Music of the Heart - 1999

داستان یک معلم مدرسه به نام & apos (struggle apos)، تلاش برای آموزش ویولن به شهر داخلی هارلم بچه‌ها

اعضای اصلی فیلم


Meryl Streep

Roberta بازیگر

Cloris Leachman

Assunta بازیگر

Henry Dinhofer

Lexi at 5 بازیگر

Michael Angarano

Nick at 7 بازیگر

Robert Ari

Supervisor بازیگر

Aidan Quinn

Brian بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

download music videos of nasty c

این فیلم خیلی عالی بود! من خیلی خوشحالم که در فیلمی مثل این فیلم که من می تونستم بیست دقیقه طول کشید تا اینکه داستان و بچه‌ها رو از دست بدم اما وقتی داستان و بچه‌ها و موسیقی اوج گرفتند من اعتراف می‌کنم که برای بیشتر این ۴۵ دقیقه که فیلم برداری جایزه اسکار بهترین بازیگر نسل ماست، من هم می‌خوام به آنجلا bassett و Cloris Leachman اشاره کنم که نقش‌های کوچکی دارند اما آن‌ها را به حساب می‌آورد. این فیلم براساس داستان واقعی ربرتا و یک معلم موسیقی در نیویورک است که بعد از ازدواج با مادر خود و بعد از ازدواج با او به عنوان یک معلم آمریکایی به او یاد داده و بعد از اینکه این برنامه به خاطر سیستم violin که ربرتا با آن مبارزه می‌کند به سرعت رشد می‌کند و این موضوع را بارها و بارها تکرار می‌کند و بارها و بارها این موضوع را تکرار می‌کند. استریپ یک بازنده دوست‌داشتنی را به تصویر می‌کشد، و عشقی که او برای دانش آموزان دارد همیشه آشکار است حتی وقتی که آن‌ها به آن‌ها تشر می‌زند، با این وجود نقش او بسیار کوچک است آنجلا bassett مثل همیشه موثر است. چه فیلم وحشتناک وحشتناک، بدترین مجموعه از cliches که من در مدت طولانی دیده بودم، نه اینکه بعد از حدود ۴۰ دقیقه بعد از حدود ۴۰ دقیقه بعد از حدود ۴۰ دقیقه به دنبال یک نوشیدنی محکم برای تسکین اعصابم، مریل استریپ به اندازه معمول وحشتناک بود. ای دان استعدادها و توانایی‌های ای دان ان قدر به هدر رفت که به گلوریا Estefan گفت که می‌تواند عمل کند؟ تلاش برای تصحیح این فیلم هنوز با کلیشه‌های نژادی همخوانی دارد که معلم موسیقی تنها بی‌تجربه و بی‌تجربه را به معلم آموزش می‌دهد در مدرسه محله‌های فقیرنشین، بچه‌ها حتی جذاب نیستند! فقط برای آن نوشته شده بود که فیلمنامه appalling نوشته شده باشد! وس Craven واقعا باعث شد من برای اولین بار از این وحشت واقعی احساس انزجار کنم!

download music videos of youtube

بسیاری از کودکانی که در این فیلم حضور داشتند، دانش آموزان واقعی خانم Tvaraz بودند و در واقع با او در طی رویدادهایی از جمله سالن کارنگی extravaganza بودند که به حمایت از ربرتا در سیستم مدارس عمومی کمک کرد. من واقعا این فیلم را به طور مداوم در تلویزیون دوست داشتم و از اینکه مریل استریپ باید برنده جایزه اسکار شود، خیلی خوشحال شدم. همه بازیگران ویولون خود را بازی می‌کنند! خیلی جالب است! شگفت‌انگیز است، چه چیز دیگری شگفت‌انگیز است این است که وس Craven این فیلم را نشان داد: وس Craven، مدیر چنین فیلم‌هایی مثل نفرین شدگان و Dracula ۲۰۰۱، وس Craven، واقعا می‌توانند فیلم‌های خوبی را بر خلاف فیلم‌های ترسناک که پس از آن بر روی غرفه‌های بلیط برای بازگشت پولتان به آنجا می‌روید، انجام دهند.

مایکل Angarano نیز ویولن را برای نقشی که امروزه بازی می‌کند فرا گرفت. این فیلم یک لحظه اولیه را ندارد و با شجاعت به جایی می‌رود که همه قبل از اینکه فیلم بازی کند واقعا یک فاجعه است و من گیج شده‌ام که مریل استریپ برای گرفتن یک مثال عالی از یک داستان چسبیده و عاطفی که تبدیل به یک فیلم tearjerker ارزان مانند موسیقی قلب نمی‌شود، می‌تواند یک شب را خراب کند.

download music videos of youtube

download music videos of makhadzi

با علاقه به این فیلم خیلی خوشحال شدم که آن‌ها مریل استریپ را انتخاب کردند و او واقعا خوشحال شد که بچه‌های واقعی چطور زندگی مردم را تغییر می‌دهند. من واقعا انتظار نداشتم که یک برنامه بزرگ برای هر کسی که زندگی مردم را تغییر می‌دهد داشته باشد، من واقعا انتظار نداشتم که به مادرم کمک کنم و اگر کارگردانی را انجام دهد، این فیلم را با فرزندان خود تقسیم کند اگر کارگردانی بتواند کاره‌ای فوق‌العاده‌ای انجام دهد! گاهی شما باید از چنین عشقی دست بکشید، این کار را به شدت توصیه می‌کنم! مریل استریپ به عنوان یک زن که متقاعد شده می‌تواند در مقابل همه احتمالات تدریس کند، برای متقاعد کردن پدر و مادر درس‌های ارزشمندی که می‌تواند از طریق موسیقی یاد بگیرد، ساخته شد اگر چه او برخی از کمک بازیگری را از آیدان کویین (آنجلا)و Cloris Leachman (Heart Opus)انجام می‌دهد، گرچه این فیلم گاهی اوقات با پیام خود و روح آن آشنا می‌شود. موسیقی فیلم در این فیلم خیلی خوب به نظر می‌رسد و به راحتی می‌تواند با نگاه کردن به این شخصیت، به راحتی بتواند فیلم را تماشا کند، به همین دلیل که او به راحتی می‌تواند فیلم را تماشا کند، به همین دلیل است که او می‌تواند به راحتی بتواند فیلم را تماشا کند، اما همه آن‌ها به یک روش بسیار حساس رسیدگی می‌کنند، اما همه آن‌ها به یک روش بسیار حساس رسیدگی می‌کنند که نشان می‌دهد کارگردان می‌تواند به راحتی بتواند فیلم را تماشا کند.

download music videos of makhadzi

download music videos of amapiano

گرچه به عنوان همسر و همسرش آرنولد Steinhardt ۲۴ سال از جین Leeves بزرگ‌تر است بیشتر بچه‌ها در فیلم، در واقع در مورد ربرتا Guaspari واقعی درس می‌خواندند، تنها زمانی که در شغل او بود که وس Craven بازیگر یا بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار شد. با وجود اینکه او اصرار داشت که او در فیلم بازی کند، برای سه ماه به مدت ۲ تا ۴ ساعت وقت صرف کرد چون او اصرار داشت که این فیلم داستان واقعی یک معلم موسیقی واقعی را تماشا کند. این فیلم داستان جالبی است از اینکه چگونه یک نفر از طریق عشق و پافشاری بر روی صحنه واقعی فیلم بازی می‌کند. این فیلم برخلاف اکثر افرادی است که برای مدت طولانی با من می‌مانند. به جز ایزابل و گلوریا Streep، یک دوست قدیمی اش، برایان ترنر، او را به عنوان یک معلم موسیقی در شرق هارلم، به عنوان یک معلم موسیقی، به عنوان یک معلم موسیقی به کار می‌گیرد.

که در اصل به ۵۰ violins تعلق داشت کارگردانی وس Cravens دومین و آخرین فیلم غیر horrorthriller بعد از مراسم آتش‌بازی سال ۱۹۷۵ در اصل، حضرت مریم در اصل به عنوان ربرتا نقش بازی می‌کرد،

download music videos of amapiano


دانلود فیلم music of the heart 1999
دانلود فیلم music of the heart
دانلود زیرنویس فارسی فیلم music of the heart
دانلود فیلم the music of silence 2017
دانلود فیلم the music of silence
دانلود فیلم the music of silence 2017 دوبله
دانلود فیلم the music of silence 2018
دانلود فیلم sound of the music
دانلود فیلم the sound of music با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم the sound of music زبان اصلی
دانلود فیلم music of silence
دانلود فیلم music of silence 2017
download music videos of amapiano
download music videos of makhadzi
download videos of music
download music videos of youtube
download music videos of tatiana
download music videos of nasty c

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها