The Invincible Armour - 1977

دانلود فیلم Ying zhao tie bu shan 1977

هوانگ روزنامه جنگ لی یک محافظ چینی فاسد است که جان لیو را برای قتل یک فراری تحت تعقیب می‌داند که جان لیو را با نوجوانی که یک متخصص در روش معروف Armor است و تکنیکی است که به این معناست که متخصص می‌تواند در برابر هر چیزی مقاومت کند.

اعضای اصلی فیلم


John Liu

Chow Lu Fung بازیگر

Jang-Lee Hwang

Minister Cheng بازیگر

Jack Long

Shen Yu بازیگر

Hsin Hsing Kuo

بازیگر

See-Yuen Ng

کارگردان

Lu Tung

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

دانلود زیر نویس فیلم The Invincible Armour 1977

اگر هوانگ با آن بازی می‌کند، لی شما را به عنوان یک فیلم بزرگ به نمایش می‌گذارد! این فیلم داستان جالبی است که با عمل شروع می‌شود و زمان کمی برای چشم‌پوشی از کمدی قدیمی مانند بسیاری از فیلم‌های کونگ‌فو اینه که من فکر می‌کردم آن‌ها می‌توانستند فیلم را با کمی درام بیشتر بنویسند و باعث شوند که شما حدس بزنید چه کسی خوب و بد است! مبارزه عالی با انگشت clawIron، لگد زدن به پای جان لیو، اگر شما مثل من از این فیلم خوشتان بیاید، این فیلم را نیز دوست خواهید داشت. سرانجام وقتی به یاد مشت کرم آبی افتاد که تا حدی به من یادآوری می‌کند، لی جنگ لی چنان قوی بود که می‌توانست یک تن آجر در صورتش انداخته باشد و باز هم به تو نزدیک می‌شد! ترسناک! This لی کو و جان لیو در نقش عمده‌ای بازی می‌کنند اما به نظر می‌رسد که تلاش می‌کند تا موفقیت خود را با استفاده از تکنیک‌های عقاب نشان دهد اما به نظر می‌رسد که مبارزه آن‌ها با استفاده از تکنیک‌های عقاب نشان داده شده‌است. اما این کار به گونه‌ای موثر نبوده است که نشان دهد طولانی‌ترین روز رقابت بر علیه هوانگ توسط جان لیو و John وونگ کار می‌کند اما این کار می‌تواند بهتر باشد و به گونه‌ای شبیه به طولانی‌ترین روز است که مجموع قطعات به یک فیلم درجه اول اضافه نمی‌کنند.

دانلود زیر نویس فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 دانلود زیر نویس فیلم Ying zhao tie bu shan 1977

فیلم The Invincible Armour 1977 دوبله فارسی

اغلب اوقات من مدرسه قدیمی کنگ فو را پیدا می‌کنم که طرح بدی برای مبارزه با صحنه‌های نبرد دارد اما یک فیلم که کار خوبی روی هر دوی آن‌ها انجام می‌دهد، یک فیلم اکشن است که من را به فیلم اکشن نشان می‌دهد، در حالی که من هنوز هم از دلیل پشت‌پرده رقابت لذت می‌برم. این زره شکست‌ناپذیر یک سبک کاملا قدیمی است، اما به نظر می‌رسد که زره شکست‌ناپذیر بسیاری از هنرمندان loyal را که هنوز این سبک را در چین به کار می‌گیرند، به خود جلب می‌کنند. پایان کار به شیوه‌ای بسیار ناراحت‌کننده اتفاق می‌افتد که شما باید آن را ببینید تا از آن لذت ببرید، من دوست دارم داستان بیشتری نسبت به مبارزه با آن ببینم، اما این ترجیح من یک فیلم کلاسیک کنگ فو است و یکی از بهترین فیلم‌های تولیدی آن است که آن را برای صحنه‌های نبرد ببیند.

فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 دوبله فارسی

زیر نویس فارسی فیلم The Invincible Armour 1977

چو چانگ، پسر و خواهر او، Shi body و پسر او به خاطر این که تیمش برای کمک به او در تلاش سیاسی مناسب برای کمک به او برای مقابله با حمله تیمش بسیار ترسناک است، برای مقابله با این موضوع بسیار موثر واقع شده‌است. او یک مرد جوان که به خاطر قتل یک مقام امپراتوری محبوب و دوست‌داشتنی در یک نقطه برای نگه داشتن آن‌ها با انگشت آهنین استفاده می‌کند، یک نمونه خوب از ژانر عکاسی هنرهای رزمی و نحوه ضربه زدن آن‌ها با انگشت آهنین است. من این فیلم را در طول سواری با اتوبوس در یک مدرسه دیدم و نتوانست از من لذت ببرد این فیلم داستان فیلم بدی است اما آن جایی است که قهرمانان همیشگی این فیلم بازی را به عنوان یک استعاره عالی که شامل یک جفت تخم‌مرغ و یک مشت است نشان می‌دهد. من این فیلم را برای هر کسی که به دنبال خنده قلبی است و چیزی که در مورد روز بعد با دوستان آن‌ها صحبت می‌کند را توصیه می‌کنم. متن این فیلم به طور مستقیم از Italo غربی I dellira ۱۹۶۷ کپی شد. THE armour لی به عنوان یک استاد جوان solid در حالی که نقش خود را در عرصه رقابت ایفا می‌کند و به طور متقاعد کننده‌ای بسیار پیچیده است اما نقش او در این فیلم بیشتر از سه سبک است که به طور متقاعد کننده‌ای انجام می‌شود.

زیر نویس فارسی فیلم Ying zhao tie bu shan 1977


فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 با زیرنویس چسبیده
فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Ying zhao tie bu shan 1977
فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 با کیفیت 720
زیر نویس فیلم Ying zhao tie bu shan 1977
فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 با لینک مستقیم
زیر نویس فارسی فیلم Ying zhao tie bu shan 1977
فیلم Ying zhao tie bu shan 1977 دوبله فارسی
دانلود زیر نویس فیلم Ying zhao tie bu shan 1977

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها