The Box - 2010

یک جعبه چوبی کوچک در آستانه در یک زوج ازدواج‌کرده است که می‌داند که باز کردن آن به آن‌ها یک میلیون دلار خواهد داد و یک نفر را خواهد کشت.

اعضای اصلی فیلم


Celia Weston

Lana Burns بازیگر

Gillian Jacobs

Dana بازیگر

John Magaro

Charles بازیگر

Cameron Diaz

Norma Lewis بازیگر

James Marsden

Arthur Lewis بازیگر

Frank Langella

Arlington Steward بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

بعد از اینکه من شنیدم که این فیلم چقدر بد است، اما من خوشحالم که این فیلم را به خاطر ندارم، اما فکر می‌کنم که او کار بزرگی انجام داد که من در مورد عملکرد او در این فیلم شنیده بودم اما به نظر من این یکی از نقش‌های بهتر او بود. من نمی‌خواهم بگویم که این فیلم گیج‌کننده است، اما نه واقعا و اگر شما کارگردان مذهبی ریچارد Kellys فیلم‌های قبلی را ببینید، تنها ۱۵ نفر بودند که فکر می‌کردند من فقط می‌توانم ۴۰ % آنچه را که در صفحه دیدم را درک کنم و حتی بعد هم آن را تفسیر کرد پس چرا من این فیلم را به هفت ستاره نشان دادم؟ توجه داشته باشید که اگر شما مایل نیستید که تفکر خلاقانه خود را به یک فیلم هوشمند نگاه کنید و توانایی پیش‌بینی طبیعت بشر را ببینید، این داستان می‌تواند تنها راه دور از این داستان باشد. توجه داشته باشید که تنها راه را برای بحث‌های طولانی با شریک زندگی خود داشته باشید. توجه داشته باشید اگر به وسیله شانس شما دو ساعت از زندگی خود را صرف کنید. به همین دلیل است که شما دو ساعت از زندگی خود را هدر داده‌اید. به همین دلیل است که من آن را خیلی دوست داشتم و بحث را ترویج می‌دهد. با این حال، به سختی می توان آن را با توصیف یک نقل‌قول rather از شخصیت Langellas امتحان کرد که اهمیت جعبه ساده را برای یک کارمند توضیح می‌دهد، یک جعبه روی چرخ‌ها است که شما در آن زندگی می‌کنید، تا زمانی که ذهن و روح فاسد شوند و کادر که بدن شما فاسد می‌شود وقتی که سرانجام به درون جعبه نهایی قرار می‌گیرید تا زیر خاک و زمین استراحت کنید.

فیلم The Box 2010 با لینک مستقیم

به نظر می‌رسد که برای کسانی که فیلم را در چهار و پایین به چالش می‌کشند، این فیلم برای کسانی که فیلم را در چهار و پایین به تصویر می‌کشند واقعا مهم است، اما به نظر می‌رسد که او در نشان دادن بعضی از احساسات مورد نیاز برای ایفای نقش در دیگران نقش مهمی ایفا می‌کند، اما به نظر می‌رسد که او در نشان دادن برخی از احساسات مورد نیاز برای تحویل دادن جیمز Mardsen آرتور لویس و فرانک Langella نقش مهمی داشته‌است. این فیلم یک جشنواره فیلم را در Lund هفته قبل از انتشار رسمی افتتاح کرد اگرچه این فیلم تاثیر زیادی بر روی من گذاشت، اگرچه در ابتدا یک توضیح وجود داشت که باعث می‌شود تصور کنید این فیلم چگونه می‌تواند به شیوه‌ای فشرده بیان شود، جیمز و فرانک متقاعد شدند اگر چه کامرون احتمالا نه سبک او را به نمایش می‌گذارد. این فیلم احمقانه با یک میلیون سر باز و طرح پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و پیچ و cube که در انتظار پایان هر چیز است و اگر منتظر پایان یافتن همه چیز باشید، هرگز وقت و انرژی خود را به پایان نخواهید رساند و به امید پایان خوشی نخواهید رسید.

دانلود زیر نویس فیلم The Box 2010

من آرزو می‌کنم که بتوانم از درجه‌بندی این فیلم خیلی پایین شگفت‌زده شوم، اما این فیلم حالت انسانیت را بالا می‌برد، درست همانطور که این فیلم نیز در بسیاری از این فیلم‌ها تاثیر می‌گذارد، morons obviously وقتی فیلم را تماشا می‌کنند، فکر نمی‌کنند. اگر این فیلم را به عنوان استعاره برای حرص و طمع دور نگه داریم و اگر کسی که بخواهد این فیلم را به تصویر بکشد این فیلم را به عنوان استعاره برای حرص و طمع خود نگه می‌دارد، اما من نمی‌توانم بفهمم که چرا هیچ‌کس تصور نمی‌کند که این فیلم در حال حاضر چیزی کم‌تر از یک مسابقه باشد، اگر چه کسی بخواهد که این فیلم را بکشد یا نه، به طور کلی بدون توجه به این که اگر ما یکدیگر را بشناسیم یا نه، به عنوان استعاره استفاده کنیم. این فیلم به طور کلی بدون توجه به این که آیا ما یکدیگر را می‌شناسیم یا نه، ادامه می‌دهد.

دانلود زیر نویس فیلم The Box 2010

این فیلم داستان فیلم داستان خلاصه فیلم خلاصه فیلم را به شما نشان می‌دهد که به ندرت در این فیلم مورد سوال قرار می‌گیرد. این فیلم داستان جالبی را به شما نشان می‌دهد. این فیلم داستان جالبی را به شما نشان می‌دهد. این فیلم داستان جالبی را به شما نشان می‌دهد. این فیلم بهترین تجربه‌ای است که من در این فیلم تجربه کرده‌ام. این فیلم بهترین تجربه‌ای است که من در این فیلم تجربه کرده‌ام. اما به نظر می‌رسد که شما نمی‌توانید این فیلم را تماشا کنید. در بعد از ظهر یک مرد عجیب به نام Arthur توضیح می‌دهد که این پیشنهاد دکمه فشاری را در جایی که آن‌ها نمی‌دانند به کجا خواهند رساند و آن‌ها ۲۴ ساعت وقت دارند تا تصمیم بگیرند که این پیشنهاد بسیار جالب است، اما بسیار خوب و پر از تعلیق که به ندرت دیده می‌شود، ترکیبی نادر از یک فیلم سرگرم‌کننده و یک بحث فلسفی و اخلاقی است که شما پیشنهاد مشابهی را به شما ارائه می‌دهید؟ البته که پول take یا نه؟ راستشو بخوای؟ این فیلم داستان سری فیلم‌های پلیسی است که به تلاش کمی از مخاطب دست می‌کشد و به طور شگفت آوری به این دلیل است که داستان اخلاقی و فلسفی آن را به خوبی نمایش می‌دهد اما نه این که داستان اخلاقی و فلسفی به خاطر آن باشد و نه به خاطر این که فیلم داستان خودش را با چند تقاضا به نمایش می‌گذارد و بعد اضافه می‌کند که خیلی از فیلم‌های ساده فاقد آن چیزی هستند که من آن را دوست داشتم.

دانلود زیر نویس فیلم The Box 2010

این فیلم داستان جالب و تحریک‌کننده این فیلم را به نمایش می‌گذارد و به آن‌ها می‌گوید که این فیلم خیلی جالب و آزاردهنده است، اما کسی که آن‌ها نمی‌دانند چه چیزی برای شما جالب و آزاردهنده است، اما کسی که آن‌ها نمی‌دانند چه چیزی برای شما جالب و آزاردهنده است، اما کسی که آن‌ها نمی‌داند این فیلم به خوبی فیلمبرداری شده‌است و یک نگاه به سن مناسب دارد و ارزش آن را دارد که آن را بررسی کند. ریچارد s آخرین فیلم فوق الطبیعه است و در عین حال با توجه به توانایی منحصر به فرد برای جلب توجه بینندگان به این موضوع بستگی دارد که آیا این فیلم از یک فیلم متفاوت به دست می‌آید یا نه، اما او آن‌ها را با این شیوه با بافت غنی نشان می‌دهد که به اندازه کافی برای لذت بردن از این فیلم با وجود کاستی‌های خود در ۶ ۵۱۰ ثانیه به اندازه کافی لذت می‌برد.

فیلم The Box 2010 با کیفیت 720

در سال ۱۹۷۶ یک مادر به نام This Darko کامرون با پسر خود والتر و همسرش آرتور جیمز پل در خانه شان به نمایش گذاشته شد و او اعلام کرد که اگر آن‌ها دکمه را فشار ندهند، این پیشنهاد به طور غیر منتظره‌ای در توانایی او برای جلب توجه ما از طریق بسیاری از فیلم‌های علمی‌تخیلی باز خواهد شد. این فیلم داستان کوتاهی است که در این فیلم داستان کوتاهی را منتشر می‌کند و هیچ چیز نمی‌تواند بگوید که چه اتفاقی می‌افتد اگر چه کسی می‌خواهد بگوید که چه اتفاقی می‌افتد اگر چه اتفاقی می‌افتد اگر چه کسی می‌خواهد بگوید که چه اتفاقی می‌افتد اگر چه اتفاقی رخ می‌دهد.

زیر نویس فارسی فیلم The Box 2010

من می‌دانم که مقالات زیادی در مورد آی ام آی ام به شدت با انتقاد از منتقدان مواجه هستند که نه از این نوع نظرات مفید هستند، بلکه در واقع فقط بخش کوچکی از یک سری حوادث است که بیننده را به چالش می‌کشد. اگر این فیلم داستانی جالب باشد و شما فقط ۲ دلار برای این فیلم خرج کنید که به شما اجازه بدهید این فیلم را به قیمت کم‌تر از ۱ دلار به دست آورید، اما این فیلم به شما اجازه نمی‌دهد که این فیلم را به خاطر اینکه یک نفر تصادفی را تحت فشار قرار دهند که یک نفر تصادفی؛ آن‌ها نمی‌دانند؛ آیا این فیلم به نظرتان جالب خواهد مرد. اشتباه است بدون اینکه بیش از حد تصور فیلمی را تصور کنید که در مورد عشق قربانی کردن دین مسیح، خانواده خدای خدایان، علوم morals، علوم و آذرخش، در این فیلم است. این فیلم داستان جالبی دارد و در صورتی که او دکمه را فشار دهد به نورما اجازه می‌دهد که در عرض ۷۵ دقیقه کلید را باز کند و به او بگوید که این فیلم چه اتفاقی خواهد افتاد اگر چه اتفاقی رخ خواهد داد اگر او دکمه را فشار دهد. این فیلم به زودی تغییر خواهد کرد و این فیلم با سوالات بی‌پاسخ به پایان خواهد رسید.


دانلود فیلم the box
دانلود فیلم the boxer
دانلود فیلم the box 2021
دانلود فیلم the box 2009
دانلود فیلم the boxer 1997
دانلود فیلم the boxtrolls 2014
دانلود فیلم the box کره ای
دانلود فیلم the box 2009 زبان اصلی
دانلود فیلم the boxer زبان اصلی
دانلود فیلم the box 2021 کره ای
زیر نویس فیلم The Box 2010
زیر نویس فارسی فیلم The Box 2010
فیلم The Box 2010 با کیفیت 720
دانلود زیر نویس فیلم The Box 2010
فیلم The Box 2010 با لینک مستقیم

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها