In the Fog - 2012

دانلود فیلم V tumane 2012

مرزه‌ای غربی اتحاد جماهیر شوروی: این منطقه تحت اشغال آلمان قرار دارد. یک مرد به اشتباه متهم به هم‌کاری با ناامیدی برای نجات شان خود با انتخاب اخلاقی غیر ممکن است.

اعضای اصلی فیلم


Vladimir Svirskiy

Sushenya بازیگر

Vladislav Abashin

Burov بازیگر

Sergey Kolesov

Voitik بازیگر

Nikita Peremotov

Grisha بازیگر

Yuliya Peresild

Anelya بازیگر

Kirill Petrov

Koroban بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

اما در حالی که عیسی Loznitsas قربانی یک فیلم زیبا و ظریف در رابطه با اصول اخلاقی است که در آن خیانت و ظن قوی از وفاداری و همبستگی هستند، در حالی که Shepitkos عیسی به عنوان هم‌کاری با دشمنی که در آن خیانت و سو ظن قوی‌تر از وفاداری و همبستگی هستند، وجود ندارد. این منظره دنیای غمناک است که شخصیت‌های گناه و گناه را احاطه کرده‌است؛ طنز دنیای زیبا که در آن زشتی انسانی روی صحنه میانی قرار می‌گیرد. Fair is که مدت‌ها توسط آلمان‌ها در طول جنگ جهانی دوم اشغال شده‌بود و به جای آن که به همراه رفقایش به قتل برسند و به جای آن که به همراه رفقایش به قتل برسند، به طور غیرقابل توجیهی به سر می‌برند و به جای آن که به همراه رفقای خود به قتل برسند، به طور غیرقابل توجیهی به سر می‌برند و به جای آن که در زیر چکمه آلمان به سر برند و به جای آن که شانس خود را برای شانس به دست آورند و آرزوی موفقیت کنند، در جشنواره فیلم بین‌المللی تورنتو در سال ۲۰۱۲ دیده می‌شود. این فیلم پس از آخرین اعتبار به این دلیل ساخته شده‌است که تنها یک فیلم جنگی نیست بلکه فیلمی درباره خط نازک بین انتخاب‌های اساسی در مورد جواب‌هایی است که فرد را بیشتر از شرایط توصیف می‌کند و این یک فیلم برای بیننده است و این یک فیلم مفید و فرصت برای تصور جهان به عنوان یک تعادل ظریف بین انتخاب‌ها می‌باشد.

V tumane

در مه تصمیماتی که مردم مجبور به تصمیم‌گیری در زمان جنگ هستند را به تصویر می‌کشد، اما قربانیان شرایط خارج از کنترل آن‌ها، در مواجهه با انتخاب‌های غیر ممکن که برخی از ما مجبور به انجام آن هستند، مجبور به ساختن صحنه‌ای هستند که در آن امواج interrogator که به او اشاره می‌کنند باید یکی از بی‌رحمانه‌ترین امواج باشد که تا به حال در فیلم دیده شده‌است. بعد از یک فصل بسیار ضعیف از فیلم‌های هالیوود، من تصمیم گرفتم نگاهی به این فیلم بیندازم که در یکی از تئاترهای شهر من به عنوان بخشی از یک مدار خارجی مستقل نمایش داده شده‌بود و مسحور کننده شده بود! فیلم ویدئویی بسیار تلخ و تکان‌دهنده مربوط به یک سفر جاده‌ای است که با تنها یک هدف در حال مرگ است و تنها یک هدف در حال مرگ است که باعث می‌شود ما شاهد آخرین قطعنامه ای باشیم که نشان می‌دهد چگونه تصمیمات عمیق و سخنرانی در مورد زندگی انسان می‌تواند ما را غرق کند در صورتی که اجازه دهیم مسیر حافظه ما را به هر مسیری که انتخاب می‌کنید هدایت کند و تجربه‌ای بسیار شیک و زیبا باشد که شما نمی‌توانید آن را نادیده بگیرید. یک تکه یخ سرد آهسته و سرد از تاریخ اخیر بیشتر از یک فیلم به تصویر می‌کشد، اما داستان یک نسل فیلم نه تنها فیلمی نیست که به یاد داشته باشد، بلکه داستانی است برای کشف یک جنبه از زندگی روزمره با استفاده از فیلم‌های آمریکایی قدیمی که با استفاده از سینمای قدیمی روسی یک فیلم صادقانه را به یاد می‌آورد و این فیلم بسیار ساده و تاریک از تاریخ اخیر است.

V tumane

شرم‌آور است وقتی که یک درام بالقوه موثر با یک موضوع قدرتمند به خاک تبدیل می‌شود، همانگونه که در اینجا انجام می‌شود، داستان خودش می‌تواند ارزشمند باشد اما the وحشتناک است که گام زدن به سرعت به طول ۴۵ دقیقه در نتیجه سرعت ۲ x نگاه کردم؟ ()هنوز شاتر آهسته است! این فیلم دقیقا همان چیزی است که شما در طی یک دقیقه از یک دوربین فیلمبرداری می‌کنید و در نهایت یک قدم دیگر برای پنج صفحه انتخاب می‌کنید. به این دلیل که همه چیز از یک دوربین ساده گرفته می‌شود و در نهایت یک قدم دیگر برای پنج صفحه به نظر می‌رسد.

فیلم در ایجاد این فضای خرد کننده بسیار موثر است و به نظر می‌رسد که در اینجا صحنه‌های بسیار جالب توجه شما را به تصویر می‌کشد، اما این فیلم به نظر می‌رسد که این فیلم داستان دیگری را به یاد می‌آورد چرا که هر دوی آن‌ها به نظر کاملا بی‌هدف رسیده‌اند. در عوض این فیلم نشان می‌دهد که این صحنه باید برای یک دقیقه کامل با دوربین در حال قدم گذاشتن بر روی یک زمین‌بازی به نظر برسد؟ این فیلم ده‌ها ثانیه وقت اضافی را برای شما فراهم می‌کند؟ هیچ چیز دیگری غیر از ملالت و بی‌حوصلگی برای گفتن اینکه آیا بازیگران این خطوط را به خوبی درک می‌کنند یا نه به این دلیل که صحبت کردن در مورد شرایط سخت شخصیت‌های اصلی برای آن‌ها خیلی ساده بود، اما من مطمئن بودم که این فیلم داستان جالب توجهی را در فیلم نشان می‌دهد چون من واقعا باور دارم که بازیگران این فیلم را به جای جوراب پوشش می‌دهند، بنابراین واقعا هیچ چیز نابهنگام وجود ندارد که شما را از فیلم بیرون کند.

لینک مستقیم فیلم In the Fog 2012

در مه فیلمی درباره یک مرد شوروی است که به جای آویزان کردن او برای خرابکاری به دست آلمان‌ها آزاد می‌شود. این فیلم برخلاف دیگر فیلم‌های جنگی است که در آن هیچ اتفاقی نمی‌افتد، بلکه آن قدر خسته‌کننده است که حتی یک فیلم کلاسیک هم وجود داشته باشد، چون ممکن است حتی یک فیلم کلاسیک هم داشته باشد، اما بیشتر آن زمانی است که من از مرگ حوصله‌اش سر رفته بودم.


دانلود مستقیم فیلم V tumane 2012
فیلم V tumane 2012 با زیرنویس چسبیده
زیر نویس فیلم V tumane 2012
فیلم V tumane 2012 با لینک مستقیم
فیلم V tumane 2012 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم V tumane 2012
فیلم V tumane 2012 بدون سانسور
فیلم V tumane 2012 با کیفیت بالا
فیلم V tumane 2012 سانسور شده
لینک مستقیم فیلم V tumane 2012

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها