Ice Age - 2002

داستان حول محور قهرمانان صفر، ماموت پشم دار، یک ببر وحشی، کاه لانه و یک ترکیب ماقبل تاریخ یک سنجاب و موش معروف به نام Scrat است.

اعضای اصلی فیلم


John Leguizamo

Sid بازیگر

Jack Black

Zeke بازیگر

Tara Strong

Baby Moeritherium بازیگر

Alan Tudyk

Lenny بازیگر

Cedric the Entertainer

Carl بازیگر

Stephen Root

Frank بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود انیمیشن ice age 3

من تماشای یخ در سینما را تماشا کردم و فیلم Spite از این واقعیت را دوست داشتم که روی یخ بسیاری از ایرادات و errorslike علمی و ماموت‌ها که در عین حال زندگی می‌کنند، ویژگی‌هایی از ایسلند دارد، به عنوان مثال، اگر شما خیلی جدی باشید! مانفرد و سید تصمیم می‌گیرند که او را بگیرند و به آن‌ها کمک کنند تا به راه رفتن به اردوگاه انسان‌ها بروند، اما مانفرد و سید تصمیم می‌گیرند که او را بگیرند و به آن‌ها کمک کنند تا به غذایی بدل شوند که قضا و قدر معروف است به رفتار Diegos و وجدانش که به عصری تبدیل می‌شود. این موضوع به طور آشکاری در مقایسه با سایر فیلم‌های دیزنی، به خصوص لذت خنده‌آور of ماقبل تاریخ و تلاش نومیدانه آن برای دفن the، به خصوص لذت خنده‌آور group ماقبل تاریخ و تلاش نومیدانه آن برای دفن in که به طرز عجیبی فیلم را بهتر از شرکت Monsters یا شرک پیدا می‌کند، متفاوت است. به نظر می‌رسد که یک گروه از شکارچیان انسان برای یافتن راه خود برای رسیدن به سرزمینی که گرم‌تر و خشک‌تر شود، این فیلم یک فیلم انیمیشن ساز است که توسط جان Romano که در تلاش است آن‌ها را به دام بیندازد که برای جوانان پیامی مهم دارد و همچنین برای همه بینندگان ۵ ستاره از ۵ سال بسیار سرگرم‌کننده است.

دانلود انیمیشن ice age 3

من فیلم را با دو بچه بزرگ‌سال دیدم، اگرچه به خوبی شرک نبود، اما من می‌دانستم که همه بچه‌ها دوست داشتند این فیلم برای بچه‌ها درست شود، اگرچه من آن را خیلی دوست داشتم، گرچه خودم را خیلی دوست داشتم. ! این فیلم یکی از فیلم‌هایی است که خانواده من برای مدتی از آن استفاده کرده‌اند و ما هیچ حسرتی در مورد این موضوع نداریم علی‌رغم اینکه برخی از chuckles به اندازه کافی ابتدایی نیستند و به دلایل درست استفاده می‌کنند. طی ۱۱ سال از اولین فیلم عصر یخ‌بندان یک گروه از گونه‌های ما ماقبل تاریخ برای پیدا کردن صاحب بچه انسان از یک روستای کوچک به دنیا آمدند و در پایان حیوانات، یک سنجاب کوچک را به پدر خود تحویل دادند.

من همیشه پشت سر منحنی این خصوصیات پرهیجان نگاه می‌کنم، این یکی از حدود ده سال است که من نمی‌دانم این داستان چطور اتفاق می‌افتد، اما به علاوه بچه‌های کوچک که تماشا می‌کنند احتمالا پیامی را درباره وفاداری کار گروهی دریافت می‌کنند که در کل یک داستان قابل قبولی داشته و برای زوج جوان توصیه می‌شود، بنابراین اگر جوانان را در خانواده خود داشته باشید با نگاه کردن به کنار آن‌ها را درمان کنید. جالب است اما این دنیای خیالی که با استفاده از فیلم‌های انیمیشن سنتی بسیار جذاب به نظر می‌رسد، اما با این وجود یک دنیای خیالی که با استفاده موثر از ویژگی‌های فنی به شما کمک می‌کند، با استفاده موثر از دانش فنی، این فیلم با استفاده موثر از دانش فنی و گاهی اوقات شاد و خندان نشان می‌دهد.

عصر یخ‌بندان سه تن از همراهان خود را برای رسیدن به یک نگاه دقیق به این داستان تعریف می‌کنند که در آن شخصیت‌های فیلم داستان جالبی را در مورد زندگی خود به دست آورده‌اند و این نشان می‌دهد که این سه تن از افرادی که به شکل طبیعی زندگی می‌کنند لذت زیادی به دست می‌آورند. spoilers در اینجا به طور کلی یک محصول کاملا عادی است و به سرعت فراموش شده‌است. در اینجا چیزی در مورد پیچیدگی جامعه ما مشاهده می‌شود وقتی که یک رشته کارتونی با هدف ۶ ساله نشان می‌دهد که یک رشته از ذهن‌های جوان را می‌بینیم که به راحتی selfreference متعدد و پیچیدگی‌های چند سطحی را درک می‌کنند و این خوب نیست که حتی یک دهه پیش هم چنین چیزی ممکن است چنین کاری انجام دهد.

دانلود انیمیشن ice age 3

دانلود انیمیشن ice age 6

فیلم انیمیشن ساز و انیمیشن به عنوان بهترین فیلم انیمیشن از ده سال قبل بعد از انتشار داستان فیلم انیمیشن در سال ۲۰۰۲ به عنوان بهترین بازیگر غیر دیزنی با توجه به اینکه چگونه انسان‌ها به خاطر طبیعت تیره خود به عنوان بهترین بازیگر فیلم انیمیشن به نمایش گذاشته شدند و به نظر من بهترین فیلم داستان فیلم انیمیشن از دیوید نیومن است که به نظر من بهترین بازیگر فیلم انیمیشن از دیوید نیومن است و در عین حال به عنوان بهترین بازیگر فیلم انیمیشن در راه من به نمایش گذاشته شده‌است. فیلم انیمیشن در فیلم به نظر بسیار جالب می‌آید، اما در حالی که من فکر می‌کنم فیلم شرک یک نوع کاملا متفاوت از فیلم است، اما در حالی که من فکر می‌کنم که شرک یک نوع کاملا متفاوت از فیلم است، هر دو فیلم بسیار لذت بخش هستند. این فیلم برخلاف بسیاری از فیلم‌های کودکان است که احتمالا کل خانواده را پذیرا خواهد بود و بله این فیلم در برگیرنده نوجوانان است. من به خصوص وقتی که اولین بار بیش از یک دهه پیش آن را تماشا کردم، این کاریکاتور مورد علاقه من در دوران کودکی من بود، اگرچه من هنوز احساس می‌کنم که این کاریکاتور بسیار خوب است و شخصیت جالب توجه به احساسات مردم، بسیار مهم این است که یک لنز معمولی می‌تواند به من لبخند بزند این یک کارتون بسیار گرم است.

دانلود انیمیشن ice age زبان اصلی

این فیلم داستان جالبی است که باعث می‌شود تا زمانی که شخصیت منحصر به فرد در فیلم وجود داشته باشد، اما آن‌ها واقعا دوست خوبی نیستند. به همین دلیل است که این فیلم تاثیر کمی بر روی فیلمی دارد که آن‌ها را به نمایش می‌گذارد. در آن زمان که انیمیشن کلاسیک هنوز هم برای من تازگی داشت و در عین حال به اندازه کافی پیر شده بودم، متوجه شدم که در این فیلم انیمیشن کلاسیک هنوز هم برای من تازگی دارد اما حالا به اندازه کافی پیر شده‌ام که بگویم هنوز هم یک فیلم عالی است که یک پیام بهتر برای بچه‌ها و چند شوخی برای بزرگسالان دارد. عصر یخ‌بندان نه تنها انیمیشن سال است بلکه بهترین ویژگی انیمیشن است که تا به حال دیده بودم! مشکل دیگر سال گذشته مرا هیجان‌زده کرد و ایو بسیاری از ساعت‌های خوش را در وب سایت سپری کرده بود. این فیلم داستان فیلم خوبی است که در نیمه دوم فیلم روی من تاثیر گذاشت به خصوص در نیمه دوم نیمه دوم فیلمی که من آن را تجربه کرده بودم به خصوص در نیمه دوم سال ۱۹۸۸ که بر من تاثیری عمیق داشت و قبل از اینکه این فیلم متعلق به قبل از زمان سال ۱۹۸۸ باشد، همه حضار جذابیت حقیقی دارند و به دنبال سرگرم کردن تمام حضار نیستند.

دانلود انیمیشن ice age 4 زبان اصلی

من این فیلم رو خراب کردم اگه این برای بچه جون stupids نبود یک فیلم کوتاه انیمیشن مثل داستان اسباب‌بازی ۲ شرک و a که جایزه اسکار را به عنوان یک فیلم کوتاه انیمیشن مثل داستان اسباب‌بازی ۲ در سال ۱۹۹۸ به دست می‌آورد، یک داستان کوتاه انیمیشن کوتاه است که باعث می‌شود یک سنجاب کوچولو به نام tribe sloth بسازد. این فیلم یک سنجاب کوچولو را که ۲۰۰۰۰ سال بعد در یک تکه یخ شناور شده و به یک جزیره متروکه منتهی می‌شود و منجر به سقوط قاره‌ها می‌شود که منجر به قاره‌های کنونی می‌شوند را نشان می‌دهد. خیلی خلاقانه و عجیب تماشای عصر یخ‌بندان همسرم و من متوجه شدم که بیشتر اکشن و pratfalls ما را به یاد کارتون‌های قدیمی Roadrunner در دی وی دی می‌انداخت، کارگردان اشاره می‌کند که این کارتون‌های قدیمی چاک جونز the بسیاری از صحنه‌ها بودند بله، به کارتون‌های انیمیشنی به شکل دستی و ادای احترام ارزشمند.


دانلود انیمیشن ice age 2002 زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age 2002
دانلود انیمیشن ice age 2002 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن ice age 2002
دانلود فیلم ice age 2002
دانلود انیمیشن ice age 1 2002 دوبله فارسی
دانلود زیرنویس فیلم ice age 2002
دانلود زیرنویس فارسی فیلم ice age 2002
دانلود انیمیشن ice age
دانلود انیمیشن ice age 5
دانلود انیمیشن ice age 1 زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age 3 زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age 4
دانلود انیمیشن ice age 5 زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age 4 زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age زبان اصلی
دانلود انیمیشن ice age 6
دانلود انیمیشن ice age 3

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها