Jason Bourne - 2016

مامور سازمان سیا &، خطرناک‌ترین عامل قبلی را از خود پنهان می‌کند تا حقایقی را در مورد گذشته‌اش کشف کند.

اعضای اصلی فیلم


Matt Damon

Jason Bourne بازیگر

Bill Camp

Malcolm Smith بازیگر

Ato Essandoh

Craig Jeffers بازیگر

Julia Stiles

Nicky Parsons بازیگر

Paul Greengrass

کارگردان

Paul Greengrass

نویسنده
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

این فیلم بورن او را به عنوان دارایی اش به عنوان دارایی اش مورد استفاده قرار می‌دهد اما هیچ وقت به اندازه کافی خوب نیست که او را در نبردی تن‌به‌تن کشت کند اما هیچ وقت به اندازه کافی خوب نیست که او را به مبارزه بکشد. این فیلم داستان کوتاهی را دوست دارم، از جمله میراثی که بدون مت دیمون در فیلم‌ها دیده و شنیده و آنچه را که قبل از تعقیب خودرو در لاس وگاس در نظر گرفته و کم‌تر هیجان‌انگیز است، نشان می‌دهد. این فیلم به نظر می‌رسد ۹۵ سال دارد و زنی که تلاش می‌کند شغل خود را به دست آورد، ۲۵ ساله به نظر می‌رسد. چقدر باورکردنی است؟ تنها چیز خوب این است که فیلم خیلی زود از شهر به شهر حرکت می‌کند بدون اینکه پول خود را ذخیره کرده و چیز دیگری را تماشا کند.

Jason Bourne

دانلود فیلم jason bourne 2012

این فیلم با بازی موش و بازی موش که در بازی موش و گربه بازی می‌کند بسیار خوب است، اما آلیشیا Damon در بازی موش و گربه بازی خوبی را به نمایش می‌گذارد. این فیلم من را مجبور کرد که بعد از یک ساعت من را ترک کنم و بعد از ۲ ساعت خودم را بکشم. خوب معلوم می‌شود که اگر فیلمنامه بدی داشته باشید که تنها کسی که کلاه ایمنی در خانه می‌گذارد می‌تواند خروج از شما را مد نظر داشته باشد، با بزرگ‌ترین ناامیدی در سینما در سال جاری کنار گذاشته می‌شود و به همه هشدار می‌دهد. جیسون بورن ۲ ساعت پیاده‌روی می‌کند گاهی اوقات چیزهایی را به یاد می‌آورد که گاهی اوقات به آن پایان نمی‌دهد، بنابراین نتیجه می‌گیرد که این فیلم را نمی‌بینید! من مجبور شدم صبح روز بعد این سه نمایش را تماشا کنم تا از ناامیدی جیسون بورن جدید خلاص شوم.

دانلود فیلم jason bourne 2 دوبله فارسی

اما بدترین مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که فیلم بازی تابستانی درست نیست اما بدترین مشکلی که در اینجا وجود دارد این است که فیلم از ردیف پنجم of فرار می‌کند و بعد از ۵ دقیقه به تماشای فیلم می‌افتد، احساس سرگیجه می‌کنم، اما مشکل ترین مشکل این است که کسی می‌تواند به من بگوید که ماشین بورن در تعقیب نهایی چه چیزی می‌تواند باشد؟ من قطعا آن برند را می‌خواهم چون بعد از تمام آن همه چیز غیرقابل شکستن به نظر می‌رسد! حتی اگر یک کیف هوای عیب بزرگ هم داشته باشد، اصلا کار نمی‌کند؟ ؟؟ آیا کامیون آتش‌نشانی می‌تواند این کار را بکند؟ ؟؟ بچه‌ها! شما واقعا به تعلیق من از disbelief با این موضوع استرس دارید! !!

دانلود فیلم jason bourne 2 دوبله فارسی

من می‌خواهم فیلم ترسناک جاسوسی را تماشا کنم که انتظار یک طرح عالی را ندارم، کیفیت بورن کلاسیک کافی خواهد بود. در عوض من در حال خدمت کردن به برخی ناراحتی‌های شکم خسته‌کننده و عجیب و غریب سازمان ملل بودم که به طور عمدی تاثیر صوتی اضافی ناشی از هرج و مرج اضافی ناشی از هرج و مرج اضافی را به اوج می‌رساند! جدا؟ این طور است که مردم این روزها جوایز و پروژه‌های بزرگ بعدی را برنده می‌شوند؟ این دوربین به سادگی اجازه نمی‌دهد که نماینده خود را در حضور نماینده آن نادیده بگیرید، حتی در طول رستوران ساکتی که در حال نوشیدن یک میز مذاکره با سفره سفید است! هیچ دوربینی نمی‌تواند همچنان باقی بماند! صدا باید تا ۱۱ مورد استفاده شود تا پدربزرگ قدیمی بتوانند صدای ماشین‌ها و انسان‌ها را در فرآیند of بشنوند! ظاهرا کسی فکر می کنه که یک نفر صدای بد و cam بده! از آنجا که آن مرد دوربین به اندازه ۹۰ کیلوگرم مواد مخدر و مهمانی خراب شده‌است و دست‌هایش از ورم مفاصل نابهنگام می‌لرزند! اوه صبر کن کام کام لا یک ضرورت است! اگر دوربین به طور پیوسته بر روی موضوعات صحنه فوکوس کند، متوجه خواهیم شد که طراحی و طراحی شخصیت چقدر اهمیت دارد؟ شما افراد ناامن اما بلند را می‌شناسید که چطور از صحبت کردن درست خودداری می‌کنند و به شما اجازه نمی‌دهند که مستقیم به چشم خود نگاه کنید و برای اینکه حواس شما را از vacuity پرت کنند، به طور جدی به آن‌ها نگاه کنید؟ اوه، این افراد نا امنی این کار رو برای ما انجام میدن؟ این فیلم در واقع چند مورد از CONFIDENT نام بزرگ cam overpaid cam است که از آخرین latest ترین سبک واقعیت مجازی خود نسبت به آخرین سبک واقعیت مجازی خود نشان می‌دهد که همه چیز را در مسیر لذت نابودی مسیر شما اجرا می‌کند؟ پسران آن‌ها باید آن‌ها را به بازی‌های racer ماشین با ۱۰۰ X محکم‌تر و steady معرفی کنند؟ چه کسی اجازه می‌دهد grit فرسوده مغز لنگ لنگان از باشگاه‌های بزرگ گلف بیرون بیایند؟ هالیوود به یک شهر قدیمی عصبانی تبدیل می‌شود که هنوز در حالت ترس و وحشت نوجوانان حل‌نشده باقی مانده‌است؟ آیا این روشی است که آن‌ها سعی می‌کنند با جوانان ارتباط برقرار کنند؟ با استفراغ و سر و صدای خود به علاوه؟ اگر من پول اضافی برای مراقبت از بورن در تئاتر برتر نداشتم، این کار را می‌کردم! کاناپه‌های Plush و سیستم صوتی HD به طور کامل باعث ایجاد تجربه بصری زشت و گیج‌کننده‌ای که همه vomit و painful را تجربه می‌کنند. مت دیمون، برای امتیاز baby چه کاری انجام دادی؟ رشد آن به یک غول وحشتناک تبدیل می‌شود و شما اهمیتی نمی‌دهید؟ حتی آن قدرها هم خر خر نیستم که فقط برای سواری تماشا کنم، مهم نیست اگر Zootopia یا جریان اصلی shallow aging مانند جیمز باند، چند قسمت از داستان واقعی داستان فیلم جیمز باند را نشان دهد، اما حالا یک نمایش عجیب و غریب از MOVING خشونت‌آمیز در CAM را به سرقت می‌برد.

دانلود فیلم jason bourne 2 دوبله فارسی

این فیلم به نظر شبیه توهین به تونی Bourne است که فیلم بورن او فیلم بورن او را به اتمام رسانده‌است. این فیلم به نظر شبیه توهین به تونی Bourne است. در این فیلم من دریافتم که هیچ چیز جدیدی برای او وجود ندارد و اینکه او از Chases و دعواها فرار می‌کند به خوبی رشد نکرده است و ما کسانی را دیده‌ایم که در فیلم بورن Female به سر می‌برند این فیلم شبیه فیلم سینمایی نیست که با عجله برای دریافت اعتبار این مجموعه ساخته شده‌است. داستان اصلی در این سه نمایش این بود که جیسون سعی کرد هویت واقعی اش را پیدا کند. این جستجو برای هر فیلمساز با طرح‌هایی برای راه‌اندازی مجدد موفقیت‌آمیز بود.

دانلود فیلم jason bourne 2002

من یکی از طرفداران این سه‌گانه اصلی هستم آن‌ها یکی از بهترین فیلم‌های جاسوسی در ۱۰ سال اخیر هستند اما متاسفانه فیلم جدید در مجموعه به اندازه کافی بد نیست the ترین دوربین را به آن اضافه کنید و سعی کنید بفهمید چه چیزی در صحنه‌های اکشن رخ می‌دهد، این فیلم تنها فیلمی است که به طور کامل فیلم را خراب می‌کند و من نمی‌خواهم یک‌بار دیگر پول خود را تا زمانی که از تلویزیون می‌آید، ذخیره کنم. اما این فیلم آنقدر بد است که آن‌ها تصمیم گرفتند چیزی را به غیر از فیلم بورن - تخیلی نگاه کنند، اما این فیلم آنقدر بد است که آن‌ها تصمیم گرفتند که هیچ کاری برای پر کردن فیلم غیر عادی انجام دهند. اما این فیلم آنقدر بد است که آن‌ها تصمیم گرفتند که به جای اینکه خودتان را شرمسار کنند، شنود مکالمات تلفنی را ادامه دهند و دوباره فکر کنند که چقدر سخت است که این فیلم برداری را با حداقل رابط مناسب کنار بگذارید. من یک طرفدار بزرگ از سه نمایش سه‌گانه هستم و واقعا انتظار داشتم که این فیلم با یک دوربین واقعا لرزان، با یک دوربین واقعا لرزان، کمی بهتر شود، اما من احساس می‌کردم که این فیلم خیلی بهتر از آن است که در نقش او بازی کرده باشد، اما به نظر من خیلی جوان به نظر می‌رسید برای نقشی که او بازی می‌کرد برای نبود صفر من این امتیاز را به من می‌دهد.

دانلود فیلم jason bourne 2002

دانلود فیلم jason bourne دوبله فارسی بدون سانسور

جدا، هر کسی که فکر می‌کرد این دوربین لرزان، هر کاری را باید از انجام هر فعالیت دیگر محروم کند، فکر می‌کنم این اولین باری بود که قصد داشتم چیزی را در صفحه نمایش اجر کنم. این اولین باری بود که قصد داشتم چیزی را به نمایش بگذارم که جیسون بورن را وادار به مقابله با a کند؟ تمام صحنه‌های کامپیوتری ضعیف بودند؟ شوخی می‌کنی؟ خانم لی جونز احتمالا بیشتر وقت را صرف این کار کرده بود تا کاری کند که این فیلم نقش بازی کردن را در نمایش بگذارد. اگر کنجکاو باشی، این فیلم بازی خوبی نیست. اگر کنجکاو باشی این فیلم آخرین فیلم بورن است که این فیلم را امضا می‌کند، اگر کنجکاو باشی این فیلم آخرین فیلم Bourne است که من در تئاتر سینما می‌بینم. این یک شکست بزرگ بود که پیش از آن به دنبال آن بودم، اما برای اکثر بخش این کار خسته‌کننده بود، اما برای بیشتر قسمت‌های این داستان این بود که او در یک دفتر به کامپیوتر نگاه می‌کرد که سعی می‌کرد او را پیدا کند، و تامی لی جونز هم برای فیلم برداری حاضر بود؟ او در حالی که پشت میز نشسته بود و با بدخلقی پشت میز نشسته بود و حوصله‌اش سر رفته بود تا کشف حقایق more در مورد گذشته‌اش را کشف کند و یا اینکه هیچ چیز برجسته یا خاص نیست در آنجا همه در حال عبور از این حرکات هستند.

دانلود فیلم jason bourne دوبله فارسی بدون سانسور

جیسون بورن چشم من را آزار می‌داد زیرا سردرگمی مبهم نور و رنگ باعث سردرد من شده بود چون تنها فیلمی است که به ذهنم خطور می‌کند برای اینکه از شهر رم یا آتن استفاده کنم واقعا بد است چون این تنها فیلم قدیمی است که سازمان سیا در حال حاضر به جای هدر دادن تمام انرژی زمانی آن‌ها و عوامل تلاش برای کشتن او، او را به اینجا آورده‌است؟ آیا سازمان سیا دشمنان خارجی دارد و یا این مجموعه از فیلم‌ها نشان می‌دهد که آن یک موجودیت self است که تمام منابع خود را صرف مبارزه با خودش می‌کند؟ از آنجا که این اداره می‌تواند همه چیز را ببیند و همه چیز را ببیند - مه از جنگ واقعی است و باید بخشی از داستان را بازی کند اگر تنها زمانی که این آژانس می‌تواند در طول یک ساعت به اتمام برسد، این اسب پیر خسته از شلاق زدن چند فیلم به پایان می‌رسد، زمان آن است که مدیریت فیلم در حال حرکت و با یک کارگردان سینمایی بسیار بهتر این فیلم تاثیر بدی بر روی صفحه نمایش گذاشته و به شما کمک می‌کند تا به طور خلاقانه در مورد هک کردن کامپیوتر و حفظ حریم خصوصی صحبت کند.

دانلود فیلم jason bourne 2004

این فیلم داستان نسبتا قدیمی را به تصویر می‌کشد و تعجب می‌کند که چرا افراد بد در تمام جنبه‌های مخفیانه عملیات مخفیانه تحقیق می‌کنند و تعجب می‌کنند که چرا افراد بد در تمام جنبه‌های مخفی نگاه می‌کنند و تعجب می‌کنند که چرا افراد بد در تمام جنبه‌های پنهان کاری می‌کنند، مگر اینکه شما یک کوتوله فکری هستید و بدون هیچ چشم به جزئیات نگاه می‌کنید و منتظر می‌ماند تا تلویزیون پخش شود که نشان دهد شما باید آن را ببینید. من در این مقاله بیش از یک‌بار که به وضوح نشان داده بودم که دیمون در میراث شرکت کرده بود، نه تنها به عنوان بهترین جاسوسی که در این سریال تجربه کرده بود، نه تنها به این خاطر که من واقعا علاقه‌ای به این موضوع نداشتم که چرا یک فیلم به اندازه من علاقه‌مند نیست که می‌گوید واقعا برایم مهم نیست چرا یک فیلم به همان اندازه که من در مورد این فیلم که چقدر سرگرم‌کننده است انجام دهم، واقعا برایم جالب بود. این گفته بود که من باید فرض کنم که دامون عهد خود را نقض کرد و صرفا برای پول نقد برگشت و Greengrass موافقت کرد که فقط یک‌بار دیگر دوربین را نگه دارد اگر می‌توانست اعتبار نویسندگی را به حد کافی به دست بیاورد! بنابراین صحبت کردن در مورد سرگرمی تقریبا هیچ چیز در این فیلم وجود ندارد که فیلمنامه نوشته شده توسط کارگردان برای هدف روشن نمایش کاره‌ای او و مهارت‌های کاری دوربین هیچ تلاشی برای یادآوری اشتباه‌ات اصلی در اینجا نیست و آیا من تنها کسی هستم که متوجه شدم که تحت تعقیب ترین مرد در آمریکا تلاش کرده‌است با نام خودش وارد گمرک شود، بدون اینکه مطمئن شود که کامپیوتر به موقع ثابت خواهد شد؟ به خاطر داشته باشید که فیلم دوم در مجموعه این فیلم مردی است که هرگز حدس نمی‌زند و هرگز اشتباه نمی‌کند. این فیلم داستان خوبی است که باعث می‌شود بیننده احساس خوبی داشته باشد. این فیلم باعث می‌شود بیننده احساس خوبی داشته باشد. این فیلم باعث می‌شود بیننده احساس خوبی داشته باشد.

دانلود فیلم jason bourne 2004

دانلود فیلم jason bourne 1 دوبله فارسی

جیسون بورن می‌خواهد باور کردن به برتری خود به نیروهای برتری خود یک اولتیماتوم از thrills و spills را باور کند اما در نهایت فاقد هویت اصلی است که به عنوان آخرین واژه در ژانر موفقیت و ارتباط عظیم آن شناخته می‌شود. بنابراین ۹ سال بعد پل Greengrass و مت دیمون به این نتیجه رسیدند که به جای ابداع و ابداع مجدد آن، به جای ابداع و ابداع مجدد آن، بهشت برنج سرخ‌شده در شب گذشته را سرو می‌کند. Greengrass regurgitates از سه پیشینیان مبنی بر عملیات Threadstone گرفته تا عملیات Blackbriar، یک سازمان مخفی دیگر به نام Ironhand را که می‌خواهد پنهان بماند و به هر کسی که بخواهد مخفی بماند شکست می‌دهد. این فیلم نشان می‌دهد که چگونه آن‌ها چطور این کار را انجام دادند اما من یک شکایت بزرگ دارم که ممکن است به اندازه دو ثانیه برای شما جالب باشد اما من یک شکایت بزرگ دارم که ممکن است به اندازه دو ثانیه برای شما جالب باشد. این فیلم یک غذای خوب است که می‌تواند شما را به یک مرز جدید تبدیل کند.

دانلود فیلم jason bourne 1 دوبله فارسی

دانلود فیلم jason bourne 2018

برای هر گونه طرفداران بخش‌های پیشین فیلم، این فیلم میراث خود را با نقشه‌ای مسخره و بی‌ربط به نمایش می‌گذارد. این فیلم در فیلم‌های قبلی شبیه بازیگران بزرگ فیلم‌های کمدی شبیه تامی لی جونز است و کاملا فاقد هر گونه انرژی است که در فیلم‌های قبلی ظاهر می‌شود و این فیلم را در تئاتر به نمایش نمی‌گذارد و آن را برای گذراندن یک شب خسته‌کننده با نزدیک شدن سریع به جلو در آن حوالی اجاره می‌دهد.


دانلود فیلم jason bourne 2016 دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم jason bourne 2016 با زیرنویس فارسی چسبیده
دانلود فیلم jason bourne 2016 دوبله فارسی
دانلود فیلم jason bourne 2016 با زیرنویس فارسی
دانلود فیلم jason bourne 2016 زیرنویس چسبیده
دانلود فیلم jason bourne 2016
دانلود فیلم jason bourne 2016 بدون سانسور
دانلود فیلم jason bourne 2016 زبان اصلی
دانلود فیلم jason bourne 2016 دوبله فارسی و سانسور شده
دانلود فیلم jason bourne 2016 با دوبله فارسی
دانلود فیلم jason bourne
دانلود فیلم jason bourne 2018
دانلود فیلم jason bourne 1 دوبله فارسی
دانلود فیلم jason bourne 2004
دانلود فیلم jason bourne دوبله فارسی بدون سانسور
دانلود فیلم jason bourne 2002
دانلود فیلم jason bourne 2 دوبله فارسی
دانلود فیلم jason bourne 2012

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها