Ivan's Childhood - 1962

دانلود فیلم Ivanovo detstvo 1962

ایوان Bondarev در طی جنگ جهانی دوم با سه تن از افسران روس همدردی کرد در حالی که به عنوان جاسوس پشت خطوط آلمانی کار می‌کردند.

اعضای اصلی فیلم


Nikolay Burlyaev

Ivan Bondarev بازیگر

Valentin Zubkov

Leonid Kholin بازیگر

Evgeniy Zharikov

Galtsev بازیگر

Stepan Krylov

Katasonov بازیگر

Nikolay Grinko

Gryaznov بازیگر

Dmitri Milyutenko

Old Man بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

ivans childhood یک کار ساده و سفید است که در آن آندره Tarkovsky یک دستور کامل از بداهه سازی بصری و استفاده پیچیده از نمادگرایی را نمایش می‌دهد. این فیلم تفاوت بین گذشته‌ای last را نشان می‌دهد که در آن زمان کودکی باید وجود داشته باشد و منظره جنگجو وحشیانه خطوط مقدم ivans childhood یک پیروزی سبک پیچیده و سبک nuanced است و واقعا یکی از بزرگان است.

Ivanovo detstvo

Ivans کودکی که به نام نام من ایوان در آمریکا شناخته می‌شود، اولین فیلم از کارگردان مشهور شوروی با نام آندره Tarkovsky است که پس از رد شدن فیلم داستان کوتاهی توسط ولادیمیر Bogomolov یک نویسنده موفق در دوران اتحاد جماهیر شوروی به عنوان سرباز در جنگ جهانی دوم انتخاب شد، اما طبق گفته ویکی‌پدیا برخی از روزنامه نگاران بر این باورند که او هرگز در جنگ جنگیده‌است و تمام نوشته‌های او یک شوخی را تشکیل می‌دهند! این فیلم که براساس داستان کوتاهی که براساس داستان کوتاهی توسط ولادیمیر Crowther منتشر شد نشان داد که تنها یک استثنا برای این فیلم وجود دارد که این فیلم براساس داستان کوتاهی توسط ولادیمیر Bergman به نمایش گذاشته شده‌است. یک تکه از زندگی یک پسر دوازده‌ساله revengeful که در طی WW۲ به دنبال ارتش روس می‌گردد و از دیدگاه روسیه مشاهده می‌شود و تمام آنچه که در این فیلم به چشم می‌خورد نشان می‌دهد که چرا فیلم‌های خارجی متضاد فیلم‌های آمریکایی هستند و بیشتر شبیه به یک انسان واقعی هستند و Tarkovsky یک شاعر از تصاویر متحرک است.

Ivanovo detstvo Ivanovo detstvo

داستان کودکی که براساس داستانی کوتاه از داستان جنگ جهانی دوم به ما نشان داده می‌شود، داستان زندگی یک کودک ۱۲ ساله است که براساس داستانی کوتاه درباره جنگ جهانی دوم ساخته شده‌است. این فیلم براساس داستانی کوتاه ساخته شده‌است که براساس داستانی کوتاه ساخته شده‌است. این فیلم داستان زندگی انسان را در برابر هر چیزی که به کودکان اجازه می‌دهد مورد استثمار قرار گیرد و به آن‌ها اجازه می‌دهد تا معصومیت و کودکی خود را از دست بدهند. با وجود اینکه این افسران جوان در زمان جنگ به طور مداوم با جنگ بزرگ کنار می‌روند و در نهایت با صدای شلیک مسلسل و cuckoos که از چمن‌زار سرسبز به سمت درختان گل و گل تبدیل می‌شوند، به طور پیوسته به چالش کشیده می‌شوند و در نهایت با صدای شلیک مسلسل به چالش کشیده می‌شوند.

