Jack Reacher: Never Go Back - 2016

جک Reacher باید حقیقت پشت‌پرده یک توطئه بزرگ دولتی را افشا کند تا نام خود را به عنوان فراری از قانون مشخص کند.

اعضای اصلی فیلم


Christopher Berry

Onlooker at Diner بازیگر

Robert Knepper

Gen. Harkness بازیگر

Tom Cruise

Jack Reacher بازیگر

Cobie Smulders

Turner بازیگر

Edward Zwick

کارگردان

Anthony Molinari

Buzzcut بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

لینک مستقیم فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016

با این حال، بعد از اینکه فیلم داستان را به عنوان یک فیلم کامل در نظر گرفتم، اما بعد از اینکه فیلم داستان را به عنوان یک فیلم کامل در نظر گرفتم، اما بعد از اینکه فیلم داستان را به عنوان یک فیلم کامل در نظر گرفتم، به نظر می‌رسد که این فیلم در مقایسه با اولین فیلم، یک فیلم کامل را داشته باشد، اما به نظر می‌رسد که تولید کنندگان برتر، هنوز هم سطوح تولید و هم سطوح تولید را به حداکثر می‌رساند. به جزئیات شبیه به آلبوم اول گروه توجه کنید، آن‌ها به سادگی به نظر می‌رسد که سعی دارند جزئیات کوچک را علاوه بر تولید کنندگان بزرگ of و بورن Bourne که درک نمی‌کنند چرا اولین فیلم‌ها خوب بودند و یا اهمیتی نمی‌دهند که چرا اولین فیلم‌هایی که می‌خواهند پول شما را می‌خواهند و دستور کار آن‌ها آن‌ها را هل می‌دهد، نیستند.

لینک مستقیم فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016

دانلود زیر نویس فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016

بازرس نظامی سابق، جک Reacher تام کروز، یک باند قاچاق را با کمک جانشین خود، سرگرد سوزان Turner Cobie، برای اولین بار با یک دست خط تولید می‌کند. فیلم داستان عجیب و غریب جک هیل این است که او یک دختر دارد و حالا هم باید از یک دختر نوجوان محافظت کند و او هم اکنون باید از یک دختر نوجوان محافظت کند و به همین دلیل هم اکنون باید از یک دختر نوجوان محافظت کند و به همین دلیل هم اکنون در حال اجرای رابطه بین Cobie و کروز است. من واقعا از اولین کسی که یک رمان خوب برای اولین فیلم را انتخاب کردند لذت بردم. این فیلم داستان او را به عنوان یک زن جوان مستقل و جوان به حداقل می‌رساند، اما واضح نیست که این فیلم داستان را به عنوان یک زن جوان مستقل و مستقل به حداقل می‌رساند، اما واضح است که این فیلم داستان فوق‌العاده‌ای بعد از داستان عالی است، شاید آن‌ها واقعا آن را با مجموعه‌های تلویزیونی که در سایت Amazon نگاه می‌کنند.

من واقعا نمی‌فهمم که چرا این فیلم به طور کلی تغییر شکل می‌دهد، اما در کل این فیلم هم خیلی خوب است، اما در کل این فیلم خیلی فرق می‌کند، اما در مجموع این فیلم خیلی فرق می‌کند، اما در مجموع این فیلم خیلی فرق می‌کند، اما در مجموع این فیلم خیلی فرق می‌کند، اما در مجموع این فیلم خیلی فرق می‌کند، اما در مجموع این فیلم خیلی فرق می‌کند و این فیلم هم خیلی خوب است. زنم منو متقاعد کرد که برم، با این که خیلی شبیه فیلم جک هار و هستم، با وجود اینکه این نقشه خیلی خیلی شبیه به این بود که وقتی جک در حال مبارزه با این نقشه بود، حتی اگر جک هم با این نقشه درگیر شده بود، ولی اگر جک همان قدر که فکر می‌کرد، دردسر درست نکرده بود، اما اگر جک همان قدر که فکر می‌کرد، دردسر درست نکرده بود. اگر جک همان قدر که فکر می‌کرد، دردسر درست نکرده بود، اصلا دردسر درست نمی‌کرد. بعد از اینکه فیلم اکشن نشان می‌دهد که او مسئول قتل دو نفر از اعضای پارلمان است و بعد از کمک به او برای فهمیدن این که چه کسی مسئول قتل دو نفر از اعضای پارلمان است و همچنین کمک به حل این داستان در پشت سر دخترش می‌گوید که او مسئول قتل دو نفر از اعضای پارلمان است و همچنین کمک به درک این داستان که او مسئول قتل دو نفر از اعضای پارلمان است، به دنبال دستگیری دو نفر از اعضای پارلمان است.

دانلود زیر نویس فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016

۲۵ اکتبر ۲۰۱۶ فیلم انتخاب در میدان Dorchester بعد از ظهر جک Reacher هرگز به تام کروز بازگشت و نقش قهرمان را بازی می‌کند و داستان پیچیده‌ای دارد که نه به اندازه اولین فیلم بازی می‌کند و نه به اندازه اولین فیلم همیشه برای تماشا کردن تام کروز که هر چیزی را که طراحی می‌کند آسان می‌کند. نکته جالب در مورد فیلم‌های اکشن (تام کروز)این است که خشونت به هیچ وجه جالب نیست و او از اینکه چرا این فیلم را برای جک به دست اورده است متقاعد نمی‌شود چرا او این کار را برای جک انجام داده‌است.

جک Reacher هرگز نباید دو صف پشت سر هم داشته باشد. این فیلم یک گرایش جدید از فرمول‌های گذشته است که زمانی با امید به کار کردن دوباره در قرن بیست و یکم برای من پیچیده‌تر می‌شود. این فیلم خودش یک داستان ساده و جالب نبود، یک داستان ساده و جالب بود - هیچ دلیلی برای خرج کردن کار درست و نجات افرادی که او را دوست دارد نیست اما این فیلم داستان فیلم اکشن (b)نیست و من واقعا ناامید شدم که یک فیلم واقعی و تمام چیزهایی که گرفتم این بود که چرا مردم آن را دوست داشتند. این فیلم خیلی جالب بود اما به طور حتم اگر این اتفاق رخ داده بود که او بتواند فیلم اول را تماشا کند این فیلم بسیار خسته‌کننده و کسل‌کننده بود اما به طور حتم یکی از صحنه‌های مضحک که در این فیلم نقش بسته بود این بود که او می‌تواند فیلم بسیار جالب تری را به نمایش بگذارد. این فیلم داستان را بعد از کتاب از مجموعه تقلید می‌کند اما آن‌ها اضافه می‌کنند که این فیلم داستان را funnier یا شاید کم‌تر قابل‌پیش‌بینی می‌سازد.

فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 با کیفیت 480

اولین فیلم JR قابل‌قبول بود: این یکی وحشتناک بود! JR در لحظه دقیق به بیرون پنجره نگاه می‌کند و در لحظه دقیق به نظر می‌رسد که چرا این صحنه به هیچ وجه هدف یا هیچ هدفی ندارد.


فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 بدون سانسور
دانلود مستقیم فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016
فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 سانسور شده
فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 با لینک مستقیم
زیر نویس فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016
زیر نویس فارسی فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016
فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016 با کیفیت 480
دانلود زیر نویس فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016
لینک مستقیم فیلم Jack Reacher: Never Go Back 2016

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها