John Wick: Chapter 3 - Parabellum - 2019

اعضای اصلی فیلم


Mark Dacascos

Zero بازیگر

Laurence Fishburne

Bowery King بازیگر

Anjelica Huston

The Director بازیگر

Ian McShane

Winston بازیگر

Keanu Reeves

John Wick بازیگر

Halle Berry

Sofia بازیگر
برای ثبت نظر باید عضو سیستم باشید.

یک مجلس عیاشی بی‌هوده بدون هیچ زمینه‌ای، به غیر از کشتن بی وقفه، این امتیاز به طور بدیهی به یک تقلید مضحک تبدیل شده‌است، به نظر می‌رسد که تعداد بسیار بالایی از مردم جهان در هر گوشه و کنار در حال خدمت هستند، اما نمی‌توانند حتی یک مرد را بکشند، حتی اگر با ضربه چاقو او را از سقف هتل پرتاب کنند یا با اتومبیلی به او برخورد کنند، برخی اوقات صحنه‌های نبرد متعددی بعد از مدتی خسته‌کننده می‌شوند. من دو فیلم اول را دوست داشتم، هر دوی آن‌ها در پشت تمام کارهایی که این فیلم را به نمایش می‌گذارد بسیار ضعیف است و صحنه‌های مبارزه برای فیلم ضعیف هنوز هم شخصیت او را به تصویر می‌کشد. بعد از آن همه کس او را می‌شناسد و پس از گذراندن نیم ساعت در هر جایی که او از آن عبور می‌کند به سرعت می‌گذرد و پس از یک ساعت عصبانی شدن و بعد از یک ساعت عصبانی شدن به خاطر من و خدا را شکر می‌کنم که آن را خاموش کردم. این فیلم‌ها مانند تماشای کسی است که بازی ویدئویی را بازی می‌کند و کسی که جاودانگی را پس از ۱۵ دقیقه تکرار می‌کند، تکراری و در نهایت احمقانه و فاقد هرگونه انسانیت است. این فیلم به ویژه در ۳۰ دقیقه اول بعد از اینکه فیلم اکشن را خیلی دوست داشته باشم به ذهنم خطور کرد، اما اگر دوست داشته باشم که فیلم اکشن را دوست داشته باشم، اما اگر دوست داشته باشم که فیلم اکشن را دوست داشته باشم، خیلی وقت است که کسی فیلم بازی را دوست داشته باشد.

John Wick: Chapter 3 - Parabellum

فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 سانسور شده

بهترین عملکرد عملی و زنده ماندن! از همان اول تا آخرین روزی که جان ویک ادامه داد! نبرد مسلحانه و تیراندازی به طور باورنکردنی کامل است! فقط وقتی جان سالم به در رفت و جان سالم به در برد، من قصد دارم دومین باری که فیلم زنده زنده زنده ماندن را تماشا می‌کنم را تماشا کنم. ۲ ساعت پس از اعمال خشونت بی‌معنا در کل فضای سینما مگر این که تنها بخواهید عکس‌های چهره ثابت و صحنه‌های مبارزه رقت‌انگیز در مورد این بیماری مانند طاعون را ببینید شاید بررسی من برای همه مناسب نباشد چون من خواهان ثبات درونی در فیلمی هستم که به طور کامل فاقد آن است یعنی کشتن چند نفر در مترو شلوغ نیویورک و هیچ‌کس متوجه چیزی نمی‌شود؟ و وقتی که زاویه به پایان برسد، این فیلم فقط به خاطر یک هشدار کاذب قبل از پایان فیلم به پایان رسید و بیشتر آن‌ها را بدون هیچ توضیح و توضیح مورد بحث قرار داد. این فیلم داستان یک لحظه قبل از پایان فیلم بود. تنها چیزی که گم شد این بود که تنها چیزی که از قلم افتاده بود تنها چیزی بود که از ته ماهی گم شده‌بود؟ و او قرار است یکی از سخت‌ترین چربی‌ها در فیلم باشد؟ یکی دیگر را که در سه ستاره برای مبارزه مراکش به صدا در آمده بود بکشید، این یک زیبایی بود اما مرا نجات نداد و همسرم تبادل کرد آیا شما هم خسته می‌شوید؟ به هر حال نیم نگاهی به گذشته انداخت،

فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 سانسور شده

فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 با زیرنویس چسبیده

فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 با زیرنویس چسبیده

لینک مستقیم فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019

این بزرگ‌ترین تجربه در فیلمی است که در یک سینما در سال ۱۹۹۳ در یک سینما به نمایش گذاشته شد. این فیلم با طراحی صحنه‌های شگفت انگیزی طراحی می‌کند که به خوبی طراحی شده‌است و سه بازیگر سگ که یا بیش از حد خشن یا جذاب هستند یک شاهکار بصری است که نشان می‌دهد چاد Stahelski به عنوان یک کارگردان اکشن، نیرویی است که می‌توان با آن حساب کرد. بنابراین این اولین بار است که من نوشته‌ام که این مردم از کجا می‌آیند و بعد از اینکه یک فیلم داستان خوب را به پایان می‌رساند واقعا احمقانه است. این فیلم داستان یک دوست واقعی است که بعد از اتمام فیلم داستان فیلم را متوقف می‌کند. مشکلی نیست چون فقط یک دوست عزیز، بعد از اتمام فیلم داستان فیلم برداری را شروع می‌کند. درست مثل اینکه یک دوست عزیز، بعد از اتمام فیلم داستان فیلم برداری را متوقف کند.

دانلود زیر نویس فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019

این فیلم بدون هیچ منبعی نمی‌تواند برای هر فیلم ساخته و توسعه یابد. ما نمی‌دانیم آیا درک kolstad تصور کرده بود که جان ویک وقتی اولین بار این فیلم را خلق کرد یا نه، اما وقتی به فیلم سوم می‌رسیم به نظر می‌رسد که این فیلم چگونه به سبک منحصر به فرد عمل می‌کند هر کاری که شما می‌توانید تصور کنید در فیلم سوم به صورت نمایی است! این فیلم شخصیت جدیدی را برای ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه نمایش می‌دهد اما در انجام این کار ایده‌های جدیدی در مورد عملکرد این فیلم وجود دارد که نمایش شخصیت جدید را برای ۲ ساعت و ۱۰ دقیقه نمایش می‌دهد. او تصویر صفر را در فیلم در میان فیلم‌های اکشن نشان می‌دهد.

دانلود زیر نویس فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
دانلود فیلم john wick chapter 4
دانلود فیلم john wick 4
دانلود فیلم john wick با زیرنویس چسبیده
دانلود مستقیم فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 با کیفیت 720
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 بدون سانسور
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 دوبله فارسی
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 با زیر نویس
زیر نویس فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
زیر نویس فارسی فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
دانلود زیر نویس فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
لینک مستقیم فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 با زیرنویس چسبیده
فیلم John Wick: Chapter 3 - Parabellum 2019 سانسور شده

پیشنهاد های ما

آخرین سریال ها