Ivanovo detstvo

فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 480

این فیلم داستان ایوان یک کودک را نشان می‌دهد که در جبهه شرقی در طول جنگ جهانی دوم قدرت و غوطه‌وری در فیلم را از دست نداده است. این فیلم یک نمونه عالی از یک داستان بسیار ساده است که قادر به ساخت یک تاریخچه بزرگ‌تر با اشارات آشکاری در مورد بشریت و طبیعت بشر در مرکز این فیلم است و دلایل بسیاری وجود دارد که چرا این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های جنگی است که وجود دارد.

فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 480

فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 1080

فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 1080

لینک مستقیم فیلم Ivanovo detstvo 1962

با توجه به اینکه او یک پسر بسیار کوچک است، اما قطعا این فیلم داستان خوبی نیست، بلکه به شیوه‌ای عجیب و غریب و جالب توجه به اینکه چگونه او به عنوان یک پسر بسیار کوچک شناخته می‌شود، به طور شگفت انگیزی غمگین است، بلکه به شیوه‌ای عجیب و غریب در مورد ترجمه فیلم با زیرنویس انگلیسی که به جای آن که سربازان روس خود را به عنوان اعلی حضرت خطاب کنند، احساس ناراحتی می‌کند. این فیلم داستان یک شاعر جوان را به عنوان یک شاعر جوان به عنوان یک شاعر در نظر می‌گیرد و به ما نشان می‌دهد که چگونه والنتینا Burlyaev به عنوان یک شاعر از ساده‌ترین راه ممکن برای انتقام گرفتن استفاده می‌کند. این فیلم داستان را به عنوان یک شاعر به نمایش می‌گذارد و به ما نشان می‌دهد که چگونه او در واقعیت نقش بسیار خوبی را بازی می‌کند. این فیلم داستان را به عنوان یک شاعر به نمایش می‌گذارد و باعث می‌شود که ما تصاویری فوق‌العاده بر روی صحنه رویا که از زیر آب جنگل غان با درختان its و آن صحنه بوسیدن به بالا اشاره می‌کند، به نمایش بگذاریم. ایوان در حالی که با دختر کوچکش در کنار آب در حال دویدن در کنار آب با زوایای دوربین و حتی چند لحظه شگفت‌انگیز از برخی از رهبران نازی و خانواده‌های آن‌ها بعد از ارتکاب به خودکشی در پایان جنگ مشاهده می‌شود، این مساله آخرین جنگ روی زمین است؟ به خصوص اگر شما تا ۹۵ دقیقه بعد از فیلم Tarkovsky جدید هستید، به شدت توصیه می‌شود که فیلم بازی کند و با سرعتی که بسیاری از فیلم‌های دیگر او را در بر می‌گیرد.

لینک مستقیم فیلم Ivanovo detstvo 1962

دانلود زیر نویس فیلم Ivanovo detstvo 1962

یک فیلم فوق‌العاده با تبدیل lyrical شدید و شدید به مردم عادی که در حوادث غیرقابل توضیح زندگی می‌کنند، وضعیت ناآرام ارتش روس را که مابین رویاهای خواب و کابوس زندگی می‌کند، منعکس می‌کند و صحنه در جنگل birch به خصوص موثر است. صحنه‌ای که هر دو شاعرانه و هم دل خراش هستند. او در حالی که به آب خیره می‌شود و مادرش در کنار او قرار دارد و در کنار او به عنوان یک انسان برای نجات جان خود به عنوان یک انسان به عنوان یک انسان در حال نزاع بر روی چمن زندگی می‌کند، می‌گوید: تنها راه نجات او این است که به عنوان یک انسان که همه چیز را از او گرفته باشد، برای هر کسی که می‌خواهد زنده بماند، این فیلم را برای هر کسی که می‌خواهد یک فیلم elliptical زیبا و passionate را تماشا کند، به تصویر می‌کشد. داستان کودکی که به عنوان بهترین فیلم دوران کودکی اش مورد توجه قرار می‌گیرد، به طور شگفت انگیزی جالب توجه است و به همین دلیل است که داستان کودکی به طرز شگفت انگیزی جذاب است و در عین حال، داستان کودکی که به عنوان بهترین فیلم دوران کودکی در نظر گرفته می‌شود، به طرز شگفت انگیزی جذاب است. این فیلم داستان کودکی اش است که به طور شگفت انگیزی در فیلم بازی می‌کند. ایوان در اولین فیلم در یک صحنه توضیح می‌دهد که چگونه ایوان خشمگین نسبت به افراد بزرگ‌سال خود در صحنه زندگی می‌کند اما در مورد ذهن آشفته کودکی که او را خوشحال می‌کند این است که چگونه ایوان عصبانی است اما با این حال، ذهن آشفته او به خوبی درک می‌کند که چگونه ایوان عصبانی است. او باید به عنوان یکی از بهترین بازیگران کودکی که من در زندگی ام دیده باشم و این دو موفق شده‌اند یک قطعه هنری فوق‌العاده بسازند.

فیلم Ivanovo detstvo 1962 با زیر نویس

این فیلم داستان یک پسر بچه ۱۲ ساله است که در دوران جنگ میهن‌پرست بزرگ به عنوان بخشی از جنگ جهانی دوم ساخته شده‌است. به عقیده من آندره Tarkovsky یک فیلم هنری بزرگ و پر زرق و برق به تصویر می‌کشد که نشان می‌دهد جنگ در یک سبک متفاوت است. به نظر من آندره Tarkovsky یک فیلم فوق‌العاده و قوی را نشان می‌دهد که نشان می‌دهد هیچ آشنایی با این یک نمایش نظامی کاملا منحصر به فرد نیست. در حالی که ایوان در حال نگاه کردن به پیام‌هایی است که به طور غیر عادی به نظر می‌رسد و در عین حال به نظر می‌رسد که در حال حاضر تنها به اندازه کافی واقعی یا واقعی است و در عین حال به نظر می‌رسد که در حال حاضر تنها به اندازه کافی واقعی یا واقعی باشد. در حالی که ایوان در حال حاضر تنها به اندازه کافی واقعی یا واقعی است و به نظر می‌رسد که این داستان می‌تواند به اندازه کافی واقعی یا واقعی باشد. Ivans کودکی یک مثال بسیار ساده از ویرایش کارگردانی فیلمبرداری است و تقریبا همه چیز درست در مورد فیلم درست است، متاسفانه درام یا تعلیق بسیار ساده است چون فیلم داستان فیلم برخلاف عرف و رده‌بندی است و من فکر کردم که این فیلم به خوبی ساخته شده‌است من فکر می‌کردم که این فیلم خیلی جذاب نیست

به نظر می‌رسد که این فیلم از نظر سبک منحصر به فرد و غیرقابل تقلید است، اما این فیلم نمی‌تواند برای لحظه‌ای از سبک منحصر به فرد و غیرقابل تقلید او استفاده کند. اما این فیلم نمی‌تواند به عنوان uncommitted یا عابر پیاده به کار رود. اما این فیلم نمی‌تواند برای لحظه‌ای به عنوان cinema یا عابر پیاده به کار رود. او این فیلم را از یک کارگردان دیگر به تصویر کشیده‌است که در آن ایوان و خواهرش در حال سوار شدن بر پشت یک کامیون سیب هستند. این فیلم داستان جالبی است که در آن ایوان و خواهرش در حال سوار شدن بر پشت یک کامیون سیب هستند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌هایی است که من به اینجا اشاره می‌کنم.


فیلم Ivanovo detstvo 1962 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Ivanovo detstvo 1962
زیر نویس فارسی فیلم Ivanovo detstvo 1962
فیلم Ivanovo detstvo 1962 با زیرنویس چسبیده
فیلم Ivanovo detstvo 1962 با زیر نویس
دانلود زیر نویس فیلم Ivanovo detstvo 1962
لینک مستقیم فیلم Ivanovo detstvo 1962
فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 1080
فیلم Ivanovo detstvo 1962 با کیفیت 480

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها