آن‌ها می‌توانند کاری بکنند، اما زمان در دو طرف است و دست سرد مرگ در میان سرما و تاریکی فرو می‌رود و ما در میان تاریکی فرو می‌رویم و در میان تاریکی فرو می‌رویم تا بتوانیم فردا با هم زندگی کنیم. هر کسی که از این فیلم سر در اورده بود، نابغه بود، اما آن احمق لعنتی آن را اجرا کرد و حالا هم به این سادگی که من توصیه می‌کنم آن را تماشا کنید، به خاطر این بود که اگر کار درستی انجام داده بود، خیلی هم عالی بود.

فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 720

فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 1080

صدا در این فیلم وحشتناک است و دیدن هر کسی که موسیقی متن موسیقی و افکت‌های صوتی را ترکیب می‌کند و خفه کردن مکالمه خلاقانه است، باعث می‌شود که شما دائما صدا را بالا و پایین نگه دارید. این فیلم آنقدر خوب پیش می‌رفت که بعد از یک ساعت، شما یک سطر را می‌شنوید و درک می‌کنید که نویسنده نمی‌تواند به چیز بهتری فکر کند، پس فقط ویژگی نرمال را در این نوع فیلم دنبال می‌کند. این یک راز کوچک و مرموز بود که به نظر من این فیلم جالب و جالب توجه است، اما در حالی که با امید چیزی تازه به پایان می‌رسد، فکر می‌کردم که این فیلم جالب توجه است، اما همچنان که با امید چیزی جدید شروع می‌شود، به نظر می‌رسد که اگر دنبال چیزی ترسناک باشی، این موضوع به نظر من جالب خواهد بود که اگر دنبال چیزی ترسناک باشی، اما این داستان روح خوبی است، اما این داستان روح قشنگی است.

من واقعا از این فضای بزرگ در مورد آن لذت بردم و داستان پایان داستان را حس کردم، اما به غیر از اینکه نمایش خوب بود و ساعت کار آسانی بود. فکر عالی در مورد تمام چیزهای دیگر درست است، ترکیبی درست از چیزهای غیر عادی و جالب این است که کل حس فیلم خیلی خوب است و واقعا شما را به دام می‌اندازد، من فقط آرزو می‌کنم که بیشتر توضیح داده شود و یا این که این کار باعث می‌شود یک سری بزرگ کوچک درست کنند که من نمی‌دانم آن‌ها واقعا می‌توانند در یک فیلم همه چیز را درک کنند. یکی از بدترین عملکردی که تا به حال روی یک حالت چهره برای کل فیلم و یک فیلم وجود دارد و همان لحنی است که شما برای فیلم وزن دارید و سپس شما هم بلا را دارید که حتی قادر نیست موهایش را کلاه‌گیس کند؟ جدا؟ فیلمنامه نوشته شده توسط یک فرد ۹ ساله نوشته شده‌است که هیچ حسی ندارد او هر روز دوچرخه‌سواری می‌کند، اما او آمادگی جسمانی یک فیلم ۹۰ ساله را دارد که باعث می‌شود احساس کلی بدتر شود. گروه تئاتر کودکان محلی من این کار را بهتر انجام می‌دهد، تنها رویداد post در فیلم خودش فیلم است. من کسی نیستم که مقاله بنویسم، چون من صبر و حوصله این فیلم را ندارم، اما به نظر می‌آید که این فیلم مرا غافلگیر کرده بود. این فیلم مرا از همان آغاز تا ساعت و سی و هشت دقیقه طول کشید تا موبایلت را باز کنی و استراحت کنی و لذت ببری!

زیر نویس فیلم I Still See You 2018

این فیلم ده سال پس از آن رخ می‌دهد که حادثه در شیکاگو باعث تبخیر افرادی می‌شود که در حال حاضر به عنوان remnants یا ارواح به نام Brian Belle شناخته می‌شوند و ممکن است بخواهند به او صدمه بزنند. بدون هیچ انتظاری رفت و واقعا خوشحال شد که چند جهش خوب از آن به دست آمد. فیلمی درباره مردم هوشمند در یک داستان ارواح است و به نظر می‌رسد که با وجود رویدادی فاجعه‌بار، برخی از بینندگان را از زیر نظر گرفتن یک داستان فانتزی، واقعی جلوه می‌دهد. این فیلم نشان می‌دهد که چطور زندگی ادامه پیدا می‌کند، اما هیچ داستان ارواح برای لذت بخش نیست، نه هر داستان ارواح به وحشت نیاز دارد، نه دیدن دوباره آن. ۱۰ سال پس از وقوع حادثه در یک آزمایش انرژی بالا در شیکاگو بسیاری کشته شدند و اینکه او هر روز صبح در حین صرف صبحانه در شهر کوچک خود به اندازه کافی خوب عمل می‌کند.

فیلم I Still See You 2018 بدون سانسور

من در حقیقت این فیلم را به طور خاص دوست داشتم که میلیون ها نفر که در یک رویداد انقلابی کشته شدند تبدیل به شبح یا بقایای فیلم شدند. در واقع من نمی‌توانم به یک مورد فکر کنم که برای خراب کردن فیلمی که به اندازه کافی بد نبود، یک فیلم لذت بخش بود و من آن را توصیه می‌کنم.

فیلم I Still See You 2018 بدون سانسور
فیلم I Still See You 2018 با زیرنویس چسبیده
فیلم I Still See You 2018 دوبله فارسی
فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 480
فیلم I Still See You 2018 با کیفیت بالا
فیلم I Still See You 2018 بدون سانسور
زیر نویس فیلم I Still See You 2018
فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 1080
فیلم I Still See You 2018 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم I Still See You 2018
لینک مستقیم فیلم I Still See You 2018

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها