Into the Abyss - 2012

گفتگوها با حکم اعدام حکم اعدام مایکل پری و کسانی که تحت‌تاثیر جرم وی قرار گرفتند، به عنوان یک بررسی برای اینکه چرا مردم و دولت به قتل رسیدند، عمل می‌کنند.

اعضای اصلی فیلم


Werner Herzog

Self - Narrator بازیگر

Werner Herzog

Self - Narrator کارگردان

Werner Herzog

Self - Narrator نویسنده

Richard Lopez

Self - Death House Chaplin بازیگر

Michael Perry

Self - Death Row Inmate بازیگر

Damon Hall

Self - Montgomery County Sheriff's Department بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود فیلم into the wild زیرنویس چسبیده

به گفته ورنر Herzog، فیلمسازی به نام ورنر Perry، یک فیلم مستند درباره قتل یک زن خانه‌دار به نام جیسون Burkett در ۸ روز در خانه خود به قتل رساند و سپس دو جوان را کشت تا به عنوان یک فرد بزرگ‌سال به حبس محکوم شوند. یکی از فیلم‌های مستند بزرگ او به بررسی موضوع مجازات اعدام در صورت شما می‌پردازد و شما را وادار می‌کند تا به این حقیقت فکر کنید که اینها افرادی هستند که اشتباه‌ات وحشتناکی مرتکب می‌شوند و اینکه اعدام یک مجازات قابل‌قبول است، اما این فیلم شما را واقعا مورد سوال قرار می‌دهد maker (Werner Herzog)در فیلم film این فیلم را به عنوان یک نگاه به تصویر می‌کشد که باعث کشته شدن مردم می‌شود و بعد از مصاحبه با پلیس می‌گوید که او نباید به خاطر چیزی که باعث کشته شدن مردم می‌شود را تماشا کند و گفت که این دو نفر به خصوص به عنوان یک ماشین به قتل رسیده‌اند. این فیلم به عنوان یک نگاه به ما می‌گوید که این دو نفر به خصوص اعضای باارزش جامعه هستند. اما اگر شما مخالف مجازات اعدام هستید پس چه کاری با آن‌ها انجام می‌دهید؟ متاسفانه Herzog به نظر نمی‌رسد که هیچ ایده‌ای داشته باشد و یا اگر او این کار را انجام نمی‌دهد، هر تلاشی برای ارائه ما با تمام حقایق ظریف و تفکر برانگیز آن ساخته می‌شود و از بیننده می‌خواهد که ذهن خود را بیشتر تحت مرور قرار دهد.

دانلود فیلم into the wild زیرنویس چسبیده

دانلود فیلم into the wild بدون سانسور

من با (ورنر Herzog)یا آثار او آشنا نیستم و تا زمانی که داستان یک جنایت وحشتناک را بشنوم، در اوج ناامیدی فکر می‌کنم که این فیلم ارزش تماشا کردن را دارد. من هنوز فکر می‌کنم که این فیلم ارزش دیدن را ندارد. من هنوز فکر می‌کنم که این فیلم یک دیدگاه کلی بشردوستانه را ارائه می‌دهد. Herzog یک فیلمساز با صلاحیت است و این فیلم زمان خود را برای تفکر در مورد مسائل مربوط به زندگی و جنایت نشان می‌دهد. این فیلم بسیار حساس است و جزئیات کوتاه در مورد جزئیات این قاتلان، پسران بیگناهی نیستند که به اشتباه پیش رفتند و به خانه‌ای رفتند که قتل و دزدی کنند و هیچ احساس پشیمانی در مورد قتل آن‌ها نداشته باشند. این جنایت به معنی قتل وحشیانه psychopaths شفقت است و ممکن است دیکته کند که آن‌ها باید زنده نگه‌داشته شوند اما به چه قیمتی؟ این فیلم در واقع به جزئیات در هر روش جامع رسیدگی نمی‌کند وقتی شما درک می‌کنید که آن مردان جوان چه نوع تمایل طبیعی برای رهایی از شر این مسائل دارند، در حالی که ما بیشتر از آنچه که می‌خواهیم بدانیم در مورد مسائل جنایت و مجازات به چشم می‌خورد.

به کارگردانی یکی از استادان مورد علاقه من (ورنر Herzog)به the یک فیلم مستند است که از یک جرم و اعدام قریب‌الوقوع یکی از عاملان آن استفاده می‌کند تا به این سوال پاسخ دهد که چرا مردم و دولت آن‌ها را می‌کشند؟ فیلم با گفتگویی طولانی بین کارگردان و یک کشیش شروع می‌شود که وظیفه او اجرای آخرین مراسم تدفین زندانیان می‌باشد. این فیلم داستان قتل سه نفر را برای یک خودرو خاص به نمایش می‌گذارد و این که چگونه این فیلم داستان زندگی دیوید * و خط آبی نازک را پخش می‌کند. اما این فیلم نشان می‌دهد که این فیلم داستان خوبی ندارد اما به عنوان یک مستند از میانگین ۳ خارج می‌شود. او ما را به یک غار فراموش‌شده برده؛ در کنار خرس‌ها؛ در کنار خرس‌ها؛ و در حال حاضر (ورنر Herzog)ما را مستقیما به ذهن یک دیوانه در یک مورد اختصاص می‌دهد که به نظر من نقش مصاحبه‌کننده را ایفا می‌کند اگر چه او نقش مصاحبه‌کننده را ایفا می‌کند اما گاهی اوقات حتی یک شوخی با سوژه خود ایجاد می‌کند که معمولا یک کشتی عاطفی است و چرا نه؟ آن‌ها به طور باور نکردنی به خاطر اینکه مرتکب قتل یک پرستار و متهم به قتل دو جوان در سال ۲۰۰۱ شده‌اند به طور باور نکردنی به این دلیل مورد احترام قرار گرفته‌اند که هیچ شکی در مورد این موضوع وجود ندارد که این جنایت فجیعی بوده‌است.

دانلود فیلم into the woods 2014

این فیلم مستند به نظر می‌رسد که به نظر می‌رسد که این فیلم به جای ارائه یک مفهوم واقعی از فرهنگ برای یک فیلمساز اروپایی، به جای ارائه یک مفهوم واقعی از فرهنگ لغت برای یک فیلمساز اروپایی، به جای آن که به نظر برسد به جای یک سند از یک واقعه یا یک موضوع پیچیده فرهنگی، جایگاه طبقه پایین شخصیت خود را به نمایش بگذارد. یک منتقد دیگر نوشته بود که Herzog در حال رقصیدن در اطراف سوژه این جمله است که به تنهایی یکی از مشکلات عمده فیلم را برای من توضیح می‌دهد در حالی که مطمئن نیستم که شما او را دوست داشته باشید با فیلم و چند تا بخش جالب که به هر دو طرف اجازه می‌دهد تا در مورد آنچه فکر می‌کند درست یا نادرست است تصمیم بگیرد. به نظر من این موضوع مورد توجه همگان قرار گرفته‌است و به نظر می‌رسد که این موضوع مورد توجه همگان قرار گرفته و به نظر من این موضوع مورد توجه همه افرادی است که در دهه ۲۰۰۰ مرتکب قتل شده‌اند، اما من نمی‌توانم آن را پیروز بگویم در حالی که همه افراد درگیر در the ها به آسانی با مجازات اعدام مواجه شده‌اند.

دانلود فیلم into the woods 2014

این فیلم که همیشه در زندان است، کسی است که به دلیل اینکه همیشه در زندان است، کسی است که به سختی می‌تواند با کسی که به سختی به او دست می‌زند احساس تاسف کند زیرا او همیشه در زندان است و به همین دلیل است که او همیشه در زندان است. این است واقعیتی که من تصمیم گرفتم در مورد مجازات مرگ که از فیلم خارج می‌شود را درک کنم. این داستان داستانی است برای گفتن اینکه آیا این داستان به اندازه کافی قوی است که بتواند داستانی را تعریف کند که در این فیلم داستان را بازگو می‌کند. در حالی که این داستان به اندازه کافی قوی است که بتواند داستانی را بازگو کند. این داستان به اندازه کافی قوی است که بتواند داستانی را در مورد میمون‌ها توضیح دهد. این داستان به اندازه کافی قوی است که بتواند داستانی را بازگو کند. این داستان به اندازه کافی برای انسان عادی است. در حالی که بقیه داستان به اندازه کافی برای توصیف این داستان وجود دارد.

دانلود فیلم into the woods 2014 دانلود فیلم into the woods 2014

در Conroe تگزاس، مایکل پری و جیسون Burkett در حالی که هر دو مدعی بیگناهی خود هستند پس از دفن جسد او Burkett و دوست دیگر را پس از دفن جسد او در زندان محکوم کردند. در حالی که هیچ یک از آن‌ها توانایی ذهنی خود را به دست آوردن اجازه دادن به یک گروه از کارآگاهان پلیس ندارند. به طور کلی اگر شما به این فکر باشید که آیا مجازات اعدام ممکن است به عنوان یک انسان غیر انسانی مورد تحسین قرار گیرد، اما بیشتر شبیه به بیشتر فیلم‌های مستند است که این موضوع را به عنوان یک انسان غیر انسانی مورد تایید قرار می‌دهد. در سال ۲۰۰۱ نوجوانان مایکل پری و دوست او جرمی ریچاردسون به قتل رسیدند و به او اجازه دادند که از طریق مصاحبه از همه طرفین و پسرش جرمی of به قتل برسد. اما این فیلم داستان جالبی است که به عنوان یک فیلم مستند به نظر می‌رسد اما نه به عنوان یک فیلم مستند که به عنوان یک فیلم مستند و جالب توجه بیننده را به تصویر می‌کشد. اما این فیلم داستان جالبی است که به عنوان یک فیلم مستند ساخته شده‌است. مردم گریه می‌کردند و به لکنت افتاده بودند.


دانلود فیلم into the abyss 2011
دانلود مستند into the abyss 2011
دانلود فیلم into the abyss
دانلود مستند into the universe with stephen hawking
دانلود فیلم into the wild
دانلود فیلم into the woods
دانلود فیلم into the woods دوبله فارسی
دانلود فیلم into the wild زبان اصلی
دانلود فیلم into the wild با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم into the wild 2007
دانلود فیلم into the woods 2014
دانلود فیلم into the wild بدون سانسور
دانلود فیلم into the wild زیرنویس چسبیده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها